Forum Klubu ROVERki.pl :: Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zlot letni - "odejścia od standardów" i odległości
Autor Wiadomość
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:02   

maniaq napisał/a:
CO wniosles Tomi_114 do tematu organizacji zlotow i zycia klubowego swoimi wypowiedziami >?

zadaje sobie to pytanie patrzac na CIebie i Twoje forumowe "osiagniecia"..hmmm.... :lol: :lol: :lol: a co do argumentow, nie raz juz było tak, ze Ci cos tlumacze i udowadniam, to w opdowiedzi sie do tego nie odnosisz, bo i po co, tylko kolejna bzdure walisz i trzeba Ci odnowa udowadniac, ze jest inaczje... nie chce mi sie walczyc z wiatrakami ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:03   

maniaq napisał/a:
To argument do dyskusji ? Czy personalne zaczepki ?


Agrument - " wypominanie " bo to czytam najczęściej w Twoich postach...

Personalnie nie miałem okazji Cie poznać więc nie zaczepiam.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:07   

Tak ostatnio czytam forum i widzę tylko: "nie zapłaciłeś składki - nie komentuj", "nie byleś na zlocie - nie komentuj", "nie wysłałeś zdjęć - nie komentuj", "nie masz Rovera/MG - nie komentuj", "Nie masz dziadka w wermachcie - nie komentuj", a jak spełniasz wszystkie powyższe jednakże chcesz krytykować to też najlepiej nie komentuj ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:08   

Pływak napisał/a:
Tak ostatnio czytam forum i widzę tylko: "nie zapłaciłeś składki - nie komentuj", "nie byleś na zlocie - nie komentuj", "nie wysłałeś zdjęć - nie komentuj", "nie masz Rovera/MG - nie komentuj", "Nie masz dziadka w wermachcie - nie komentuj", a jak spełniasz wszystkie powyższe jednakże chcesz krytykować to też najlepiej nie komentuj ;)


+1

Pływak! Napisałeś coś pod czym podpisuje sie i nogami i ręcami ;D
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:17   

Markzo mam wrazenie , ze tobie sie nic nie chce... Nawet spac sie nie chce ;) tylko innym ma sie chciec... Jakos TWOJEJ odp na konktretne pytanie tutaj nie otrzymalem , a odwracasz kota ogonem ;)

Patrze na wpis Tomi_114 , ktory ma racje, ze nie dostal wyczerpujacej odpowiedzi o funkcjonowaniu instytucji wpierajacych, ale ton w ktorym pisze to znow ZARZUTY i ROSZCZENIA... jak widac po organizacji zlotu, przygotowan bylo sporo i TYM sie zarzad zajal. To nie sa ludzie w klubie na etatatach. Poswiecili sie zlotowi... szczerze to jakbym mial biznesowo z kims takim wspolpracowac, to trudne to by byly rozmowy. Instytucja WSPIERAJACA, a nie krytykujaca roszczaca sobie prawa do wszystkiego ...

Masz racje, ze dlugi czas minal, ale moze trzeba bylo sie wybrac na zlot usiasc do stolu z prezesem porozmawiac, bo o swoich planach Siemion mowil, to nie tajemnica, nowe wlepki, grafiki przygotowane juz sa, czesc jest doskonalona zgodnie z sugestiami klubowiczow. Nowe instytucje wspierajace na pewno sa mile widziane, tylko przeczytaj swoje wpisy i pomysl ile w tym wsparcia... Takie moje 3 grosze, bo to nie moja rola tym sie zajmowac. Ale staram sie sledzic co sie dzieje w klubie i na forum. Mam swoje zdanie i potrafie je uzasadnic ;) mozesz sie z nim nie zgadzac, ale wskazuje ci argumenty. Nie tedy dorga badz osoba wspierajaca, a nie wymagajaca , a na pewno inaczej sie bedzie z toba rozmawialo. ;)

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 00:17 ]
Bo najwiecej o zlocie i klubie maja do powiedzenia Ci co najmniej wiedza jak to wyglada od podszewki ;) Tak Plywak, pojmijcie ile to PRYWATNEGO czasu ludzi kosztuje. Nie wiem czy wiecie, ale to, ze mozemy klepac te posty tez kosztuje, ale tylko klub i klubowiczow, Ty plywak masz tu pole do trolowania ;)

W kazdym temacie gdzie robi sie goraco musisz sie pojawic :D czyz to nie symptomatyczne ? Lepiej poklikaj w pajacyka , bo tam wpisow twoich nie ma, a bylyby o wiele wartosciowsze ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:20   

maniaq napisał/a:
Markzo mam wrazenie , ze tobie sie nic nie chce... Nawet spac sie nie chce ;) tylko innym ma sie chciec... Jakos TWOJEJ odp na konktretne pytanie tutaj nie otrzymalem , a odwracasz kota ogonem ;)

Patrze na wpis Tomi_114 , ktory ma racje, ze nie dostal wyczerpujacej odpowiedzi o funkcjonowaniu instytucji wpierajacych, ale ton w ktorym pisze to znow ZARZUTY i ROSZCZENIA... jak widac po organizacji zlotu, przygotowan bylo sporo i TYM sie zarzad zajal. To nie sa ludzie w klubie na etatatach. Poswiecili sie zlotowi... szczerze to jakbym mial biznesowo z kims takim wspolpracowac, to trudne to by byly rozmowy. Instytucja WSPIERAJACA, a nie krytykujaca roszczaca sobie prawa do wszystkiego ...

Masz racje, ze dlugi czas minal, ale moze trzeba bylo sie wybrac na zlot usiasc do stolu z prezesem porozmawiac, bo o swoich planach Siemion mowil, to nie tajemnica, nowe wlepki, grafiki przygotowane juz sa, czesc jest doskonalona zgodnie z sugestiami klubowiczow. Nowe instytucje wspierajace na pewno sa mile widziane, tylko przeczytaj swoje wpisy i pomysl ile w tym wsparcia... Takie moje 3 grosze, bo to nie moja rola tym sie zajmowac. Ale staram sie sledzic co sie dzieje w klubie i na forum. Mam swoje zdanie i potrafie je uzasadnic ;) mozesz sie z nim nie zgadzac, ale wskazuje ci argumenty. Nie tedy dorga badz osoba wspierajaca, a nie wymagajaca , a na pewno inaczej sie bedzie z toba rozmawialo. ;)

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 00:17 ]
Bo najwiecej o zlocie i klubie maja do powiedzenia Ci co najmniej wiedza jak to wyglada od podszewki ;) Tak Plywak, pojmijcie ile to PRYWATNEGO czasu ludzi kosztuje. Nie wiem czy wiecie, ale to, ze mozemy klepac te posty tez kosztuje, ale tylko klub i klubowiczow, Ty plywak masz tu pole do trolowania ;)

W kazdym temacie gdzie robi sie goraco musisz sie pojawic :D czyz to nie symptomatyczne ? Lepiej poklikaj w pajacyka , bo tam wpisow twoich nie ma, a bylyby o wiele wartosciowsze ;)



Nie komentuje zlotów itp itd. Podałem prosty przykład... dla innych warunki są .... Dla tamtych firm był czas itd itd itd... bez względu na prace związane, ze zlotem .
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:24   

jestesmy w watku : " Zloty ogólnopolskie » Zlot letni, parę propozycji" gdzie napisales :

"uuuuu nie masz sie już czego uczepić...

Lepiej bedzie jak poprosze o usunięcie konta firma i założe od nowa z samymi ocenami 5.0 i będę cfaniaczył, że na pierwszym miejscu.... Tego sie nikt nie czepia

Wwa może. A już mnie rybka ten cały ranking i to usilne wracanie jakie to przekręty straszne tomi_114 robi. "

tylko juz tlumaczylem, z ekipa warszawska jestem kojarzony, bo tam jezdze na spoty ;) ale ani w W-wie nie mieszkam, ani sie tam nie urodzilem, wiec kula w plot :D

potem piszesz :
"Nie komentuje zlotów " czyli jednak twoj wpis mam odebrac personalnie, mimo , ze mnie nie znasz, bo skoro nie komentujesz zlotow w watku o zlocie, to rozumiem, ze to byla osobista wycieczka ? :D

cos sie zapetlasz....
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:31   

maniaq napisał/a:

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 00:17 ]
Bo najwiecej o zlocie i klubie maja do powiedzenia Ci co najmniej wiedza jak to wyglada od podszewki ;) Tak Plywak, pojmijcie ile to PRYWATNEGO czasu ludzi kosztuje. Nie wiem czy wiecie, ale to, ze mozemy klepac te posty tez kosztuje, ale tylko klub i klubowiczow, Ty plywak masz tu pole do trolowania ;)


Na forum jestem od ponad 4 lat dość dużo się wypowiadam, komentuje, krytykuje, proponuje, czasem uda mi się pomóc. Jak krytykuje to przeważnie konstruktywnie bez pisanie NIE BO NIE nikt nigdy nie zarzucał mi ani innym, ze nie zapłacili składki czy nie byli na zlocie baa kilka razy czytałem, ze jaki jeden z nielicznych krytykantów i malkontentów potrafię uzasadnić swoją wypowiedz z czego mi niezmiernie miło, jak również miło mi było w momencie gdy dostałem propozycje bycia moderatorem jakiś czas temu. Ty natomiast właśnie od jakiegoś czasu trollujesz wypisując w każdym wątku do każdego kto podnosi głos krytyki aby nie komentował bo to i nie wymagał bo tamto, a kim Ty w ogóle w klubie jesteś? Piastujesz jakąś funkcje rzecznika, zastępcy prezesa lub jego sekretarza? Wcinasz się wszędzie, w każdy temat tylko po to żeby dorzucić swoje 3 grosze o wyższości tych co opłacili nad tymi co nie opłacili co zrobiło się już nudne., a w odpowiedzi na kontr argumenty potrafisz tylko urwać dyskusje gdy staje się niewygodna...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
7Tomi 



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 1139



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:31   

maniaq napisał/a:
jestesmy w watku : " Zloty ogólnopolskie » Zlot letni, parę propozycji" gdzie napisales :

"uuuuu nie masz sie już czego uczepić...

Lepiej bedzie jak poprosze o usunięcie konta firma i założe od nowa z samymi ocenami 5.0 i będę cfaniaczył, że na pierwszym miejscu.... Tego sie nikt nie czepia

Wwa może. A już mnie rybka ten cały ranking i to usilne wracanie jakie to przekręty straszne tomi_114 robi. "

tylko juz tlumaczylem, z ekipa warszawska jestem kojarzony, bo tam jezdze na spoty ;) ale ani w W-wie nie mieszkam, ani sie tam nie urodzilem, wiec kula w plot :D

potem piszesz :
"Nie komentuje zlotów " czyli jednak twoj wpis mam odebrac personalnie, mimo , ze mnie nie znasz, bo skoro nie komentujesz zlotow w watku o zlocie, to rozumiem, ze to byla osobista wycieczka ? :D

cos sie zapetlasz....



No no jak zwykle nie na temat i nie w kontekście.
_________________
Pozdrawiam
7Tomi
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:40   

rozumiem, ze podsumowales swoje wypowiedzi, bo pijesz do mnie o czepialstwo, gdzie to ty sie dolaczyles do dyskusji bez argumentow tylko z osobista wycieczka.

na pytanie argumenty ich brak, ale pisales


" Hmm a czy to chodzi o to, że pomaga sie po to, żeby ktoś pochwalił czy raczej pomóc dla samej zasady...

Bo jak narazie to jest o ten pomógł tamtem pomógł tamci pomogli a ten nic!

Pomogłeś to nie wypominaj że pomogłeś albo nie pomagaj i nie wypominaj... "

Jakbys zauwazyl to osoby ktore organizowaly ten zlot najmniej sie tu wypowiadaja... A to sie IM DZIEKUJE ;)

Nikt tu sie nie chwali zaslugami. Raczej JA jako ten, ktory tych zaslug nie mial, a mogl korzystac z przygotowanych atrakcji jest za to wdzieczny i to docenia ! Nie rozumiem marudzenia tych co nie widzieli na wlasne oczy . ciezko oceniac standard hotelu i jedzenia po zdjeciach. Zabralem glos, bo Sknerko pisal ze ten zlot byl inny... nie byl. Byl dobrze przygotowany i sprawnie przeprowadzony. to co mialo byc trzonem zostalo - tor + rajd...

nie na temat to teraz ty piszesz, a ja probuje dojsc o co wam chodzi ? bo pisze bez ZADNEJ zlosliwosci kiedys chialbym pojac....

wlaczyl sie ciufa, plywak, Ty.... tylko co o zlotach tu napisaliscie konstruktywnie ?

Dla mnie to wasze zacietrzewienie i proba podzialu swiata na my i oni, zaciera wam obiektywny obraz. warszafka :D bawi mnie to jak slysze :D

Wam wszyscy klody pod nogi SPECJALNIE RZUCAJA ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:46   

A Ty co napisałeś w ostatnich swoich postaw w różnych działach konstruktywnie? Bijesz piane w każdym wątku w którym się pojawiasz, a zarzucasz to innym i tradycyjnie jak niewygodna rozmowa to zmieniasz jej tok, a na pytania brak odpowiedzi. Świata na "My i warszafka" nie muszę dzielić bo akurat do ekipy ze stolicy nic nie mam, a Tobie do warszafki to niestety brakuje kilka km w sensie dosłownym jak i w przenośni :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:58   

wroc do str 4 tegoz watku gdzie bylo o zlotach i ostatniego przebiegu i dyskusji ze sknerko - z nim mozna sie nie zgadzac, ale przynajmniej ma swoje argumenty ;)

zadaj pytanie , to odpowiem :rotfl:

narazie uraczyles nas tym :
"Tak ostatnio czytam forum i widzę tylko: "nie zapłaciłeś składki - nie komentuj", "nie byleś na zlocie - nie komentuj", "nie wysłałeś zdjęć - nie komentuj", "nie masz Rovera/MG - nie komentuj", "Nie masz dziadka w wermachcie - nie komentuj", a jak spełniasz wszystkie powyższe jednakże chcesz krytykować to też najlepiej nie komentuj "


znaku pytania nie widze ;) pisalem , cierpliwy jestem , poczekam :)

Czy wszyscy macie jakies kompleksy wzgledem stolicy >? smutne, ze czujecie sie gorsi :D JA z duma mowie, ze mieszkam na wsi :D dobrze mi z tym ;)

takze masz racje brakuje mi ;) a nie kilka, a kilkanascie nawet km ! bosz straszne :mrgreen:

Cieszy mnie niezmiernie Plywak, ze tak uwaznie sledzisz moje wpisy we wszystkich watkach :D a co TY napisales konstryktywnego tutaj ? bo IMHO na str 4 byla konkretna dyskusja, zanim nie przyleciales z Ciufa i Tomi_114.... nie wnoszac nic do dyskusji o zlotach, tylko bronicie Markzo , bo sie sam nie potrafi obronic ?

No tak warszafka w postaci nie warszafkowego maniaka was atakuje... to znow jakies pomieszanie z poplataniem :D

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 00:58 ]
PS< na brazylijski serial odpisze jutro :) kolorowych wszystkim :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 00:58   

zastanawiam sie co Ty jarasz ;) dasz troche? bo takiej korby to nawet po bimbrowym rakietfjuel nie ma...
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 01:10   

J.W. chyba coś bierzesz bo nie przypominam sobie abym kiedykolwiek pisał coś o "warszafce" ale moze mi przypomnij cytatem odpowiednim, a nie rzucasz słowa na wiatr, a pytanie masz w ostatnim poscie na poprzedniej stronie ale wybaczam bo doskonale wiem, ze masz problemy z dokładną analizą całego wątku w którym zabierasz głos. Pytałem jaka funkcje piastujesz w klubie skoro wszedzię zarzucasz brak opłacania składki i wypowiadasz się w każdej dyskusji jak byś co najmniej był rzecznikiem klubu. Twój pogląd jednak nie bardzo się ma do tego co pisał siemion_ o opłacaniu składki. Nikt nikogo do niczego nie przymusza i to sympatyk ma chcieć sam zapłacić, a nie zapłacić ze strachu, ze w co drugiej dyskusji będą mu wypominać jeśli nie zapłaci. Widać siemion_ ma łeb na karku i wie o co w tym wszystkich chodzi i działa w tym kierunku aby tacy malkontenci jak ja czy inni chcieli opłacać składki Ty natomiast najchętniej wprowadził być monarchie despotyczną, a na następny dzień po objęciu włądzy ukazał by się komunikat o wyłączeniu możliwości korzystania z forum dla sympatyków :)

P.S Nie śpiesz się z odpowiedzią, pisz powoli bo twoje posty są tak chaotyczne, że niekiedy nie wiem czy czytać od góry od dołu czy może od środka wyłapywać po zdaniu i składać w całość :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 01:15   

Czy jakiś moderator czyta w ogóle ten wątek ;) ?
Przecież temat miał traktować o propozycjach, a zaczyna schodzić na zupełnie odległy temat.
Sam w tym odległym temacie napiszę tak, odnosząc się do opłacania składek i pomocy wszystkich przez wszystkich.

Klub żyje i funkcjonuje tylko dzięki wpłatom od Klubowiczów. Z tych składek opłaca się niektóre atrakcje na Zlotach, tworzy się nowe legitymacje, wysyła listy itp. itd. Cały Klub opiera się o egzystencję głównie tutaj - w sieci Internet - na forum/stronie. Póki co Klub nie musi płacić za hosting, ale gdyby sytuacja się zmieniła, to nie przesadzając budżet starczyłby góra na pół roku :) Niestety, a może i dobrze, serwis się rozrósł, generuje duży ruch, duże obciążenie maszyn itp. itd. W normalnych warunkach takie coś kosztuje. Jeśli trzeba byłoby płacić to jak wspomniałem, po krótkiej chwili zarówno forum jak i strona zniknęłyby do czasu odnowienia usługi. Pewnie znalazłoby się kilka osób które całość wzięłoby dobrotliwie pod swoją opiekę, tylko po to, żeby zaraz oddać bo coś stanęło by na przeszkodzie. W rezultacie, tak zakładając czarny scenariusz, zaopiekowałby się tym ktoś cwany, kto wyciągnąłby bazę adresów mailowych i nie tylko po czym podczepił stronę pod jakiś mocno obciążony acz niedrogi hosting. Z reklamami latającymi na lewo i prawo. Z czasem użytkowanie tego stałoby się b. uciążliwe i pewnie powstałoby kilka różnych podwórek Rover/MG w tym fanpage na facebook, gdzie akurat płacić nie trzeba, ale ciężko tam zbudować forum dyskusyjne.

Oczywiście nikt nikogo nie zmusi do opłacenia składki czy wsparcia Klubu na zasadzie instytucji wspierającej. To jest dobra wola ludzi. Chociaż, na skutek działań obecnego nam prezesa siemiona można znaleźć inne instytucje wspierające czy też sponsorów zlotów.
Do tej pory zawsze Klub mógł liczyć na wsparcie przez firmę TomaTeam, ale i oni mają ograniczony budżet. Zatem w tym roku pojawiło się ich więcej i to było jedną z rzeczy, która różniła ten zlot od innych. Dzięki takim osobom/firmom można było zrobić kilka konkurencji więcej, które premiowane były nagrodami.

Jak pokazuje działanie siemiona można zrobić coś, co wcześniej zdawało się niemożliwe i zrzucając winę na wymierającą markę skazywane na niepowodzenie. Klubowiczów jest mało, ale nie twierdziłbym, że jest to spowodowane atmosferą w Klubie. Nic podobnego, atmosfera jest w porządku, co pokazał choćby i ten Zlot. Skoro jest ich mało, to mały jest też budżet Klubu. Dlatego należy zacząć rozgraniczać pewne rzeczy pomiędzy sympatykami, a klubowiczami - chodzi o przywileje - oraz to, co już dawno powinno być zrobione - reklamy. Zarówno forum jak i strona www mają ogromną powierzchnię reklamową w tej chwili zupełnie nie wykorzystaną. Zarząd jak wspomniał na ostatnim podsumowującym spotkaniu ma już nawet pomysł i pierwszych chętnych. Myślę, że tędy droga lepsza niż wytkanie sobie nawzajem. Proponuję też skończyć te dysputy i wrócić do tematu wiodącego, czyli propozycji zlotowych, programu, miejsc itp. Na chwilę zawiesić aktywność tutaj i może założyć podobny wątek o zlocie jesiennym :)

Kto jest klubowiczem widać po kolorze nick'a i statusie przy awatarze ;)
Nie ma sensu sobie na wzajem wypominać.

Rozróżniłbym też krytykanctwo od konstruktywnej krytyki i tę tylko brał pod uwagę.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Stacz 




Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 70
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 03:15   

W końcu jakiś sensowny post, a nie ciągłe, w dodatku zupełnie niepotrzebne przepychanki.
Brawo Marku :brawa:

Dajcie sobie Panowie trochę luzu ... zdrowsi będziecie ;)
_________________
Zdanie poniżej jest fałszywe.
Zdanie powyżej jest prawdziwe.
 
 
 
haszczyc 



Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 07:08   

przykre jest to co tutaj się wyprawia
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 07:12   

Pływak napisał/a:
Tak ostatnio czytam forum i widzę tylko: "nie zapłaciłeś składki - nie komentuj", "nie byleś na zlocie - nie komentuj", "nie wysłałeś zdjęć - nie komentuj", "nie masz Rovera/MG - nie komentuj", "Nie masz dziadka w wermachcie - nie komentuj", a jak spełniasz wszystkie powyższe jednakże chcesz krytykować to też najlepiej nie komentuj ;)


Miało być śmiesznie?

Podstawą każdego, dobrego klubu są spotkania i pomoc. Więc nie ma się co dziwić, że jeśli są osoby, które obie te rzeczy mają głęboko... to raczej nie mają prawa (moralnego) się wypowiadać.

Gdybyś miał wątpliwości zacytuję Ci pełną nazwę: "ROVERki.pl-Klub właścicieli i miłośników samochodów Rover i MG". Wbrew temu co się ostatnio dzieje nie jest internetowy klub miłośników, czy też forum miłośników. W Klubie od zawsze internet był tylko jedną z dróg komunikacji i nośnikiem informacji. Mam świadomość, że jest on niezbędny, jednak jest tylko narzędziem do osiągnięcia pewnych celów a nie celem samym w sobie.

Dlatego też trudno czyta się rady na temat organizacji zlotu od osób, które były na 3 zlotach na krzyż, albo w ogóle nie były... a zawsze są głośne.
_________________
Gonia
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Cze 01, 2012 07:32   

Gonia napisał/a:

Miało być śmiesznie?

Nie, wytykanie komuś na każdym kroku, ze ma nie komentować nie jest śmieszne raczej żałosne, a tak wygląda ostatnio wiele dyskusji na forum.

Cytat:
Gdybyś miał wątpliwości zacytuję Ci pełną nazwę: "ROVERki.pl-Klub właścicieli i miłośników samochodów Rover i MG". Wbrew temu co się ostatnio dzieje nie jest internetowy klub miłośników, czy też forum miłośników. W Klubie od zawsze internet był tylko jedną z dróg komunikacji i nośnikiem informacji. Mam świadomość, że jest on niezbędny, jednak jest tylko narzędziem do osiągnięcia pewnych celów a nie celem samym w sobie.

Nie wiem czym jest ale jak byk na górze strony stoi nazwa "Forum miłośników i użytkowników samochodów marki Rover i MG" więc może warto by uregulować kwestie forum i tą nazwę zmienić na właściwszą? Bo to, ze należy do klubu nie podlega wątpliwości natomiast pojawiają się już wątpliwości jak ktoś komuś wytyka, że korzysta z zasobów forum, a nie płaci składki.


Cytat:
Dlatego też trudno czyta się rady na temat organizacji zlotu od osób, które były na 3 zlotach na krzyż, albo w ogóle nie były... a zawsze są głośne.

To na ilu zlotach minimum trzeba być aby zaproponować takie atrakcje jak hamownia, konkursy zręcznościowe czy inne pomysły aby uatrakcyjnić zlot? Myślę, ze taka informacja będzie pomocna dla tych którzy mają pomysły na zlot a byli tylko na "3 na krzyż" bo po co mają pisać swoje wizje jak i tak zostaną spławieni.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Gonia 




Dołączyła: 29 Wrz 2001
Posty: 356
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 01, 2012 07:47   

Pływak napisał/a:
Gonia napisał/a:
Dlatego też trudno czyta się rady na temat organizacji zlotu od osób, które były na 3 zlotach na krzyż, albo w ogóle nie były... a zawsze są głośne.

To na ilu zlotach minimum trzeba być aby zaproponować takie atrakcje jak hamownia, konkursy zręcznościowe czy inne pomysły aby uatrakcyjnić zlot? Myślę, ze taka informacja będzie pomocna dla tych którzy mają pomysły na zlot a byli tylko na "3 na krzyż" bo po co mają pisać swoje wizje jak i tak zostaną spławieni.


Był to XXI Zlot i uwierz mi, że prawie wszystko co było na tym Zlocie miało kiedyś miejsce. Doświadczenia, którego się nabywa bywając na Zlotach pozwala ocenić czy jest to dobry pomysł, czy nie. Na każdy zlot pomysłów jest wiele, jednak od zawsze gdzieś jest granica w postaci budżetu lub ilości osób do obsługi aby zrealizować wszystkie pomysły.

Czy myślisz, że wszystkie pomysły na tym zlocie zostały zrealizowane?

Osobiście uważam, że najmocniejszymi punktami zlotu był: tor, rajd, mecz i przeciąganie liny. Można pomyśleć aby na następnym zorganizować paintball, mecz w dwa ognie lub siatkówkę (bo kobiety, to raczej w piłkę nożną słabo sobie radzą).

Niewypałem był natomiast konkurs caraudio i tuningu.

Nie bez znaczenia jest również baza noclegowa, ale nawet "Prząśniczka" nie przeszkodziła zlotowiczom w dobrej zabawie :)

Wydaje mi się, że trudno będzie znaleść bazę noclegową o podobnym standardzie jak Cyganeria i z chęcią bym tam kiedyś wróciła na jakiś zlot...
_________________
Gonia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink