Forum Klubu ROVERki.pl :: OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
Autor Wiadomość
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 16:40   

Wojtek88, niestety pomyliłeś tematy :wink: :) ,
w tym temacie, koledzy kopią się bez sensu, udowadniając, że warn był/nie był zasłużony :mrgreen: i czy ktoś, ma do kogoś coś prywatnie.
Warn taka wielka straszna sprawa :mrgreen:
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 16:40   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 16:42   

Ale to jest dobra metoda :D tyle ludzie się już tutaj przewinęło że warto następne tematy typu pajacyk i inne fajne akcje nazywać np " nie słuszny warn/ban" itp :D ilość wejść gwarantowana :D
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 16:46   

Wojtek88 napisał/a:
Przesiadając się ze stosunkowo szybkiego NA - Civic IV, 155 KM, mierzony na hamowni (Polskiej oczywiście :mrgreen: ) który bez wnętrza i na lekkich 14" z toyo R888 był szybszy od Civic'a TypeR (ep3, 200 KM) na Tomcata, od razu pomyślałem - niebo a ziemia, w autach gdzie silnik jest doładowany mamy od groma Nm, dlatego auto wydaje się dużo szybsze ;-)

Nie wątpię, że mój tomcat nie jest wolny, ale to 'kopanie po plecach' jest przyjemne i rzeczywiście daje dużo frajdy :wink:


coś w tym jest dlatego dużo osób jak wsiada w trochę mocniejszego klekota to mówi ale to jedzie <wow> tylko ze jak widzisz później dane tech. 0-100km to jest szok w druga stronę :p
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
mzas 




Dołączył: 16 Lut 2011
Posty: 127
Skąd: Warszawa

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 17:39   

maniaq napisał/a:
bo moj ma z hamowni 181


O kurcze, to mój ma mniej o 10 km , no nie!!!!!!!!!!!!
_________________
SPRZEDAM -- MG ZS 180 -- !
 
 
Raptile 




Dołączył: 15 Maj 2008
Posty: 2710
Skąd: Warszawa

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 17:53   

mzas, mowilem ci juz dlaczego ;`p
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wojtek88 




Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 451
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 18:08   

witgut napisał/a:
Wojtek88, niestety pomyliłeś tematy :wink: :) ,
w tym temacie, koledzy kopią się bez sensu, udowadniając, że warn był/nie był zasłużony :mrgreen: i czy ktoś, ma do kogoś coś prywatnie.
Warn taka wielka straszna sprawa :mrgreen:


a to przepraszam.
_________________
Roverlution
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 18:32   

Pływak napisał/a:
Jak byś był na tyle spostrzegawczy zauważył byś, że fotki robione telefonami lądują w kategorii nie nadających się do druku no ale skąd Ty możesz to wiedzieć skoro pewnie nawet arta nie przeczytałeś do końca bo od razu się spieniłeś o brak fotek i jeszcze raz napisze masz lepsze pomysły, uwagi na temat kalendarza to pisz w odpowiednim temacie, a nie wylewaj mi zali na ssb :]

Tak, strony klubowej nie odwiedzam.

Pływak napisał/a:
Dyskusje chyba pora zakończyć bo widzę wyłapujesz fragmenty z kontekstu i odnosisz się do tych wygodniejszych i oczywiście tylko tych moich bo tylko ja Ci przeszkadzam.

Cała dyskusja jest między nami wiec komentowanie pozostałych postów postronnych osób uznaję za bezcelowe.

Pływak napisał/a:
Stylu wypowiedzi nie zmienię tego możesz być pewny, a następnym razem zanim się znów ośmieszysz i walniesz komuś warna przekonsultuj z innymi moderatorami wyjdzie Ci to na dobre.

Nie jestem małym dzieckiem by o wszystko się pytać. Póki co warn nie został Ci cofnięty a jakby był tak strasznie z kapelusza to na pewno już byś go nie miał a jak narazie to Ty nie możesz się z tym pogodzić że ktoś śmiał zwrócić Ci uwagę.

Pływak napisał/a:
Mimo wszystko sam warn nie był taki zły teraz mamy przynajmniej niezły ubaw na ssb ze "stwarzania napiętej atmosfery" :lol:

Ciesze się. Śmiech to zdrowie :)
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 18:52   

greg-si napisał/a:

Tak, strony klubowej nie odwiedzam.

Pisząc takie pierdoly jak te z fotkami powyżej na to wygląda własnie :]

Cytat:

Cała dyskusja jest między nami wiec komentowanie pozostałych postów postronnych osób uznaję za bezcelowe.

Oczywiście tak jest najwygodniej bo mniej niewygodnych postów trzeba komentować, można się skupić i hejtować jedną osobę :]

Cytat:

Nie jestem małym dzieckiem by o wszystko się pytać. Póki co warn nie został Ci cofnięty a jakby był tak strasznie z kapelusza to na pewno już byś go nie miał a jak narazie to Ty nie możesz się z tym pogodzić że ktoś śmiał zwrócić Ci uwagę.

Oczywiście, że nie został cofnięty bo po twojej reakcja na prywatna opinie MaRKa pozostali pewnie nie chcąc być posądzeni o podważanie opinii tak "znakomitego" moderatora jak Ty nawet nie zabierają głosu, aż dziw mnie bierze, ze tronsek'a nie zaatakowałeś po tym jak napisał, ze to jest popadanie w skrajność...
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 18:59   

greg-si napisał/a:
Tak, strony klubowej nie odwiedzam.


To co z Ciebie za moderator ?? :rotfl: Równie dobrze możesz zostać moderatorem na ssb :ok:
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 19:08   

witgut napisał/a:
Wojtek88, niestety pomyliłeś tematy :wink: :) ,
w tym temacie, koledzy kopią się bez sensu, udowadniając, że warn był/nie był zasłużony :mrgreen: i czy ktoś, ma do kogoś coś prywatnie.
Warn taka wielka straszna sprawa :mrgreen:

To nie jest kopanie bez sensu i akurat ten jeden warn nie jest straszną sprawą ale temat jest po to żeby czasem ktoś inny za tydzień dwa nie wyłapał warna bo np. napisał komuś, ze jego zdaniem te felgi wyglądają jak z calibry po WT. Jak się każdy będzie godził na takie warny i bał odezwać to niedługo nikt nie będzie krytykował i żartował bo jeszcze podpadnie pod "stwarzanie napiętej atmosfery" bo jak napisał tronsek jak popadniemy w skrajność tak to może wyglądać.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1746
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 19:16   

tak zagladam co jakis czas do tego watku i sie nadziwic wam nie moge,

macie stanowczo za duzo czasu, odwiedzcie jakas kolezanke albo dom uciech i spuscie sobie z krzyza :P
_________________
'99 r400 16k16 sedan JFR na czesci ( anglik ) pytac na priv :)
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 19:20   

flapjck1 napisał/a:
odwiedzcie jakas kolezanke albo dom uciech i spuscie sobie z krzyza


:ok: :rotfl: dobre
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 19:23   

Dobre ale nie wiem co na to greg-si czy czasem taki styl wypowiedzi nie ejst obraźliwy i nie wprowadza nerwowej atmosfery? Musimy poczekac na opinie eksperta od regulaminoznawstwa ;) A tymczasem korzystam z rady i lece do kobiety ;)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 19:45   

Pływak napisał/a:
Pisząc takie pierdoly jak te z fotkami powyżej na to wygląda własnie :]

Pierdoły? Sam na SB pisałeś że jakby to od Ciebie zależało inaczej by to wyglądało. Sorry że mam pytania i uwagi do projektu który wychodzi z forum z którym się utożsamiam i reklamuję go.

Pływak napisał/a:
Oczywiście tak jest najwygodniej bo mniej niewygodnych postów trzeba komentować, można się skupić i hejtować jedną osobę :]

Bo tej jednej osoby tyczy się cała sytuacja.

Pływak napisał/a:
Oczywiście, że nie został cofnięty bo po twojej reakcja na prywatna opinie MaRKa pozostali pewnie nie chcąc być posądzeni o podważanie opinii tak "znakomitego" moderatora jak Ty nawet nie zabierają głosu, aż dziw mnie bierze, ze tronsek'a nie zaatakowałeś po tym jak napisał, ze to jest popadanie w skrajność...

Marek nie jest prywatną osobą na forum z racji pełnionej funkcji.
Dobrze że nie widzisz wszystkiego co się dzieje na tym forum bo nie miał byś o czym pisać i czego się czepiać.
Tronsek wyraził swoją opinię, szanuję to zdanie ale nic to nie zmienia.

Pływak napisał/a:
Dobre ale nie wiem co na to greg-si czy czasem taki styl wypowiedzi nie ejst obraźliwy i nie wprowadza nerwowej atmosfery? Musimy poczekac na opinie eksperta od regulaminoznawstwa ;) A tymczasem korzystam z rady i lece do kobiety ;)

Muszę rzucić monetą czy warn się należy. flapjck1, bój się :lol:
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
KNA 




Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 201
Skąd: Złocieniec

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 20:02   

Normalnie "Moda na sukces 2" :szok:

_________________
KNA - R200
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 20:40   

A ja w przeciwieństwie do Pływaka nie cierpię np. zielonego, ciemno zielonego :mrgreen: A Mody na sukces, to raczej nic nie przebije :niee:
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 20:47   

Pływak napisał/a:
Oczywiście, że nie został cofnięty bo po twojej reakcja na prywatna opinie MaRKa pozostali pewnie nie chcąc być posądzeni o podważanie opinii tak "znakomitego" moderatora jak Ty nawet nie zabierają głosu, aż dziw mnie bierze, ze tronsek'a nie zaatakowałeś po tym jak napisał, ze to jest popadanie w skrajność...
Jak zawsze masz racje. :lol:
 
 
KNA 




Dołączył: 29 Kwi 2011
Posty: 201
Skąd: Złocieniec

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 20:49   

Jugol napisał/a:
A Mody na sukces, to raczej nic nie przebije

Dlatego napisałem "Moda na sukces 2" bo jak wiadomo sequel'e przeważnie są gorsze. :mrgreen:
_________________
KNA - R200
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 21:32   

greg-si napisał/a:

Pierdoły? Sam na SB pisałeś że jakby to od Ciebie zależało inaczej by to wyglądało. Sorry że mam pytania i uwagi do projektu który wychodzi z forum z którym się utożsamiam i reklamuję go.

Oczywiście, ze pierdoły jak piszesz, ze wolisz fotki Markzo od fotek robionych śrubokrętem to są pierdoły bo wszystkie fotki nie spełniające wymagań są odrzucane więc nie będziesz miał kalendarza z fotek robionych śrubokretem chyba, ze go sobie złożysz z włąsnej kolekcji zdjęć, a od pytań i uwag masz przecież dedykowany do tego temat więc po co swoje uwagi wyrażać na sbb skoro za 5 minut znikną? Masz coś do dodania w kwestii kalendarza przedstaw w odpowiednim temacie.

Cytat:

Bo tej jednej osoby tyczy się cała sytuacja.

Ale udziela się więcej osób :]

Cytat:

Marek nie jest prywatną osobą na forum z racji pełnionej funkcji.

Widzisz MaReK od dzisiaj nie możesz mieć prywatnej opinii na forum. Jesteś osobą "publiczną" i wszystko co powiesz jest oficjalnym stanowiskiem administracji :lol:

Cytat:
Tronsek wyraził swoją opinię, szanuję to zdanie ale nic to nie zmienia.

Widać jak wybiórczo traktujesz osoby na forum jedna opinia jest podważaniem twojej, a drugą szanujesz...

Cytat:

Muszę rzucić monetą czy warn się należy. flapjck1, bój się :lol:

J.W.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Wto Wrz 04, 2012 22:49   

greg-si napisał/a:
Pierdoły? Sam na SB pisałeś że jakby to od Ciebie zależało inaczej by to wyglądało. Sorry że mam pytania i uwagi do projektu który wychodzi z forum z którym się utożsamiam i reklamuję go.


Po pierwsze nie wszystko wyglada tak jakbysmy tego chcieli. Jakos Greg nie odniosles sie do moich wyjasnien, ze pominiecie zdjec Markzo i innych to MOJA wina. Skonczcie ten temat, napisalem, ze to ja nawalilem. Wzialem sie za to, bo bylo sporo po terminie. Umknely mi niektore, zostalo poprawione. ALE !

Utozsamiasz sie z forum, czy z klubem >? bo to jest rzecz nad ktora ostatnio sie zastanawialem w szerszym gronie. Mod, nie czyta artykulow na stronie glownej SIC ! a identyfikuje sie z forum ... mowisz o artykule ktorego nie widziales ? Sory, ale to abstrakcja jakas O_0 to skad wiesz o brakujacych fotach >? z SSB ? no nie moge...

Moze nazwijmy to nie klubem, a forum uzytkownikow aut, ktorzy tylko zagladaja tutaj, gdy maja problem techniczny jak cos padnie O_0 Olac artykuly, kalendarze, spoty i zloty. Bo to jest forum ... Moze lapie cie za slowo, ale niestety, wydaje mi sie, ze wlasnie problem jest szerszy. Wiecej osob zaglada na forum niz na klubowa :/
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wakacje czas zacząć .
borsi Offtopic 16 Czw Lip 01, 2010 21:40
kzrr
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink