Forum Klubu ROVERki.pl :: [R416] Poszukuje części od nawiewu
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R416] Poszukuje części od nawiewu

panel z opisem biegów nawiewu
Autor Wiadomość
pitol23 




Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 19:38   [R416] Poszukuje części od nawiewu
Typ: Si Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.6 Rok produkcji: wszystkie

Witam. Dzisiaj wymienialem zarówki w konsoli centralnej na niebieskie lecz po ich zamontowaniu mimo,ze swiecily, to nie przebijało sie swiatło przez biale oznaczenia biegów. Postanowilem je wyczyscic zmywaczem do paznokci (tak jak przy robieniu podswietlania zegarow) lecz ku mojemu zdziwieniu zrobila sie dziura O_o a robilem to wacikiem !

Moje pytanie wiec jest takie, czy ktoś ma może sam ten plastik za rosadna cene, gdyz na allegro znalazlem tylko cały panel sterowania nawiewami za 100 zł ! a potrzebna jest tylko jedna rzecz z tego.

http://img181.imageshack....e=nawiwewk2.jpg <-- tego szukaam !

Prosze o pomoc i zrozumienie ! ;-)

Pozdrawiam


PS. ponizej link do zdjęcia podswietlenia zegarow. niestety jeszcze w dzien robiony

http://img340.imageshack....e=zegaryhx2.jpg


i jak?


{edycja} a i tak przy okazji..nie dziala mi pierwszy bieg nawiewu..szukalem na forum ale doszukac sie nieumialem... rozwiazal juz ktos ten problem? wiem, ze problem lezy w rezystorze, ale gdzie go szukac?
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Czw Sty 13, 2011 20:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 05, 2008 19:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1131 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10919
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 00:18   

Cytat:
a i tak przy okazji..nie dziala mi pierwszy bieg nawiewu..szukalem na forum ale doszukac sie nieumialem... rozwiazal juz ktos ten problem? wiem, ze problem lezy w rezystorze, ale gdzie go szukac?

jak szukales, to poszukaj jeszcze rezystory nawiewu (1ohm/10wat) ;)
co do panelu, to niestety najpewniej w uzywkach :(
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
pitol23 




Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Kwi 06, 2008 08:06   

przeszukalem jeszcze raz forum i doczytalem sie gdzie rezystory te sa ;-) zabiore sie za to przy wolnym czasie i moze dam na forum jakas solucje ;-)

Co do panelu... chyba zamowie caly sterownik, bo nikt nie chce sprzedac samej jednej czesci ;-(


[edit]
wpadlem na pomysl,zeby zeskanowac ten panelik i kupic folie do rzutnikow i wydrukowac na niej to i podmienic ;-) ..tylko pojawil sie problem...gdy chce wyciagnac ten panelik to okazuje sie, ze musze albo na sile go sciagnac, bo blokuja go pokretla, albo rozebrac te pokretla...
Stad moje pytanie, czy te pokretla sa sciagane, czy nie? bo strasznie mocno sie trzymaja ;/
 
 
 
zippermann 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 12 Gru 2007
Posty: 129
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 11:01   

Pokrętła są ściągane... Jak nikt wcześniej ich nie ruszał, to musisz mocniej pociągnąć...
Ja to robie szczypcami przez jakąś szmatkę żeby nie zniszczyć...

Sterownik na Alledrogo.pl dostaniesz za 30zł.
 
 
pitol23 




Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 7
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Kwi 08, 2008 18:25   

Problem rozwiazalem w taki sposób, ze sciagnałem ten plastik przez poretla... troche delikatnosci i po sprawie ^^ pokretel nie sciagalem.. caly sterownik nie jest mi potrzebny..ale jezeli nie znajde samej tej czesci to kupie calosc... az takie duze pieniadze to nie sa...

zepsuty plastik zrobilem samemu ;-) kupilem dwie folie do drukowania i wydrukowalem dwa razy zeskanowany ten plastik z tym ze na folii drukuje sie na chropowatej powierzchni, ktora sie potem lepi, co powodowaloby brudzenie sie tego..stad na jednej folii wydrukowalem noramlnie a na drugiej stronie lustrzane odbicie ;-) dzieki czemu te dwie chropowate czesci sie zlepily ze soba. a! i miedzy te czesci najlepiej wlozyc kartke papieru...ale z otworami tam dzie sa znaczki,jezeli ma przebijac tam swiatlo lepiej ;-) ja mam teraz niebieskie diody i w nocy nawet to fajnie wyglada... co prawda utalentowany plastycznie nie jestem a i na szybko to robilem, bo nie mialem duzo wolnego czasu, wiec efekt nie jest taki jakiego oczekiwalem xD

Przesle pozniej foty, bo teraz jade na angielski ;/

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc ;-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R416] Poszukuję misy olejowej. Proszę o pomoc.
raffimat Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 4 Sro Kwi 22, 2009 10:18
truten23
Brak nowych postów [R416] Rezystorki nawiewu problem
saskey Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 13 Wto Gru 07, 2010 21:54
baksik28
Brak nowych postów [R416] Wartosc rezystora nawiewu
Gość Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 45 Nie Lip 04, 2010 21:39
areek
Brak nowych postów SOLVED[R416] Czy da się rozebrać wentylator nawiewu?
polakpolak29 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 7 Czw Paź 02, 2008 13:59
polakpolak29
Brak nowych postów [R416] Brak nawiewu ciepłego powietrza
Janus Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 2 Pon Maj 14, 2007 07:53
Janus



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink