Forum Klubu ROVERki.pl :: [R400] Jaka jest moc tego silnika?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Brt
Czw Kwi 10, 2008 23:14
[R400] Jaka jest moc tego silnika?
Autor Wiadomość
umbutu 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: lubsko



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 16:53   [R400] Jaka jest moc tego silnika?
Typ: Si Rodzaj silnika: benzyna Pojemnosc silnika: 1.6 Rok produkcji: 1998

Witam interesuje mnie jedna rzecz mianowicie moc silnika,mam(rover 400 1600benz,gaz 98rok) w dowodzie wpisane 83kw to daje jakieś 113koni.Dowiadując sie z niektórych postów że 400tki mają do 111koni a w katalogu epc nic nie znalazłem o mocy silnika niektórzy z was twierdzą że 111 a nie 113 koni jak to z tym jest . Z góry dzięki (PROSIł BYM O FACHOWą OPINIE A NIE DOMYSłY BO TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE)
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Czw Sty 13, 2011 22:59, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 16:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Lechos 




Pomógł: 297 razy
Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 1793



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 17:01   

umbutu napisał/a:
BO TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE)

zacytuj to pośmiejemy się razem
 
 
 
String 




Pomógł: 27 razy
Dołączył: 03 Lut 2007
Posty: 638
Skąd: Zielona Góra



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 17:14   

Poza tym kolego masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie tak wygląda poprawnie założony temat - to raz, a dwa - czy byłeś na www.roverki.pl i przejrzałeś tę stronę pod kątem interesujących Cię informacji ?? !! Myślę, że nie uczyniłeś tego, więc o "śmiechowartości" bądź łaskaw tutaj nie mówić, bo zdaje się, że sam sobie wizytóweczkę wystawiasz. HOWGH!

Pozdrawiam serdecznie :neutral:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 17:42   


--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
umbutu, jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać
odpowiedzi na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na
obowiązującą na naszym forum (użyj funkcji w swoim pierwszym poście) ...
... a wystarczyło przeczytać TO :cool:
--------------------------------------------------


gdzie szukać informacji już kol. String napisał
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
umbutu 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: lubsko



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:23   

String napisał/a:
Poza tym kolego masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie tak wygląda poprawnie założony temat - to raz, a dwa - czy byłeś na www.roverki.pl i przejrzałeś tę stronę pod kątem interesujących Cię informacji ?? !! Myślę, że nie uczyniłeś tego, więc o "śmiechowartości" bądź łaskaw tutaj nie mówić, bo zdaje się, że sam sobie wizytóweczkę wystawiasz. HOWGH!

Pozdrawiam serdecznie :neutral:
Bez obrazy ale połowa z was niema pojęcia o pewnych rzeczach ja sam nie wiem i dlatego sie pytam, gdyby miał bym jakąś awarie w aucie i mechanik powiedział mi że może to jest zepsute a może to a może coś innego to roześmiał bym sie i powiedział (bujaj sie facio jesteś zielony !! ). Dlatego sie spytałem grzecznie bo moge bardziej nerwowo ,chodzi mi o waszą odpowiedz na moje pytanie chyba że nikt nie wie no to nie było sprawy, bo jak narazie sie czepiacie a tego bardzo nie lubie kiedy ktoś sie czepia zamiast odpowiedzieć . Mam gdzieś czy mnie ktoś wywali czy nie wkurza mnie to.(((BO TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE)))To co napisałem w trzech nawiasach to jest moje spostrzeżenie na wasze fachowe porady no może niektórych z was :rotfl: :lol: czy ty na tyle jesteś dobry w autach że bezczelnie krytykujesz moje pytanie?!!.nie znasz mnie więc troche szacunku bo też potrafie dosrać . Jeśli nie umiesz odpowiedzieć to sie nie udzielaj,takich ala znawców to znam kilkaset i nie tylko w tej marce aut więc troche szacunku
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:30   

umbutu napisał/a:
PROSIł BYM O FACHOWą OPINIE A NIE DOMYSłY BO TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE
umbutu napisał/a:
nie znasz mnie więc troche szacunku bo też potrafie dosrać
umbutu napisał/a:
Jeśli nie umiesz odpowiedzieć to sie nie udzielaj,takich ala znawców to znam kilkaset i nie tylko w tej marce aut więc troche szacunku
Poczytaj swoje teksty, a dopiero potem zacznij nam prawić morały. Prosisz o pomoc a wyśmiewasz się z zawartości tego forum.
umbutu napisał/a:
Bez obrazy ale połowa z was niema pojęcia o pewnych rzeczach ja sam nie wiem i dlatego sie pytam
umbutu napisał/a:
TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE
Te dwa zdania są ze sobą sprzeczne.
 
 
walkie 




Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:32   

umbutu napisał/a:
Bez obrazy ale połowa z was niema pojęcia o pewnych rzeczach ja sam nie wiem i dlatego sie pytam,


Trochę jesteś nielogiczny...dlaczego pytasz się osób, które Twoim zdaniem nie wiele wiedzą? Z tego co widzę jesteś tu nowy, może warto zacząć jeszcze raz milej i grzeczniej? Nie warto sobie takiej metki na początku przyczepiać.

umbutu napisał/a:
mechanik powiedział mi że może to jest zepsute a może to a może coś innego to roześmiał bym sie i powiedział (bujaj sie facio jesteś zielony !! )


Żeby postawić diagnozę to trzeba sprawdzić kilka ewentualności więc na początku raczej podaje się kilka możliwości i potem się weryfikuje to. Ja bym się zastanowiła nad mechanikiem, który by mi po minucie strzelił "trafną diagnozą", wizjoner jakiś czy co?

umbutu napisał/a:
Dlatego sie spytałem grzecznie bo moge bardziej nerwowo


A po co bardziej nerwowo? Potrzebne to komuś?

umbutu napisał/a:
BO TO CO CZYTAM NA TYM FORUM TO śMIECHU WARTE


To może po prostu nie czytaj. Jak chcesz dawkę śmiechu to polecam: http://bash.org.pl/

umbutu napisał/a:
zy ty na tyle jesteś dobry w autach że bezczelnie krytykujesz moje pytanie?!!.nie znasz mnie więc troche szacunku bo też potrafie dosrać


dlaczego bezczelnie? To chyba normalna reakcja na lenistwo. Jest strona z danymi technicznymi, gdzie możesz sprawdzić ile KM ma Twoje auto. Nikt nie okazał Ci braku szacunku więc "dosrać" nie masz się do czego. Niestety Ty swoim postem pokazujesz dość niski poziom, który nie jest przyjmowany tutaj z entuzjazmem.

Proponuję zajrzeć na stronę, poczytać dane techniczne, FAQ a potem przyjdź tutaj i zacznij od nowa, wszystkim będzie przyjemniej, także Tobie.
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:33   

Nie ignoruj zasad kącika i próśb moderatorów i popraw ten temat.
 
 
umbutu 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: lubsko



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:41   

String napisał/a:
Poza tym kolego masz chyba problemy z czytaniem ze zrozumieniem, bo nie tak wygląda poprawnie założony temat - to raz, a dwa - czy byłeś na www.roverki.pl i przejrzałeś tę stronę pod kątem interesujących Cię informacji ?? !! Myślę, że nie uczyniłeś tego, więc o "śmiechowartości" bądź łaskaw tutaj nie mówić, bo zdaje się, że sam sobie wizytóweczkę wystawiasz. HOWGH!

Pozdrawiam serdecznie :neutral:
Szczerze mówiąc mam to gdzieś czy to ładnie wygląda czy nie pisałem na szybkiego to raz,dwa pod tym linkiem nie znalazłem tego czego szukam może coś przeoczyłem to podaj dokładniej który to artykuł a po trzecie bez obrazy,nie obchodzi mnie czyjś własnoręcznie napisany przez klubowicza artykuł tylko wolałbym jakiś bardziej fachowy opis.Jak narazie to widze samą krytyke a chyba nie oto chodzi nie po to są fora żeby czepiać sie czy jest kropka czy przecinek a może niepotrzebnie sie pytam?!!
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:49   

umbutu napisał/a:
Szczerze mówiąc mam to gdzieś czy to ładnie wygląda czy nie
To może my też będziemy mieć Ciebie gdzieś? Zasady pisania tematów w tym dziale są ważne z punktu widzenia dostępności informacji dla szukających, więc nie jest to takie widzimisię administratorów. Dlatego ostatni raz proszę, popraw temat.

A tu masz to czego chciałeś i nie jest to pisane z głowy tylko na podstawie katalogów.
http://www.roverki.pl/article.php?sid=86
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 22:52   

poczytaj sobie regulamin forum. Ta strona była tworzona na podstawie materiałów importera a tylko opracowana przez Klubowicza, więc dane tam podawane mozna przyjąć za dane producenta. Chcesz to im wierzysz, nie chcesz to nie. To wolny kraj.
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
umbutu 



Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 5
Skąd: lubsko



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 23:02   

thef napisał/a:
umbutu napisał/a:
Szczerze mówiąc mam to gdzieś czy to ładnie wygląda czy nie
To może my też będziemy mieć Ciebie gdzieś? Zasady pisania tematów w tym dziale są ważne z punktu widzenia dostępności informacji dla szukających, więc nie jest to takie widzimisię administratorów. Dlatego ostatni raz proszę, popraw temat.

A tu masz to czego chciałeś i nie jest to pisane z głowy tylko na podstawie katalogów.
http://www.roverki.pl/article.php?sid=86
Hmm :/ jednak :bezradny: nie można było tak od razu tylko krytyka? może mnie poniosło z pierwszym postem bo tak naprwade nie którzy przesadzają z odpowiedziami znam sie na ludziach,nie jestem nowy śledze te forum od roku jestem pod innym nikiem :lol:
 
 
sTERYD 
Klubowicz





Pomógł: 1131 razy
Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 10919
Skąd: ZGL / szczecin



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 23:08   

a ty nie mogłeś poszukać zamiast od razu na nas psioczyć :razz:
_________________
W przypadku obu Roverków w zasadzie mogę powiedzieć, że to spełnienie marzeń. Całe szczęście zostało jeszcze trochę do spełnienia ;)
 
 
 
walkie 




Pomogła: 19 razy
Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 23:11   

umbutu napisał/a:
Hmm :/ jednak :bezradny: nie można było tak od razu tylko krytyka? może mnie poniosło z pierwszym postem bo tak naprwade nie którzy przesadzają z odpowiedziami znam sie na ludziach,nie jestem nowy śledze te forum od roku jestem pod innym nikiem :lol:


a jednak lenistwo :P

Skoro jesteś tu od roku, to zasady tytułowania wątku nie powinny być Ci obce. Popraw proszę :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Pomógł: 1052 razy
Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 23:14   

umbutu napisał/a:
nie jestem nowy śledze te forum od roku jestem pod innym nikiem
no fair postepowaniem nazwac tego nie mozna, po co ta cała szopka :???: zamykam ten temat. :evil:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
thef 



Pomógł: 387 razy
Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 10, 2008 23:16   

Ja dodam więcej. "Nie będę się kopał z koniem", co nie zerard?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R400*SDI*2.0*98'] Jaka CIVIC jest odpowiednikiem ?
JeRRy3D Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 13 Pon Sie 31, 2009 21:47
keczu
Brak nowych postów [R400] Gdzie jest śruba spustu oleju z silnika?
IWA Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 4 Pią Cze 01, 2012 19:32
IWA
Brak nowych postów [R400] Jakie 16'' do tego roverka?
Rafal2222 Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 5 Pią Kwi 25, 2008 16:35
areek
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [jaka jest róznica między r 400,414,416,420?]
RaFaLuS Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 1 Sro Mar 10, 2010 22:22
kasjopea
Brak nowych postów [R400] Uszkodzony przód, jak się do tego zabrać...
RadekNet Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS 5 Sro Gru 03, 2008 20:43
RadekNet



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink