Forum Klubu ROVERki.pl :: Modyfikator
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Modyfikator
Autor Wiadomość
zouza 




Pomogła: 70 razy
Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 17:53   Modyfikator

Właśnie oglądamy z Dawidem gadżet w TVN turbo. Pokazywali tam takie cudo: http://allegro.pl/item538...rbo_nowosc.html
W testach wyszło im 3,5kM więcej, spalanie 0,6l mniej, cichszy silnik i jak spuścili olej silnik się nie zatarł. Co wy na to? Ja na ogól leje sobie Militeca, ale kurcze mam ochotę spróbować.
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lut 07, 2009 17:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Sob Lut 07, 2009 18:25   

No mi to wygląda na kolejny produkt typu "magnetyzer" z półki "placebo" :D , jednak to tylko moje subiektywne zdanie, nigdy nie sprawdzałem działania magnetyzerów(oprócz skody ojca- ale to on je tam wsadził) - bo wyszedłem z założenie że coś takiego działać nie może - i teraz w odniesieniu do tego preparatu - też sprawdzać nie będę:D (moje założenie - gdyby było to takie proste - to mielibyśmy oleje z takimi dodatkami :) )

Może ktoś po prostu wymyślił produkt, który trzeba sprzedać i zarobić - a żeby zarobić trzeba zareklamować - jak wiadomo najlepszym sposobem jest pozytywny test takiego produktu na antenie poważnej telewizji i w dodatku w w miarę poważnym programie.

Takie moje zdanie, ale może ktoś przeprowadzi dokładne testy i opublikuje wyniki. (pisząc ktoś - miałem na myśli kogoś, kto nie będzie miał w tym żadnego interesu, poza udowodnieniem działania lub nie działania preparatu)
 
 
michone 



Pomógł: 108 razy
Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2045
Skąd: Legnica



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 18:43   

wypowiada się Masters, który jest właścicielem firmy Master Tuning gdzie był wykonywany test, pozwole sobie przytoczyć jego słowa :
"Gówno daje. Osobiście nie widzialem tego programu ale wiem że moje wypowiedzi i opinie zostały wycięte. materiał sponsorowany...wiadomo. Co do tego mercedesa na złomie....jeszcze minuta i tez by sie zatarł. już dostawal delirki...no ale jakoś przezył....bo musiał przeżyć. Rano zabierał go jakis kupiec

Nie było zadnego przyrostu mocy. krzywe charakterystyki silnika po 1000 km pokrywały sie ze sobą a różnice o ktorych mówiła Alicja wynikały z z czego innego. W dniu dokonywania pomiaru testowego po 1000km były inne kozystniejsze warunki otoczenia oraz to ze auto było na innym paliwie. Była spora róznica temperatur i cisnienia atmosferycznego...a te wartości sa wartościami korekcyjnymi...i maja wpływ na osiągi silnika....tak że z tym przyrostem mocy to bajka dla dzieciaczków. „
_________________
Sentyment do r200 silverstone pozostanie na zawsze...
 
 
Stone 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 55
Skąd: Pyrlandia

Rover 25

Wysłany: Sob Lut 07, 2009 18:46   

Napisz to pytanie również, do osoby która, zakupiła juz to cudo na Allegro!
I poproś zeby napisał Ci jakie ma spostrzeżenia, ja tak robię i udało mi się ominąć kilka naciąganych gadżetów ze świata sf! :mrgreen: jakim wydaje mi sie to, co prezentujesz w linku! :twisted:
Trochę to trwa, bo nikt od razu nie pisze, i zresztą najpierw to musi do niego dojść. Ale warto tak spróbować! :mrgreen:
SF :rotfl:
_________________
http://www.ifp.pl/ „Uczyć się, lecz nie myśleć, to bezużyteczne. Lecz myśleć, a nie uczyć się, to niebezpieczne.” - Konfucjusz
 
 
henryk 



Pomógł: 74 razy
Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 625
Skąd: Opole



Wysłany: Sob Lut 07, 2009 19:57   

zouza napisał/a:
Co wy na to?

kupujecie czołg??! ekstra pomysł :wink: bo chyba się na wojnę R nie wybieracie?
zouza napisał/a:
mam ochotę spróbować
a nie lepiej tak zaoszczędzone pieniądze na coś sympatycznego i sprawdzonego wydać?
_________________
Pozdrawiam, Henryk
 
 
Zukowaty 




Pomógł: 155 razy
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pon Lut 16, 2009 21:59   

Ja kiedys testowalem w Polonezie Ceramizer http://allegro.pl/item547...ia_rozruch.html i bylem bardzo zadowolony. SIlnik juz byl na wykonczeniu a jednak mu sie poprawilo troche i jeszcze pare tys. przejechal. Z mechanikeim rozmawialem i jego klijent kazal wlas takie cos kiedys do skrzyni ktora lekko halasowala i podobno sie jej polepszylo.
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [ ALL ] MODYFIKATOR PLUS OPINIA URZYTKOWNIKA
[ test na r 25 2.0 ITD 2005 r]
najnowszy85 Tuning mechaniczny 2 Sob Kwi 04, 2009 00:50
faecd



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink