Forum Klubu ROVERki.pl :: Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Nie Kwi 26, 2009 18:44
Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
Autor Wiadomość
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:01   

Thrillco napisał/a:
ja zrobię wszystko by moje dziecko nie było homo

a gdyby się w przyszłości okazało, że jest, to cóż takiego zrobisz?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:04   

kasjopea napisał/a:
Thrillco napisał/a:
ja zrobię wszystko by moje dziecko nie było homo

a gdyby się w przyszłości okazało, że jest, to cóż takiego zrobisz?
Nie pierwszy raz stwierdzam że stwierdzam to znowu...czytaj litera po literze...teraz zrobie...żeby w przyszłości było...a nie w przyszłości zrobie zeby w przyszłosci nie było...jakas kolej rzeczy byc musi. jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz to życze Ci by twoje dziecko było w przyszłosci homo...byc moze nie bedziesz w stanie mu przekazać dlaczego miałoby byc inaczej, zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:08   

Nie pierwszy raz stwierdzam, że dyskusja z Tobą nie ma żadnego sensu. Właściwie nie ma tu mowy o dyskusji - każdy sobie :roll:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:15   

Teraz Thef proszę mi wskazac dokładnie na czerwono miejsce w któym obraziłem bo nie wiem za co to ostrzeżeine? jak nie znajdujesz to zdejmuj bo chyba tez mamsz cos z czytaniem.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:15   

lol? za co warn?
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:18   

Za obrazanie..w domyśle Kasjo...tylko naprawde nie wiem w którym miejscu dlatego prosze o oznaczenie tekstu obraźliwego na czerwono.
Hmmm...a moze za homofobie...bo teraz taka moda, jestes anthomo-jestes wyklęty, nienormalny itp.
Wg. mody wszyscy sa tolerancyjni, potrafią nawet luźno się nabijać z tematu ale kiedy przychodzi otwarcie postawić sprawę i temat...hmm, sytuacja podobna jak z tematami dotyczacymi KK...większośc nabiera wody w usta a jeszcze jakiś skryty poruszyciel wstawi ci warna.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:23   

Thrillco napisał/a:
zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami
Proszę Cię bardzo.

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 16:24 ]
Thrillco napisał/a:
skryty poruszyciel wstawi ci warna
Daruj sobie pisanie bzdur na mój temat.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:24   

no to zdefiniuj...czy z góry zakładasz ocś iwecej...masz jakieś gwarancje?? Skad wiesz co Kasjo zrobi w przyszłosci skoro nie wiesz co robi teraz? Może przecież w wolnym kraju urodzić dzicko i zostawić je z ojcem, podrzucić do jakiś sióstr, lub gdziekowliek...daj na pismie gwarancje ze zrobi inaczej i wtedy zgadzam sie z warnem. W innym przypadku jest niezasadny. Bo ja ze swojej strony nie jestem zagwarantowac ze jutro wstanie slońce. A jeśli np. Kasjo by rodziła dziś o 23:59 a słońce nie wstanie to...nic poza genami nie bedzie w stanie przekazać...hmm...to gdzie ta obraza?
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:26   

Nie będę nic definiował, to Ty się zastanów, co publicznie próbujesz sugerować o innych osobach.
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:28   

dobra rozumiem..znowu TWA...z tym sie nie da walczyc jak sie nie ma podobnej armii za plecami :)
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:35   

Thrillco napisał/a:
dobra rozumiem..znowu TWA...z tym sie nie da walczyc jak sie nie ma podobnej armii za plecami :)
Nic nie rozumiesz i do tego ciągle komuś coś sugerujesz. Niniejszym oświadczam Ci, że składam formalny wniosek do zarządu o bana dla Ciebie. Do tej pory Cie broniłem, ale mam już dość Twoich insynuacji, obrażania zarówno uczestników forum jak i grup ludzi, o których czasem piszesz, mitomanii i bezpodstawnego oskarżania.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:37   

Thef...? LOL? gdzie on kogoś obraził? :shock: albo jestem ślepy albo nie mam na niego alegrii....a kasjo niby tak miło odpisała na post strone wcześniej? żenada.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:47   

Thef - po raz kolejny potwierdzasz moją teze, ze niektórzy ine powinni mieć nawet rabka władzy :D Dziękuję za kolejny przykład. Aha...wyjasnij mi o jaka mitomanię ci chodzi...chyba ze w tym miejscu mówisz o sobie. Ja tez złożę wniosek bo mam dość Ciebie i twoich przytyków i dopier...nia się do mnie bez powodu. Jak masz alergie to się lecz...bo tylko faktem ze sezon sie zaczał moge tłumaczyć sobie twoje postepowanie...sezon na alergie oczywiście.
No...chyba ze jestes homo...wtedy jak najbardziej potiwerdzam - mogłeś się poczuć gdzieś urażony moim wczesniejszym postem i przyznam to bez bicia.
Ostatnio zmieniony przez Thrillco Czw Kwi 23, 2009 16:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:47   

Thrillco napisał/a:
Teraz Thef proszę mi wskazac dokładnie na czerwono miejsce w któym obraziłem bo nie wiem za co to ostrzeżeine? jak nie znajdujesz to zdejmuj bo chyba tez mamsz cos z czytaniem.


Zdejmijcie z niego warna, bo większość uzna to za "kółko wzajemnej adoracji", które nie cierpi sprzeciwów... To jest jego zdanie i nikogo w ten sposób nie obraził... A że wy znacie się osobiście, to nie znaczy, żeby zamykać usta innym.
Bez napinki :P
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:55   

Thrillco napisał/a:
Thef - po raz kolejny potwierdzasz moją teze, ze niektórzy ine powinni mieć nawet rabka władzy :D Dziękuję za kolejny przykład. Aha...wyjasnij mi o jaka mitomanię ci chodzi...chyba ze w tym miejscu mówisz o sobie. Ja tez złożę wniosek bo mam dość Ciebie i twoich przytyków i dopier...nia się do mnie bez powodu. Jak masz alergie to się lecz...bo tylko faktem ze sezon sie zaczał moge tłumaczyć sobie twoje postepowanie...sezon na alergie oczywiście.
No...chyba ze jestes homo...wtedy jak najbardziej potiwerdzam - mogłeś się poczuć gdzieś urażony moim wczesniejszym postem i przyznam to bez bicia.
Thrillco nie udawaj niewiniątka. Sugerujesz Kasjo, że nie przekaże dziecku nic poza swoim DNA i masz czelność jeszcze się pytać, a za co WARN? I nie zasłaniaj się słowem "zakładając". To jest już Twój n=ty wyskok z obrażaniem i nawet nie potrafiłeś normalnie zapytać, no nie wiem przeprosić czy coś, tylko wyjeżdżasz znowu z TWA i epitetami do mnie.
 
 
boss.007 




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 381
Skąd: ANGLIA



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:55   

Krzysi3k5 napisał/a:
Bez napinki :P

:tak:
Też jakoś nie widzę tu nic strasznego...no oprócz narastającej napinki :razz:
_________________
HMMM czy dobrze zrobiłem???...Tak!-ale i tak chcę z powrotem Land Rovera :-)
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 16:59   

Czy naprawdę z każdego tematu na tym forum musi powstać od razu wielka kłótnia :evil: ?
Od zwykłego linku do ankiety, w której udział jest dobrowolny (pomocny dla kogoś) do wzajemnego obrażania i "pyskówki"?

Zastanówmy się wszyscy 2 razy zanim coś napiszemy, czy to na pewno konieczne i czy coś wnosi do dyskusji.

By żyło się na Forum lepiej. Wszystkim! ;P
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 17:00   

co to jest ta TWA?

towarzystwo wielbicieli alkoholu? gdzie się można zapisać? :p
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 17:03   

Na szczescie ...abstrachując do tematu mam to w d... jak bardzo Thef sie napnie i która tym razem żyłka mu peknie....a DNA a geny kolego to chyba 2 rózne rzeczy :D Tobie np. przekazano w Kodie DNA gen o tolerancji dla homo ale zabrakło genu tolerancji dla czyjegoś zdania...masz za to w swoim kodzie DNA gen bardzo silny do rozumienia wszystkiego jako obraźliwe. Na szczęscie to tylko gen i twój problem czy pójdzie dalej w świat czy tez zostanie w tobie. jesli przekazywanie genów uwarzasz za coś strasznie obraxliwego...masz racje - nie rozmnażaj się :)
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 17:03   

Czy jak powiem że mam takie samo zdanie jak Thrillco to też dostanę warna?

Ps.moim zdaniem ,podobnie jak kilku moich przedmówców też nie widzę w wypowiedzi Thrillco niczego za co można dostać warna. :shock:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Go Pro kamera - filmy, dyskusja
maniaq Offtopic 28 Pon Wrz 26, 2011 12:42
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink