Forum Klubu ROVERki.pl :: co kupić do tv cyfrowej ?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
co kupić do tv cyfrowej ?
Autor Wiadomość
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 23:12   co kupić do tv cyfrowej ?

Cena plazmy na którą choruje spadała już na tyle bym sobie mógł ją kupić do tej pory cyfrówkę miałem z tunera internetowego ale teraz by korzystać w pełni z możliwości telewizora chciałem sobie kupić tuner telewizji cyfrowej i normalnie czasze na dachu. Nie jestem na bieżąco z tymi zabawkami a nie interesuje mnie zakup tunera i czaszy w punkcie sprzedaży tv cyfrowej wiadomo dla czego. Z tego co widziałem istnieje możliwość kupienia tunera i czaszy na na giełdzie lub w necie po normalniej cenie. Jaki dekoder kupić , jaką antenę i co jeszcze do tego by to wszystko działało ? dekoder chciał bym zwykly bo nagrywarkę mam osobno.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 21, 2009 23:12   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 23:30   

drlubicz napisał/a:
Cena plazmy na którą choruje spadała już na tyle bym sobie mógł ją kupić

No to ty bogaty jesteś :razz: , ale sprawdź sobie ile prądu pobiera w porównaniu z LCD.
drlubicz napisał/a:
a nie interesuje mnie zakup tunera i czaszy w punkcie sprzedaży tv cyfrowej wiadomo dla czego. Z tego co widziałem istnieje możliwość kupienia tunera i czaszy na na giełdzie lub w necie po normalniej cenie.

A co chcesz oglądać jak większość polskojęzycznych programów jest na platformach cyfrowych. Polecałbym polsat cyfrowy, zwykły dekoder + karta + antena bez "zeza".
Pakiet podstawowy chyba był ostatnio po 38 zł./mies.
ps.
Pytałem kiedyś kol. w pracy; nie polecali "n" tv,-> za mało pr. w stosunku do ceny;
c+ za drogo w stos. do pr. i wybrałem polsat , pakiet za 58,- i jest oki.
Sprawdź sam http://www.cyfrowypolsat....ny_relax_mix.cp
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
Ostatnio zmieniony przez BetJar Pon Cze 22, 2009 00:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
drlubicz 




Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 239
Skąd: Wrocław



Wysłany: Nie Cze 21, 2009 23:43   

Lcd mnie nie interesuje bo chce by czarny był czarny ;) a chodzi mi właśnie o zakup dekodera do TV cyfrowej , może żle się wyraziłem z tym tunerem i nie chodzi o abonament tylko o sam sprzęt , jaki mam kupić i co kupić bo to działało ? fajnie jak by dekoder nie był z tych drogich bo i tak zostanie rozebrany i zamontowany w dwóch częściach

[ Dodano: Nie Cze 21, 2009 23:44 ]
Mogę kupić zwykły dekoder co TV cyfrowej nie ważne jaki i będzie działał np. z cyfrą lub z polsatem ?
 
 
 
BetJar 
Klubowicz





Dołączył: 19 Maj 2008
Posty: 629
Skąd: Gliwice



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 00:11   

drlubicz napisał/a:
tylko o sam sprzęt

Od trzech lat mam ten: http://www.cyfrowypolsat....y_techniczne.cp , mogę polecić, żadnej awarji

[ Dodano: Pon 22 Cze, 2009 00:14 ]
A cha , słyszałem że podobno karta jest przypisana do dekodera i po włożeniu jej do innego jest blokowana: a ile w tym prawdy to nie sprawdzałem.

[ Dodano: Pon 22 Cze, 2009 00:17 ]
Do plazmy polecam HD.
_________________
ɹɐɾʇǝq ɯɐıʍɐɹpzod
nie ma za co- kliknij POMÓGŁ
R420 Di'97,był
R111 LSi'96,był
R420 Di'97,był
R75 CDT+'02,jest
MG TF '04,jest
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 00:26   

drlubicz napisał/a:

Mogę kupić zwykły dekoder co TV cyfrowej nie ważne jaki i będzie działał np. z cyfrą lub z polsatem ?


Nie... Nie lepiej kupić n-ke z nbox recorder? Kanałów od cholery (niestety albo stety bez polsatu) ale za to jest sporo w jakości HD np. DiscoveryHD, EuroSport HD, HBO HD, FilmBox HD, n sport HD, MGM, TVP HD, TVN HD, MTV HD... No i fajnie, że można nagrywać filmy, nie ma Cię np. cały tydzień w domu zaznaczasz sobie w programie TV co ma Ci nagrać wracasz i oglądasz. Ponadto możliwość zatrzymywania i przewijania oglądanego "na żywo" filmu. No i jeszcze VOD wideo na życzenie. Jedyny problem był z pierwszym tunerem nie chciał odpalić ale wystarczyło podjechać do punktu sprzedaży i od ręki wymienili na nowy, z którym od prawie roku nie ma problemu.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
potekw
[Usunięty]






Wysłany: Pon Cze 22, 2009 00:59   

Pamiętaj kupując TV, o wbudowanym tunerze cyfrowej tv naziemnej w standarcie MPEG4, testy z Żórawiny przerwano, ale za 2-3lata rusza przekaz z Sobótki.
Możesz zainwestować w lepszy talerz (np TRIAX TD88) i konwerter z dwoma wyjściami tzw TWIN (np INVERTO). Zakup tunera ( HD oczywiście ) niema sensu - nie da się mając jeden tuner wykorzystać do kilku platform.
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 08:03   

Jeśli o ten temat chodzi, to kup sobie Fergusona HD 8900, dobry i w miarę tani sprzęt, możesz włożyć do niego kartę i Polszitu i Cyfry, problem może być z N-ką, w tym momencie nie pamiętam jak z tym jest czy działa czy nie. No i do tego ten tuner jest "edukowalny" :wink: Może wiesz o co chodzi :lol:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Pon Cze 22, 2009 09:56   

Najlepiej chyba będzie jak wejdziesz na dvhk.pl a później na laki.dvhk.pl Dowiesz się tam dosłownie wszystkiego co Cię interesuje :smile:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Cze 22, 2009 16:24   

Szymon napisał/a:
Najlepiej chyba będzie jak wejdziesz na dvhk.pl a później na laki.dvhk.pl Dowiesz się tam dosłownie wszystkiego co Cię interesuje :smile:

Dokładnie. :wink:
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kupić i nie przepłacić !
borsi Offtopic 3 Pią Cze 11, 2010 19:38
borsi
Brak nowych postów Jaki samochód kupić?
AndrzejekA8 Offtopic 29 Czw Wrz 24, 2009 14:29
sarkunx
Brak nowych postów Jaką szlifierkę kupić?
MaGiK2 Offtopic 8 Sro Lis 25, 2015 17:29
Adrian
Brak nowych postów Jak to się nazywa i gdzie to kupić?
claudii Offtopic 6 Wto Kwi 19, 2011 08:33
claudii
Brak nowych postów Jaki aparat kupic
Remigiusz Offtopic 5 Wto Sie 10, 2010 20:39
Markzo



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink