Forum Klubu ROVERki.pl :: ROVER --- cząstka mnie!!!!
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ROVER --- cząstka mnie!!!!
Autor Wiadomość
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

  Wysłany: Pią Maj 29, 2009 19:58   ROVER --- cząstka mnie!!!!

Niech każdy to przeczyta i zada sobie pytanie czy tak nie jest w jego sytuacji właśnie.

Ja muszę się pod tym podpisać !! !!!!!!!!!!! Bo tak właśnie jest w moim przypadku.


Ostatnio zmieniony przez camaro17 Pią Maj 29, 2009 20:07, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 29, 2009 19:58   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 20:02   

Jakiego zdjęcia? ;>
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 20:10   

Już jest. Mała awaria :razz:
 
 
 
ywis 




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:31   

Może i tak jest, ale nie żeby marka Rover była dla mnie naj i w ogóle :)
Już teraz wiem, że kolejny mój wóz, to na pewno nie będzie R, no chyba że jakiegoś ładnego kombiaczka znajdę :)
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pią Maj 29, 2009 21:57   

No ja dziś cały dzień spędziłem w aucie od wczesnego rana do wieczora.
Kurcze normalnie mógłbym spać w tym aucie.
Ja je kupiłem od emerytowanego policjanta w Anglii - 1 właściciel od nowości.
Auto super zadbane - miałem farta bo wiem co było robione.
Nawet na żarówki zbierał paragony.
Teraz ja je dopieszczam i autko prowadzi sie idealnie, nic nie skrzypi nie piszczy.
Nie żałuje na dobre paliwo, płyny eksploatacyjne najlepsze, wszystko robione na bieżąco.
Aż chce się nim jeździć.
Powiem tak 99% procent ludzi co narzeka na Freelandery to kupuje takie auta od ludzi co jeździli nimi w terenie, ciągali Bóg wie co.
Albo od młodych narwanych co wykończyli napędy.
Opłaca się dać nawet te 500 funcików więcej ale kupić od pewnego człowieka.
U mnie to autko raczej już zostanie do śmierci technicznej.
Po prostu je uwielbiam.
Mogę godzinami w nim siedzieć, odkurzać co 4 dni, co weekend przecierać szmateczka silnik i wcale mnie to nie męczy.
Inne auta myłem i czyściłem z musu, a tu sie łapię że sprawia mi to ogromna przyjemność.
Te auta coś w sobie mają i zawsze gęba mi się uśmiecha jak tak jak dziś po trazie Łódź - Poznań mijałem parę Freelanderów.
Cos w tym jest.
Zauważyliście że właściciele Roverków Land Roverków są przeważnie pozytywnie nastawieni do życia, jak ich mijacie to są raczej zawsze uśmiechnięci.
Chyba poza klubem Audi i VW stanowimy w Polsce najlepiej zgraną i najliczniejsza paczkę.
Potrafimy sobie pomagać bez kasy za wykonaną pracę.
I właśnie to się liczy.
:wink: :mrgreen: :trzymasie:

Wczoraj na przykład jeden starszy pan pod marketem podjechał 400 i miał kosze zakupów, podleciałem a on zdziwiony że chce Jemu pomóc.
Patrzył trochę nieufnie, jak brałem i dźwigałem Jego panele podłogowe, ale dałem ulotkę klubową i chwile pogadaliśmy, no i ogólnie było miło. Taki pozytywnie zakręcony staruszek
 
 
Papaa2 




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 206
Skąd: Szczecin

Rover 200

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 22:22   

SyntaX, mam podobnie :mrgreen: uwielbiam odkurzac swojego Erka, pucowac i w ogole :razz: sprawia mi to naprawde wielka frajde, bo wole posiedziec przy nim i pozniej cieszyc sie jak wsiadam do swojego autka :mrgreen: niz pucowac auto rodzicow (Lew 306 combi). Co do samej ulotki/reklamy, :grin: dbam o to autko ale musze pokazac innym ze Rover ma charakter i chce go pokazac takim ludziom, ktorzy twierdza ze nie ma nic lepszego niz niemiec :evil:
_________________
Kazdy dzien stawia nowa dziure w drodze... Dajemy rade i omijamy :)
 
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Pią Maj 29, 2009 23:16   

A ja tam po prostu lubie mojego R, pcham troche kase w niego ale mozna powiedziec, ze go zdradzam:P hehe bo ogladam sie za innymi.

Szczerze to chcialbym zamienic go na bmw 3 albo 5 tak z 2000 roku albo mlodsze...ehhh..poki co jest to najfajniejszy samochod jaki kupilem w takiej cenie a nie innej
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
mielony22 




Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 178
Skąd: kolno



Wysłany: Pią Maj 29, 2009 23:37   

od zawsze kochalem sie w autach.moze R400 nie byl moim marzeniem, i nawet przy poszukiwaniach nie byl brany pod uwage, ale teraz jest wszystkim.hehe.potrafie cale dnie spedzic przy nim.nawet jak nic mu nie jest to po raz setny czyszcze co sie da.wjechal w moje zycie i tak czasami mysle sobie ze chyba zostanie juz do konca swych dni.a forum to najczesciej odwiedzana stronka w sieci. :lol: no i coraz czesciej mysle ze nastepne autko rowniez mogloby byc ze stajni R/MG - moze ZS po liftingu...
_________________
http://www.i-gagnant-barr...elony22&lang=pl
 
 
Robert68 




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 8
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Cze 03, 2009 09:05   

Witam kolegów
ja kiedy decydowałem się kupić samochód nie myślałem o Roverze , miałem inna markę namyśli kiedy przekroczyłem furtę komisu szukając dla siebie pojazdu . Szukanie było dość długie i skomplikowane bo ciężko było mi wybrać coś co by mnie ujęło . Zaproponowano mi Rovera 200 mowie Boże co to za pojazd , gdzie nabyć części itd. ale był taki piękny ze momentalnie mnie zauroczył i od tamtego kupna nie chce innego pojazdu jak Rover porostu zwariowałem na punkcie tej marki i jestem z niego bardzo zadowolony co gorsza kocham go bardziej niż własna żonę ( to chyba zboczenie motoryzacyjne )
To tyle dlaczego tylko Rover i ja
pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ło jezu...no i trafilo na mnie...dziubnal mnie tramwaj :/
ernesto Offtopic 14 Nie Lut 24, 2008 21:43
Yog-Sothoth
Brak nowych postów No i trafiło na mnie
maryba Offtopic 8 Czw Lis 29, 2007 23:08
gnusman
Brak nowych postów Dopadl i mnie :(
rodi_ Offtopic 8 Nie Sie 31, 2008 10:21
rodi_
Brak nowych postów Zostawiła mnie
kolin Offtopic 28 Sro Cze 25, 2008 09:36
Viniu
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi zablokowali mnie na sb
mareczek Offtopic 1 Pią Maj 24, 2013 18:35
Adrian



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink