Forum Klubu ROVERki.pl :: [R75] Ramka 2-DIN
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R75] Ramka 2-DIN
Autor Wiadomość
Daga 



Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Pyrlandia



Wysłany: Wto Cze 30, 2009 23:35   [R75] Ramka 2-DIN

Witam!
Jakie ramki 2din pasują do r75 oprócz bmw e46? Chcę navi 7"
Z góry dzięki za odpowiedzi :wink:
Ostatnio zmieniony przez apples Nie Cze 12, 2011 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 30, 2009 23:35   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
michal07 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 26
Skąd: Gdynia



Wysłany: Sro Lip 01, 2009 01:30   

akurat mi również przewija się ten temat i z tego co wiem na dzień dzisiejszy to:

-w polsce nie dostniesz 2din pod rovera 75
-jeśli na wyspach uda się kupić to drogo-kawałek plastiku za kilkaset złotych, czy jest sens???

Najrozsądniejsze jest chyba kupno ramki 1DIN, takiej jak tutaj za 45złociszy:
http://www.bartex-caraudi...hp?cPath=27_114

i przerobienie jej na 2DIN we własnym zakresie.

Lub kupno już przerobionej ramki z 1DIN na 2DIN w firmie Glimmer z Wrocławia, koszt u nich to 130zł. Można też u nich zakupić stację multimedialną 7'', aktualnie mają do wyboru dwie stacje dostępne na stronie ich sklepu na allegro:

http://www.allegro.pl/skl...mmer_multimedia

pozdro
 
 
Daga 



Dołączyła: 27 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: Pyrlandia



Wysłany: Sro Lip 01, 2009 09:01   

Właśnie na tą stację się czaję :wink:
...tylko ramki mi brakuje, ale podsunąłeś mi dobry pomysł z tym przerobieniem ramki. Trzeba pokombinować, a jeśli masz pomysł jak to zrobić, żeby to jeszcze dobrze potem wyglądało to mi podpowiedz :grin:

[ Dodano: Sro Lip 01, 2009 09:13 ]
Dogadałam się z tym miłym człowiekiem i kupię cały zestaw - stację z ramką także problem rozwiązany :wink: Dzięki Ci wielke, bo już myślałam, że 5 stówek będę za głupi plastik płaciła :wink:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Pomógł: 131 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Gru 27, 2009 17:30   

Podbije temacik.
Ja sie przygladam urzadzeniu NAVIHEAVEN 2DIN.
To podobne do tego EONON'a. Koszt juz jest w moim zasiegu.
W kazdej chwili mozna do niego dokupic sobie modul GPS (300zl) i miec
pelnowymiarowy kombajn GPS/ZESTAW GLOSNOMOWIACY/DVD/Mp3/CD Player.
Dodatkowo mozna podlaczyc kamere cofania.

Problemem jednak caly czas dla nie jest ramka ;)
Skad wziac taka fajna polokragla ramke.

Moze kolezanka podpowie jakie zastosowala roziwazania w kwestii ramki i jak to wyglada
na zywo - tutaj jakies zdjecie ;)

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
sebol11 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 558
Skąd: wwa

Rover 75

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 20:53   

Nie kupuj nic z firmy NAVIHEAVEN dobrze Ci radzę po swoich doświadczeniach.Pieniądze wyrzucone do śmietnika...
 
 
Botanix 




Pomógł: 35 razy
Dołączył: 20 Gru 2008
Posty: 775
Skąd: Głogów / Leeds w UK



Wysłany: Nie Sty 24, 2010 00:21   

Wszystko fajnie i pięknie ale Ci z Allegro powyżej to ceny biorą chyba z kosmosu. 2500zł za eonon-a :) ? Przecież to podróba clariona do tego mało udana... Za taką kasę to już dobrego Kenwooda czy Pioneera idzie dostać.

MaReK,

sebol11 dobrze prawi NAVIHEAVEN lepiej łukiem szerokim omijać. Dozbieraj troszkę albo kup używkę normalnej firmy nie jakiś chiński bubel. Za tą kasę to już używany Alpine lub Clarion można dostać...
_________________
reservasjonerb
est deals
 
 
 
Dam-Kam 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Cze 17, 2010 11:33   

pozwolę sobie odświeżyć

mogę wiedzieć dlaczego nie polecacie naviheaven? Ja się cały czas przymierzam do zakupu modelu NA-7195. Ramka już jest, przejściówka ISO jest tylko się cały czas waham...

Czytałem opinie i wychodzi na to, że Ci co tego nie mieli są na NIE a Ci co to kupili suma sumarum są zadowoleni :)

Ewentualnie co sądziecie o marce OVERMAX , V&S.... yyyyyyyyy nieważne :D

Tak przeglądałem te radyjka na allegro żeby się jeszcze popytać o te różne egzotyczne marki i wpadłem na aukcje. Tel. do sprzedającego i już wiem, że radio było wymontowane z samochodu sprowadzonego z niemiec, stan wizualny jak nowy, 100% sprawny. Może dłużej bym się zastanawiał ale cana 1500zł w porównaniu do nowego za 8499zł to istna okazja.

Wyszło na to, że z początkowego zapytania wyszło, że się chwalę... ;) oby mój uśmiech nie zmalał jak przyjdzie to podpiąć ;)
 
 
 
domellooo 



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: Stratford-upon-Avon



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 00:24   

Witam co do ramki to jest i to za bardzo rozsądną cenę http://cgi.ebay.co.uk/ROV...#ht_1963wt_1139 ja mam kenwooda kx-5 cos tam smiga świetnie a pasuje super jak pod wymiar,ja jeszcze się bawiłem z docinaniem ramki singiel, ale i tak jest świetnie
 
 
Zukowaty 




Pomógł: 155 razy
Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Pią Cze 18, 2010 00:37   

Ja mając jeszcze Shreka czaiłem się na http://www.dhgate.com/fre...7d1ab723ea.html ale zawsze jakaś awaria pokrzyżowała mi plany :razz:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Dam-Kam 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:13   

mam koledzy problem ale nie wiem czy w dobrym dziale go umieszczam...

otóż w radiu które kupiłem jest jeden przewód oznaczony jako "speed pulse" i jak rozumiem z instrukcji trzeba go podpiąć w ciąg kabla którym idą impulsy odnośnie prędkości R75. Wyszukałem gdzieś na forum wypowiedz SeniorA, że jest to kabel czaro/biały w czarnej 12 pinowej kostce licznika. No i się w niego wpiąłem ale radio tego nie wykrywa,. Ma ktos jakiś pomysł lub widzi gdzie zrobiłem błąd?
 
 
 
domellooo 



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: Stratford-upon-Avon



Wysłany: Pią Lip 02, 2010 11:26   

Dam-Kam, i jak radyjko? jestem bardzo ciekaw bo to naprawdę była okazja!!!
czy te wszystkie funkcje głosowe w navi działają? a jak sama navi ? jak mapy?
 
 
Dam-Kam 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Pią Lip 02, 2010 16:27   

tzn tak. Mape pobrałem z sieci bo nie dostałem w kpl. ale to i dobrze bo przynajmniej mam aktualną na rok 2009 i o dziwo jest nawet ta dziura gdzie mieszkam ;) Wiecej rzeczy nie sprawdzalem bo nie miałem kiedy... 2 dni mam radio a już dziś R stoi u mechaników na wymianie intercoolera. Wiecej napisze jak już się z nim dobrze zapoznam ale jedyne czego mi brak to wersji PL ale taka chyba nei występuje :/
 
 
 
ArtuDitu 



Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 00:01   

Dam-Kam napisał/a:
pozwolę sobie odświeżyć

mogę wiedzieć dlaczego nie polecacie naviheaven? Ja się cały czas przymierzam do zakupu modelu NA-7195. Ramka już jest, przejściówka ISO jest tylko się cały czas waham...

Czytałem opinie i wychodzi na to, że Ci co tego nie mieli są na NIE a Ci co to kupili suma sumarum są zadowoleni :)

Ewentualnie co sądziecie o marce OVERMAX , V&S.... yyyyyyyyy nieważne :D

Tak przeglądałem te radyjka na allegro żeby się jeszcze popytać o te różne egzotyczne marki i wpadłem na aukcje. Tel. do sprzedającego i już wiem, że radio było wymontowane z samochodu sprowadzonego z niemiec, stan wizualny jak nowy, 100% sprawny. Może dłużej bym się zastanawiał ale cana 1500zł w porównaniu do nowego za 8499zł to istna okazja.

Wyszło na to, że z początkowego zapytania wyszło, że się chwalę... ;) oby mój uśmiech nie zmalał jak przyjdzie to podpiąć ;)


http://www.allegro.pl/ite...t_taniutko.html

8499zł? Coś przeoczyłem?
 
 
domellooo 



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: Stratford-upon-Avon



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 01:41   

Dam-Kam, i ja ci coś pokaże twoje radyjko a to znaczy ze za nowe dasz mniej niż 1500 pln . ja nie wiedziałem bo tez mojego bym nie kupował choć jestem zadowolony bardzo , spójcie na to jak dla mnie wizualnie perełka RADYJKO
 
 
Dam-Kam 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 08:02   

ArtuDitu, no ale przeciez to też używka. A że trafiają sie perełki na allegro to przecież nie bede czekał cały czas "a bo może bedzie jeszcze taniej"
domellooo, takich nie chciałem. Wolę żeby na pierwszy rzut oka nie było widac, że to radio z lcd. Niestety ale po wakacjach bede stawiał R w krk już nie na strzeżonym parkingu tylko normalnie na ulicy i wole nie kusić złodziei.

A hasło typu "przepłaciłeś" nie robi na mnie wrażenia. Połowę rzeczy w życiu kupiłem przepłacając ale tak mam, że wolę mieć coś tu i teraz choćby było nawet drożej niz ściągać z np.UK bo będzie 200zł tansze :P
 
 
 
ArtuDitu 



Dołączył: 04 Lip 2010
Posty: 6
Skąd: Wrocław



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 15:29   

Dam-Kam napisał/a:
ArtuDitu, no ale przeciez to też używka. A że trafiają sie perełki na allegro to przecież nie bede czekał cały czas "a bo może bedzie jeszcze taniej"
domellooo, takich nie chciałem. Wolę żeby na pierwszy rzut oka nie było widac, że to radio z lcd. Niestety ale po wakacjach bede stawiał R w krk już nie na strzeżonym parkingu tylko normalnie na ulicy i wole nie kusić złodziei.

A hasło typu "przepłaciłeś" nie robi na mnie wrażenia. Połowę rzeczy w życiu kupiłem przepłacając ale tak mam, że wolę mieć coś tu i teraz choćby było nawet drożej niz ściągać z np.UK bo będzie 200zł tansze :P


Zgodze sie z Toba, tylko odpowiedzialem ze wzgledu na te 8499zł :D . Troche mnie to przygniotlo.

W koncu rover'kowicze nie patrza na cene tylko na ekskluzywność :) .
 
 
Dam-Kam 




Pomógł: 38 razy
Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 16:11   

ja wpisałem w google avic... i na polskich stronach była taka cena. Nie wiem, może jakaś stara albo coś... w każdym razie jestem zadowolony BARDZO :)
 
 
 
domellooo 



Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 61
Skąd: Stratford-upon-Avon



Wysłany: Wto Lip 06, 2010 16:37   

Ja też nie mówię ze przepłaciłeś ,bo tyle co dałeś to tyle trzeba dać na ebay.co.uk ... tylko ta różnica 8000 pln a 1500 pln , a radyjko jest bardzo interesujące jeżeli ktoś jak ty woli 1 dinsam kiedyś miałem z wysuwanym ekranem troszkę wkurzało mnie bo wtedy w renault scenic zasłaniał mi otwory wentylacyjne. ale każdy się zachwycał i ja też
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R75] Ramka 2-DIN
VMatas Car-audio, nawigacje, radia CB 1 Pon Maj 31, 2010 22:20
domellooo
Brak nowych postów [75] ramka radia
rafik14 Car-audio, nawigacje, radia CB 4 Nie Sty 31, 2010 14:31
dukat11
Brak nowych postów [R75] Ramka radiowa z półeczką - home made
Piotrass Car-audio, nawigacje, radia CB 8 Pią Gru 03, 2010 17:51
Piotrass
Brak nowych postów [R75] Montaż 2DIN Pioneer NAVI Bluetooth !! RAMKA !!
surek16 Car-audio, nawigacje, radia CB 10 Pon Kwi 30, 2012 19:45
elementh



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink