Forum Klubu ROVERki.pl :: Opuszczenie forum przez kris-tofera - dyskusja wydzielona
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kasjopea
Pon Lip 05, 2010 15:07
Opuszczenie forum przez kris-tofera - dyskusja wydzielona
Autor Wiadomość
Tomaszi 




Dołączył: 08 Lut 2007
Posty: 552
Skąd: Kędzierzyn-Koźle

Rover 400

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 19:44   

kris-tofer napisał/a:
żeby jakoś się kulturalniej w stosunku do mnie zachowywał, bo nie życzę sobie takich insynuacji pod moim adresem.

Gratuluję celnego strzału...
sobie w kolano.

kris-tofer napisał/a:
tu chodzi tylko o wyrażenie swojego głosu, a nie o potyczki, swoje zdanie zachowaj dla siebie...
jedyne słuszne zdanie, należy do...

kris-tofer napisał/a:
Czytam Wasze posty i widzę, że coś do powiedzenia w temacie ma tylko maciej
może i nikt się nie obraził oficjalnie, ale według mnie w tym miejscu pierwszy raz bez powodu obraziłeś pozostałych uczestników tematu.

kris-tofer napisał/a:
Pływak napisał/a:
I przyjmuje go z pełno świadomością bo dla mnie zachowanie applesa jest śmieszna
to pewnie z pełną świadomością dostaniesz drugiego warna za ośmieszanie tym razem applesa, proponuje z pełną świadomością poczyatać regulamin forum.
to samo mogę zasugerować Tobie.

kris-tofer napisał/a:
Lepper to wiochmen bez szkoły, nie zna się na polityce, tylko udaje że się zna.
w związku z takim postrzeganiem przez Ciebie ludzi których nie znasz osobiście, równie dobrze mógę napisać, żebyś wrócił do przedszkola, nauczył się najpierw rysować kotka, a dopiero wówczas dyskutował z ludzmi na forum z poszanowaniem dla rozmówców i dla siebie.

Jeśli zamierzasz przy okazji kolejnej swojej wypowiedzi strzelić sobie w głowę, proszę bardzo.
Tylko pamiętaj, "samobujcy zawsze są winni".
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lip 01, 2010 19:44   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 21:26   

Tomaszi, możesz teraz śmiało dać mi warna, a nawet zawiesić moją aktywność na forum, bo już Was nie rozumiem, a szczególnie tych, którzy skaczą na mnie bez powodu.
Podpadnie to wykształciuchy pod paragraf 7 Waszej ''konstytucji'' jakby ktoś nie wiedział.

Szczerze powiem, że nie zależy mi już na zabawie w forum, klub, do którego chciałem się zapisać.
Cieszę się że poznałem kilkoro wspaniałych osób na tym forum, z którymi na pewno będę utrzymywał kontakt, bo wiem, że nie myślą stronniczo, są inteligentni i wyrozumiali, można się z nimi dogadać w każdej sprawie. Szkoda mi tych, którzy osądy wydają tylko dlatego, że nie zgadzam się z ich zdaniem.
Nie mam siły na ciągłe przepychanki, tłumaczenia dlaczego tak, a nie inaczej. Nie rozumiem, nie zrozumiem Waszego postępowania, bez odbioru...
Niestety monia0023, nie porozmawiamy sobie na forum już o polityce, maciej mam nadzieję, że się spotkamy i pogadamy jak obiecaliśmy sobie na wzajem.

Życzę wszystkim powodzenia, wzajemnego dogadywania się i szczęścia w życiu.
Nie będzie już adwokatowania, będziecie mieli już spokój na forum.

Wnoszę o usunięcie mojego konta z forum. Dziękuję.
P.S. Sprawę pomocy powodzianom oczywiście doprowadzę do samego końca.
 
 
 
monia0023 




Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 371
Skąd: Lublin

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:11   

Temat postu budzi emocje , we mnie również :twisted: . Czasami ciśnienie się podniesie i krew się zagotuje :wink: Padnie może jedno słowo za dużo. Ale przecież w temacie polityki nie jesteśmy wyjątkiem. Każdy ma swoje przekonania i w swoim mniemaniu - bezbłędne. W tym temacie dyskutują sami przekonani do wybranych kandydatów, przynajmniej ja odniosłam takie wrażenie, dlatego czasami się zacietrzewiamy :sad: Kurcze, bądźmy wielkoduszni, puśćmy w niepamięć wzajemne "wpadki" :mrgreen: Przecież mimo krótkich spięć, atmosfera na forum jest super i nie psujmy tego. Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy :całuski: :całus: :zdrowie:
_________________
Monika
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:30   

kris-tofer napisał/a:
a szczególnie tych, którzy skaczą na mnie bez powodu.
Olej to i tyle. Jest jeszcze sporo innych osób na tym forum które potrafią podyskutować. Nie tylko powytykać.
kris-tofer napisał/a:
Wnoszę o usunięcie mojego konta z forum. Dziękuję.
:głupek:


monia0023. :smile: :ok:

[ Dodano: Czw Lip 01, 2010 22:30 ]
Tomaszi ja za niewnoszenie nic do tematu dostałem warna. Ty z pewnością nie dostaniesz, ale mógłbyś chociaż stosować się do tego co ustaliliście między sobą na zlocie (nowe zasady). :wink:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 22:52   

kris-tofer napisał/a:
Czyli kolejna moja nadinterpretacja...

Dokładnie. W/g mnie tak jest. Inni modowie czy admini, którzy się tu wypowiadali nie powinni zabierać głosu, żeby nie było, że stoją po czyjejś stronie.
Ja się udzieliłem, bo nie biorę dyskusji merytorycznej w tym wątku i staram się być obiektywny.

kris-tofer napisał/a:
Nikt minie wmówi jednak,

Nikt nie zamierza Ci niczego wmawiać.

kris-tofer napisał/a:
dodam tylko, że obowiązkiem modów jest śledzenie tematów i wychwytywanie ''wykroczeń'' w postaci złamania regulaminu.

Nie musisz nic dodawać ;) Modowie i admini doskonale to wiedzą i wychwytują.

kris-tofer napisał/a:
Nie chodzi mi o to, żeby zetes dostał warna,

Publiczne manifestowanie na lewo i prawo punktami regulaminu może się tak kojarzyć.

kris-tofer napisał/a:
nie zależy mi na jego przeprosinach, dlatego nie poinformowałem o tym żadnego z modów ani żadnego z adminów. Chciałem tylko w ten sposób zasugerować koledze zetes, żeby jakoś się kulturalniej w stosunku do mnie zachowywał, bo nie życzę sobie takich insynuacji pod moim adresem.

To trzeba skorzystać z PW do tej osoby.
Poza tym, podobnie Ty stosujesz hipotezy i insynuacje do innych, nawet do tych którzy nieobecni są na tym forum :)

kris-tofer napisał/a:
P.S. chyba powinny zostać naniesione zmiany w ''konstytucji'' forum, że kris-tofer ma zakaz udzielania się w tematach o tematyce innej niż typowo motoryzacyjne :mrgreen:


monia0023 napisał/a:
Protestuje :!: Bardzo lubię spierać się z Tobą w tematach politycznych :mrgreen:


Jak widzisz wcale nie powinny :)

kris-tofer napisał/a:
Tomaszi, możesz teraz śmiało dać mi warna, a nawet zawiesić moją aktywność na forum, bo już Was nie rozumiem, a szczególnie tych, którzy skaczą na mnie bez powodu.

Moim zdaniem, znów nadinterpretowałeś coś. Nie widziałem, aby ktoś w tym w ostatnich 10ciu postach "skakał do Ciebie" - prosi się Ciebie o podanie jakiś dowodów na poparcie swoich tez. Tylko tyle.

kris-tofer napisał/a:
Podpadnie to wykształciuchy pod paragraf 7 Waszej ''konstytucji'' jakby ktoś nie wiedział.

O właśnie. Tutaj jakieś wycieczki osobiste w kierunku... no właśnie kogo? Adminsitracji, moderatorów czy wszystkich biorących udział w tej dyskusji.

kris-tofer napisał/a:
Szczerze powiem, że nie zależy mi już na zabawie w forum, klub, do którego chciałem się zapisać.

To nie jest zabawa, to są poważne rzeczy. ;)
Nie rób nic wbrew swojej woli. Przynależność do klub ma Cię cieszyć, a nie sprawiać Ci przyrkość.

kris-tofer napisał/a:
Nie mam siły na ciągłe przepychanki, tłumaczenia dlaczego tak, a nie inaczej.

No to po co w ogóle zaczynać dyskusję?
No chyba, że zakładasz, że chlapniesz coś i bez konsekwencji wytłumaczenia i przedstawienia argumentów wszyscy przejdą nad tym do porządku dziennego ;D
Jak widzisz tutaj też są inteligentni ludzie i każdy chce bronić swojego przez podawanie stosownych argumentów. Wszystko okej, jak się nie kończy na karczemnych awanturach.

Argument za argument.

kris-tofer napisał/a:
Wnoszę o usunięcie mojego konta z forum. Dziękuję.

Zabierasz zabawki i uciekasz z tej piaskownicy? :)
Okej. Twój wybór, ale takie rzeczy też na PW do Administratora lub mail'em na adres klubu, nie trzeba manifestować wszystkim.

kris-tofer napisał/a:
P.S. Sprawę pomocy powodzianom oczywiście doprowadzę do samego końca.

Trochę trudno będzie Ci to zrobić bez konta na forum :P
Poza tym, kiedy nastąpi ten koniec? Ale to już nie miejsce na ten temat.

apples napisał/a:
Olej to i tyle. Jest jeszcze sporo innych osób na tym forum które potrafią podyskutować. Nie tylko powytykać.

No już kto jak kto, ale apples wie co mówi :)
monia0023 napisał/a:
rzecież mimo krótkich spięć, atmosfera na forum jest super i nie psujmy tego. Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy :całuski: :całus: :zdrowie:

Wszystko przez politykę ;)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:10   

Cytat:
Zabierasz zabawki i uciekasz z tej piaskownicy? :)
Okej. Twój wybór, ale takie rzeczy też na PW do Administratora lub mail'em na adres klubu, nie trzeba manifestować wszystkim.
właśnie miałem Cię o to prosić, bo szukam po profilu i nie wiem jak się odkliknąć ;)

W tym momencie kojarzy mi się piosenka Perfektu - "Objazdowe Nieme Kino'' skrócę pełną nazwę i napiszę nieme kino, będzie wymowniej. Polecam, bo piosenka jest świetna i kojarzy się z tym tematem.

W niedzielę przyjdę na spota, omówimy sprawę pomocy dla powodzian, tym bardziej, że Ley miał coś dowieźć. Nie tylko ja jestem zaangażowany w tą sprawę, wiem, że dobrzy ludzie doprowadzą tą sprawę na forum do końca.
MaReK, ja oczywiście pomogę w transporcie, ale to omówimy na spocie.
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:19   

kris-tofer, wez nie zachowuj sie jak Thrillco i kilka innych "ciekawych" postaci, ktore byly na tym forum.
Poznalem Cie osobiscie, uwazam, ze jestes sensownym gosciem. Nie uciekaj z forum, bo ktos sie nie zgadza z Twoimi przekonaniami politycznymi. Ja staralem sie za bardzo nie zabierac glosu w tej dyskusji, bo sa rzeczy o ktorych sie nie rozmawia wsrod znajomych. Jedna z takich rzeczy jest polityka.
Nie ma sensu wynosic sie z klubu motoryzacyjnego tylko dlatego, ze ktos w nim nie zgadza sie z Toba politycznie.
Badz mezczyzna! ;)
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:27   

Perez, sam wiesz, że nie chodzi mi o politykę, a za wywody osobiste pod moim adresem, widzę, że jest grupa osób, którym przeszkadzam, więc ja nie chcę mieszać, dlatego się odmeldowuję.
Perez, pogadamy na spocie jak będziesz, ja przyjadę bo mam do załatwienia sprawę tej pomocy powodzianom.
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:30   

kris-tofer, ja bede tak jak ostatnio po 22.
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:39   

kris-tofer napisał/a:
a za wywody osobiste pod moim adresem, widzę, że jest grupa osób, którym przeszkadzam, więc ja nie chcę mieszać, dlatego się odmeldowuję.

To brzmi jak histeria.

kris-tofer napisał/a:
właśnie miałem Cię o to prosić, bo szukam po profilu i nie wiem jak się odkliknąć ;)

Szukaj, szukaj :) Przy okazji poznasz lepiej mapę forum :)

kris-tofer napisał/a:
"Objazdowe Nieme Kino''

Gdyby to wszystko co tu się dzieje sfilmować, to byłoby "Odjazdowe Kino" :)

kris-tofer napisał/a:
W niedzielę przyjdę na spota, omówimy sprawę pomocy dla powodzian, tym bardziej, że Ley miał coś dowieźć.

Nie wiem czy zdążymy wrócić z Podlasia, ale się postaram.

kris-tofer napisał/a:
Nie tylko ja jestem zaangażowany w tą sprawę, wiem, że dobrzy ludzie doprowadzą tą sprawę na forum do końca

Rozumiem. Nie chce Ci się już w to angażować, to wybrałeś taki sposób wycofania się z tego? Nieładnie, nieładnie.

kris-tofer napisał/a:
MaReK, ja oczywiście pomogę w transporcie, ale to omówimy na spocie.

Taa... już to widzę. Najpierw kasujesz konto na forum, potem sprzedasz samochód, a ja w konwoju z inną marką nie jadę ;P

Perez napisał/a:
kris-tofer, wez nie zachowuj sie jak Thrillco i kilka innych "ciekawych" postaci, ktore byly na tym forum.

Hmm... nie piszmy o nieobecnych zwłaszcza z nick'a, imienia czy nazwiska.

Robi się offtop w offtopie - trzeba działać.
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Lip 01, 2010 23:47   

MaReK, nie przesadzaj, proszę Cię...
MaReK napisał/a:
Rozumiem. Nie chce Ci się już w to angażować, to wybrałeś taki sposób wycofania się z tego? Nieładnie, nieładnie.
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 00:07   

kris-tofer napisał/a:
MaReK, nie przesadzaj, proszę Cię...
MaReK napisał/a:
Rozumiem. Nie chce Ci się już w to angażować, to wybrałeś taki sposób wycofania się z tego? Nieładnie, nieładnie.

Nie przesadzam, po prostu tak to odebrałem. Chyba mogę mieć swoje zdanie. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale uszanuj je - nie depcz go :P
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 01:58   

MaReK napisał/a:
Nie przesadzam, po prostu tak to odebrałem. Chyba mogę mieć swoje zdanie. Nie musisz się ze mną zgadzać, ale uszanuj je - nie depcz go :P

skoro tak mówisz to tak pewnie jest. Nieprawdą jest jednak, że uciekam od tematu, ustępuję tym, którym przeszkadza moje zdanie, wnoszę znikomy wkład w porady, jeśli mam kogoś poróżnić to wolę ustąpić.
Ja czekam na decyzję.
 
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lip 02, 2010 07:35   

Eeech, kris-tofer :shock: Chyba, że na siłę chcesz stworzyć legendę, typu: odszedł za wiarę i przekonania :/
Pozdrawiam :smile:
_________________
rover forever
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:11   

kris-tofer napisał/a:

Ja czekam na decyzję.


Jaką decyzję? O usunięciu konta? Hmmm to potrzebna jest decyzja administracji nie wystarczy prośba o usunięcie konta? (pytanie oczywiście do "pomarańczowych" ;) )
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:18   

moda na sukces wymięka.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:20   

Markzo, jak Twój komentarz ma się merytorycznie do tematu?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Tomassso 




Dołączył: 13 Sty 2010
Posty: 74
Skąd: Łódź

Rover 600

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:20   

Swego czasu byłem adminem na dwóch sporych forach i powiem Wam że tego typu sytuacje to norma :roll:
Przykre to jest, ale niestety takie życie :/
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:25   

kasjopea napisał/a:
Markzo, jak Twój komentarz ma się merytorycznie do tematu?

jesteśmy jak sama nazwa wskazuje w działe offtopic, więc nie musi wnosić nic. A takie debaty to beczka śmiechu, zamiast się spotkać na żywo walnąć po browcu i się dobrze bawić, to bawią się w słowne przepychanki...głupie to to.
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Lip 02, 2010 20:31   

Nie będę robić offtopica z offtopica i tłumaczyć Ci pewnych rzeczy. Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie jaki widnieje na górze, po prostu nie pisz.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dyskusja o walutach - wydzielona
maciej Offtopic 6 Pią Gru 03, 2010 23:01
Pawkaz
Brak nowych postów Urodziny Kris-tofer'a
Pawkaz Offtopic 24 Wto Lut 15, 2011 16:16
kris-tofer
Brak nowych postów Imię dla kris-owego Roverka :)
Gość Offtopic 59 Pią Wrz 24, 2010 14:59
kolka161
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink