Forum Klubu ROVERki.pl :: Gdynia - Giewartów - Gdynia
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Gdynia - Giewartów - Gdynia
Autor Wiadomość
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Lip 17, 2011 18:57   Gdynia - Giewartów - Gdynia

Witam,

We wtorek jadę zawieść córkę na obóz do Giewartowa. Według google będę jechać A1 i dalej Świece, Bydgoszcz, Inowrocław, Strzelno, Dzierżążno. Czy możecie jechał ktoś ostatnio tą trasą lub jej odcinkami i może podzielić się informacjami o utrudnieniach na drodze i o fotoradarach po trasie. :smile:
Może ktoś ma inną propozycje pokonania tej trasy lub odcinków.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lip 17, 2011 18:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
borek88 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 958
Skąd: Konin/Słupca

Rover 45

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 16:44   

powiem ci tak wpadniesz od siebie na autostradke w bydgoszczy i okolicy trzeba uzwazac bo tam czesto krecą sie nie oznakowanymi
tu blizej mnie lubia stac w dzierzaznie i w orchowie
nie najlepsze drogi tam beda tez ale bez sadyzmu spokojnie mozna leciec
tylko nie wiem jak tam ze siernicza droga do giewartowa bo tamtedy nigdy nie jechałem ale super na pewno nie bedzie
co do fotoradarow to ciezko mi powiedziec bo jak juz cos jest to oznaczone
a i lepiej zapłacic te około 18zł za autostrade niz stara 1 jechac w maja w gurpie przerabiali rondo i było nie ciekawie
aha i w samym giewartowie robia tez rondo i moga byc male utrudnienia ale to jest bardziej lokalna droga tyle ze przyjezdzam tam tez sporo ludzi a ronodo robia przy zjezdzie na głowna plaze
znaczy zrobili ale za male i wieksze samochodody autobusy itp maja problemy z jego objechaniem i od razu przerabiaja
no i daj znac jak wrazenia bo tez ktos kandydature giewartowa podał na kolejny zlot
wiec sugestie mile widziane
ja polecam ci odwiedzic moja propozycje a wiec SKORZĘCIN jest to 40km od giewartowa
musiałbys kierowac sie na Słupce pozniej do Wólki (na Wrześnie) w Wólece do Witkowa (to jest na gniezno) w witkowie juz na Powid/skorzęcin za kilkaset metrow i na skorzecin
tam dobrze zjesz i obejrzysz swietny osrodek z mnostwem domkow hotelikow knajp restauracji itp
i bedziesz mogł porownac do giewartowa
a spowrotem z skorzecina ta sam droga co z giewartowa cofniesz sie tylko do witkowa i pedzisz na gniezno i bydgoszcz i pozniej ta sama droga
nadrabiasz tylko te 40km pomiedzy
ale to tylko taka sugestia:D
pozdrawiam i szerokiej drogi

tu temat od propozycji miejsca
_________________
http://otomoto.pl/rov
er-...-C30959977.html
sprzedam
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Pon Lip 18, 2011 17:44   

borek88, Dzięki :)


Co do Witkowa to mam tam sporo kolegów z branży więc może kiedyś się wybiorę. :) Jutro jadę tylko zawieść córkę więc zależy mi na czasie aby jak najszybciej dojechać i wrócić.
 
 
borek88 




Dołączył: 08 Lis 2009
Posty: 958
Skąd: Konin/Słupca

Rover 45

Wysłany: Pon Lip 18, 2011 19:30   

witkowska branza to mi sie tylko kojarza wojskowi z powidza i cyganie ktorych troszke tam mieszka

powodzenia
to chociaz opisz w temacie podanym wyzej jak takie pierwsze wrazenie z giewartowa
oraz juz jak corcia wroci to cos dopowie
_________________
http://otomoto.pl/rov
er-...-C30959977.html
sprzedam
 
 
 
WojtekN 




Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 72
Skąd: Poznań



Wysłany: Pon Lip 18, 2011 22:41   

Trasa nie jest jakoś zła ale ja bym z przyzwyczajenia pojechał nieco inaczej.
Początek tak samo A1Świecie -> Bydg. -> Gniezno -> Witkowo -> Giewartów.
Ten ostatni etap można albo do Wólki-> Słupcy -> Giewartowa albo trochę ściąć od Mielżyna. Ja bym pojechał przez Słupcę.
Wyjdzie 25km dalej niż przez Inowrocław ale moim zdaniem lepsza droga.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Wto Lip 19, 2011 21:39   

Wróciłem :)

Jechałem jednak trasą Gdynia- A1- Świece-Bydgoszcz-Inowrocław-Strzelno-Dzierżążno-Giewartów. Trasa całkiem dobra. Najgorzej jest w okolicach Inowrocławia ale tego się spodziewałem. W tamtą stronę jechałem trochę dłużej ale z powrotem przyjechałem do Gdyni w 3h15' :)

Dziękuję za porady odnośnie trasy.


Ośrodek Michasiówka prezentuje się bardzo dobrze. domki zadbane, duża stołówka, czysta woda w jeziorze i dużo czystego terenu dookoła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Gdynia - Kraków - Zakopane
apples Offtopic 14 Pon Sty 16, 2012 18:28
des



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink