Forum Klubu ROVERki.pl :: [KRAKÓW] wymiana sprzęgła w Roverze 75
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[KRAKÓW] wymiana sprzęgła w Roverze 75
Autor Wiadomość
PeacockFox
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 08, 2011 02:23   [KRAKÓW] wymiana sprzęgła w Roverze 75
Typ: CDT Rodzaj silnika: diesel Pojemnosc silnika: 2.0 Rok produkcji: 2002

Poratujcie..! Przyjechałem na kilka dni do Krakowa moją 75-ką i jak na złość padło mi sprzęgło (tzn. na ile się znam, to jest to sprzęgło). Gdzie w Krakowie mogą się tym zająć za w miarę przystępną cenę? Najlepiej gdyby to było w okolicach Wrocławskiej/Mazowieckiej, ale niekoniecznie. BTW: gdzie najlepiej kupować części do Roverków? Z góry dzięki za każdą pomoc. Jeśli przeczyta to ktoś, kto ma warsztat i chciałby się tym zająć, może dzwonić do mnie na 880252215.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Sie 08, 2011 02:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 08, 2011 11:16   

Paweł Midowicz, ul. Krzyżtoporska 7, os. Kliny 30-437 Kraków, tel. (12) 262-22-46 - najlepszy znany mi szpec w okolicy małopolski. Jakość usług wzorcowa + przystępne ceny. Będziesz zadowolony. Serwisuje tam swoje auto od ponad 3 lat i nigdy się nie zawiodłem. Pozdrawiam
 
 
xtek 



Pomógł: 16 razy
Dołączył: 25 Cze 2005
Posty: 920
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Sie 08, 2011 20:25   

Bumelant napisał/a:
Paweł Midowicz, ul. Krzyżtoporska 7, os. Kliny 30-437 Kraków, tel. (12) 262-22-46 - najlepszy znany mi szpec w okolicy małopolski. Jakość usług wzorcowa + przystępne ceny. Będziesz zadowolony. Serwisuje tam swoje auto od ponad 3 lat i nigdy się nie zawiodłem. Pozdrawiam


Terminy na "za 100 lat" :)

Jak to kolega pisal w innym temacie:

"A co do Pana Milowicza niestety nie udało mi sie z nim dogadać.
Zadzwoniłem do niego w poniedziałek 25 lipca, mowi zebym zadzwonił w piątek 29 lipca. Więc zadzwoniłem w piątek 29 lipca, nie odbierał. W następny poniedziałek tj 1 sierpień pojechałem do niego to powiedział żebym zadzwonił w piątek 5 sierpnia... Takze zrezygnowałem z jego pomocy."

Ja sam tam kiedys pojechalem skonsultowac sie w sprawie termostatu. Powiedzial, ze bedzie trzeba demontowac caly przod, zeby sie do niego dostac. Sam w domu odlaczylem 2 weze i juz termostat na wierzchu.
 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Pon Sie 08, 2011 20:55   

Ja mam dobre doświadczenia, serwisuje też tam jeszcze 2ch klubowiczów i jest ok ale jak każdemu pewnie i wtopy się zdarzają... Po to jest forum by dzielić doświadczenia. Z terminami bywało różnie - nieraz od ręki - na pewną naprawę musiałem czekać 3 tygodnie tak był obłożony. Pan Paweł głównie pod komórką dostępny ... Pamiętam pierwsza awaria również sprzęgło i też nie mogłem się kompletnie dodzwonić na stacjonarny. Gdyby coś na PW telefon dam. Szkoda, że się nie dogadaliście - chyba najfajnieszy mój mechanik do tej pory, z którym dało się fajny kontakt złapać i pomógł mi wiele razy bezinteresownie. Pozdro!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R]Schemat budowa klimatyzacji w Roverze. Potrzebna pomoc.
szakal_wawa Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 6 Nie Sty 16, 2011 17:25
Gość
Brak nowych postów [ALL] Lakiernik Kraków
immk83 Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 1 Wto Lis 11, 2008 19:30
Dam-Kam
Brak nowych postów [Kraków] Lakiernik
MarioNH Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 2 Wto Lip 31, 2007 20:12
MarioNH
Brak nowych postów [Ogólnie] Szrot - Kraków
joker_pl Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 20 Nie Sie 08, 2010 10:45
Homi
Brak nowych postów [ALL] Kraków - gdzie zrobić przegląd?
morris Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 10 Pon Mar 16, 2009 13:40
morris



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink