Forum Klubu ROVERki.pl :: Pomysł na własną działalnośc
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na własną działalnośc
Autor Wiadomość
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



  Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:47   Pomysł na własną działalnośc

Witajcie

Tak ostatnio z ojcem myślimy żeby coś otworzyć ale nie bardzo wiemy w co celować...macie morze jakieś pomysły,sugestie

Sklep jakiś,biuro hmmm myjkę,art tuningowe,sprowadzać auta,części...no nie wiem rzucajcie pomysły i ew jak to wygląda w rzeczywistości:)

Bo ja już myślę i myślę i jakoś ciężko mi przychodzi żeby trafić w coś dobrego :wink:

Z góry dzięki za wszystkie wypowiedźi:)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Lis 20, 2007 13:47   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
wsl 




Dołączył: 25 Sie 2007
Posty: 130
Skąd: Częstochowa

Rover 400

Wysłany: Sro Lis 21, 2007 13:03   

:) To raczej kiepski pomysł Kolinie pytać, o pomysł na biznes na forum :) Jeżeli chcesz mieć dochodowy interes to musisz wymyślić coś czego jeszcze nie ma i na co nikt inny nie wpadnie :) Takie są reguły rynku mikro i makro ekonomii :) Jakby wszyscy się tak chcieli dzielić pomysłami na inwestycje to doszłoby do rozregulowania naszej jakże solidnej gospodarki :P
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
BarniLee 



Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 32
Skąd: Chrzanów



Wysłany: Sro Lis 21, 2007 21:36   

Wszytko jest chyba najbardziej uwarunkowane od finansow na start. I oczywiscie pomysl. Ja np kiedys myslalem o zalozeniu sklepu internetowego z kumlem ktory jest mechanikiem i ma duzo tanich czesci oprucz tego pokombinowac jakies tanie czesci tuningowe. Naszczescie nie wypalilo bo sie scielismy i okazalo sie jaki z niego kumpel... :/
_________________
"...Ja Żyje Jak Chce I Nic Nie Muszę Bo Mam Czystą Dusze...."
 
 
kolin 




Dołączył: 25 Maj 2007
Posty: 800
Skąd: Ostrów Wielkopolski



Wysłany: Czw Lis 22, 2007 20:44   

Nic klamka zapdała już wiem co będę kombinował:) zobaczymy czy wyjdzie jak nie to rusza co innego :)

Dzieki za wypowiedzi :mrgreen:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Pingiel 




Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Rogowo /k.Żnina

Rover 75

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 18:44   

Odświeżam temat. może niech formuowicze napiszą kto w jakiej branży pracuje. Sklep, firma, bądź z czego się utrzymuje. Sam zastanawiam się nad własną działalnością i szukam pomysłu na interes. Oczywiście szukałem już po necie i forach biznesowych ale tam piszą ogólnie o piernik wie czym. Nie chodzi mi też o to by mi ktoś podał biznes plan. Raczej pomysł na sklep, usługi produkcje, którą sam sobie przeanalizuje.
_________________
"... a ty lowelku jedź"
 
 
emes 


Członek Zarządu
skarbnik


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 2349
Skąd: Wrocław



Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:46   

Polecam produkcję degrengolady. Raczej na eksport, ale tylko na Antarktydyę i do Afryki. Na pozostałych kontynentach rynek jest już nasycony lub nie ma popytu na produkty tego typu.

Szczerze mówiąc nikt Wam w tak podanym zapytaniu skutecznie nie pomoże. Nie na tym forum :) Własnego pomysłu na siebie nie dostaje się od innych, szukać go trzeba w swoim wnętrzu. Później potwierdza się analizami i w końcu samym działaniem.
 
 
 
Pingiel 




Dołączył: 06 Wrz 2012
Posty: 144
Skąd: Rogowo /k.Żnina

Rover 75

Wysłany: Sro Kwi 03, 2013 20:48   

emes napisał/a:
Własnego pomysłu na siebie nie dostaje się od innych, szukać go trzeba w swoim wnętrzu.


Prawda, ale jak wyżej pisałem

Pingiel napisał/a:
Nie chodzi mi też o to by mi ktoś podał biznes plan.


Po prostu napisz czym się zajmujesz na co dzień( jeśli tylko masz na to chęć ). Ja sobie przemyśle czy to może wypalić na moim terenie.

Ja obecnie pracuję na zbrojarni w niemczech i z jednej strony to dochodowy interes ale rynek jest nasycony. Mógłbym otworzyć sklep ze spawarkami itp. ale castorama tu mnie bije tym bardziej że jest mały popyt na ten sprzęt. :cry:

Dlatego właśnie szukam innego pomysłu ;)
_________________
"... a ty lowelku jedź"
 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Czw Kwi 04, 2013 08:20   

najpierw zastanow sie na czym sie znasz, jesli chcesz zaczynac "tanim kosztem" to co bedziesz umial robic bez zatrudniania pracownikow (fachowcow w danej dziedzinie), potem zastanow sie do czego masz latwy dostep (asortyment, wyposazenie) i potem mysl czy w Twojej okolicy to ma sens.

wszystko zalezy od czlowieka, jak ktos ma dryg do szycia to nie otworzy warsztatu samochodowego ale krawiecki (i na odwrot)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Masa własna R45.
Excalibue Offtopic 2 Pon Mar 06, 2017 08:22
wikiera
Brak nowych postów Własna firma - jakieś ulgi? Co potrzebne?
ADI-mistrzu Offtopic 4 Sro Lut 01, 2012 21:36
Bodziek85
Brak nowych postów Własna działaność - totalny brak pomysłu...
kzrr Offtopic 41 Pią Mar 20, 2009 18:56
Dam-Kam
Brak nowych postów własna firma - jak to zrobic zeby bylo dobrze?
xROnx Offtopic 52 Sro Cze 17, 2009 08:04
k3master
Brak nowych postów Pomysł
_papa_ Offtopic 1 Wto Gru 15, 2009 12:23
MaReK



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink