Forum Klubu ROVERki.pl :: Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dywaniki do R200/25/MG ZR i R400/45/MG ZS
Autor Wiadomość
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:23   

Nie mam jeszcze odpowiedzi. Pytałam o 10 kompletów, więc myślę, że na razie listę możemy zamknąć. Jak przyjdzie informacja o kosztach przesyłki i wszyscy zainteresowani je zaakceptują, to każdy poda jakie dywaniki zamawia.
Potem ustalimy co dalej.

[ Dodano: Czw Kwi 09, 2009 23:12 ]
Wybaczcie, że odzywam się dopiero teraz, ale w pracy zablokowali mi roverki.pl :evil: a po powrocie z pracy wolną chwilę mam dopiero teraz. Dostałam odpowiedź. Wklejam.

Cytat:
Good morning

The cost of Ten mats would be ?70.00 estimate will depend on the final
weight and size.

To order we need a full name and address also a credit card.

Regards

ALAN

Monika wrote:
> How many cost delivery 10 sets of mats?


I co myślicie? To po 7 funtów na głowę.
No i zastanawiam się jak to wszystko technicznie załatwić skoro nie zamawiamy wszyscy tych samych dywaników.... I jak ująć te koszty przesyłki przy płaceniu za zamówienie?

Ale najpierw co do kosztów.
Koszt dywaników to jak wynika z maila jakieś 8-9 funtów (bo do 6-ściu z kawałkiem doliczają podatek), ale na stronie podają, że 9,79 funtów a zapłacić trzeba wg formularza na stronie. Do tego 7 funtów kosztów przesyłki. Funt jest po mniej więcej 5 zł. Teraz dochodzi przesyłka w Polsce. Dywaniki lekkie nie są. Mam nadzieję, że nie ważą więcej niż 5 kg, ale pewnie więcej niż 2 kg wyjdzie. Jakoś tam to zapakuję (chociaż nie mam pomysłu jak) więc koszty opakowania możemy odliczyć (w najgorszym razie zawinę to w folię pakową i okleję taśmą - nie będzie najładniej ale przynajmniej bezpiecznie).
Przesyłka paczki pocztowej nie priorytetowej o wadze od 2 do 5 kg w gabarycie A (raczej w wymiar B nie wpadnie) kosztuje 13 zł. Wychodzi razem za całość 98 zł. To raczej minimum. Jeśli będą cięższe niż 5 kg (naprawdę nie wiem "na oko" ile mogą ważyć - moje są strasznie ciężkie, ale są welurowo-gumowe) to koszt wzrośnie o 5 zł. Jeśli komuś będzie się śpieszyło to musi doliczyć 1,5-2 zł do priorytetu.

Proszę, aby wszyscy chętni się nad tym zastanowili.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Kwi 08, 2009 22:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
DrMambo 




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: Otwock

Rover 200

Wysłany: Czw Kwi 09, 2009 23:58   

podziel równo na ilość osób i tyle .. napisz koszty i prześlemy hajs ..
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 00:14   

namiko napisał/a:
w najgorszym razie zawinę to w folię pakową i okleję taśmą - nie będzie najładniej ale przynajmniej bezpiecznie

I to będzie chyba najrozsądniejsza opcja... Pozatym myślę, że każdy KPL będzie zapakowany osobno w folię. Wystarczy złożyć na pół i okręcić taśmą "na cztery" i będzie dobrze.

Jeśli dobrze liczę to za dywaniki, które mnie interesują zapłacę w sumie 82PLN ((9,79+7)*4,89) + przesyłka w PL.

Czy te 70 funtów za łączną przesyłkę jest brutto?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 00:37   

Proponuję tak:
przyjąć, że koszt kompletu z przesyłką do Polski to 17 funtów (zaokrąglam w górę) czyli 85 zł + 13 zł koszty przesyłki w Polsce czyli RAZEM 98 PLN. Ile w końcu zapłacę za dywaniki i przesyłkę okaże się niestety dopiero po zapłacie - jak mi ściągną po jakimś kursie kasę z karty kredytowej - niekoniecznie będzie to 4,89, przecież wysokość kursu nie zależy ode mnie. Płacę tak na ebay'u za pośrednictwem Paypala i zapewniam, że nie jest to kurs średni NBP.... :/ Choć chciałabym, aby był... Jeśli po wysyłce i rozliczeniu wszystkiego zostanie kasa, to każdemu zwrócę różnicę. Nawet jak zostanie złotówka. Jak zabraknie to napiszę ile i też się rozliczymy.

Wartość zamawianych dywaników to około 90 kilka funtów (ktoś chciał te gumowe a one są tańsze). Przesyłka 70 funtów. Razem 160 x 5 zł = 800 zł.... Hę... Trochę kurcze strach. Ktoś z Was kupował coś od nich? Mam podać im mój numer karty. Włącznie z magicznym 3-cyfrowym numerkiem. Ktoś wie jaki serwis obsługuje ich płatności?

No i ten mój angielski. :głupek2: Żeby niczego nie popiep.....ć. :ups:

[ Dodano: Pią Kwi 10, 2009 00:38 ]
Mixtated napisał/a:
Czy te 70 funtów za łączną przesyłkę jest brutto?

Trzeba jeszcze dopytać.
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 00:56   

No i żeby wszystkie były na "naszą" stronę :???:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 03:10   

Na razie proszę uzbroić się w cierpliwość. Napisałam na PW do jednego z forumowiczów mieszkających na Wyspie z prośbą o pomoc. Odpisał mi bardzo przyjaźnie i obiecał zadzwonić do tej firmy i nieco wypytać. Zaleca ostrożność, ale nie straszy. :smile:
Z miłosierdzia dla kolegi na razie nie podam jego nicka... :wink: Chyba, że sam się ujawni lub pozwoli to zrobić.
Odezwie się w środę, bo teraz tam mają przerwę świąteczną. Robimy więc przerwę w temacie do środy. Do środy wieczorem, bo - jak już pisałam - roverki.pl mi w pracy zablokowali. :beczy: :evil: Wrrr...
 
 
wild_weasel 




Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 807
Skąd: Poznań

Rover 200

Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 08:37   

Dobrz ludzie, powiedzcie - beżowe (Sandstone Beige) są RHD czyli dla aut z kierownikiem po prawej stronie, tak? A czy wizualnie nie są one odpowiednikiem tego, co pasuje do naszych, kontynentalnych aut? Wiem, że RHD nie równa się LHD, ale czy wizualnie nie jest to to samo?
Jeśli są tylko dla R z kierownicą po prawej i nie da się nic zakombinować - to muszę się wypisać :(
Zatem - Sandstone Beige pasują do normalnych Roverków czy też nie????
_________________
It's all right...
 
 
 
secio 




Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 387
Skąd: Ruda Śląska



Wysłany: Pią Kwi 10, 2009 11:32   

PTE napisał/a:
secio napisał/a:
Na nasza strone sa tylko "Sandstone Beige"... ale w pozostałych jest adnotacja: "Could be modified/cut to fit RHD."


Odwrotnie - na "naszą" stronę są Ash Grey - LHD. Sandstone są RHD, czyli do aut przystosowanych do ruchu lewostronnego.


Oczywiście masz racje.
 
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 22:53   

Nie żebym miał ADHD lub coś w ten deseń :wink: ale mamy po świąteczną środę, więc podbijam temat...
Coś się ruszyło w sprawie?
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 23:09   

Na razie nic nie wiem. Kolega obiecał zadzwonić do nich dziś. Odpisał mi za pierwszym razem około drugiej w nocy, więc go na razie nie atakuję. Jeśli do jutra wieczorem się nie odezwie to wyślę mu wędkę - co słychać.
Ale po głębszym zastanowieniu się przyznam, że się zastanawiam. Okazja jest - owszem, ale zawsze marzyłam o czarnych welurach od Tomiego, ale one też niby są w kolorze Ash Grey. Więc to pewnie ten sam odcień. Tylko tu jest kolorowe logo.
Czy ktoś z forumowiczów kiedykolwiek coś kupował z tego sklepu? W końcu to będzie zamówienie za ponad 150 funtów czyli ładnych kilkaset złotych...
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Kwi 15, 2009 23:19   

namiko napisał/a:
Ale po głębszym zastanowieniu się przyznam, że się zastanawiam. Okazja jest - owszem, ale zawsze marzyłam o czarnych welurach od Tomiego, ale one też niby są w kolorze Ash Grey. Więc to pewnie ten sam odcień. Tylko tu jest kolorowe logo.

Ja nigdy na welury specjalnie nie chorowałem, miałem kupić coś na Alledrogo, aż do momentu gdy zobaczyłem te w kolorze Copper beech :grin: Innym kolorem, nawet oryginałów nie jestem zainteresowany :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
PTE 




Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1429
Skąd: Gdańsk

Rover 25

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 07:38   

Co do reputacji sklepu, to nie ma się czym martwić - to nie żadna firma krzak i na pewno nikogo nie oszukają.
_________________
Rover 25 1.4 1999/2001r. midnight blue 1.06.2006 - 7.05.2012
 
 
DrMambo 




Dołączył: 21 Maj 2008
Posty: 102
Skąd: Otwock

Rover 200

Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 22:27   

10.DrMambo (LHD. Ash Grey - Rover 25) z przykrością muszę się wypisać ... nie wyczekałem i kupiłem od prywatnego sprzedawcy na zaciszu .. :roll:
 
 
Mix 




Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Kwi 16, 2009 22:53   

DrMambo, pochwal się jakie i za ile :wink:
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 20:10   

Niestety nie mogłam się szybciej odezwać. Mam odpowiedź. Wklejam:
Cytat:
Witam.
A więc tak,dzwoniłem do firmy i...
-można na ich stronie złożyć zamówienie(niby wyjdzie taniej-dają jakiś upust)
-za przesyłkę 10 kompletów mat (do mnie,do Londynu)chcą 12,50 Funta-czyli cena OK
-istniała by możliwość że je kupię i zabiorę do Polski ale...nie wiem kiedy pojadę :/
-jeżeli ja je kupię i potem chciałbym je wysłać do Polski,to koszty oscylują coś koło 20 paru funtów(paczka do 25 kg).

Jeżeli macie jakieś pomysły,a wydaje się wam że mogę jeszcze pomóc,to walić jak w dym :grin:
Jak mogę to pomogę :wink:

Pozdrawiam Seweryn.


[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 20:11 ]
Czyli jeśli udałoby się nam załatwić to za pośrednictwem uprzejmego kolegi z forum, to za przesyłkę wyszłoby więcej niż połowę taniej...
 
 
am_k 




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 582
Skąd: Bychawa/Lublin

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 20:19   

1. namiko
2. Mixtated
3. Ley
4. wild_weasel
5. kasjopea
6. zouza
7. ywis
8. magneto, z tym że ja chcę te: EAH105370CBA
9. wrc_fan_ (Front Rubber Mats - LHD. Grey - Streetwise)
10. am_kowalski.(ciemnoszare)
Jak można to się piszę.
_________________
Pozdrawiam.
Marcin
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 20:46   

Ja się wypisuję :wink:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Nie Kwi 19, 2009 20:55   

Hm... Link z początku wątku chyba się zdezaktualizował...
 
 
PTE 




Dołączył: 17 Cze 2006
Posty: 1429
Skąd: Gdańsk

Rover 25

Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 08:58   

namiko napisał/a:
Hm... Link z początku wątku chyba się zdezaktualizował...


Jak to? Przecież ash grey LHD do R25 i copper'y LHD do R45 są nadal dostępne :razz:

Ja mogę wskoczyć na m-ce wypisujących się - miałbym ash grey na lato :wink:
_________________
Rover 25 1.4 1999/2001r. midnight blue 1.06.2006 - 7.05.2012
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Czw Kwi 23, 2009 12:06   

Hmm a na czym w końcu stanęło?? Bo jak cena wyjdzie ok. 100zł to wolę trochę dołożyć i kupi te premium w TomaTeam
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów dywaniki [MG ZS/45]
freestyler Offtopic 7 Czw Wrz 27, 2007 23:42
freestyler
Brak nowych postów [rover 200 1,4 98r] dywaniki
hertz25 Offtopic 5 Czw Sty 21, 2010 21:05
hertz25
Brak nowych postów Zakup Grupowy dywaniki R220, R216 coupe cabrio + kanciak
dobryziom Offtopic 17 Nie Cze 29, 2014 21:14
xbialyx5
Brak nowych postów Zakup Grupowy Poliuretany zawieszania MG ZR, R200, R400, R25
dobryziom Offtopic 44 Pon Mar 30, 2015 04:06
Kozik
Brak nowych postów Wyciszenie R400 vs R45/MG ZS
kpt Offtopic 0 Sob Paź 09, 2010 17:22
kpt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink