Forum Klubu ROVERki.pl :: Telefon dla blondynki
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon dla blondynki

z cyklu sama nie wiem czego chcę
Autor Wiadomość
namiko 




Dołączyła: 26 Sty 2009
Posty: 392
Skąd: Toruń



Wysłany: Sob Maj 16, 2009 00:02   

zouza napisał/a:
E66 jest droga, w mojej taryfie musiałabym za nią zapłacić 949zł.

Na allegro kosztuje pewnie tyle samo. I bez abonamentu. :razz:
Ja od 7 lat mam simplusa... Wciąż ten sam numer, tylko promocji przybywa. :mrgreen: Telefony zawsze kupuję na allegro. W salonie to naprawdę żadna promocja jeśli chce się mieć sensowny abonament.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Maj 16, 2009 00:02   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Sob Maj 16, 2009 00:38   

Nokie 6500 slide ma moja blondynka i jest z niej bardzo zadowolona wzięła ją w Play za 1zł:) ogólnie nawet mi się on podoba ;)
 
 
TomC 




Dołączył: 08 Lip 2007
Posty: 715
Skąd: Racibórz

Rover 400

Wysłany: Sob Maj 16, 2009 01:26   

Ja E66 dostałem chyba za 500zł. Nie pamiętam. Działa i znacznie ciekawsza od E65, którą też miałem. Szybsza, ładniejsza, lepiej wykonana, sprawniejszy WiFI, troszkę lepszy aparat, minimalnie lepsza bateria, bogatsze wyposażenie, i t d. (oprócz WiFi i aparatu opis jakby Roverka:-))
_________________
-Nigdy nie rozmawiaj z idiotą.
Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.-
 
 
 
ywis 




Dołączył: 20 Lip 2008
Posty: 831
Skąd: Wieluń/Łódź

Rover 200

Wysłany: Sob Maj 16, 2009 09:46   

Z tych modeli jakie podajesz, to zastanawiałbym się nad N6500 Slide z przewagą dla E65. Musisz wziąć pod uwagę funkcjonalność tych dwóch telefonów. Z E65 zrobisz wszystko, a to za sprawą OS, natomiast jakość wykonania, jak i w większości modeli tych telefonów wada prowadnic slidera, to minus dla tego modelu, ale niestety to samo odnośnie prowadnic tyczy się N6500 Slide. Jeśli ma to być coś bez systemu i E65 miała by zostać skreślona z listy, to wtedy warto pomyśleć jednak nad 6500, ale nie slide.

Reasumując, jeśli internet, jakieś programy na telefonie typu GG, Skype, Voip, itp. to wyłącznie E65, jednak najlepszym rozwiązaniem by było dołożyć do E66, no ale jak widać cenę masz zaporową, bo w tej cenie, a może nawet taniej da się dostać już E66 na wolnym rynku, zawsze też możesz ponegocjować troszkę cenę z opem, a może się uda. E65 to jednak już trochę leciwy model jak na telefony, które wychodzą z takim rozmachem :)
 
 
camaro17 




Dołączył: 27 Maj 2008
Posty: 1320
Skąd: Pęgów

MG ZR

Wysłany: Sob Maj 16, 2009 12:35   

Nokia 6500 slide - http://www.gsmarena.com/nokia_6500_slide-1996.php

Nokia E65 - http://www.gsmarena.com/nokia_e65-1860.php

jak widać oba telefony są z tego samego roku produkcji czyli 2007, tylko oczywiście w Polsce N6500 slide pojawiła się długo.długo później niż E65, także nie ma co rozpamiętywać. Z moje doświadczenia w sprawie telefonów Nokia to.... nacisk jest na E65 z powodu OS Symbian, ale nie liczył bym na jakieś nie wiadomo super gry/aplikacje. Jest kilka ciekawych propozycji ale to na prawdę kilka większość to przeciętniaki na których nie zawiesisz oka dłużej niż zaspokojenie ciekawości. Fakt jest inny że dostępność tego w sieci jest na wyciągnięcie ręki. Wiadomo seria E- jest to seria biznesowa i ma na celu łatwy dostęp do zasobów kalkulacyjnych, internetowych, biurowych. Kiedyś mocno działałem na forum poświęconym właśnie Symbianowi w Nokii i wiem jak to jest, to znaczy jest pełno wszystkiego i wszędzie ale czy jest to interesujące to już inna sprawa. Podaje bardzo dobre forum na temat Symbiana e-series.pl tam można bardzo dużo poczytać o tych telefonach i ich systemie. Wspomnę że przerobiłem też Sybiana w SE i powiem że jest ogromna różnica, lecz nie powiedział bym w tym miejscu że OS Noki jest lepszy od OS SE.

Podsumowując E65 ma służyć do racy i ma być wykorzystywana w łatwym dostępnie do aplikacji biurowych taki był zamiar, Nokia 6500slide imituje Symbiana jednocześnie nie ma tylu aplikacji, ale za to ładnie wygląda. Co do Nokii E66, to jest to mocniejsze rozwinięcie E65 z nowoczesnym wyglądem i mocniejszym procesorem operacyjnym, co za tym idzie więcej kosztuje i teoretycznie można ją lepiej wykorzystać, ale czy tak jest na prawdę to nie wiem. :wink:

Na dzień dzisiejszy, używanie Iphona 2G przez 6mc bije wszystkie inne telefony komórkowe na rynku, w tym wypadku nie ma zmiłuj się, gry, aplikacje, są na takim poziomie że nawet Nokia E61/E61i z najlepszym wyświetlaczem na rynku nie daje rady. Ale to już inna bajka, ty takiego tel. nie bierzesz pod uwagę. A co do LG to nawet nie bierz pod uwagę. :mrgreen: POZDRAWIAM
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sob Maj 16, 2009 16:36   

Hehe no i nie posłuchałam wcale :mrgreen: wzięłam LG KP500 za to za złotówkę. Te Nokie od jakiegoś czasu już są w plusie wycofane, nic innego mi się nie podobało, czekać już nie chciałam. Wymagań nie mam dużych, na jakiś czas będę miała zabaweczkę, a do tego 250zł w kieszeni na waciki ;)
Jak już poużywam go to może skomentuje czy rzeczywiście dotykowy panel beznadzieja ;P
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Sob Maj 16, 2009 17:20   

zouza napisał/a:
Hehe no i nie posłuchałam wcale
jakoś mnie to nie dziwi :razz: :wink: . Ładny jest :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Sob Maj 16, 2009 17:30   

Super zabawka... chyba o to mi chodziło, pierwsze wrażenie bardzo dobre :mrgreen:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Kris 




Dołączył: 25 Cze 2001
Posty: 526
Skąd: Ostrołęka



Wysłany: Pon Maj 18, 2009 10:01   

zouza napisał/a:
Super zabawka... chyba o to mi chodziło, pierwsze wrażenie bardzo dobre :mrgreen:


Mam w szufladzie (co oznacza że telefon się nie nadaje w mojego punktu widzenia) Omnię z panelem dotykowym, wszystko niby fajnie do momentu kiedy np trzeba coś wpisać z klawiatury podczas rozmowy, blokuje się po 2 sekundach - mialem ostatnio na prawdę chęć przediurawić ten szajs rysikiem podczas rozmowy z bankiem, jedyne co to bateria w miarę długo trzyma jak na taki rodzaj telefonu.
Mam jeszcze także w szufladzie SE K850i, fajne zdjęcia robi, fajne menu, ale po 7 dniach użytkowania juz się klawisze zaczęły wycierać, do tego gruby jak cegła :D - DO SZUFLADY!
No i nokię teraz używam E51, jest OK, a żona ma 6500 i także stwierdzam że super :) - polecam te modele.
 
 
 
SyntaX 



Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 2228
Skąd: Łódź



Wysłany: Pon Maj 18, 2009 13:33   

Noo sprzedaje fony zawodowo od 5 lat
I tez miałem Tobie poleciś albo LG KP500 Albo Viety albo F480
A z niedotykowych to polecam nokię 5610i
Nokie 6500 odradzam - idzie tego sporo na serwis - problemy z softem, wieszają się.
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Pon Maj 18, 2009 13:58   

Dzięki za rady :całuski: decyzja podjęta, telefon po 3 dniach testów i jak na razie jestem super zadowolona, no może oprócz tego, że Dawid mi się bawi telefonem :hahaha:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prosty telefon
Dual Sim
greg-si Offtopic 6 Sob Gru 24, 2011 16:54
greg-si
Brak nowych postów Chiński telefon
KRYS Offtopic 11 Sro Gru 01, 2010 08:04
piterazim
Brak nowych postów Problemy z pobraniem torque na telefon
kurczak Offtopic 11 Nie Kwi 14, 2013 15:34
kurczak
Brak nowych postów Telefon komórkowy-abonament na firme
pajda Offtopic 7 Sro Lis 16, 2011 13:53
ADI-mistrzu
Brak nowych postów Jaki wybrac telefon do kwoty 500 zl
Pawkaz Offtopic 31 Nie Lip 31, 2011 11:49
Pawkaz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink