Forum Klubu ROVERki.pl :: [R216 Coupe] pytanie o felgi...
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R216 Coupe] pytanie o felgi...
Autor Wiadomość
Mix 




Pomógł: 55 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Sie 26, 2009 23:08   

Markzo napisał/a:
Mix, ja nie z tych co się obrażają :mrgreen: wiem, że to nie MG, ale Roverowej Tomi nie miał :( ale u mnie i tak nikt nie wie o co kaman, TomaTeam czy MG X-Power, każdego to dziwi, bo to nie naklejka Remusa czy cus ;)

Ale mi nie chodzi o to, że to R a nie MG. Nie chodzi mi nawet o treść naklejki, bardziej o kolorystykę. Chrom i zielony IMO średnio pasuje do koloru nadwozia. U siebie też mam te stickery, ale czarny z zielonym (X-Power) i czarny (TomaTeam) do szarej budy.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Sie 26, 2009 23:08   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
faecd 




Pomógł: 97 razy
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sro Sie 26, 2009 23:32   

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Markzo, przegioles.

Normalnie jakby za takie cos mozna bylo dostac ocene w szkole to za ten tuning auta dostal bys u mnie 2+!!! I uwage do dziennika!

+ za generalnie ladny optyczny efekt aleeee:

-glebaaa!!!

-262 tarcze u mnie przy 16 komicznie wygladaja, az strach pomyslec jak to wyglada przy 17....mysle, ze tutaj nawet swap na 282 duzo nie pomoze...

-Fajny rover, coupe, zacny hondowski silnik, do tego nalepki MG power, tomateam itd wszystko stylizowane na sport a tu co, czarniutki korek od gazu:D ahhahaha....sam jezdze na LPG ale jak masz auto na sportowo stylizowane z natury (coupe), ktore rzuca sie w oczy a tu kurek od gazowni to ...osz Ty...

Ja generalnie na Twoim miejscu zostal bym przy 15 lub 16, korek gazu malnal w kolor auta i juz. A tak to w tym momencie musialbys (wedle uznania) obnizyc zawieche (i tak dosc niska i twarda w coupecie), zmienic hamulce na 282 a zeby to mialo rece i nogi tyl tez by wypadalo zmienic....

Generalnie nie mam nic zlego na mysli, zycze powodzenia i mam nadzieje, ze moj punkt widzenia da Ci troche do myslenia.

A co do felg:) ladne ladne....szybrychy barrrdzooo pasuja do rovera;D
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Przemek_Docent 




Pomógł: 4 razy
Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sro Sie 26, 2009 23:43   

Markzo napisał/a:
(...) Zawias narazie taki zostanie... niestety, jak go zglebie to do garażu nie wjade :rotfl: chyba, że zapodam kostke na podjazd ;D (...)
Gleba wymaga poświęceń :-)
Ja swoim obniżonym i utwardzonym Tomcatem półtora roku wjeżdżałem do garażu po czterech deskach (dwie na zjeździe i dwie na dole), które za każdym razem kładłem i zabierałem...
O ręcznym odśnieżaniu przez całe zimy ok. 50 m ulicy nie wspominam (jedno zapalenie oskrzeli), bo wtedy tu pługi jeszcze nie jeździły... :-D
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:09   

Mix - jakbym słyszał wszystkich "moich" dookoła :D każdy mi mówił, że ten zielony nie pasuje ;) do czasu...aż zobaczył to na żywo ;) i wygląda to bardzo ładnie ;)

Feaccd - hehehe dobrze, że nie +1 :D

- gleba, na fotach wygląda jak wóz drabiniasty, na żywo jest inaczej ;) zdecydowanie lepiej ;) ale nie ukrywam, że marzy mi się gleba ;) tak z -20/-30 max ;)

- Hehehe wiem, jak talerzyki sniadaniowe :D dlatego jednak będzie komplet - 262 na tył, 282 na przód ;) do tego może jakieś nawiercane/nacinane i bedzie całkiem oki ;) wiesz, kumpel ma 17 pięcio ramienne i bębny z tyłu czerwone.....

- gazu nie zakładałem ja....poprzedniego ownera bijcie :P pisałem wcześniej, koleś popsuł tylni zderzak i ja go wymienie, tylko powoooooli....mój portfel ma juz na mnie mega focha :lol2:

niee e.....na 15 nie było tego....dawniej, wiele osób sie za nim oglądalo ;) a teraz to już jest masarka :lol: co chwila widze jak np na stacji paliw ktoś ogląda, patrzy, na światłach, parkingu.... auto zaczyna rzucać się w oczy ;)

a właśnie...to +2 to za wnętrze też? :D

Przemku...wiem wiem....ale oprócz mnie czasami jeździ nim mama....i nie chciałbym żeby uwaliła coś na jakimś krawężniku czy coś... :(
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:30   

Markzo napisał/a:
Mix - jakbym słyszał wszystkich "moich" dookoła :D każdy mi mówił, że ten zielony nie pasuje ;) do czasu...aż zobaczył to na żywo ;) i wygląda to bardzo ładnie ;)

Mi też się średnio nie widzi ta naklejka ale jak mówisz, że na żywo wygląda lepiej to będę kiedyś musiał obadać ;)
Cytat:

- gleba, na fotach wygląda jak wóz drabiniasty, na żywo jest inaczej ;) zdecydowanie lepiej ;) ale nie ukrywam, że marzy mi się gleba ;) tak z -20/-30 max ;)

Nie wiem czy jest jakiś zawias obniżający o -20, Vogtlandy mają -30, Jamexy -40 (teoretycznie bo praktycznie to mi siadło z -50) Trzeba było wsadzić 195/45R16 i posadzić tak jak ja :P
Cytat:
wiesz, kumpel ma 17 pięcio ramienne i bębny z tyłu czerwone.....

:beczy:
Cytat:
- gazu nie zakładałem ja....poprzedniego ownera bijcie :P pisałem wcześniej, koleś popsuł tylni zderzak i ja go wymienie, tylko powoooooli....mój portfel ma juz na mnie mega focha :lol2:

To go wywal będzie więcej miejsca w bagażniku :D
Cytat:

niee e.....na 15 nie było tego....dawniej, wiele osób sie za nim oglądalo ;) a teraz to już jest masarka :lol: co chwila widze jak np na stacji paliw ktoś ogląda, patrzy, na światłach, parkingu.... auto zaczyna rzucać się w oczy ;)

Może to kierowca jakoś dziwnie wygląda ;) Dżołk oczywiście :mrgreen:
Cytat:
Przemku...wiem wiem....ale oprócz mnie czasami jeździ nim mama....i nie chciałbym żeby uwaliła coś na jakimś krawężniku czy coś... :(

Moim czasem siostra śmigała jak mnie nie było, a musiała gdzieś jechać ale od czasu założenia alu i ostrzeżenia "Jak teraz coś spier$#@*sz płacisz" już nim nie jeździ jednak do mamy lepiej tak nie mów :lol:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
rodi_ 




Pomógł: 17 razy
Dołączył: 26 Sty 2008
Posty: 635
Skąd: Cork, Sokolka

MG ZT

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 10:39   

Marek, sprawdz czy zawias od 2.0 Turbo nie jest nizszy. Mi sie wydaje ze powinien byc troche obnizony.
A jesli chodzi o heble, to na priva wysle ci numer. Zadzwon popytaj :wink:
_________________
Don't drink and drive, just smoke and fly
 
 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 11:36   

Zapraszam na oględziny i kawke czy cuś jak bedziesz w okolicy :)
Zawias, nie wiem czy od ZR'ki nie pasuje, a tam czasem nie ma-25mm?
Gazu nie wywale.... za duze oszczednosci :/
A kierownik dziwnie wyglada, to fakt :D zawsze sie na mnie ludzie tak glupio patrza :lol:
Nie no do mamy będe się grzecznie odnosił.... ;D

Akurat miałem okazję zobaczyć, jak wygląda Tomcat w ruchu na tym felunku i jest bomba! Tego chciałem :D

Rodi, coupe turbo ma ten sam zawias co ja :/ sprawdzone :/
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Czw Sie 27, 2009 12:11   

Markzo napisał/a:

Zawias, nie wiem czy od ZR'ki nie pasuje, a tam czasem nie ma-25mm?


W ZR chyba tak jak w zwykłej 2setce i 25 jest belka z tyłu czyli całkiem inna konstrukcja zawieszenia... Kupuj vogtlandy :mrgreen:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Mix 




Pomógł: 55 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 1110
Skąd: Warszawa



Wysłany: Czw Sie 27, 2009 14:54   

Markzo napisał/a:
Mix - jakbym słyszał wszystkich "moich" dookoła :D każdy mi mówił, że ten zielony nie pasuje ;) do czasu...aż zobaczył to na żywo ;) i wygląda to bardzo ładnie ;)

Ale do innego koloru nadwozia (IMO X-Power Grey i srebrny) pasuje lepiej :wink: Poniżej foto...

EDIT: Znalazłem jeszcze foto boku z niedzielnego spotu, zaraz po zlocie. Malunki autorstwa koleżanki Joa i Pauliny Pereza.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
dobryziom 




Pomógł: 61 razy
Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Nie Sie 30, 2009 12:32   

Markzo napisał/a:

Zawias, nie wiem czy od ZR'ki nie pasuje, a tam czasem nie ma-25mm?

Rodi, coupe turbo ma ten sam zawias co ja :/ sprawdzone :/


zawias z ZR nie pasuje a wsadzanie jakiej kiepskiej wygniecionej używki ( do tego nie progresywnej) to i tak porażka... kolega dobrze radzi vogtlanda :) 30 lub 35mm ja jestem bardzo zadowolony.

co do Tomcia 2.0T i 1.6 to jest ten sam zawias w serii.
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [r216 Coupe 97r] Schowek
Vesper416 Tuning wizualny 46 Sob Wrz 12, 2009 15:45
Deamian
Brak nowych postów [R216] coupe - zaciski, wnetrze, cb, pytania...
Markzo Tuning wizualny 7 Sro Lip 09, 2008 10:12
Markzo
Brak nowych postów [R214 Si] Kolejne pytanie o felgi i opony
sim_co Tuning wizualny 4 Pią Paź 01, 2010 11:16
memphisto
Brak nowych postów [200 coupe] soczewki + gładkie klosze w coupe ?
mlody975 Tuning wizualny 12 Nie Kwi 20, 2014 20:47
Borowa
Brak nowych postów [R75] Felgi 16
Pomoc w wyborze
croochy Tuning wizualny 2 Pią Kwi 16, 2010 20:43
croochy



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink