Forum Klubu ROVERki.pl :: Po trupach do celu - Wojewódzki i Figurski
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Po trupach do celu - Wojewódzki i Figurski
Autor Wiadomość
SeevS 




Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 285
Skąd: Poznań



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 16:53   Po trupach do celu - Wojewódzki i Figurski

Jeżeli już wszyscy ochłonęli... :)
Dobrze że ktoś potrafi to głośno powiedzieć.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 16:53   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 17:44   

Maniaq tutaj wrzucił

http://forum.roverki.eu/v...ad69ae60#494961
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 20:50   

Niektórzy się podniecają tą niskich lotów chałturą, i nie dostrzegają, że Wojewódzkiemu i Figurskiemu nie tyle chodzi o sam PiS, czy PO, a głównie o wywołanie małego skandalu na SWÓJ temat, bo już długo nie było o nich głośno, a Ferrari przecież dużo pali...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 20:51   

Nie wiem, czy tak "dobrze".
Chociaż zgadzam się z poglądami z tego 'teledysku', to forma mnie odrzuca :(
Co innego myśleć, mówić - nawet publicznie, ale takie coś :rzyga:
NIe należę do zwoleników kandydata JK, powiem więcej: mam na niego alergię, ale ten spot uważam za ewidentną próbę zwiększenia słuchalności :/
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:13   

Zaj.... są. :mrgreen:
Tacy ludzie jak Wojewódzki i Figurski w naszym zakłamanym kraju też są potrzebni. Osobiście słucham Eska Rock więc jak najbardziej twierdzę że nie jest to po to by zwiększyć tylko "słuchalność". A nawet jak to i tak :ok:
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:18   

apples napisał/a:
A nawet jak to i tak :ok:

A nie wydaje Ci się, że w takim razie, poniekąd też WF zmierza do celu (swojego) 'po trupach'.
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:23   

Wszędzie można dopatrywać się przesady, prowokacji, dążenia do celu po trupach. Wszystko zależy jak na to spojrzeć. Ja patrzę na to jako kolejny głupi wyskok Wojewódzkiego który jest "zabawny". Jest porypany, ale zarazem inteligentny.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:38   

Temat na pioseneczkę i zwrócenie większej uwagi na swój program dobry, fajnie im to wyszło, troszkę kontrowersyjnie, ale o to im chodziło właśnie. Osobiście uważam Figurskiego za prostaka (w związku z jego tekstami) ale widać tacy ludzie są kreowani na idoli...
Ja osobiście nie słucham zbyt często Eski Rock, wolę KATa z taśmy (nie mam zmieniarki) :(
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:42   

kris-tofer napisał/a:
kreowani na idoli...
Nikt nie kreuje ich na idoli. Figurskiego pominę, ale Wojewódzki mam jaja i to co myśli to powie i to w nim cenie. Może dlatego że ma dużo kasy i nie musi nikomu palca równo trzymać, aby mu wystarczyło na bułki, a może wychodzi z założenia takiego jak ja, że prawdę trzeba mówić bez koloryzowania.
Ostatnio zmieniony przez apples Czw Kwi 29, 2010 21:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:44   

apples napisał/a:
Wojewódzki mam jaja i to co myśli to powie i to cenie i mi się podoba
do Wojewódzkiego nic nie mam, też mi się podobają jego wypowiedzi, może trochę w swoim programie na TV kreuje się w żartach na geja, ale moim zdaniem FIgurski próbuje kopiować zachowania Wojewódzkiego i nie bardzo mu to wychodzi
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:48   

kris-tofer napisał/a:
oże trochę w swoim programie na TV kreuje się w żartach na geja,
To ze kreuje sie na geja to każdy raczej wie że żart. Przecież nie będzie robić z siebie maczo który przeleciał pół Warszawy kiedy z pewnością tak jest :wink:
kris-tofer napisał/a:
moim zdaniem FIgurski próbuje kopiować zachowania Wojewódzkiego i nie bardzo mu to wychodzi
Tez tak uważam.
 
 
kris-tofer 



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2019

Rover 75

Wysłany: Czw Kwi 29, 2010 21:50   

Dokładnie, Wojewódzki jest spoko, jego żarty trzymają jakiś poziom, trochę żenujące są te żarciki zalatujące homoseksualizmem ale śmieją się z tego ludzie, on także więc żarty pozostają żartami.
 
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Pią Kwi 30, 2010 14:24   

Juz któryś raz ogladam ten filmik i przestac smiac nie moge...swietne slowa, swietna parodia Jarka...
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
ploomy 




Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 157
Skąd: Legionowo



Wysłany: Sob Maj 01, 2010 08:14   

apples napisał/a:
Figurskiego pominę, ale Wojewódzki ma jaja i to co myśli to powie i to w nim cenie.

Czasami lepiej ugryźć się w język niż powiedzieć o jedno słowo za dużo. Facet odpowiada po prostu na zapotrzebowanie społeczne, a nie ukrywajmy, nasze społeczęństwo w dużej mierze to ciemnogród, który potrafi się śmiać tylko z żartów najniższych lotów. Niestety tylko takie jest w stanie szybko przetworzyć w swoim mózgu. Ktoś mądry kiedyś powiedział: mowa jest srebrem, a milczenie złotem.

apples napisał/a:
Może dlatego że ma dużo kasy i nie musi nikomu palca równo trzymać, aby mu wystarczyło na bułki,

Zapewniam Cię, że jest mnóstwo osób o których nie powie nawet słówka, bo zbyt wiele mógłby na tym stracić. Dlatego jest dla mnie zwykłym hipokrytą, który za swoje cyrki dostaje niewspółmiernie dużą kasę.

apples napisał/a:
a może wychodzi z założenia takiego jak ja, że prawdę trzeba mówić bez koloryzowania.

A dlaczego zakładasz, że on właśnie mówi prawdę. Sprawdzałeś u źródeł, czy po prostu darzysz go taką sympatią, że zaufałeś mu bezgranicznie? Ludzie mówią, że są trzy prawdy. Jestem pewien, że je znasz. A może jednak wersja Wojewódzkiego należy do tej trzeciej kategorii?
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Sob Maj 01, 2010 09:11   

ploomy napisał/a:
nasze społeczęństwo w dużej mierze to ciemnogród, który potrafi się śmiać tylko z żartów najniższych lotów.
Nie obrażaj ludzi. :!:
ploomy napisał/a:
Niestety tylko takie jest w stanie szybko przetworzyć w swoim mózgu.
Ty w ogóle po tych słowach widać że nie potrafisz przetworzyć i odfiltrować czego kol wiek.
ploomy napisał/a:
Zapewniam Cię, że jest mnóstwo osób o których nie powie nawet słówka, bo zbyt wiele mógłby na tym stracić. Dlatego jest dla mnie zwykłym hipokrytą, który za swoje cyrki dostaje niewspółmiernie dużą kasę.
Ty tak uważasz i masz do tego prawo. Ja uważam inaczej. I nie uważam się za ciemnogród.
ploomy napisał/a:
A dlaczego zakładasz, że on właśnie mówi prawdę. Sprawdzałeś u źródeł, czy po prostu darzysz go taką sympatią, że zaufałeś mu bezgranicznie? Ludzie mówią, że są trzy prawdy. Jestem pewien, że je znasz. A może jednak wersja Wojewódzkiego należy do tej trzeciej kategorii?
Zastanów się co napisałeś bo chyba nie rozumiesz sam siebie i tego co napisałem. Jeżeli mówię że mówi coś bez koloryzowania lub coś co jest faktem to tez mam takie zdanie bo znam fakty lub myślę podobnie. Logiczne? Czy czegoś nie rozumiesz.
Napisałeś ten post by ubliżyć paru tysiącom ludzi którzy słuchają Wojewódzkiego i pokazać że to ciemnogród tylko Ty ze swoimi przekonaniami jesteś najmądrzejszy bo to co on mówi nie bierzesz w kategorii żartu lub głupiego żartu pomieszanego z prawdą i faktami.
ploomy napisał/a:
A dlaczego zakładasz, że on właśnie mówi prawdę. Sprawdzałeś u źródeł, czy po prostu darzysz go taką sympatią, że zaufałeś mu bezgranicznie? Ludzie mówią, że są trzy prawdy. Jestem pewien, że je znasz. A może jednak wersja Wojewódzkiego należy do tej trzeciej kategorii?
Ty go znasz osobiście? Do jakiej grupy należysz lub za kogo się uważasz że pozwalasz sobie na jakieś dzielenie ludzi na kategorie. Nikomu nie zaufałem bezgranicznie.
Ostatnio zmieniony przez apples Sob Maj 01, 2010 09:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gustav.pl 




Dołączył: 09 Cze 2008
Posty: 337
Skąd: Warszawa



Wysłany: Sob Maj 01, 2010 09:23   

ploomy napisał/a:
a nie ukrywajmy, nasze społeczęństwo w dużej mierze to ciemnogród, który potrafi się śmiać tylko z żartów najniższych lotów. Niestety tylko takie jest w stanie szybko przetworzyć w swoim mózgu.

A kto według Ciebie ma wysmakowany dowcip? Papcio Rydzyk czy ktoś z kręgu PiS-u? Czy znasz jeszcze innych mocarzy intelektu i ciętej riposty...
ploomy napisał/a:
Zapewniam Cię, że jest mnóstwo osób o których nie powie nawet słówka, bo zbyt wiele mógłby na tym stracić. Dlatego jest dla mnie zwykłym hipokrytą,

A czy Ty i każdy inny, zdrowy na ciele i umyśle człowiek nie jest taki? Czy Tobie nie zdarzyło się nigdy w życiu nie powiedzieć wszystkiego lub skłamać. Jak sam zauważyłeś mówi to na co jest zapotrzebowanie, taka jego praca i tyle.
A bronię Wojewódzkiego bo:
ploomy napisał/a:
po prostu darzysz go taką sympatią, że zaufałeś mu bezgranicznie?

:wink:
A ta poza tym to skąd wiesz o czym on mówi w swoich programach? Oglądasz tą miernotę :/
Pozdrawiam :smile:
_________________
rover forever
 
 
witgut 




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Sob Maj 01, 2010 10:03   

Co do klipu- świetnie zrobiony kawałek, dobrze się słucha, ciekawie zrobione efekty ale...
miało być śmiesznie, jak dla mnie wcale aż tak śmiesznie nie jest.
Szydzenie w ten sposób z człowieka którego brat bliźniak zginął niecałe 3 tyg. temu w katastrofie, a matka leży w szpitalu jest jak dla mnie niesmaczne. Wplatanie w tekst takiego utworu słów Hymnu narodowego to już duże przegięcie.
Decyzja o startowaniu w wyborach przez Jarosława, w Jego sytuacji jest dla mnie niezrozumiała, ale sądzę że taki sposób krytyki, opisu sytuacji jest na bardzo niskim poziomie, co prawda nie inteligencji ale z pewnością kultury.
Dla jasności nie popieram i nie zagłosuję na JK, bracia K sprawdzili się w czasach walki o wolność, lecz nie mogli się odnaleźć w czasach "normalnych".
 
 
faecd 




Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 2125
Skąd: Police k.Szczecin

Rover 400

Wysłany: Sob Maj 01, 2010 11:05   

ploomy napisał/a:
a nie ukrywajmy, nasze społeczęństwo w dużej mierze to ciemnogród, który potrafi się śmiać tylko z żartów najniższych lotów. Niestety tylko takie jest w stanie szybko przetworzyć w swoim mózgu.
Człowieku jakie Ty durnoty prawisz. Moze i jest część społeczeństwa, która zamiast mózgu ma siano. Ale sa to ludzie klasy robotniczej, bez wykształcenia podstawowego i to o nich jest mowa, gdy w wiadomosciach pojawia sie haslo: matka zostawila dziecko w parku, utopiony niemowlak wyłowiony z rzeki czy mąż karcił rodzine i zabił żone.Lecz Ci ludzie na pewno nie ogladaja i nie sluchaja Wojewodzkiego.

Co do mojego odbioru piosenki to smialem sie bo po prostu to wszystko jest smiechu warte. Miala byc spokojna cicha kampania wyborcza bez argumentów w postaci Smolenska i jego ofiar. A p. Jaroslaw Kaczyński, pomijam sam fakt startowania w wyborach, uzywa argumentu, ze wypelni testament brata. Do tego ta decyzja o pochowku na Wawelu. Nie jestem znawcą historii, głeboko wierzacym patriota. Ale wiem, ze w Polsce nie jeden patriota zginal, umarl a lezy na normalnym cmentarzu co najwyzej w jakiejs alei zasluzonych.

W zwiazku z pochowkiem Kaczynskich na Wawelu, jak pewnego dnia, który kiedys na pewno nastapi, prezydent Wałęsa umrze bede życzył sobie jego pochówku na Wawelu wlasnie! Wg mnie Wałęsa jest bardziej zasluzonym człowiekiem dla Polski wiec skoro mniej zasluzony Kaczynski dostąpił zaszczytu bycia pochowanym na Wawelu to Wałęsie równiez to sie nalezy. Chyba, ze on sam za zycia, badz rodzina stwierdzą inaczej i przez to wykażą się skromnością!
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
Firq 




Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Sob Maj 01, 2010 11:06   

Kawałek jak Kawałek, ale chodzi tu o przesłanie jakie niesie może i uderzające, ale jak inaczej trafić do nas LUDZI ?? Jak by to co oni śpiewają ktoś przeczytał w radiu to każdy by zmienił stacje a tu Wszystko jest na granicy robione, ale moim skromnym zdaniem żaden z nich tej granicy nie przekroczył mimo ze był hymn miło ze Jarek możecie się ze mną nie zgodzić, ale ja tak sądzę. Nie uważam jak ploomy, ze jesteśmy jakaś ciemnotą która fascynują takie rzeczy tylko uważam ze jesteśmy tylko LUDŹMI do których trzeba umieć dotrzeć.
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Sob Maj 01, 2010 13:13   

Zastanawiam się, dlaczego w tej pseudopiosneczce jest zwrot "po trupach do celu"... Tak naprawdę z tego wynika, że wg niektórych Kaczyński powinien teraz po tej tragedii zaszyć się na wyspie Elbie i zniknąć ze świata żywych, aby czcić pamięć zmarłych...

A jakim to prawem ktoś uzurpuje sobie prawo do decydowania, co kto ma zrobić? Bo czegokolwiek, co dotyczy polityki, JK by nie zrobił, będzie osądzony przez "sędziów sprawiedliwych", że korzysta z tragedii... Właśnie tacy, któzy pierwsi rzucają kamieniami są najgorsi - tego chyba nie trzeba tłumaczyć - ale jeszcze gorsze jest, że obaj "dziennikarze" zrobili to po to, aby samemu na tym skorzystać. Paradoksalnie utrata sponsora przez Wojewódzkiego, przysparza mu większego zysku na dłuższą metę.

A ta chałtura jest zwyczajnie po ludzku podła. Bo o ile można było na Wojewódzkiego przymknąć oko i stwierdzić, że jest po porstu oszołomem, gdy wtykał polskie flagi w psie kupy i inne świńskie rzeczy, to uderzanie w najczulszy punkt - stratę rodziny - aby głosić swoje poglądy polityczne, jest tak tragicznie małe, że aż zwyczajnie podłe.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink