Forum Klubu ROVERki.pl :: ROVER 75 2.0 oraz 2.5 v6 kwota okolo 15-19k zl. PILNE PLEASE
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
ROVER 75 2.0 oraz 2.5 v6 kwota okolo 15-19k zl. PILNE PLEASE

KTORE AUTO POLECASZ ? mozesz zaznaczyc 3 auta
1
12%
 12%  [ 1 ]
2
12%
 12%  [ 1 ]
3
37%
 37%  [ 3 ]
4
0%
 0%  [ 0 ]
5
12%
 12%  [ 1 ]
6
25%
 25%  [ 2 ]
7
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
spooky 




Dołączył: 28 Cze 2010
Posty: 11
Skąd: Mława



Wysłany: Pon Lip 19, 2010 04:23   

Markzo napisał/a:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13712795 o tym autku (nr 6 chyba) moge się wypowiedziec bo znam je ;) auto zadbane, bardzo ładnie sie prezentuje, z wyposażenia działało wsio, VIS się załączał, wentylatory tak samo. Po stanie wnętrza przebieg wygląda na prawdziwy, jeździ bardzo przyjemnie. Przyśpieszenie, hamowanie jak najabrdziej oki, nic nie znosi, w zawieszeniu chyba nic nie stukało, w skryzni był wymieniony olej, pracuje cicho i "gładko". Auto ma wymieniona szybę czołową i coś było z chyba lewym przednim błotnikiem, ale to pytaj właściciela, oglądałem go dość długo z 2 miesiące temu i nie było się czego czepić, widziałem zdjęcia po zdjęciu zderzaków z przodu i z tyłu (właścicel wymieniał listwy chromowane) i wszystko wygląda tak jak powinno. Jest ot auto forumowicza o nicku Klozi85. jedyną wadą jaką zauważyłem to powypalane piksele na komputerku :) Gaz jest dość niedawno założony, a autko idzie na sprzedaż bo właściciel kupiłm BMW 7 z motorem 4.4 V8 i ROver mu niepotrzebny :)


Zasadniczo interesuje mnie diesel, ale po tym jak przeglądam oferty i widzę, że większość benzyniaków ma lepsze wyposażenie i wersje kolorystyczne oraz mniejszy przebieg, to zastanawiam się nad kupnem LPG. Dlatego pytanko. Gdy oglądałeś to auto 2 miesiące temu, to było już na sprzedaż? Bo dziwnym, by był fakt, że przez tyle czasu nie zostało sprzedane :-)

I pytanko czy kolor kierownicy i skóry nie powinien być taki sam?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Lip 19, 2010 04:23   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Pomógł: 195 razy
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lip 19, 2010 10:16   

Ja tego Roverka oglądałem jak już miałem kupionego swojego 75, Klozi85 wpadł na spota i dość długo to autko oglądaliśmy, bo z racji pełnej opcji wyposażenia i ciekawego koloru wnętrza było na czym zawiesić oko :) z tego co kojaże to chyba był na sprzedaż, tylko tutaj jest specyficzna sytuacja, gdzie właścicela stać na utrzymanie tego auta, podoba mu się, nie musi go sprzedać bo potrzebuje gotówki czy cuś, Rover to 4 auto w domu i nie jest potrzebny już :) zresztą dam mu linka do tego tematu i niech się sam wypowie ;) pozdrówki!
PS. Kierwonica z drewnem to największy wypas jaki był w 75 i jest ona w dobrym kolorku :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
dzieju 
Instytucja wspierająca




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 874
Skąd: Częstochowa

Rover 75

Wysłany: Pon Lip 26, 2010 14:21   

czekam na kontakt w sprawie zamiany aut i doplaty ....

Cisnie mnie czas chcial bym zakupic 75 przed wyjazdem na wczasy :/

[ Dodano: Pon Lip 26, 2010 14:19 ]
No i sie stalo kupilem tego nr.7 pan zszedl jeszcze z kwoty wiec jestem zadowolony ...

Mam pare problemow

- zamykam auto i otwieram guzikiem to od kierowcy nie otwiera sie musze wlozyc kluczyk :/

- klamka lewa jest luzna jak by nie dzialala sprezynka

- i klawisz tylen lewej szyby wylamany jest ale eldwo sie trzyma generalnie dziala .

- I najgorszy bol :/ nie dziala chyba tempomat nie wiem jak go uzyc :/ wciskam klawisz takiej Autostrady znaczek zpala sie na tablicy ale klawisz SET nic nie robi a RESet dziala bo ikona gasnie :/

Prosze o podpowiedz jak to zdiagnozowac eqwentualnie czy dziala prawidlowo mowa o pierwszym i ostatnim problemie .

Silnik dziala prawidlowo czas do 100km przy wylaczonej Trakcji i skrzynia na sport 11s-12s . Fabrycznie 11.5s

Oto temat z problemami reszta auta sprawna :D

[ Dodano: Pon Lip 26, 2010 14:21 ]
http://forum.roverki.eu/v...p=530228#530228
_________________
Naprawa VIS - brak mocy i duze spalanie w silnikach V6
http://forum.roverki.eu/v...p=648924#648924
You tube
http://www.youtube.com/user/dzieju80
http://www.facebook.com/grzegorz.ciekot
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Jaka kwota potrzebna na R 75?
LBNxDamian Chcę kupić ROVERka 2 Czw Cze 27, 2013 18:10
LBNxDamian
Brak nowych postów Rover 200 1.4 Pilne !!
remi02 Chcę kupić ROVERka 5 Nie Lut 20, 2011 17:39
leszczu
Brak nowych postów Oceńcei rover 45 Pilne
miuzziker Chcę kupić ROVERka 36 Wto Mar 30, 2010 18:50
piter34
Brak nowych postów Rover 420 Szczecin - Pilne
slod Chcę kupić ROVERka 18 Pon Sie 09, 2010 15:02
Pike89



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink