Forum Klubu ROVERki.pl :: [All] Plastikowe duperele
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[All] Plastikowe duperele
Autor Wiadomość
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Nie Lut 27, 2011 22:43   [All] Plastikowe duperele
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Ostatnio podczas skladania lusterka, udalo mi sie, jakims cudem, zlozyc je na stale :P
Ulamal sie metalowy element, zamowilem pod kolor ze szrotu "nowe" i wzialem sie do wymiany.
Przy okazji rozbierania boczka w drzwiach, poczynilem sobie kolejna szkode, ktora rozbierajac boczek pierwszy raz, ciezko bylo nie wyrzadzic.
Ulamalem ten zielony, plastikowy lacznik, pomiedzy klamka wewnetrzna, a ciegnem.
Pozniej skladajac drzwi rozwalilem jeszcze 2 spinki od boczku.
Niezly bilans, wiem :cool:

Teraz pytanie, czy wiecie gdzie mozna dostac tego typu "plastikowe duperele"? Poza szrotami oczywiscie.
Jutro mam zamiar zadzwonic do ASO Hondy, czy moze uda sie dostac tego typu rzeczy od Civica, pasujece do mojego R45.
Jesli nie, bede probowal pozyskac cos ze szrotu, na ktorym pracuje kolega.
Ale moze macie jakies swoje pewne zrodla dostepu do tego typu czesci?
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 27, 2011 22:43   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
piterazim 




Pomógł: 7 razy
Dołączył: 13 Wrz 2010
Posty: 168
Skąd: Leszno

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 28, 2011 15:43   

spinki do tapicerki dostaniesz w większości sklepów motoryzacyjnych. Z reguły za grosze
 
 
andrew0503 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 28, 2011 18:29   

piterazim napisał/a:
spinki do tapicerki dostaniesz w większości sklepów motoryzacyjnych. Z reguły za grosze

Zgadza się, najprościej i najtaniej. Ja w swoim Roverku parę spinek powymieniałem na spinki firmy Romix, wszystkie dedykowane do Hondy Civic, bo w ich katalogu nie ma takiego producenta jak Rover :/
http://www.spinkisamochodowe.pl/
_________________
Andrzej
 
 
 
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 28, 2011 23:09   

andrew0503 napisał/a:
Ja w swoim Roverku parę spinek powymieniałem na spinki firmy Romix, wszystkie dedykowane do Hondy Civic, bo w ich katalogu nie ma takiego producenta jak Rover :/
http://www.spinkisamochodowe.pl/

No wlasnie tam tez szukalem, tylko problem w tym, ze w ofercie do Civica nie ma tych spinek, ktorymi przypina sie boczek do drzwi, a przynajmniej ja takowych nie widze..
 
 
andrew0503 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Pon Lut 28, 2011 23:56   

Akurat boczka drzwi jeszcze nie rozbierałem, będę to robił dopiero na wiosnę :razz: . Nie przypatrywałem się jeszcze spinkom. Na allegroszu jest jeszcze Noxes, pamiętam, że od nich też zamawiałem jakieś spinki do Accorda, a znalazły zastosowanie w bagażniku Roverka
http://moto.allegro.pl/sp...1451122041.html
Można wysłać maila czy posiadają takie spinki
_________________
Andrzej
 
 
 
marcinZG 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Nie Kwi 17, 2011 19:22   

Czy moglby ktos potwierdzic, czy spinka Romixa o symbolu B22123 to spinka, ktorymi przedni zderzak w R45 jest przymocowany pod maska, przy lampach?
Zgubilem wszystkie 4 i chcialbym je jakos namierzyc i kupic :???:

Druga sprawa, to jakby komus udalo sie namierzyc ta spinke, ktora mocuje sie boczek do drzwi i podzieliby sie namiarem to rowniez bylbym mege wdzieczny.
 
 
andrew0503 




Pomógł: 25 razy
Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Wto Wrz 13, 2011 20:36   

Dla osób, które cierpią na niedobór spinek w boczku do R 45
http://allegro.pl/spinki-...1738677990.html
Romix B 19145
Sprawdziłem, zastosowałem :smile:
_________________
Andrzej
 
 
 
bizon 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Sob Wrz 24, 2011 09:38   

andrew0503 napisał/a:
allegroszu jest jeszcze Noxes

Potwierdzam. Jesli ktos jest z okolic Poznania to najlepiej uderzyc do nich osobiscie, maja spory katalog
 
 
 
damian0509 



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 4
Skąd: Kielce



Wysłany: Pią Lis 25, 2011 15:31   

Witam. Pposzukuje spinek do przymocowania listwy ozdobnej do blotnika . Czy ktos wie jakiego typu spinki pasuja i gdzie mozna je dostac. Bardzo prosze o pomoc. Samochod ROVER 75
 
 
Sokolnik 



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Kraków



Wysłany: Pon Sty 16, 2012 18:50   

Witam wszystkich mam roverka 214 si rok 90. i mam taki problem ze złamał mi się plastik górnej części obudowy filtra powietrza przez co dostaje sie lewe powietrze i auto nie chce mi chodzić na gazie :cry: wie może ktoś gdzie dostane cos takiego bo nie moge znaleźć nidzie lub kotś ma 2 to bardzo chętnie kupie z góry dziękuje za pomoc.Pozdrawiam
 
 
bastek 




Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 364
Skąd: Racibórz



Wysłany: Wto Sty 17, 2012 00:11   

Znamy portal aukcyjny powie Ci gdzie leży taka obudowa.
 
 
Sokolnik 



Dołączył: 01 Paź 2011
Posty: 5
Skąd: Kraków



Wysłany: Wto Sty 17, 2012 01:05   

allegro otomoto i gumtree przepatrzyłem i jest do nowszych modeli gdzie obudowa znajduje się z boku silnika a w starszej wersji jest nad pokrywą wlewu oleju może to jest kwestia szczęścia aż ktoś taką wystawi ale narazie nie ma. więc zwracam się z prośbą pomocy tutaj może komuś zalega taka pozdrawiam :mrgreen:
 
 
bizon 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 17, 2012 16:59   

Wiec wchodzisz na allegro i szukasz jak ktos ma czesci od starego modelu i piszesz do niego, bo zapewne nie wszystkie czesci co ma na sprzedaz wystawil na aukcje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink