Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover MG ZT V8 260] proszę o opinie po raz trzeci :)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover MG ZT V8 260] proszę o opinie po raz trzeci :)
Autor Wiadomość
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



  Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 14:12   [Rover MG ZT V8 260] proszę o opinie po raz trzeci :)

Witam,
na oto i na allegrrr pojawił się R MG ZT V8- jest to silnik Forda Mustanga i reszte wiadomości znam tak jak i Wy z forum naszego i naszej stronki Roverki.pl czyli niewiele. - pytanie moje- czy macie więcej informacji na temat tego silnika tego napędu na tył i tego podwozia itp.

Auto wygląda na zadbane i już poprosiłem o kontakt sprzedawcę- zatem daleko nie jest więc pojadę zobaczyć:)
Ciekawe co wyjdzie tym razem:)

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 14:12   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Bumelant
[Usunięty]






Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 15:02   

To ogłoszenie o ile mówimy o tym bordowym to "wałek" było już kilka razy na forum o tym:

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=76836

Nikt Ci nie sprzeda takiego auta za takie pieniądze bo to "białe kruki" o reszcie rzeczy, które pytasz wszystko znajdziesz na google - silnik to klasyczne V8 z mustanga :grin:

Zresztą napisz - ciekawe co Tobie za bajkę wymyślą :) Parę osób chyba zdaje się próbowało już coś dowiedzieć.
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 15:21   

dlaczego ludzie tak się nabierają że to prawdziwe ogłoszenie, przecież to od razu widać że wałek
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 16:39   

Ludzie się nabierają bo chca kupić auto. Poza tym ja naprawdę chcę kupić Rovera i v8 jest mi najmniej znany- co siada co może sie popsuć jak z trwałością zawiechy i silnika- ten egzemplarz był wątpliwy tak jak piszecie - ale poddał mi pod rozwagę taka wersję.
Odpowiedzi z automatu jeszcze nie dostałem ale spodziewam się:)
Nie dałem linku do tego ogłoszenia bo wiedziałem że wiecie o czym piszę:)
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 16:57   

tu masz prawdziwe V8 http://szukaj.pl.mobile.e...ml?id=150982347
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 18:19   

Tamto jest też prawdziwe tylko właściciel fałszywy:)


no ale jak tam z ich zawieszeniem i trwałością? domyślam się że sportowe i sztywne ale więcej ktoś może??

[ Dodano: Sob Kwi 28, 2012 18:19 ]
Witam, przepraszam za moją opóźnioną odpowiedź, samochód jest nadal dostępny w sprzedaży, nie ma problemu z samochodem, jest w idealnym stanie, nigdy nieuszkodzone, technicznie kontrolowane dwa tygodnie temu i wymianie wszystkichmateriałów eksploatacyjnych, w tym płytek hamulcowych.Samochód znajduje się wWalencji, w Hiszpanii, ale jeśli chcesz umówić się na badania, daj mi znać.


oto odpowiedź:)
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Sob Kwi 28, 2012 20:22   

fajny to translator tłumaczył :)
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 00:19   

nie najgorszy:)
otomotoalegretto nie daja sobie rady z takimi oszustami ( bedę przedłużał korespondencję) więc może jakieś grupowe wpiernicz nauczyłoby kolesia???
Rurki sznurki i autobus do Walencji- kto się pisze?
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 10:05   

igla napisał/a:
Ludzie się nabierają bo chca kupić auto.

Ludzie się nabierają bo myślą, ze są genialni, ze znaleźli dobre fajne auto za 20-30% ceny, a tak naprawdę są naiwni żeby nie napisać głupi bo wystarczy wejść ma zachodnie portale i przeanalizować ceny takich V8.

igla napisał/a:
Tamto jest też prawdziwe tylko właściciel fałszywy:)

Właśnie odwrotnie auta w ogóle nie ma tylko jest naciągacz

igla napisał/a:
nie najgorszy:)
otomotoalegretto nie daja sobie rady z takimi oszustami ( bedę przedłużał korespondencję) więc może jakieś grupowe wpiernicz nauczyłoby kolesia???
Rurki sznurki i autobus do Walencji- kto się pisze?

Widzę, ze w ogóle nie masz pojęcia jak to działa. Przecież ten oszust może być gdziekolwiek nawet w Demokratycznej Republice Konga. Napisz, ze chcesz odebrać auto osobiście i zapłacić przy odbiorze to się korespondencja urwie ;]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maziciel 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lis 2010
Posty: 100
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 11:53   

Auto jest, ale nalezy do kogo innego.
Z motocyklami jest podobnie - gosc pobiera zdjecia pieknych sztuk z Internetu i wystawia na sprzedaz. Zdarzylo sie, ze pobral zdjecia znajomego, a ten sie zdziwil gdy zobaczyl swoj motocykl na sprzedaz i az sprawdzil w garazu czy nadal stoi :mrgreen:
_________________
Jestem Polakiem i jestem z tego dumny!
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 12:06   

maziciel, masz rację auto jest tylko właściciel nie wie, że inny chce na podstawie jego zdjęć naciągnąć na kasę .

Pływak, geniuszu- jeśli uważasz mnie za głupka to to powiedz wyraźnie a nie woalujesz - auto za atrakcyjna cenę w dzisiejszych czasach nie jest czymś nierealnym - a każdy z nas zna sytuacje kiedy zycie zmusza do decyzji nieekonomicznych- ale pewnie ty kupujesz tylko te auta co maja cenę wyższą od rynkowej o 5 tys.

Poza tym widzę , że to Ty nie wiesz jak to działa- to że koleś jest w Samoa nie przeszkadza otoalegromoto zablokować mu konta...
a może właśnie dlatego na mnie naskoczyłeś bo w mazak nie chcesz wyłapać i chronisz kolegę>???? :lol: :lol: :lol:

a - i poluzuj gumkę w majtach
:mrgreen:
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
HiS 




Pomógł: 5 razy
Dołączył: 21 Gru 2010
Posty: 115

MG ZR

Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 12:49   

Szczerze powiem Ci Panie "igła" że sam robisz niezłe zamieszanie. Odnośnie ceny i przepłacaniu... mówimy tu o aucie z V8 a nie o jakimś pierwszym lepszym autku miejskim, ale lepiej się uprzeć przy swojej racji i innym zarzucać że piszą głupoty, jakaś mania wielkości? Sam zluzuj już.
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 12:51   

igla napisał/a:

Pływak, geniuszu- jeśli uważasz mnie za głupka to to powiedz wyraźnie a nie woalujesz

Napisałem wyraźnie, a jak Ty to odebrałeś to już twoja sprawa :]

Cytat:
- auto za atrakcyjna cenę w dzisiejszych czasach nie jest czymś nierealnym

Szczególnie wyrwanie za 20ty zł auta które na zachodnich portalach aukcyjnych widywane jest po 20ty euro :lol:

Cytat:
- a każdy z nas zna sytuacje kiedy zycie zmusza do decyzji nieekonomicznych- ale pewnie ty kupujesz tylko te auta co maja cenę wyższą od rynkowej o 5 tys.

Jestem za biedny na oszczędzanie :]

Cytat:
Poza tym widzę , że to Ty nie wiesz jak to działa- to że koleś jest w Samoa nie przeszkadza otoalegromoto zablokować mu konta...

Dopóki ktoś nie zostanie oszukany i sprawa nie wyląduje na policji to raczej nic nikomu nie zablokują bo za wystawianie takich durnych aukcji mają kasę, a jak zablokują jedno konto za chwile pojawi się drugie.

Cytat:
a może właśnie dlatego na mnie naskoczyłeś bo w mazak nie chcesz wyłapać i chronisz kolegę>???? :lol: :lol: :lol:

To Ty się spinasz jak baranie jaja bo się jednak okazało, ze nie wyrwałeś okazji stulecia, a teksty o "wyłapywaniu w mazak" to zachowaj dla kolegów z podwórka :]

Cytat:
a - i poluzuj gumkę w majtach
:mrgreen:

Jedyną osobą która tu się spina jesteś Ty. Na przyszłość skorzystaj z wyszukiwarki na forum oszczędzisz sobie nerwów :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
haszczyc 



Pomógł: 38 razy
Dołączył: 27 Lut 2009
Posty: 1631
Skąd: Zabrze

Rover 75

Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 13:12   

ludzie szukają okazji i myślą że kupią piękny samochód znacznie taniej niż jest wyceniany na innych portalach w innych krajach a potem po kupnie dopiero dowiadują się w czasie eksploatacji że licznik przekręcony, że więcej tam szpachli niż blachy.... prawda jest taka że to nie Media Markt że robią takie promocje po kosztach, tylko handlarze którzy rzeźbią tak samochód by zarobić jak najwięcej a winni zawsze są klienci którzy się napalają na okazję i kupują takie złomy... popyt rodzi podaż ...
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Nie Kwi 29, 2012 14:03   

haszczyc, bieda w Polsce kreuje takie sytuacje- ale to temat na inne forum ;)

HiS, no nie posądzasz mnie chyba o zamieszanie? :) komu zarzuciłem pisanie głupot??? oj chyba pomyłka Panie "HiS". Nie ja ... No i masz racje upieram się przy swoim- chcę się dowiedzieć czegoś więcej o tej wersji... mea culpa ( bo chyba to ,że nie chcę tego konkretnego egzemplarza to odnotowałeś?)
dodałem zapytanie "co słyszeliście o takim aucie i jakie ono ma wykonanie" w odpowiedzi dostałem kilka bardzo pieknych odpowiedzi i mędrkowania jaki to jestem dureń i w ogóle ludzie to naiwniaki... po co? Zakładałem że coś z tym autem nie tak i dlatego napisałem "ciekawe co..."
Zamiast otzrymać konkretną odpowiedź "że auta dobre bo silniki i zawiecha albo fordowskie motory to syf", otrzymałem teksty (podejrzewam, że kiedyś nabranych w ten sposób) forumowiczów o tym jak to wszyscy są durniejsi od nich. Brawo - ja sie cieszę, że na naszym forum są ludzie tacy kryształowi, do których można się zwrócić z pytaniem i zawsze, w odpowiedzi będzie mądrość wielka- ale niechże przy tym nie obrażają innych. Bo inni reagują tym samym na to samo :)

peace :)
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
Pływak 




Pomógł: 48 razy
Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 11:15   

Wskaż palcem gdzie ktoś Cię obraził :] Wyraźnie napisane, ze naiwni i głupi są Ci co się nabierają. Jak byś przelał gościowi kasę czy zaliczkę wtedy byś był naiwny i głupi ewentualnie zajebiście bogaty gdzie stracone 20K nie zrobiło by na tobie wrażenia ;) Jeśli mimo rynkowej ceny kilkukrotnie wyższej niż w tej aukcji nadal chcesz kupić V8 pisz do użytkownika ART-BIZAR on jako jedyny miał takie V8 na forum nie wiem czy mają jeszcze i czy jest do sprzedania ale może się czegoś dowiesz no chyba, że to V8 zainteresowało Cie tylko dlatego, ze było za 20 tys zł :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
witgut 




Pomógł: 47 razy
Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 499
Skąd: Szczytno/Lidzb.Warm.



Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 12:46   

faktycznie igla ma trochę racji że poczuł się urażony.
Pytał się o konkretny model, z konkretnym silnikiem, a odpowiedzi dostał na temat konkretnej aukcji.
Wynika to jednak ze słabej znajomości danego modelu, a nie złośliwości.
 
 
igla 




Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 57
Skąd: Hajnówka



Wysłany: Pon Kwi 30, 2012 15:03   

Pływak, V8 zainteresowało mnie ze względu na V8 i tył napęd- jeśli 75 V6 z 2004r jest cacy a takie miałem na oku za pierwszym razem, i chciałem jechać po nie za 23 tys., to V8 za 20 tys musiało mieć dzwona albo nie mieć np. silnika- więc od razu założyłem , że coś nie gra tylko nie wiem co.
Ale zainteresowanie V8 zostało.
irene :)
_________________
Niech ryczy z bólu ranny łoś, zwierz zdrów przebiega knieje, Ktoś nie śpi, aby spać mógł k
toś, To są zwyczajne dzieje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 416si] - Po raz trzeci
NDZ Chcę kupić ROVERka 7 Sro Sie 11, 2010 20:29
flapjck1
Brak nowych postów [Rover 25] Proszę o opinię
groohaa Chcę kupić ROVERka 17 Pon Wrz 30, 2013 14:44
bociannielot
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [Rover 45] Proszę o opinię
Krivy Chcę kupić ROVERka 9 Wto Kwi 02, 2013 11:38
ADI-mistrzu
Brak nowych postów [ROVER 200] Proszę o opinie
Sati Chcę kupić ROVERka 11 Czw Sie 22, 2013 17:14
ADI-mistrzu



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink