Forum Klubu ROVERki.pl :: PHJOWI - historia prawdziwa. nie polecam go.
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
PHJOWI - historia prawdziwa. nie polecam go.
Autor Wiadomość
kadzaf 




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1184
Skąd: Piotrków Tryb



Wysłany: Wto Cze 19, 2012 21:20   

Trosze głupio wyszło z tym zwlekaniem czy tam ,,kreceniem'' tu z mojego punktu widzenia PHJOWI zle zachował sie .Ale skoro dał pewne usprawiedliwie wiec nie mam pretensji.Oczywiscie mógł zamawiać czesci nie zważywszy na ich ceny i wziac jedynie za robocizne i niech klient buli ...,jedno jest pewnie nie chciał nikogo oszukac a naciagać na zbedne koszta,wiec to powinno po czesci zrekompensowac owe ,,krecenie '' :wink:
Zreszta jak widze nie jednej osobie pomógł w potrzebie. :smile:
Sadze ,ze dojdziecie do jakiegos porozumienia i nie zostawicie tej sprawy na tym etapie.PHJOWI jest tez zaganiany ale pewnie jak troszke upora sie z innymi problemami napewno postara sie ta sprawe pozytywnie doprowadzic do końca . :cool:
_________________
jest m+sdi
http://www.youtube.com/wa...=endscreen&NR=1
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 19, 2012 21:20   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Pon Cze 25, 2012 13:32   

Ja tylko chce dodac ze gdy wspomniany posiadacz T4 z Poznania zawiodl, PHJovi poradzil sobie z problemem od razu. Zawiodl nie mowie w sensie ze tak dlugo czekalem czy cos, po prostu nie potrafil mi pomoc, nie wiem moze mial cos nie tak z T4, w kazdym badz razie nie wzial ani 1zl. widac jednak ze PHJovi posiada ogromna wiedze.
A odradzajac jeszcze Poznan omijaj szerokim lukiem uzytkownika poznandembiec. nie udziela sie na forum ale gdy pisalem o problemie od razu mialem od niego priv zzebym przyjechal do niego. koszt wizyty: 140zl + uszkodzenie sterownika, potem brak kontaktu
 
 
 
longer86 
Moderator




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:26   

auto u PHJOWI miałem ze 2 lub 3 razy, sprawy dość nietypowe, ale ostatecznie rozwiązane.
auto trochę stało, ale przyznać trzeba że to czekaliśmy na okazje aby części kupić w miarę tanio (zestaw do odpalenia, kluczyk, immo itd.) z wtryskami regeneracja tez trochę trwało, ale czas nie zalezał w tym wypadku tylko od PHJOWI, były po drodze inne osoby przez co się to przeciągało. Ja ostatecznie jestem zadowolony bo auto naprawione, a nikt inny nie potrafił sobie z tym poradzić.
_________________
75 Red Edition
 
 
bizon 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 2093
Skąd: Poznań

Rover 400

Wysłany: Czw Cze 28, 2012 12:46   

Ponadto jak sie mechanikowi powie ze samochod moze stac nawet miesiac byle wszystko bylo zrobione to nic dziwnego ze w miedzy czasie robi inne a Twoj robi w przerwach. jak powiesz ze pilnie moze zostawic samochod tylko na dwa trzy dni to zapewne tak bedzie ale wyznaczy Ci termin kiedy mozesz przyjechac tak zeby nie mial nikogo innego w tym czasie
 
 
 
chmielu 




Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 116
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Wto Lip 31, 2012 23:51   

bizon napisał/a:
Ponadto jak sie mechanikowi powie ze samochod moze stac nawet miesiac byle wszystko bylo zrobione to nic dziwnego ze w miedzy czasie robi inne a Twoj robi w przerwach. jak powiesz ze pilnie moze zostawic samochod tylko na dwa trzy dni to zapewne tak bedzie ale wyznaczy Ci termin kiedy mozesz przyjechac tak zeby nie mial nikogo innego w tym czasie


święte słowa :D tez robie w uslugach, co prawda zupelnie nie zwiazanych z motoryzacja, ale ta zasada sprawdza sie moim zdaniem w kazdej branzy.
 
 
 
sobekmistrz 



Dołączył: 28 Lis 2012
Posty: 26



Wysłany: Pią Gru 07, 2012 19:46   

Ja poprosze maila do PHJOWi bo nigdzie nie moge znalesc ;(
 
 
ArO 




Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 315
Skąd: Kielce

Rover 200

Wysłany: Pią Gru 07, 2012 21:42   

sobekmistrz PHJOWI (klik) sam do niego napisz :)
_________________
R200 98'' 1.4 Si
 
 
 
marcinZG 



Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 320
Skąd: Zielona Góra

Rover 45

Wysłany: Sob Sty 26, 2013 17:09   

Moze przypadkiem PHJOWI to przeczyta i w moim temacie sie cos ruszy...
Nie zebym w to jakos specjalnie wierzyl, ale chcialem tylko powiedziec, ze temat z dosylaniem brakujacych czesci jest mi znany, bo od listopada czekam na paczke od PHJOWI.
I tez juz slyszalem, ze zostala wyslana, potem ze pomylono kod-pocztowy i przez to nie doszla (sic!), potem znowu zostala wyslana. To bylo przed Swietami, a paczki jak nie bylo tak nie ma, a naprawa, za ktora oczywioscie zaplacilem bez tych czesci nie zostala zakonczona.
Moze kiedys w pelni opisze temat, jak juz doprowadze mojego R do porzadku, bo powiedzmy ze z mojej wizyty u PHJOWI, tez jestem, nazwijmy to "umiarkowanie" zadowolony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prawdziwa historia
Michal Offtopic 12 Czw Paź 07, 2010 10:51
szoso
Brak nowych postów Święty Mikołaj prawdziwa historia
Pływak Offtopic 0 Nie Gru 20, 2009 21:43
Pływak
Brak nowych postów Narodziny Jezusa - prawdziwa cyfrowa historia
Mix Offtopic 3 Czw Gru 30, 2010 19:37
faecd
Brak nowych postów MG ZR Tempesta a PHJOWI
Tempest Offtopic 41 Pią Paź 19, 2007 10:04
MaReK
Brak nowych postów Jak MaReK z PHJowi na gg rozmawial ;)
MaReK Offtopic 54 Czw Kwi 14, 2011 15:17
yushi



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink