Forum Klubu ROVERki.pl :: OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
OT z tematu "[MG ZS 180] zabawe czas zacząć -> 2.0T&
Autor Wiadomość
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 18:10   

Nie, ja niczego Ci nie zarzucam ;) Broń go jeśli chcesz i uważasz, że jest w tej sytuacji pokrzywdzony.
Wcześniej, chodziło mi natomiast o to, że jesteście postrzegani jako nierozłączna para na SB :)
Dlatego pojawienie się Ciebie w dyskusji może mieć zupełnie inny odbiór przez osoby, które doszukują się w całej sprawie jakiegoś podwójnego dna ;)

Ja sam nie tyle co go bronię, ale dla mnie wyraził opinię, potem zażartował i został za to ukarany. W moim odczuciu ja też wypowiedziałem się w sposób krytyczny na temat koloru tylko, że nie użyłem ironii i sarkazmu. Nie potrzebowałem tego robić, on widocznie taki styl bycia ma. W moim prywatnym odczuciu to krzywdzące, a cała sytuacja wygląda dla mnie tak jak w odpowiedzi napisał Pływak ;) Nie jestem jednak moderatorem i nie podważam niczyjej decyzji ;) Być może greg-si uznał za słuszne i wziął pod uwagę inne występki i całokształt osoby. On jest modem, a nie ja - to niewdzięczna rola - właśnie z powodu takich sytuacji :D Tylko co chce się w ten sposób uzyskać? Zmianę charakteru osoby Pływaka czy zmusić innych do pisania samych pochlebstw, bo krytyka może być podjęta tylko na poważnie, a nie na wesoło? I głośno się tu nad tym zastanawiam, nie korzystając z administratorki, bo nie piszę tego jako admin tylko jako użytkownik forum także.

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2012 18:10 ]
Gergu czyli dobrze rozumuję, chodzi o ten tekst poniżej?

Pływak napisał/a:
Łeee kiesko :P Brakuje Ci czerwonych elementów dodających mocy myślę, ze warto zainwestować w spray i psiknąć kilka elementów. Odczucia z jazdy będą na pewno na plus po takim modzie ;)


Szczerze to mnie, to rozbawiło ;) Podobnie jak tekst o "robieniu pod siebie" ;D
Bardziej sobie pomyślałem, że zaraz Dobryziom się rzuci z pięściami ;)

Zresztą Markzo napisał, że jego to nie rusza. Rusza innych, którzy jak mniemam mieli już z Pływakiem jakieś sprzeczki. Eh... dobrze, że nie jestem modem, bo naprawdę byłbym postrzegany za zbyt wyluzowanego, a przecież nie palę niczego, nie wącham... spędzam sporo czasu w przestrzeni pomiędzy sygnałami 5.6Ghz, może one na mózg tak wpływają ;D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 18:10   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 18:25   

MaReK napisał/a:
Nie, ja niczego Ci nie zarzucam ;) Broń go jeśli chcesz i uważasz, że jest w tej sytuacji pokrzywdzony.
Wcześniej, chodziło mi natomiast o to, że jesteście postrzegani jako nierozłączna para na SB :)
Dlatego pojawienie się Ciebie w dyskusji może mieć zupełnie inny odbiór przez osoby, które doszukują się w całej sprawie jakiegoś podwójnego dna ;)


Nigdzie nie napisałem go bronie, nigdzie nie napisałem że jest pokrzywdzony, napisałem nawet ze jeśli Greg uważa że według niego warn powinien być to ok.

Tak, nierozłączna para, baaa nawet teraz klepie z Pływaka kompa....

Jeśli jakieś osoby chcą sobie doszukiwać podwójnego dna no to powodzenia, widocznie nie mają nic lepszego do roboty ;) Jak już pisałem wypowiadałem się wcześniej w tym temacie więc to raczej nie jest "pojawienie"
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
dobryziom 




Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2528
Skąd: WWA

Rover Coupe

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 18:30   

MaReK napisał/a:

Bardziej sobie pomyślałem, że zaraz Dobryziom się rzuci z pięściami ;)


niestety mam kontuzje barku po ostatnich wygłupach... :p

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2012 18:30 ]
Yog-Sothoth napisał/a:
Ale smęcicie :lol:
Markzo masz hapszz - http://youtu.be/x0kNo6lrVj4 Podczas jazdy całkiem fajnie to brzmi, nie chciałem właśnie gwizdu wrzucać do 800tki bo nie za bardzo pasuje, a tak brzmi jak parowiec :mrgreen:


uważaj tylko bo w tych fejkach Greddy bardzo szybko się wyrabia tłoczek i zaczyna puszczać...

ładnie sapie :)
_________________
Tomcata na części info na PW
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 19:09   

greg-si napisał/a:

Też bym chciał wiedzieć co ma na celu podważanie przez Marka mojej decyzji.

Ja nie widze podważania, a reczej chęc zrozumienia tej decyzji przez Marka widac nie tylko mi wydałą się ona dziwna. Czasem warto się zastanowić dłużej, a nie strzelić warnem i jeszzce się dziwić, ze inni uważają inaczej...

Markzo napisał/a:
jak i pozniejsze posty Plywaka to po prostu trolowanie i robienie syfu w temacie.

Wiem Markzo, ze przez kilka lat zdażyłeś sie przyzwyczaic, ze Ci wszyscy przyklaskują w tym ja no ale sorry pierwszy raz coś ostro skrytykowałem i zachowujecie sie jak urażona dziewczynka, a niby wszysto w dupie macie...

MaReK napisał/a:
O wow ;)
Żart o ilości koloru czerwonego też w/g mnie nie był kierowany do markzo.
Ot taka ironiczna uwaga, ale żeby to odbierać w ten sposób?

Oczywiście, ze nie była do niego. każdy kto użytkuje forum od dłuższego czasu wie, ze jeśli odpowiadamy na post bezpośrednio nad naszym nie używamy cytatu. Gdybym odnosił się do innych postów to zwykłem używać cytatów. Jak ktoś jeszcze ma jakąś spinę niech przeczyta uważnie post dobregozioma i mój fragment który zacytował i to jak go odebrał. Widząc, ze odebrał go śmiechem stwierdziłem, ze mogę z jego zdjęcia zażartować bo się nie spina widać wbili z partyzanta do dyskusji Krzysi3k i greg-si i to oni zaczęli robić "nerwową atmosferę" nikt inny...

Krzysi3k napisał/a:

Dokładnie to samo chciałem napisać. Pływak, ciągle wszystkim zarzucasz brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, a sam robisz taki sam błąd. Przyczepiłem się do Ciebie (i dostałeś warna) nie za to, że "osobiście uważasz", tylko za przytoczony w moim poprzednim poście szyderczy tekścik, jakoby pomalowanie elementów na czerwono dawało ekstra power.

:lol: Teks o ekstra mocy skierowany był bezpośrednio do osoby, która ma najmocniej dłubniętego R na forum i w dziedzinie modyfikacji turbo wie chyba u nas najwięcej więc jeśli ktoś nie wyłapał w tym żartu to nie moja wina :lol:

Cytat:
Osobiście wydaje mi się, że lansujesz się na wszechwiedzącego super gościa i oczekujesz, że Twoje zdanie będzie dla wszystkich odnośnikiem. Ciągle masz racje, ciągle wszystko wiesz najlepiej, dyskusji z Tobą nie ma.

Haha lansuje się i mam racje? Szczególnie jak wbijam w temat n stronicowy gdzie sa same ochy i achy i chciałem coś skrytykować? Mogłem się domyślić, ze obrońcy sie zaraz rzucą. Gdybym chciał się lansować to tak jak reszta stada beczał ym "ładnie" "super" "ok" :]


Cytat:
Czy ktoś na tym forum pamięta, żeby kiedykolwiek Pływak przyznał się do pomyłki?

Może po prostu udzielam się tylko jak jestem czegoś pewny i do końca bronie swojego stanowiska? Bo niby do czego mam się przyznać? Ej Marek sorry jednak przyznaje się do błędu wczoraj się myliłem dzisiaj spojrzałem na fotę jeszcze raz i faktycznie czerwony alternator to jest TO :D

greg-si napisał/a:

Jeśli dalej będziesz stosował taki przyśmiewczy tryb wypowiedzi oraz szydził z tego co ktoś napisał/zrobił czy też stosował niejednoznaczne porównania to nie omieszkam jeszcze raz dać Ci warna a nawet zablokować Ci pisanie.

Wystarczy, zę wejdziesz w historie moich postów i od razu walniesz bana bo nie mam zamiaru zmienić stylu wypowiedzi i nic mnie nie interesuje, ze Markzo czy ktoś inny to twój kolega i nie można u nich w ten sposób komentować bo gdyby było inaczej to już dawno byś mnie zbanował bo styl wypowiedzi cały czas mam ten sam. To już kolejny raz jak masz do mnie pretensje i adwokatujesz Markzo ostatnio też na SSB miałeś do mnie pretensje, że jego zdjęcia nie ukazały się w ankiecie dopatrując się drugiego dna już wtedy widziałem, że coś Ci nie pasuje i szukasz tylko pretekstu, żeby to wyrazić warnem mam nadzieje, ze Ci ulżyło gdy go dałeś :]

Dobrze, ze pioneer_str czy jak on tam ma nie jest twoim kumplem bo pewnie zbanował byś wszystkich którzy szydzą w jego temacie z focusem, a może nie widziałeś tego tematu? To do dzieła kilka warnów rozdasz ja pewnie też się tam nawinę :lol:
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 20:56   

Pływak napisał/a:
Może po prostu udzielam się tylko jak jestem czegoś pewny i do końca bronie swojego stanowiska? Bo niby do czego mam się przyznać? Ej Marek sorry jednak przyznaje się do błędu wczoraj się myliłem dzisiaj spojrzałem na fotę jeszcze raz i faktycznie czerwony alternator to jest TO :D

Gdybym miał czas to specjalnie przekopałbym forum. Ale pierwsze co mi przychodzi na myśl to temat modów iDT. Śmiałeś się ciągle, twierdziłeś, upierałeś się, że to całkowicie nieosiągalne żeby 150KM zrobić w iDT, że to silnik nienadający się do modów. Po wykresie Borka napisałeś tylko, że w końcu wykres. Nie było nawet głupiego sformułowania jak np. "zwracam honor". Przekopałem z Remim pół angielskiego forum, czego zapewne Ty nie zrobiłeś i pewien nie byłeś. Jednak angole nie są tacy mało wiarygodni jak cały czas twierdziłeś. Głupi przykład, ale zapewne i na to znajdziesz wytłumaczenie ;)
Nie bierz tego do siebie, nie jest tak że Cię nie lubię. Po prostu uważam, że mimo posiadanej sporej wiedzy i często konkretnych odpowiedzi z Twojej strony, to jesteś zbyt krnąbrny i cyniczny.
Mam nadzieję, że sformułowanie "cwaniak z necie - dupa w świecie" nie sprawdza się w Twoim przypadku ;)
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 21:28   

ooo jest tutaj wiec wklejam post z tamtego tematu :)

Krzysi3k napisał/a:

Gdybym miał czas to specjalnie przekopałbym forum. Ale pierwsze co mi przychodzi na myśl to temat modów iDT. Śmiałeś się ciągle, twierdziłeś, upierałeś się, że to całkowicie nieosiągalne żeby 150KM zrobić w iDT, że to silnik nienadający się do modów. Po wykresie Borka napisałeś tylko, że w końcu wykres. Nie było nawet głupiego sformułowania jak np. "zwracam honor". Przekopałem z Remim pół angielskiego forum, czego zapewne Ty nie zrobiłeś i pewien nie byłeś. Jednak angole nie są tacy mało wiarygodni jak cały czas twierdziłeś. Głupi przykład, ale zapewne i na to znajdziesz wytłumaczenie ;)

Nie muszę szukać bo nadal uważam l seria jest do dupy jeśli chodzi o mody coś co się w l-seri uzyskuje bo dużych kombinacjach w innych jednostkach robi się bezproblemowo bez rzeźby. Z resztą pamiętam wasze wyliczanki, ze same wtryski dają +30KM, a jak podliczyłem, ze w ZRe po wtryskach, Fmicu, wydechu, podniesieniu ciśnienia na turbo i nowych mapach powinno być grubo ponad 150KM (wtryski 30, IC +wydech+ciśnienie minimum 15-20 program też minimum 15-20 razem minimum +60KM dodać do serii to 170 powinno pęknąć), a tu jak na razie friqu po grubych modach ze zmiana turbo tylko poszedł wysoko, a niby tak łatwo i prosto miało być. Co do for angielskich to się po raz kolejny mylisz sam osobiście zwracałem uwagę Remiemu, ze tłumaczy artykuły i wkleja je na nasze forum nie podając oryginalnego źródła i autora gdybym nie przeglądał to bym raczej się tego nie czepiał bo bym artów nie znał. Z reszta już nie raz tu udowodniono, ze angole mają bujną wyobraźnie :] Ale EOT bo to nie temat o swapie na L-serie tylko na 2.0 Turbo chcesz dalszą dyskusje na temat l-seri kontynuować zapraszam do odpowiedniego tematu bo jeszcze ktoś się znów poskarży moderacji, że OT robię i kolejny warn poleci :lol:


Cytat:
Nie bierz tego do siebie, nie jest tak że Cię nie lubię. Po prostu uważam, że mimo posiadanej sporej wiedzy i często konkretnych odpowiedzi z Twojej strony, to jesteś zbyt krnąbrny i cyniczny.
Mam nadzieję, że sformułowanie "cwaniak z necie - dupa w świecie" nie sprawdza się w Twoim przypadku ;)

Po raz kolejny napisze, że nie moja wina, ze gdy pisze w innych tematach w ten sam sposób ludzie wyłapują żarty, a gdy one już dotyczą ich samych to już wesoło nie jest i ze niby ja nie kulturalny. Jak wszyscy jechali po innych to ubaw po pachy, a jak ktoś już im coś napisze to lament. Gdy nikt nie wyłapał żartu to bym się zastanawiał czy nie popełniłem faux pas jak widać niektórzy załapali więc nie jest źle :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 21:43   

Ale przecież ze mnie się nie śmiałeś, a przecież zwróciłem Ci uwagę.
Ja zrozumiałem żart, ale co za dużo to nie zdrowo i uznałem, że po prostu ciśniesz po Marku, tylko dlatego, że ma inny gust. Nie każdy jest taki sam, nie każdy lubi to samo i bardzo dobrze, bo świat jest przez to ciekawszy :)
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 22:32   

Co do kolesiostwa to wypraszam sobie.
Z Markiem znam się tak samo jak z Tobą i większością forumowiczów (nie liczę osób które znam ze zlotów, a Markzo nie należy do nich bo nigdy go osobiście nie spotkałem).

Pływak napisał/a:
Czasem warto się zastanowić dłużej, a nie strzelić warnem i jeszzce się dziwić, ze inni uważają inaczej...

Dopiero za trzecim razem dałem Ci warna jak kliknąłem "dodaj ostrzeżenie". Jest to decyzja jak najbardziej przemyślana a nie ad`hoc. Było to wczoraj i dziś rano. A Twój ostatni post jeszcze bardziej mnie utwierdził i skłonił do podjęcia takiej nie innej decyzji.

Pływak napisał/a:
Oczywiście, ze nie była do niego.

Się uczepili tego czerwonego...
Dostałeś ostrzeżenie za całokształt swojej działalności w temacie Markzo. A na środku 41 strony nic o czerwieni nie widzę (to tak na marginesie).

Pływak napisał/a:
To już kolejny raz jak masz do mnie pretensje i adwokatujesz Markzo ostatnio też na SSB miałeś do mnie pretensje

Jeśli to były pretensje to ok. To jest Twoja interpretacja. Jesteś jedyną osobą z ekipy kalendarza z którą jest kontakt więc napisałem że nie ma zdjęć Marka które wysłał równolegle do mnie. Stąd moje pytanie o to gdzie one są i o reguły tam panujące.

Chcesz coś jeszcze mi wypomnieć?
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 22:45   

greg-si napisał/a:
Co do kolesiostwa to wypraszam sobie.
Z Markiem znam się tak samo jak z Tobą i większością forumowiczów (nie liczę osób które znam ze zlotów, a Markzo nie należy do nich bo nigdy go osobiście nie spotkałem).

To ciekawe dlaczego teraz się czepiłeś mojego stylu wypowiedzi przecież moderatorem nie jesteś od wczoraj, a ja od wczoraj na forum tez nie siedzę?

Pływak napisał/a:

Się uczepili tego czerwonego...
Dostałeś ostrzeżenie za całokształt swojej działalności w temacie Markzo. A na środku 41 strony nic o czerwieni nie widzę (to tak na marginesie).

Pływak napisał/a:

Dopiero za trzecim razem dałem Ci warna jak kliknąłem "dodaj ostrzeżenie". Jest to decyzja jak najbardziej przemyślana a nie ad`hoc. Było to wczoraj i dziś rano. A Twój ostatni post jeszcze bardziej mnie utwierdził i skłonił do podjęcia takiej nie innej decyzji.

Mógłbyś mi wskazać konkretne wypowiedzi łamiące twoim zdaniem regulamin? Bo mi się wydaje, ze napięta atmosfera pojawiła się w momencie pojawienia się Ciebie i Krzyska w temacie. Wcześniej jej jakoś nie wyczułem. Markzo sam z resztą pisał, ze chyba tylko ja się spinam bo on na pewno nie :]


Pływak napisał/a:

Jeśli to były pretensje to ok. To jest Twoja interpretacja. Jesteś jedyną osobą z ekipy kalendarza z którą jest kontakt więc napisałem że nie ma zdjęć Marka które wysłał równolegle do mnie. Stąd moje pytanie o to gdzie one są i o reguły tam panujące.


Tak właśnie to odebrałem. Kontakt jest z każdym wystarczy PW napisać jeśli nurtuje Cię to pytanie tym bardziej, ze nie ja wrzucałem arta. Sam zauważyłem brak fotek szybciej od ciebie i zgłosiłem gdzie trzeba, a Ty do mnie, ze brakuje fotek Markzo, a jak napisałem, że maniaq pewnie niechcący przeoczył to cos zacząłeś pisac, ze tyle czasu czekania i jeszcze coś przeoczone tak jak by ktoś to specjalnie zrobił. Później znów miałeś pretensje jak napisałem ze wrzucę foty z wyjątkiem tych które wygrały w zeszłym roku bo taką decyzję podjęła komisja bo konkurs to nie mój prywatny folwark.

Cytat:
Chcesz coś jeszcze mi wypomnieć?

Jak sobie przypomnę to postaram się wypomnieć :)
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Nie Wrz 02, 2012 23:50   

O, kolejna walka na wiosła :rotfl:

Markzo zarzucam na Ciebie fochem za moją kanalizację :hahaha:

Sorki za offtop, ale nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 00:25   

Ja nikogo o obronę nie prosiłem, bo tak jak pisałem wcześniej takie docinki mam w dupie. Jednak to co napisał czy Greg czy Krzysiek pokrywa się jak najbardziej z moimi odczuciami, bo w temacie o chyba najbardziej zaawansowanej i przede wszystkim udanej modyfikacji na tym forum, wesoło dajecie do wiwatu o kilku pryśniętych na czerwono elementach i osiągach auta, którego żaden z Was nie widział na oczy i na bank nie zobaczy na ulicy swojego miasta z bardzo prostego powodu - ten ZS jest prawdopodobnie jedyny w PL. Dziwi mnie to trochę, bo zaczynając temat swapu miałem też cichą nadzieję na jakieś wskazówki odnośnie mechaniki, tuningu, poprawy osiągów. A co jest każdy widzi :)

To samo w kwestii tego małego wyścigu z paskiem. Dręczycie i dręczycie, że dane są takie a takie bla bla bla. Odnosze wrażenie, że żaden z Was się chyba w życiu nie ścigał :shock: Czemu? A no temu, że żeby osiągnąć dane podane przez producenta, lub chociaż się do nich zbliżyć (np w kwestii czasu 0-100km/h) trzeba jechać na granicy maks. możliwości samochodu i kierownika. Kiedy mówi się o czasach rzędu kilku sekund, znaczenie ma wszystko, od obrotów silnika w chwili ruszenia, puszczenia sprzęgła, uslizgu kół, prezycji i szybkości zmiany biegów, ogarnięcia szofera itp itd, można dalej wymieniać. Więc jeśli ja stoje sobie totalnie nie przygotowany do wyścigu, "przesypiam" start i musze go dopiero gonić, to chyba oczywiste, ze Pan z CC będzie górą, bo już na głupi starcie bez odpowieniego ruszenia jestem w "pałe" z 2s jak nic. No ale, żeby to zrozumieć trzeba troche jeździć, dla mnie to oczywiste bo mierząc sobie czasy na 1/4mili róznymi aplikacjami na gps czy tel, jeden misshift miał bardzo duży wpływ na czas nie mówiąc już o skopanym starcie.

Czasy przyspieszeń do 100km/h czy inne podawane przezemnie tutaj są mierzone na podstawie filmów i nie raz o tym pisałem, zaznaczając, że są to wartości obarczone błędem i nie jest to w 1000% prawidzy wynik. Tylko w ten sposób byłem w stanie sobie sprawdzić co dany mod dał lub zabrał. Jednak jak do każdego to dociera, tak dla przykładu do maniaqa to nie dociera i juz n-ty raz (co jest serio nudne) wraca do tej kwestii, mimo, że mu ja juz wyjaśniałem.

Zrozumcie, że ja szanuje to, że macie inne zdanie, że Wam się nie podobają czerwone akcenty w komorze, sam swap, ja, ZS, Doda, Pamela, Tusk, Niemki czy co tam sobie do cięzkiej cholery wymyślicie :) Ale wystarczy to napisać raz i jest git bez wałkowania przez 3 strony jednej pierdoly, a takie przesmiewanie i szydzenie nie robi nic dobrego, bo o ile mi to zwisa i powiewa - ponieważ to MOJE auto i MI ma się podobać, to jak widać są tutaj osoby (na całe szczęscie ;) ) którym to przeszkadza i nie boją się tego wyrazic ;)

Zastanawiam się powoli nad zamknięciem i usunięciem tematu o MG, bo i po co ma on być? To już kolejna przepychanka, na pewno nie ostatnia, znowu bez celowa. A o ile złości i zawiści by było mniej, gdy temat po prostu skasowano :)

I na koniec, drogi Pływaku, mi nigdy nikt nie przyklaskiwał i nie słodził, na pewno nie w tym temacie czy na tym forum, a tym bardziej w życiu. To co robię, robię dla swojej własnej satysfakcji, przyjemności, radości - bo kocham motoryzację. Jest to moja pasja, marka MG/Rover od lat jest bliska mojemu sercu (pierwszy R - 2003r.) i pisząc na tym forum, chciałem się tą pasją i radością dzielić z innymi fanami tych, jak to mawiają złośliwi - "wesołych brytyjskich wynalazków". Jednak w moim skromnym odczuciu taka atmosfera nie bardzo służy dobrym relacjom ;)

ale co ja tam wiem, ze mnie przecież nie światowy człowiek - ze wsi jestem i lubię czerwony ;)

dobrej nocy :)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Jugol 



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 2341



Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 00:41   

Nie pamiętam, czy wcześniej coś pisałem w temacie Twego swapa, ale jeżeli pisałem, to napiszę kolejnego posta, po prostu.
Znam Cię nie od dzisiaj, i co najważniejsze, nie tylko wirtualnie Mareczku. Miałem przyjemność i siedzieć i jechać w Twojej coupecie, która robiła robotę. Szanuję Cię za to, że zawsze coś robisz, że masz tego, jak ja to mówię, motopie....ca. Żyjesz tym, chwalisz się tym i to mi się podoba. O kontakcie wręcz namacalnym podczas snu ze swoim autem nie wspomnę ;)

Mam nadzieję, że kiedyś mnie i ZS'em przewieziesz jak coupetą i wiem, że będzie szybko :ok:

A to czy masz pod maską czerwono, różowo, czy sinokoperkowo, to w sumie Twoja sprawa. Jednemu się to podoba, drugiemu nie- samo życie.

Wiem jedno, że u Ciebie pod maską jest bardziej sterylnie, niż w Głogowie na porodówce :rotfl:

Kończąc, szacun za pomysły, wytrwałość, czas ( o kasie prawdziwe dżementely nie mówią ;) ) :brawo:
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 07:24   

Markzo napisał/a:

Ale wystarczy to napisać raz i jest git bez wałkowania przez 3 strony jednej pierdoly, a takie przesmiewanie i szydzenie nie robi nic dobrego, bo o ile mi to zwisa i powiewa - ponieważ to MOJE auto i MI ma się podobać, to jak widać są tutaj osoby (na całe szczęscie ;) ) którym to przeszkadza i nie boją się tego wyrazic ;)

I było raz napisane. Przeczytaj dyskusje jeszcze raz i są dwa/trzy właściwe moje posty w pierwszym, ze mi się nie podoba w drugim opisuje jak bym to widział i na tym byłby koniec gdyby nie pojawili się obrońcy zarzucający mi dyktowanie i rozkazywanie Tobie co masz zrobić nota bene do teraz nie wskazali mi postów w których niby to rozkzuje Ci zmianę koloru. Wybacz ale nie będę biernie przyglądał się dyskusji gdzie ktoś czyta co chce czytać, a nie to co napisałem. Później żart na temat zdjęcia dobregozioma i mojego cytatu o allegro który tak bardzo oburzył Krzyśka i tak naprawdę to od tego momentu poleciał offtop i nerwowa atmosfera szczególnie widoczna po stronie moderacji bo skoro ani Ty ani ja się nie spinany to spięli się tylko Krzysi3k i greg-si ale to już nie mój problem. Wiec wypraszam sobie, że powtarzałem kilkukrotnie gdyby inni się nie nakręcali i nie wysnuwali jakiś zarzutów o dyktowaniu zmian to dyskusja o kolorze zakończyła by się na stronie w której stwierdziłeś, ze wizje mam ciekawą ale jednak pozostaniesz przy swoim :]

Cytat:
Zastanawiam się powoli nad zamknięciem i usunięciem tematu o MG, bo i po co ma on być? To już kolejna przepychanka, na pewno nie ostatnia, znowu bez celowa. A o ile złości i zawiści by było mniej, gdy temat po prostu skasowano :)

Mnie od zawsze zastanawia ten fenomen otwiera się temat, a po krytyce to zaraz się okazuje, że krytkanci psują atmosferę. Co najlepiej ujął w swoim poście MaReK. Proponuje założyć sobie bloga bez możliwości komentowania, a nie temat na publicznym forum

MaReK napisał/a:

Może lepiej rzeczywiście nie zaglądać tu i nie pisać jeśli nie ma się zamiaru klaskać autorom ;/ Wszystko co zostanie napisane na "nie" i późniejsza obrona swoich argumentów będą traktowane jako posty prześmiewcze czy próba wywołania zadymy.
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 11:08   

Markzo napisał/a:

To samo w kwestii tego małego wyścigu z paskiem. Dręczycie i dręczycie, że dane są takie a takie bla bla bla. Odnosze wrażenie, że żaden z Was się chyba w życiu nie ścigał :shock: Czemu? A no temu, że żeby osiągnąć dane podane przez producenta, lub chociaż się do nich zbliżyć (np w kwestii czasu 0-100km/h) trzeba jechać na granicy maks. możliwości samochodu i kierownika. Kiedy mówi się o czasach rzędu kilku sekund, znaczenie ma wszystko, od obrotów silnika w chwili ruszenia, puszczenia sprzęgła, uslizgu kół, prezycji i szybkości zmiany biegów, ogarnięcia szofera itp itd, można dalej wymieniać. Więc jeśli ja stoje sobie totalnie nie przygotowany do wyścigu, "przesypiam" start i musze go dopiero gonić, to chyba oczywiste, ze Pan z CC będzie górą, bo już na głupi starcie bez odpowieniego ruszenia jestem w "pałe" z 2s jak nic. No ale, żeby to zrozumieć trzeba troche jeździć, dla mnie to oczywiste bo mierząc sobie czasy na 1/4mili róznymi aplikacjami na gps czy tel, jeden misshift miał bardzo duży wpływ na czas nie mówiąc już o skopanym starcie.

Czasy przyspieszeń do 100km/h czy inne podawane przezemnie tutaj są mierzone na podstawie filmów i nie raz o tym pisałem, zaznaczając, że są to wartości obarczone błędem i nie jest to w 1000% prawidzy wynik. Tylko w ten sposób byłem w stanie sobie sprawdzić co dany mod dał lub zabrał. Jednak jak do każdego to dociera, tak dla przykładu do maniaqa to nie dociera i juz n-ty raz (co jest serio nudne) wraca do tej kwestii, mimo, że mu ja juz wyjaśniałem.


Czuje, ze odpowiadasz na moje pytania - konkretne pytanie: o dane osiagi, czyli cyfry, czas , czyli rzecz dokladnie mierzalna, nie o kolory, bo to kwestia, gustu ( ale mam nadzieje, ze o estetyce tez mozna podyskutowac, bo w watku o zdjeciach jedne sie podobaja drugie nie i nikt warnami nie grozi, nie obraza sie itp itd) - wiec mam nadzieje, ze jednak zmienisz zdanie i nie bedziesz pisal o "czepianiu" , "Jednak i głupiue odzywki Maniaqa o osiągach" itd. bo to wlasnie pokazuje, ze nie potrafisz odp, konkretnie , tylko wszystko osobiscie odbierasz, jezeli ktos raczy miec inne zdanie lub podwazac to co piszesz. Bo ja nie wierze , ze twoj ZS, z 173 KM, zmierzonymi !! robil do 100 w 6,4 sekund :)

Ale na szczescie... Ok tu juz teraz wiem, ze te dokladne dane , bo ciagle powtarzales, ze mierzone kilkukrotnie, w postaci 6,4 sa obarczone bledem +/- 2 s :) choc rozumiem, ze skoro mierzyles, kilkukrotnie, to nei ma mowy o zaspaniu na starcie, o "misshift" - to pewnie do mnie, bo jestesmy na PL forum, wiec to dla tych co byli w JUESEJ ;) - zlym puszczeniu sprzegla i to wszystko o czym pisales, bo jakbym sie chcial chwalic, to najlepszym czasem, wiec rozumiem, ze pochwaliles sie najlepszym czasem, ktory nadal jest nierealny :) tak czy nie ? Markzo, napisz prosze ile ma do 100 ZS 2,5 v6 w serii, bo ty nawet jej nie miales :) to tylko w celu USCISLENIA ;) Ja wiem ile, podawalem przyklady porducenta, stron z mierzonymi czasami realnie, a nie wedlug poboznych zyczen uzytkownikow itp tid. ale ciagle mam wrazenie, ze probujesz zaklinac rzeczywistosc :)

Fajnego masz ZS-a , ale nie odrywajmy sie od ziemi piszac o faktach :)


Tyle mojego w tym OT :D

PS. Boje sie ze niedlugo zartowac nie bedzie mozna na tym forum :/ Kto mnie zna z realnego swiata, wie ze ja sobie lubie pozartowac ze wszystkiego i wszystkich, z siebie lubie bardzo :D nie mam swietosci ;)


Ps. nic nie pisze o wyscigu z paskiem, bo nie wiem OCB :)


PS nr 2. Moj autorytet w kwestii swiatopogladowo/naukowej Lem mawial : " Ironia to cecha ludzi inteligentnych "
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 15:11   

Pływak napisał/a:
Mógłbyś mi wskazać konkretne wypowiedzi łamiące twoim zdaniem regulamin?

Nie wiesz co piszesz?

Pływak napisał/a:
Wejdz w dział auta i przeglądaj stare zdezelowane auta po "tuningu" właśnie takie rzeczy sa tam na topie piskąć kilka elementów na czerwono dorzucić stozek i jazda więc nic nie poradzę, że mi się z tym kojarzy:D


Pływak napisał/a:
Całkiem możliwe z tym 5s bo przy niskim ciśnieniu doładowanie i źle założonym MBC i tak szedł podobno lepiej niż z KV6 więc teraz jak wszystko dopnie to będzie przecinak :D


Pływak napisał/a:
Niestety zasmucę Was dopóty dopóki będę na tym forum będę się tak wypowiadał i jeśli komuś przeszkadza to zawsze powtarzam, ze macie do dyspozycji przycisk Ignoruj przy każdym moim poście tak więc uczulonych na krytykę i sarkazm namawiam do jego użycia będzie wam naprawdę lżej bo po co się stresować?


Skoro kilka osób zwraca Ci uwagę że coś dyktujesz, naśmiewasz się to chyba jednak coś jest nie tak.

Pływak napisał/a:
I było raz napisane.

a w następnym zdaniu:
Pływak napisał/a:
Przeczytaj dyskusje jeszcze raz i są dwa/trzy właściwe moje posty

Zdecyduj się. Skoro Markzo napisał że tak zostanie to po co piszesz że Ty byś to tak i tak zrobił. Na siłę, na siłę...

Ps.
Jakby ktoś pytał o moje pretensje do Pływaka w sprawie kalendarza:

Cytat:
[24-08-12 18:53] Pływak: foty konkursowe sa na głownej jak by ktos pytał :D
[24-08-12 18:53] Pływak: po 1,5 miesiaca ale co tam xD
[24-08-12 18:53] greg-si: widziałem
[24-08-12 18:54] Adrian: o!
[24-08-12 18:54] greg-si: to jest Twoje zdjęcie?
[24-08-12 18:54] greg-si: czy nowego właściciela?
[24-08-12 18:54] Pływak: moje
[24-08-12 18:54] greg-si: zresztą nie widzę tam zdjęć Markzo
[24-08-12 18:55] greg-si: a wysyłał przecież
[24-08-12 18:55] greg-si: ehh
[24-08-12 18:55] Pływak: ze zdjeciami amrkzo był problem
[24-08-12 18:55] greg-si: bo?
[24-08-12 18:55] Pływak: i przez ten problem nie pojawiły sie ale maniaq powinien je dorzucic
[24-08-12 18:55] Adrian: kurde, jacys jehowi się kręcą
[24-08-12 18:55] Pływak: bo juz były wysyłane do konkuyrsu
[24-08-12 18:56] Pływak: w zeszłym roku wygrały
[24-08-12 18:56] Pływak: rok temu wysyłała je ela teraz amrkzo
[24-08-12 18:56] greg-si: oj ja widziałem zdjęcia których nie było w tamtym roku
[24-08-12 18:56] Adrian: 29 fajna fota
[24-08-12 18:57] Pływak: były chyba jakieś co sie rok temu nie pojawiły ale przez tą kombinacje z wysyłaniem raz jako ela raz jako markzo maniaq pewnie pzreoczył ale juz mu napisałem info o tym
[24-08-12 18:58] Pływak: wiec pewnie je dorzuci
[24-08-12 18:58] greg-si: nie czaję już wogóle tego kalendarza
[24-08-12 18:59] greg-si: jest jakaś wzmianka w regulaminie że zdjęcia z tamtego roku nie mogą brać udziału?
[24-08-12 19:00] Pływak: chcesz miec te same foty co rok temu?
[24-08-12 19:00] Pływak: to po co nowy konkurs zmieni sie daty na starym projekcie i gitara
[24-08-12 19:01] Pływak: rok temu i tak była ulga bo jego auto załapało sie 2 krotnie
[24-08-12 19:01] Pływak: a regulamin mówił ze jedno auto jedna fota
[24-08-12 19:01] greg-si: co nie jest zabronione jest dozwolone
[24-08-12 19:02] Pływak: ciufa tez chciał stare foty to jest was 2 zbierzcie wiecej chetnych na stary wzór to bedzie mniej roboty z konkursem :D
[24-08-12 19:02] greg-si: no i odwracasz kota ogonem
[24-08-12 19:02] greg-si: a później dziwicie się że foty są jakie są albo ich nie ma
[24-08-12 19:03] Pływak: zgłos sie do kimisji proponuje wtedy wyrazisz swoją opinie i jak dobrze uargumentujesz fotki pojawia sie w konkursie
[24-08-12 19:03] Pływak: wiekszosc komisji była na nie pojawianiu sie tych samych fotek co rok temu
[24-08-12 19:04] greg-si: nie pcham się tam gdzie mnie nie chcą
[24-08-12 19:04] Pływak: zgłaszałes chec czy z góryz akłądasz, ze Cie nie chcą?
[24-08-12 19:04] greg-si: raz zaproponowałem swoją pomoc, później płakali że nie mają ludzi
[24-08-12 19:05] greg-si: więc teraz sorry ale nigdzie pchał się nie będę
[24-08-12 19:06] greg-si: jeśli mi ktoś coś zaproponuje i będę w stanie pomóc bo się na tym znam to się podejmę
[24-08-12 19:06] Pływak: no ok nikt Cie nie zmusza w kazdym bądz razie decyzja podjeta wspólnie, a nie to ze tylko jednej osobie sie zdjecia markzo nie podobały
[24-08-12 19:07] Pływak: reszta która nie była w zeszłorocznej edycji sie pojawi bo jak juz pisałem zwróciłem uwage maniaqowi ze je pzreoczył
[24-08-12 19:07] greg-si: tyle czasu było i wraz babole
[24-08-12 19:08] Pływak: tyle czasu mineło bo miałą ogarnąć walkie niestety musiałą altac po szpitalach i doiero ostatnio napisała ze sie nie wyrobi i temat łyknął maniaq
[24-08-12 19:09] greg-si: :/
[24-08-12 19:09] Pływak: juz tu kiedys pisałem gdyby to odemnie zależało wrzucał bym wam te fotu na forum w terminie ale ze priorytet ma strona trzeba czekac na osoby które zrobią arta i wrzuca na klubową
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 15:17   

Sory za OT w OT ale nie mogłem

" [24-08-12 18:55] Adrian: kurde, jacys jehowi się kręcą "


:hahaha:
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Pływak 




Dołączył: 11 Mar 2008
Posty: 1918
Skąd: PPL

Rover 200

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 15:34   

greg-si napisał/a:

Nie wiesz co piszesz?

Ty za to doskonale wiesz i brniesz dalej...

Pływak napisał/a:
Wejdz w dział auta i przeglądaj stare zdezelowane auta po "tuningu" właśnie takie rzeczy sa tam na topie piskąć kilka elementów na czerwono dorzucić stozek i jazda więc nic nie poradzę, że mi się z tym kojarzy:D

Aha to teraz jak mi się coś z czymś kojarzy to warna można dostać? Jak mi się będzie morze z plażą kojarzyć to też dostane bo coś mi się z czymś kojarzy? Na tym forum sporej części użytkownikom kojarzy się VW i BMW z wiochą dlaczego tego nie tępisz?

Pływak napisał/a:
Całkiem możliwe z tym 5s bo przy niskim ciśnieniu doładowanie i źle założonym MBC i tak szedł podobno lepiej niż z KV6 więc teraz jak wszystko dopnie to będzie przecinak :D

Stwierdzam fakty, tak Markzo pisał, mam Ci szukać cytatów gdzie twierdził, ze na tej samej trasie Turbo zbiera się lepiej niż KV6 po czym okazuje się, ze dołądowanie niskie i mbc źle założony więc pewnie sporo poniżej mocy KV miał, a jednak jechał lepiej niż KV który to niby miał sporo poniżej 7s. Nie moja wina, ze ktoś za daleko popłynął w fantazjach. Nic nie wymyśliłem, nic nie wyssałem z palca czytam i wyciągam wnioski. Jak ktoś się gubi w zeznaniach to ja już za to nie odpowiadam...

Pływak napisał/a:
Niestety zasmucę Was dopóty dopóki będę na tym forum będę się tak wypowiadał i jeśli komuś przeszkadza to zawsze powtarzam, ze macie do dyspozycji przycisk Ignoruj przy każdym moim poście tak więc uczulonych na krytykę i sarkazm namawiam do jego użycia będzie wam naprawdę lżej bo po co się stresować?

To jest dobra rada dla kogoś kto nie rozumie ironii i kogoś komu przeszkadzam. Jeszcze raz napisze: ktoś ma na mnie alergie niech klika IGNORUJ a nie wylewa żale doskonale wiem, że nie każdy wyłapuje coś takiego jak żart, ironia czy sarkazm to po co ma się męczyć?

Cytat:
Skoro kilka osób zwraca Ci uwagę że coś dyktujesz, naśmiewasz się to chyba jednak coś jest nie tak.

Miliony much jedzą odchody na pewno muszą być smaczne przecież tyle much nie może się mylić ;) Z resztą Ty, Markzo i Krzysi3k tak uważacie, a jak widać po tym temacie niektórzy uważają zupełnie inaczej mam rozumieć że wasza racje jest jedyna i niepodważalna, a inni się mylą? :]

Cytat:

Zdecyduj się. Skoro Markzo napisał że tak zostanie to po co piszesz że Ty byś to tak i tak zrobił. Na siłę, na siłę...

Raz napisane, ze mi się nie podoba, a później na odpowiedz Markzo rozwinąłem poprzednią i napisałem co dokładnie mi się nie podoba i co bym zmienił. Nie należę do osób piszących Nie podoba mi się bo NIE. Dalsza dyskusja którą przewijasz wyżej nie była prowadzona z Markzo tylko z tymi co się wcięli w dyskusje, a nie potrafili mi wskazać gdzie komuś coś dyktuje. Nadal czekam na cytaty.

Cytat:
Ps.
Jakby ktoś pytał o moje pretensje do Pływaka w sprawie kalendarza:
Świetnie, ze ja wkleiłaś widać, ze miałeś jakieś pretensje mimo, ze na wstępie pisałem, ze zauważyłem brak i nie ja wrzucałem zdjęcia no ale może jesteś rozgoryczony tym jak to sam napisałeś "że gdzieś Cię nie chcą", nie wiem, nie wnikam :]
_________________
Jeśli twierdzisz, ze szukałeś i nie znalazłeś to znaczy, ze kłamiesz.
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 15:51   

maniaq napisał/a:
Czuje, ze odpowiadasz na moje pytania - konkretne pytanie: o dane osiagi, czyli cyfry, czas , czyli rzecz dokladnie mierzalna, nie o kolory, bo to kwestia, gustu ( ale mam nadzieje, ze o estetyce tez mozna podyskutowac, bo w watku o zdjeciach jedne sie podobaja drugie nie i nikt warnami nie grozi, nie obraza sie itp itd) - wiec mam nadzieje, ze jednak zmienisz zdanie i nie bedziesz pisal o "czepianiu" , "Jednak i głupiue odzywki Maniaqa o osiągach" itd. bo to wlasnie pokazuje, ze nie potrafisz odp, konkretnie , tylko wszystko osobiscie odbierasz, jezeli ktos raczy miec inne zdanie lub podwazac to co piszesz. Bo ja nie wierze , ze twoj ZS, z 173 KM, zmierzonymi robil do 100 w 6,4 sekund

Ale na szczescie... Ok tu juz teraz wiem, ze te dokladne dane , bo ciagle powtarzales, ze mierzone kilkukrotnie, w postaci 6,4 sa obarczone bledem +/- 2 s choc rozumiem, ze skoro mierzyles, kilkukrotnie, to nei ma mowy o zaspaniu na starcie, o "misshift" - to pewnie do mnie, bo jestesmy na PL forum, wiec to dla tych co byli w JUESEJ - zlym puszczeniu sprzegla i to wszystko o czym pisales, bo jakbym sie chcial chwalic, to najlepszym czasem, wiec rozumiem, ze pochwaliles sie najlepszym czasem, ktory nadal jest nierealny tak czy nie ? Markzo, napisz prosze ile ma do 100 ZS 2,5 v6 w serii, bo ty nawet jej nie miales to tylko w celu USCISLENIA Ja wiem ile, podawalem przyklady porducenta, stron z mierzonymi czasami realnie, a nie wedlug poboznych zyczen uzytkownikow itp tid. ale ciagle mam wrazenie, ze probujesz zaklinac rzeczywistosc

Fajnego masz ZS-a , ale nie odrywajmy sie od ziemi piszac o faktach


Tyle mojego w tym OT

PS. Boje sie ze niedlugo zartowac nie bedzie mozna na tym forum Kto mnie zna z realnego swiata, wie ze ja sobie lubie pozartowac ze wszystkiego i wszystkich, z siebie lubie bardzo nie mam swietosci


Ps. nic nie pisze o wyscigu z paskiem, bo nie wiem OCB


PS nr 2. Moj autorytet w kwestii swiatopogladowo/naukowej Lem mawial : " Ironia to cecha ludzi inteligentnych "

takiej odpowiedzi oczekiwałem ;) Ty po prostu nie chcesz zrozumieć ;)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
greg-si 
Klubowicz





Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 3530
Skąd: ze wschodu

Rover 400

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:13   

Pływak napisał/a:
Aha to teraz jak mi się coś z czymś kojarzy to warna można dostać? Jak mi się będzie morze z plażą kojarzyć to też dostane bo coś mi się z czymś kojarzy? Na tym forum sporej części użytkownikom kojarzy się VW i BMW z wiochą dlaczego tego nie tępisz?

Tak, można dostać warna jak będziesz stosował obraźliwe porównania.

Pływak napisał/a:
Stwierdzam fakty, tak Markzo pisał, mam Ci szukać cytatów gdzie twierdził, ze na tej samej trasie Turbo zbiera się lepiej niż KV6 po czym okazuje się, ze dołądowanie niskie i mbc źle założony więc pewnie sporo poniżej mocy KV miał, a jednak jechał lepiej niż KV który to niby miał sporo poniżej 7s. Nie moja wina, ze ktoś za daleko popłynął w fantazjach. Nic nie wymyśliłem, nic nie wyssałem z palca czytam i wyciągam wnioski.

Możesz poszukać cytatów w których Markzo pisze o zejściu poniżej 5s do 100km/h. Twoje fantazje, dedukcje i wyciąganie wniosków mnie nie interesuje.

Pływak napisał/a:
To jest dobra rada dla kogoś kto nie rozumie ironii i kogoś komu przeszkadzam. Jeszcze raz napisze: ktoś ma na mnie alergie niech klika IGNORUJ a nie wylewa żale doskonale wiem, że nie każdy wyłapuje coś takiego jak żart, ironia czy sarkazm to po co ma się męczyć?

Czemu X ludzi ma klikać ignoruj skoro wystarczy by jedna osoba nie pisała w taki sposób jaki pisze? By kliknąć ignoruj wraz pasowałoby narazić się na Twoje ironiczne porównania czytając co napisałeś (a nóż może wypadek przy pracy i z sensem napisałeś, lepiej sprawdzić i przeczytać).

Pływak napisał/a:
Miliony much jedzą odchody na pewno muszą być smaczne przecież tyle much nie może się mylić

Smacznego :)

Pływak napisał/a:
Z resztą Ty, Markzo i Krzysi3k tak uważacie, a jak widać po tym temacie niektórzy uważają zupełnie inaczej mam rozumieć że wasza racje jest jedyna i niepodważalna, a inni się mylą? :]

A czy Twoja racja jest niepodważalna? Może "moja racja jest mojsza niż twojsza"

Pływak napisał/a:
Świetnie, ze ja wkleiłaś widać, ze miałeś jakieś pretensje mimo, ze na wstępie pisałem, ze zauważyłem brak i nie ja wrzucałem zdjęcia no ale może jesteś rozgoryczony tym jak to sam napisałeś "że gdzieś Cię nie chcą", nie wiem, nie wnikam :]

Ponosi Cię fantazja i myli dedukcja :)
Poprosiłem o wyjaśnienie dlaczego zdjęcia Markzo się nie pojawiły. Napisałeś tak by kompletnie się odciąć od tego bo zdjęcia już były w tamtym roku, lecz się nie udało bo większa część zdjęć była nowa (jasne, jasne Ty nie pamiętasz jakie były a jakie nie).
Dalej już koniec sensownej rozmowy.

Pływak napisał/a:
Świetnie, ze ja wkleiłaś widać, ze miałeś jakieś pretensje mimo, ze na wstępie pisałem, ze zauważyłem brak i nie ja wrzucałem zdjęcia no ale może jesteś rozgoryczony tym jak to sam napisałeś "że gdzieś Cię nie chcą", nie wiem, nie wnikam :]

A tak, tak. Dowaliłeś mi na max`a. Obraziłem się, zamknąłem w sobie, sprzedałem R, oddałem rower na złom bo źle mi się kojarzy, wyrzuciłem kompa, nie używam wody bo mi się z Tobą kojarzy, etc...
No i widać że nie traktujesz kalendarza jako wspólne dobro tylko odcinasz się od wszystkiego. Jakby było super to laury na pewno byś sobie przypisał ale że kolorowo nie jest to "to nie ja", "nie moja decyzja", "żeby ode mnie to zależało"...
Rodzi się więc pytanie. Co do diabła tam robisz?

Pływak napisał/a:
Ty za to doskonale wiesz i brniesz dalej...

Zawsze Twoje zdanie musi być ostatnie?
_________________
R400 1.4, R620Ti, R420Si, R400 2.0 Turbo, R200 Coupe, R800 Coupe Turbo ->
R200 Coupe Turbo & V8
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 17:18   

greg-si napisał/a:

[24-08-12 18:55] Pływak: i przez ten problem nie pojawiły sie ale maniaq powinien je dorzucic
[24-08-12 18:55] Adrian: kurde, jacys jehowi się kręcą
[24-08-12 18:55] Pływak: bo juz były wysyłane do konkuyrsu
[24-08-12 18:56] Pływak: w zeszłym roku wygrały
[24-08-12 18:56] Pływak: rok temu wysyłała je ela teraz amrkzo
[24-08-12 18:56] greg-si: oj ja widziałem zdjęcia których nie było w tamtym roku
[24-08-12 18:56] Adrian: 29 fajna fota
[24-08-12 18:57] Pływak: były chyba jakieś co sie rok temu nie pojawiły ale przez tą kombinacje z wysyłaniem raz jako ela raz jako markzo maniaq pewnie pzreoczył ale juz mu napisałem info o tym
[24-08-12 18:58] Pływak: wiec pewnie je dorzuci
[24-08-12 18:58] greg-si: nie czaję już wogóle tego kalendarza
[24-08-12 18:59] greg-si: jest jakaś wzmianka w regulaminie że zdjęcia z tamtego roku nie mogą brać udziału?


Czuje sie nieco wywolany do tablicy. Tak jak juz wspomnial Plywak, postanowilem ogarnac zdjecia do kalendarza, bo Walkie miala problemy osobiste, ktore jej ograniczaly mocno czas. Nie miala ani czasu, ani glowy do zajmowania sie tym. Ja postanowilem splodzic kilka slow i zebrac zdjecia, bo czas byl mocno przeciagniety. Oprocz zdjec Markzo nie bylo rowniez innych zdjec, ale jakos nikt sie nie upominal. Zostala wyedytowana wzmianka o zdjeciach zdjecia dodane i podzielone tak jak mialy byc. Artykul na stronie ma obecnie wersje ostateczna z wyjasnieniem, dlaczego w takiej albo innej kategorii. Zdjecia jednej osoby zostana pokazane w nastepnej porcji zdjec. Nastepne splywaja, po mailingowej akcji ostatnich dni.

Moge ze swojej strony przeprosic, za zamieszanie, ale nie myli sie tylko ten co nic nie robi. Zostala mi zwrocona uwaga o braku kilku zdjec i zostalo to poprawione. Prosze sie nie doszukiwac tutaj zlej woli. Moj blad. Przepraszam i zachecam do wysylania zdjec.
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Wakacje czas zacząć .
borsi Offtopic 16 Czw Lip 01, 2010 21:40
kzrr
Brak nowych postów Komentarze do tematu "Czarna lista sprzedawców"
haszczyc Offtopic 61 Sro Cze 11, 2014 08:48
redbaron
Brak nowych postów warszafka (wycięto z tematu "Zlot a powódź")
Perez Offtopic 64 Pon Maj 31, 2010 23:16
azer
Brak nowych postów Wydzielone z tematu "Czarna lista sprzedawców"
dotyczy sporu Gonia konta HarryVip
haszczyc Offtopic 173 Pon Sie 19, 2019 11:32
MaReK
Brak nowych postów Wydzielone z tematu o stłuczce "Sandała"
dobryziom Offtopic 34 Sob Wrz 24, 2011 10:23
apples



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink