Forum Klubu ROVERki.pl :: Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: piter34
Pon Gru 15, 2008 17:07
Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Autor Wiadomość
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:38   

Thrillco napisał/a:
Thef - twoje postrzegania swiata jest chyba bardzo waskie, skoro wychodzisz z założenia, ze kazdy pracownik PKSu musi być kierowca autobusu.
Wcale z takiego założenia nie wyszedłem. Skąd niby mam w ogóle wiedzieć, że pracujesz w PKS? Próbuję tylko znaleźć ten moment, w którym zostałeś obrażony. Jak widać dowcip z autobusem przegubowym też pod to nie podpada, bo kierowcą nie jesteś, więc może nam to wyjaśnisz?
Thrillco napisał/a:
Wyjasniając - osobie, której przy pomocy nawet miliona emotek sugeruje się pedalstwo (osobie majacej rodzine) IMHO się ubliża i tu nie ma przebacz. jestem tolerancyjny ale wszystko ma swoje granice a granica pomiedzy żartem a szczeniackimi zaczepkami jest bardzo Cienka.
Wskaż może, gdzie Ci ktoś takie rzeczy sugerował, bo ja jakoś, mimo szczerych chęci, znaleźć nie mogę.
Thrillco napisał/a:
po wrzuceniu kilku niewybrednych insynuacyjnych tekstów
Proszę, zacytuj je, daj nam powód, żeby Ci przyznać rację.

PS>Thrillco, na prawdę nic do Ciebie nie mam, jako do człowieka. Czasem oburza mnie Twoje zachowanie i teksty na forum, wycieczki osobiste z epitetami i wtedy reaguję i zwracam Ci uwagę. Nigdy Cię nie obraziłem używając niestosownych epitetów, a Ty ciągle masz do mnie pretensje.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4534
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:41   

Thrillco napisał/a:
Powiem więcej...tłumaczy to się winny

Dla mnie to przysłowie jest bzdurą - "winny" to idzie w zaparte, a "tłumaczą" swoje zachowania ci, którzy uważają, że stali się ofiarą pomyłki i chcą by ich zrozumiano w danej sytuacji.

Thrillco napisał/a:
W sumie maciej....nie wiem po co twoje tak wykitne tłumaczenie, skoro Ty w sumie niczym nie zawiniłes...czyzbyś miał coś konkretnego na mysli piszac posta??

Nie, nie mam, bo jak mam coś konkretnego na myśli, to to piszę i napisałem konkretnie.

Po prostu nie zrozumiałem Twojego ataku na WSZYSTKICH udzielających się w dyskusji, bo tak napisałeś - "banda gówniarzy" była, w moim rozumieniu języka polskiego do wszystkich uczestników tej dyskusji, a więc i do mnie, a jeśli tak, to chciałbym wiedzieć co zrobiłem nie tak.

Mam inne spojrzenie na tego typu żarty (tak, dla mnie cała dyskusja, do momentu, gdy stała się personalna była żartem) i dlatego nie rozumiem, gdzie tym żartem być przestaładla Ciebie - stąd moje pytania i obawa, że może miałem z tym coś wspólnego, bo nie da się ukryć, ze czytając już po raz piąty ten wątek nie widzę powodu, dla którego się tak oburzyłeś, bo nie widzę żadnego odniesienia do czyichkolwiek "skłonności".

Brt napisał/a:
Thrillco napisał/a:
osobie, której przy pomocy nawet miliona emotek sugeruje się pedalstwo

yyyyy 2x przeczytałem wątek, ale takiego odniesienia sie nie dopatrzyłem :roll: Czy mozesz wskazać konkretny cytat, który sugeruje pedalstwo ?? Bo jak narazie to ani trochę nie rozumiem Twojego "wybuchu" :roll:

Ja jestem po 5 czytaniu i też nic takiego nie znalazłem. :roll:
Mam wrażenie, że to była zła interpretacja spowodowana obopólną niechęcią, do której teraz ciężko się przyznać. :(
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:43   

Jak to wszystko czytam, to ręce opadają :shock:
Thrillco, czy Ty masz jakiekolwiek poczucie humoru i odrobinę dystansu do siebie? Rozdmuchałeś całą sprawę straszliwie i zupełnie bez sensu :/
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 14:51   

Kurcze chłopaki dajcie spokój. O co tu się kłócić. Mam kumpla, który jak ktoś się kłóci to moi tak: " Dejta se po szczale i idźta w pi..." :mrgreen: No to teraz według tej rady daliście już sobie po kilka ostrych słów, więc się pogódźcie i proszę o zamknięcie tematu, bo to, że się ów wywiązał jest po części moją winą.
Przepraszam wszystkich za wszystko :wink:

Dziękuję :smile:

Pozdrawiam Bartek
:razz:
 
 
 
piter34 




Dołączył: 07 Sie 2003
Posty: 7421
Skąd: Kraków

Rover 800

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 15:00   

To jest komedia jakaś. Ja ten wątek zamykam, bo w tym co pisze Thrillco za grosz sensu, logiki i konsekwencji nie ma. On nie wskaże Wam gdzie i kto go obraził, bo nic takiego miejsca nie miało. Przez jakieś swoje wydumane interpretacje sam siebie obraża chyba... :shock:
_________________
Nie udzielam pomocy na priv oraz na gg! Masz problem? Pisz na forum :)
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 16:59   

Thrilco moim zdaniem, slowa Thefa dotyczace autobusow, kierwocow itp. dotyczylo raczej, zartu o viagrze, ktory z reszta zostal zacytowany. Ni jak nie powiazalbym tego, ze pracownikiem firmy PKS.

Thrillco napisał/a:
Panowie jeszcze jeden tekst z podtekstem i sugestią (bardzo w tym momencie niestosowną, bo obrażacie moją zone i niemal ubliżacie mojemu dziecku)

Tez mnie to ciekawi. Ciekawi dlatego, ze albo ktos wyedytowal swoje posty w tym watku i zatarl za soba slady przez co jestesmy nieswiadomi tego o czym piszesz, albo za bardzo interpertujesz teksty innych pod swoja osobe.

Wlasciwie to jako uzytkownik pojazdu dwukolowego napedzanego sila miesni poczulem sie urazony Twoim postem! Poniewaz moja rodzina i znajomi takze lubia jezdzic na rowerze, to uwazam wiec, ze jest to celowy Twoj atak we mnie i w nich.

Tak mniej wiecej zareagowalem ja i chyba maciej, Brt czytajac Twoje slowa o
ataku na Twoja rodzine.

Dystans do siebie kluczem do sukcesu.

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
Szymon 




Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 306
Skąd: Katowice

Rover 200

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 17:32   

piter34 temat zamyka, MaReK temat otwiera. Bawimy się w przepychanki słowne dalej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Runda trzecia, czas start :)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 17:33   

:mrgreen:
Dajcie spokój.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4534
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 17:40   

Szymon napisał/a:
piter34 temat zamyka, MaReK temat otwiera. Bawimy się w przepychanki słowne dalej :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Runda trzecia, czas start :)

Przynajmniej nie można się nudzić na forum!!! :D :D :D
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Konix 



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 473
Skąd: Katowice



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 18:22   

maciej napisał/a:
Ja jestem po 5 czytaniu.

Ten temat jakoś polityczny się zrobił, obrady sejmu przypomina :lol:
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 18:31   

jaja jak berety normalnie :mrgreen: :rotfl: ja bym proponował browca na zgode i cycus malinka;) Chlopaki jesteście w jednym Klubie, kochacie te same auta ( bez jakiejs motofili czy coś :lol: ) wyluzujcie juz bo to naprawde robi sie zabawne :lol:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
tom214Si
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 18:44   

No więc wyszło na to, że mój żarcik o kierowcach autobusów zamiast rozładować atmosferę to jeszcze ją zaognił... :roll:
Nie, niczego nie edytowałem w nim, ani absolutnie nie był do nikogo skierowany. Jego neutralność (także światopoglądową :lol: - vide: "pedalskie docinki") zauważyli nawet moi przedpiszcy, zresztą niekoniecznie moi poplecznicy ;)
Tak sobie myślę, że chociażby w naszym wątku "Dowcipy" chyba każdy znalazłby coś na siebie, i to po wielokroć. OK, był tutaj pewien kontekst, ale odbieranie wszystkiego jako personalne insynuacje - jak wszyscy zauważyli - jest absurdalne.
Tym nie mniej przepraszam za "gówniarski" (???) żart, chociaż domyślam się że niczego to nie zmieni.
Innna sprawa, że Thrillco po wielokroć precyzyjnie, ewidentnie i z premedytacją wyrażał się obelżywie o przeróżnych osobach, także z Forum...

Pogrążony w konsternacji tom dwieścieczternasty ;)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 18:53   

Łooo jakie oburzenie...a to moja wina ze wy z racji jakiś dziwnych bliskości kolezeńskich czytacie wybiórczo?? i chyba bez zrozumienia. Jest pare postów kierowanyhc bezpośrednio do mojej osoby a dalej sa już tylko dopiski innych osób kontynuujących temat...naprawde podobnie jak w normalnej rozmowie tak i na forum nie trzeba użyc za kazdym raze imienia/ksywki zeby wyłonic target wiadomości. Czy wy q...a jestescie az tak zakłamani i do tego stopnia hipokrytami czy w całości nalezycie do grupy ludzi, którzy nie zawuwarzają na ulicy kopanego...lub tez uważacie, ze to normalne?? chyba tak.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 19:22   

Thrillco napisał/a:
Łooo jakie oburzenie...a to moja wina ze wy z racji jakiś dziwnych bliskości kolezeńskich czytacie wybiórczo?? i chyba bez zrozumienia. Jest pare postów kierowanyhc bezpośrednio do mojej osoby a dalej sa już tylko dopiski innych osób kontynuujących temat...naprawde podobnie jak w normalnej rozmowie tak i na forum nie trzeba użyc za kazdym raze imienia/ksywki zeby wyłonic target wiadomości. Czy wy q...a jestescie az tak zakłamani i do tego stopnia hipokrytami czy w całości nalezycie do grupy ludzi, którzy nie zawuwarzają na ulicy kopanego...lub tez uważacie, ze to normalne?? chyba tak.
Może w końcu coś zacytujesz, Thrillco, a nie w nieskończoność będziesz rzucał fałszywe oskarżenia. Niektórzy czekają tu na to, aż w końcu udowodnisz, że ktoś obraził Ciebie i Twoją rodzinę. Między innymi dlatego (żebyś mógł obronić swoje racje) wątek został odblokowany.
 
 
Paul 




Dołączył: 18 Lip 2002
Posty: 2535
Skąd: Leszno



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 19:39   

Mam nieprzeparte wrażenie, że Thrillco czyta zupełnie inny wątek, niż reszta, ale odpowiada tutaj.
Czytam, czytam ... i chyba pójdę do okulisty, bo nijak nie znajduję tu NICZEGO, co Thrillco zarzuca, a czego uparcie nie che zacytować.
Ręce opadają :bezradny: :beczy:
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 19:48   

Paul, odnoszę to samo wrażenie co Ty. Thrillco, albo czytasz bez zrozumienia, albo masz jakąś manię prześladowczą. :/
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4534
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 19:55   

thef napisał/a:
Między innymi dlatego (żebyś mógł obronić swoje racje) wątek został odblokowany.

W zasadzie tylko dlatego, ale widzę, że nie warto było, bo znów tylko bez podstawne oskarżenia, bez ŻADNEGO uzasadnienia...

Ty chyba po prostu nie umiesz sformułować zdania niosącego jakieś konstruktywne przesłanie, ani odpowiedzieć logicznie na zadawane Ci pytanie lub stawiany zarzut.

Przepraszam, ale czytając Ciebie mam poczucie słuchania niektórych naszych polityków - "ja znam jedyną prawdę i słuszną wizję, a wszyscy się na mnie uwzięli, bo jestem od nich lepszy i wszystko lepiej rozumiem".

Proszę wymień choć jedno zdanie, które tak Cię obraziło, choć jedną kwestię, która była atakiem na Twoją rodzinę, bo to nie jest wina "jakichś dziwnych bliskości koleżeńskich", które sugerujesz, bo połowa osób występujących w tym wątku nie zna się z reala (a nie wiem czy zauważyłeś, z kolegą Thef'em, choć znamy się osobiście, to starłem się na forum nie raz, nie dwa i to chyba nie mniej ostro niż Ty) tylko tego, że NIE POTRAFISZ UZASADNIĆ ani jednego swojego zdania zarzucającego innym bardzo nie przyjemne rzeczy:
- nikt nie obrażał Ciebie
- nikt nie obrażał Twojej żony
- nikt nie uwłaczał Twojemu dziecku
- nikt nie robił w Twoim kierunku docinków dotyczących Twojej orientacji seksualnej
- nikt nie opowiadał dowcipów o Tobie, bo przecież nie jesteś kierowcą autobusu

Uzasadnij choć część z tych zarzutów, to przyznam, że byłem ślepy i stronniczy, bo jak na razie to jasno, to można tylko na Ciebie wskazać jako na obrażającego:
- szukamy durnych pretekstów do debilistycznych przycinek
- jesteśmy bandą gówniarzy
- hipokrytami
- jesteśmy zakłamani
- nie zauważamy kopanego na ulicy

Nic tylko pogratulować Ci doboru towarzystwa i hipokryzji w rzucaniu oskarżeń o obrażanie przy takim zestawie własnych epitetów...

Czy naprawdę uważasz, że 12 osób na tym forum jest takich, a Ty jesteś jedyny sprawiedliwy?

Chyba powinienneś się nad tym zastanowić.

Lub naprawdę zastanowić się po co z nami "przestajesz"...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Pon Gru 15, 2008 20:08   

Nie bede cytował bo to ie ma sensu...Wy nie widzicie niczego - ja widze. Podobna sytuacje miałem w niedziele pod blokiem. masa ludzi i nikt nie widział, ze gościu napastował dziewczynę...no..poza mną. i jakos w tym wypadku okazało się podobnie, ze to nie ja miałem zwidy tylko reszta była slepa...albo raczej chciała być, bo najłatwiej zawinąc ogon pod siebie i udawac, ze nic się nie stało. Takie gadanie to dyskusja głuchego z niewidomym, do niczego nie prowadzi nawet gdyby obaj chcieli pogadac o wielkości dzieł Szeakspeara bawiąc się w cytaty...no niemowie to by było trudno, więc cytowanie nie miałoby sensu, szczególnie, ze głuchy przecież może to przeczytać.
Szerokości zatem zycze i dalszego cudownego zycia w błogiej iluzji, obok rzeczy które w waszym swiecie się nie dzieją, bo ich nie widzicie.
 
 
thef 



Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 4424
Skąd: Oświęcim



Wysłany: Pon Gru 15, 2008 20:15   

Thrillco napisał/a:
Nie bede cytował bo to ie ma sensu...
Nie, mam wrażenie, że nie będziesz cytował, bo nie masz czego zacytować.
Thrillco napisał/a:
Wy nie widzicie niczego - ja widze. Podobna sytuacje miałem w niedziele pod blokiem. masa ludzi i nikt nie widział, ze gościu napastował dziewczynę...no..poza mną. i jakos w tym wypadku okazało się podobnie, ze to nie ja miałem zwidy tylko reszta była slepa...albo raczej chciała być, bo najłatwiej zawinąc ogon pod siebie i udawac, ze nic się nie stało.
Podobnie? Chwała Ci za to, że widziałeś co się dzieje i potrafiłeś zachować się godnie i jak prawdziwy facet, nie stchórzyłeś i postąpiłeś jak trzeba. Tylko jakie tu masz podobieństwo? My nie widzimy czegoś, a Ty widzisz coś. Więc oświeć nas, proszę, wtedy każdy tu przyzna Ci rację. Szkoda tylko, że pod blokiem byłeś bohaterem, a tu tchórzysz:
Thrillco napisał/a:
Takie gadanie to dyskusja głuchego z niewidomym, do niczego nie prowadzi nawet gdyby obaj chcieli pogadac o wielkości dzieł Szeakspeara bawiąc się w cytaty...no niemowie to by było trudno, więc cytowanie nie miałoby sensu, szczególnie, ze głuchy przecież może to przeczytać.
Szerokości zatem zycze i dalszego cudownego zycia w błogiej iluzji, obok rzeczy które w waszym swiecie się nie dzieją, bo ich nie widzicie.
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4534
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pon Gru 15, 2008 20:37   

Thrillco napisał/a:
Wy nie widzicie niczego - ja widze.

Bo chyba na siłę chcesz zobaczyć argumentując sobie w duchu teori, którą z góry założyłeś, tylko nie potrafisz tych argumentów pokazać innym, a do tego nalezysz do rzadkiej grupy ludzi, którzy absolutnie nie potrafią się przyznać do błędu lub zignorować czegoś co uważasz za prowokację.

To jest dopiero dobre samopoczucie - "jestem najlepszy - widzę to czego inni nie widzą".

Twój przykład - cóż ni jak się ma do sytuacji, bo nikt tu nikomu krzywdy nie robi - staramy się prowadzić rozsądną dyskusję używając argumentów, ale Tobie widać od początku ich brakuje, bo zamiast nich używasz oszczerstw, epitetów i wykrętów w stylu:
Thrillco napisał/a:
Nie bede cytował bo to nie ma sensu...


A co ma sens?

Bo mam wrażenie, że używasz takich wykrętów, żeby nie pokazać tego co Cię tak ubodło, bo poczułeś, że zostałbyś uznany za przeczulonego na swoim punkcie paranoika, osobę, która ma ZEROWY dystans do siebie i UJEMNE poczucie humoru.
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Życzenia Urodzinowe - Thef ;)
MaReK Offtopic 35 Nie Lut 15, 2009 16:42
thef
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
kasjopea Offtopic 129 Nie Kwi 26, 2009 18:43
maciej



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink