Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja o Maździe 6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusja o Maździe 6
Autor Wiadomość
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Czw Cze 19, 2008 20:06   

yoonior napisał/a:
Tomi, miło że przemawia przez ciebie pasja do marki Rover, ale gdyby sprawdzić rankingi niezawodności poszczególnych modeli to - niestety - myślę, że Rover wypadłby blado w porównaniu z Mazdą :wink:
(a przecież dyskutujemy tu o generalnej niezawodności Mazdy czy Rovera, a nie konkretnych dobrze utrzymanych egzemlarzy obu marek - sam zresztą zakwestionowałeś niezawodność modeli Mazdy)

Rover 200 nosi co prawda znak firmowy brytyjskiej marki, ale tak naprawdę jest to konstrukcja wykorzystująca technologię Hondy Civic. Być może właśnie rodowodem wytłumaczyć można stosunkowo małą awaryjność tego modelu.

Choć Rover 200 nie okazał się liderem wśród najbardziej niezawodnych aut w teście Dekry, to z przeprowadzonych przez tę firmę badań jasno wynika, że jest to samochód warty zainteresowania dla osób poszukujących na giełdach i w komisach pojazdów trwałych. Specjaliści z Dekry skupili na razie swoją uwagę tylko na trzyletnich egzemplarzach modelu Rovera. Okazały się one mniej awaryjne od tak znanych pojazdów jak np. Volkswagen Golf III czy nawet Mercedes klasy S. Aż w 79,4 proc. skontrolowanych roverów nie stwierdzono żadnych defektów, podczas gdy średnia dla samochodów z tej kategorii wiekowej wynosi 78,4 proc. Jeśli już jednak odnajdywano jakieś defekty, to przeważnie nie były one poważne. Warto zauważyć, że do tak dobrej oceny Rovera 200 przyczyniły się wyniki kontroli trwałości równie ważnych podzespołów, co silnik i skrzynia biegów. W żadnym z badanych samochodów brytyjskiej marki nie odnaleziono ani jednej awarii tych podzespołów. Częstsze niż w przypadku wielu innych samochodów krytyczne uwagi padały natomiast pod adresem montowanych w roverach układów wydechowych i zawieszeń. Co prawda oba te podzespoły psuły się tylko nieznacznie częściej niż przeciętnie, ale i tak nie jest to dobry prognostyk trwałości po dłuższym okresie eksploatacji.

Niemal zupełnie spokojnym można być za to o trwałość układu elektrycznego. Jego defekty są trzykrotnie rzadsze od średniej. Nieco rzadziej niż u konkurentów kierowcy jeżdżący pojazdem Rovera zmagają się z awariami reflektorów oraz hamulców. Doskonale wręcz wypada trwałość zabezpieczenia samochodu przed korozją. Jej ślady na podwoziu i nadwoziu napotykano czterokrotnie rzadziej niż w innych autach. Dla wielu z przebadanych modeli niedoścignione okazują się też wyniki, które uzyskał Rover za stan układu kierowniczego i opon po kilku latach eksploatacji. W obu przypadkach ich trwałość okazuje się nieco większa od przeciętnej.

Artykuł pochodzi z 28.02.2001 z Gazety Wyborczej.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Cze 19, 2008 20:06   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 21:06   

Zdzichu na kazdej?? :wink: mazda ma badziewny tyl i przod bez wyrazu:) accord ma swietny przodzik, troche kiepawa linie boczna ale dupcia mi si epodoba:) naperwno jest ladniejsza niz ten tandetny pseudo lexus style w mazdzie:)
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Cze 19, 2008 21:44   

:lol: Markzo przecież przody są bardziej niz bardzo podobne do siebie (kształt grila i świateł - tyle, że światła w maździe są bardziej obłe), więc nie wiem gdzie Ty widzisz takie róznice :lol: linia boczna w accordzie kombi = porażka, lub karawan korzystając ze słów Pitera, w tyle mazdy jedynie do lamp mozna sie przyczepić a w przypadku hondy tylko do lamp nie można sie przyczepić :lol: A tak pozatym to nie wszystkie "lexus staajle" sa beee nawet do R200 nie które modele całkiem nieźle pasują ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
zdzich44 




Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 51
Skąd: Kraków



Wysłany: Czw Cze 19, 2008 21:45   

Widzisz Markzo , to Twoja subiektywna ocena a zadając to pytanie liczyłem właśnie na taką odpowiedź. To jest właśnie rozmowa o gustach. :) Moim zdaniem jest zupełnie inaczej i dlatego wybrałem Mazdę a nie Hondę, której linia boczna nie jest "trochę kiepawa" a tragicznie karawaniasta i bez proporcji. Co do przodu to w Hondzie nie widzę kompletnie nic bardziej wyrazistego od tego co proponuje Mazda. A Lexus style, którego tak się niektórzy czepiają nie mogąc znaleźć konkretniejszych argumentów wygląda źle w Calibrze i Golfie, do szóstki pasuje. A jakby się nam wszystkim podobało to samo to byłoby mdło. :)
 
 
 
Markzo 




Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 7391
Skąd: Błażowa

Rover 75

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 22:03   

mi sie wlasnie nie podobaja te takie no okragle, oble lampki w mazdie z przodu:) accord mi bardziej lezy i juz:P linia boczna fakt karawan, patrze na honde i przypomina mi sie Merc W124 w kombii, oj tez karawan:P mi ssie ogolnie lexus style nie podoba wlasnie przez te calibry i golfy III, sam pomysl byl super ale masowe rozpowszechnienie go wsrod tjuningowcow odycha mnei bardzo... i dobrze ze kazdemu sie podoba co innego bo jakby kazdy byl zakochany w tym samym to siwat bylby nudny jak diabli :mrgreen:
_________________
to boost or to boost even more - that's a question ;)
 
 
 
maniaq 



Dołączył: 09 Kwi 2007
Posty: 2417
Skąd: Solec / k. wawy

MG ZS

Wysłany: Czw Cze 19, 2008 23:49   

ja moze zwroce wasza uwage na cos co meni fascynuje w alfach - detale

porownajcie ksztalt lusterka w accordzie i mazdzie, ksztalt klamki , obramowanie grila z przodu....

wcale mnie accord nie zachwyca, ale przez te detale jest wyrazisty, mazda taka zlepka troche tego , toroche tamtego, taki groch z kapusta ;)
_________________
.: Podpis użytkownika wymaga edycji :.
 
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 20, 2008 09:19   

maniaq napisał/a:
ja moze zwroce wasza uwage na cos co meni fascynuje w alfach - detale
porownajcie ksztalt lusterka w accordzie i mazdzie, ksztalt klamki , obramowanie grila z przodu....
wcale mnie accord nie zachwyca, ale przez te detale jest wyrazisty, mazda taka zlepka troche tego , toroche tamtego, taki groch z kapusta

Coś w tym jest. :)

Dokładnie tak jak napisał maniaq i Tomi - Maździa wygląda jakby projektanci nie do końca wiedzieli co ma wyjść - "a tu trochę okrągło, a tu może światełka z leksusika, hmmm, co by tu jeszcze dodać...", a Accord SEDAN to od początku do końca spójna i dobrze zrealizowana koncepcja stylistyczna.

Nowa M6 jest fajna (na razie widziałem ją dwa razy z dość daleka, więc jeszcze nie mam bardzo ugruntowanej opinii), ale też nie specjalnie wyróżnia się z obecnej stylistyki.

Co do poruszonej tu CX-9 super, RX-8 bardzo fajna, ale właśnie jakoś tak nie równo moim zdaniem to wychodzi projektantom Mazdy - czasem coś super, a czasem co takiego bez wyrazu...
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 20, 2008 09:59   

Wszyscy chyba się zgodzą (nie będzie to tematem w dyskusji... tak myślę :) ), że Mazda 626 jest nudnym samochodem. Dlatego też, pozwoliłem sobie na 2 szybkie eksperymenty (przepraszam, za nieudolność graficzną).
http://www.tomateam.pl/Allegro/6V626_1-.jpg
http://www.tomateam.pl/Allegro/6V626_2-.jpg
http://www.tomateam.pl/Allegro/6V626_3-.jpg

i drugi...

http://www.tomateam.pl/Allegro/6VOctav-.jpg
 
 
maciej 
Klubowicz



Wielki Migrator


Dołączył: 19 Kwi 2002
Posty: 4530
Skąd: Warszawa

Rover 400

Wysłany: Pią Cze 20, 2008 10:02   

:rotfl:
:brawa: Tomi!

Tomi napisał/a:
Wszyscy chyba się zgodzą (nie będzie to tematem w dyskusji... tak myślę ), że Mazda 626 jest nudnym samochodem.

A ja się nie zgodzę. :D

Bo dla mnie tamto 626 jest bardziej udane stylistycznie od M6, o której tu piszemy - jest stylistycznie spójne i nie udaje czegoś czym nie jest.

Tamto auto miało być "gładkie" i podobać się każdem bez budzenia emocji, a w zasadzie to nawet nie tyle się podobać, tylko osiągnąć to, żeby nie było osób, którym się nie podoba - po prostu nie rzucać się w oczy.

M6 o którym tu piszemy miało coś pokazać, tylko, że użyto pólśrodków - niby coś zmieniono, tu wrzucono światełka od lexusa, tam trochę agresywniejszy krój przodu, ale nie za agresywny, żeby nie zrazić emerytów ;) i wyszła ot taka sobie pośrednia kupa. ;)
_________________
Pozdrawiam, Maciek (podWawa - WPR)
Obecnie MX-5 NC '07, XC60 'Słoń 2' i wózek na zakupy (Fabia III) ;)
Były 2*R623Si Lux '95 LPG, R827Si '93 LPG, R416 Si '99 LPG, MX-5 '92 i kilka innych nieroverków :)
 
 
yoonior 



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 125
Skąd: Krak-uff



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 13:06   

Tomi napisał/a:
Artykuł pochodzi z 28.02.2001 z Gazety Wyborczej.


Zatem właścicielom Roverkó pozostaje się tylko cieszyć, że tak wysoko oceniono R200 :)

Tylko, że odnośnie dyskusji nt awaryjności Mazda vs. Rover, ten artykuł nic nie wnosi, bo nie ma w nim porównania modeli obu marek. Nie wiem jak takie porównanie wypadłoby, jedyne co pamiętam ze wszelkiego rodzaju zestawień niezawodności, to że Mazdy zwykle były w czołówce porównywanych aut.
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 14:44   

Tomi, o co Ci z całym szacunkiem chodzi w tych zdjęciach :?:
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 14:58   

Tomi, z tą Skodą, to rozłożyłeś mnie na łopatki :hahaha: Ale jeśli mam już wybór: po zamontowaniu lamp a'la lexus do Skody, to ja wole mieć zamiast "nibyMazde 6" nibyoryginał, czyli "nibylexusa" IS :D W końcu na to samo wychodzi ;)

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 15:01 ]
Ale moje autentyczne uznanie, że chciało Ci się pobawic z tymi zdjęciami :ok:
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
zdzich44 




Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 51
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 16:16   

Tomi manipulatorze, bawiąc się photoshopem to można z Daewoo Jaguara zrobić. :lol:
Pewne elementy, które chciałeś ukryć wybierając czarną oktavię widać tutaj: - już nie ma takiego podobieństwa. Inne proporcje, inne linie, konsekwencja w przetłoczeniach klapy itd. Sztuczka niezła, przyznaję ale wrażenie zrobi chyba tylko na ślepcach :P
Dodatkowo jakbyś postawił oba autka obok siebie w realu to nie wiem czy znalazłby się ktoś, kto powiedziałby że są podobne :)
Zresztą zrobiło się deczko nudnie, dyskutuje się tutaj ciągle o "stylu" itp. Ma Waszym zdaniem styl czy nie ma, wszystko jedno - i tak jest śliczna, szczególnie kombi :D i 8 na 10 zapytanych osób się podoba.
Może więc przestańmy gadać o stylu, co? Może jakieś argumenty przeciw (lub za) mechanice czy praktyczności auta? W końcu wątek nie rozpoczął się od krytykowania designu. :)
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 16:32   

MaReK napisał/a:
zdzich44 napisał/a:
Może wspólnik ma wybite zawieszenie, niewyregulowane zawory i padające wtryskiwacze?
Chodzi o silnik nie o zawieszenie. I nie jest to tylko w jego modelu. Po prostu mazdy diesle sa glosne o czym pisze sie rowniez na mazdaspeed.pl. W porownaniu z moim (bo tu do tego sie odnosze) jest duzo glosniej.
mam ostatnią 626 po lifcie i potwierdzam - po odpaleniu i przegazówce się śmieję!!! Brzmi naprawdę jak Ikarus albo ciężarówka :D :D :D Potem jest troszkę lepiej.
I moja dość śmiała hipoteza - chyba przy 130 km/h jest ciszej niż w R620SDi...
Mazda 626 DiTD ma bardzo niefajną charakterystykę momentu i źle zestopniowaną skrzynię 1-2 ...
yoonior napisał/a:
(...)Z drugiej strony, nie można odmówić Maździe 6 nowoczesnego wyglądu. Przypomnijcie sobie z jakiego auta ten model wyewoluował - z najnudniejszych roczników 626! Obecne 6-ki to krok naprzód w dobrą stronę.
Dokładnie - ja mam tę najnudniejszą (dobrze chociaż, że po lifcie - już widać ten kierunek w przednich lampach). W moim odczuciu 6 to wielki krok naprzód!
A lexusy z tyłu to jedyne, co mi się nie podoba. I nie opatrzyła mi się. Wręcz przeciwnie - nowa 6 po lifcie podoba mi się mniej niż 6 pierwszej serii :D Dla mnie 6 mkI to jedno z najładniejszych aut ostatnich lat... Po Alfach ;) Mazda 3 sedan też ładna :)
Jeśli małżonka nie da się za kilka lat namówić na 156/159, zawalczę o 6.
ownstlr napisał/a:
(...) CX-9 uważam za jeden z najładniejszych aut SUV. (...)|
Podzielam ten pogląd :)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
zdzich44 




Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 51
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 17:28   

Przemek_Docent napisał/a:
mam ostatnią 626 po lifcie i potwierdzam (...) Brzmi naprawdę jak Ikarus albo ciężarówka :D :D :D Potem jest troszkę lepiej.

Przemku, szóstka jest zasilana common rail, to CiTD a nie DiDT jak w 626 ;) - mam nagrany filmik z porównaniem głośności (na zewnątrz) CiTD z common railem w Chevrolecie Captiva - mazda jest cichsza. Próbowałem taką operację porównawczą zrobić z Vectrą B DTi stojącą ~2 metry od Mazdy - przy masce szóstki nadal słychać było Opla, nawet puszczałem piterowi to pytał czy mój jest na pewno odpalony ;)
Inna sprawa, że wyciszenie wnętrza jest średnie, ale ten sam zarzut dotyczy również Accorda 2003> więc to pewnie średnia japońska. :)
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:22   

zdzich44 napisał/a:
Przemku, szóstka jest zasilana common rail, to CiTD a nie DiDT jak w 626 ;)
Zdzichu wiem :) To była uwaga "przy okazji" :) Dlatego podkreślałem, że moje odczucia są z ostatniej nudnej 626 :)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
zdzich44 




Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 51
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:23   

Przemek_Docent napisał/a:
Zdzichu wiem :) To była uwaga "przy okazji" :)

Ja myślę, że wiesz ale tak na wszelki wypadek, przy okazji i w ogóle zaznaczyłem ten fakt. :D
 
 
 
Przemek_Docent 




Dołączył: 16 Sie 2002
Posty: 226
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:34   

Tomi napisał/a:
Cenię Mazdę za niezawodność, choć im też można trochę zarzucić. Zanim kupiłem pierwszego Roverka (parę lat temu to było :) ), przymierzałem się do Mazdy 323C
http://photos02.otomoto.p.../C4271109_8.jpg
Jak dla mnie ohyda :) I to są właśnie gusty :)
Tomi napisał/a:
Masz rację, że liczy się niezawodność, choć styl ma dla mnie takie samo znaczenie, jak niezawodność. Gdybym kierował się tylko i wyłącznie stylem, z pewnością jeździłbym Alfą Romeo :)
:) OT: A miałeś jakąś, która Ci się psuła? Czy tylko słyszałeś o tym? :) Bo ja znam kilka, nieokazyjnie kupionych. Nie psują się :)
Tomi napisał/a:
Wszyscy chyba się zgodzą (nie będzie to tematem w dyskusji... tak myślę :) ), że Mazda 626 jest nudnym samochodem.
Ja się zgadzam, chociaż mogłeś do eksperymentu poszukać jakiejś nie w kombi i na aluskach ;)
_________________
"Racing Is Life. Anything that happens before or after is just waiting..."
S.McQueen, Le Mans
 
 
 
zdzich44 




Dołączył: 22 Sty 2005
Posty: 51
Skąd: Kraków



Wysłany: Pią Cze 20, 2008 18:40   

Przemek_Docent napisał/a:
Ja się zgadzam, chociaż mogłeś do eksperymentu poszukać jakiejś nie w kombi i na aluskach ;)


Manipulacja byłaby mniej udana ;)
 
 
 
Tomi
[Usunięty]






Wysłany: Pią Cze 20, 2008 19:59   

Rowan napisał/a:
Tomi, o co Ci z całym szacunkiem chodzi w tych zdjęciach :?:

Chodziło mi jedynie o to, aby pokazać, że Mazda 6 jest na siłę indywidualizowanym samochodem, w odróżnieniu od poprzedniczki (eksperyment 1) i udziwniona w ten sposób Octavia (pierwsze co mi wpadło do głowy, nie miałem czasu szukać nudnego samochodu, który ma podobne profile zderzaków i podobne proporcje) może mieć tak samo "ekscytujący" wygląd. Jeśli przypomnę sobie model XEDOS, który robił w dawnych latach naprawdę duże wrażenie. Tak po prostu Mazda 6 jest dla mnie modelem bez pomysłu.

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 20:01 ]
zdzich44 napisał/a:
Tomi manipulatorze, bawiąc się photoshopem to można z Daewoo Jaguara zrobić. :lol:
Pewne elementy, które chciałeś ukryć wybierając czarną oktavię widać tutaj: [url=http://images23.foto...acm.jpg]Obrazek[/URL] - już nie ma takiego podobieństwa. Inne proporcje, inne linie, konsekwencja w przetłoczeniach klapy itd. Sztuczka niezła, przyznaję ale wrażenie zrobi chyba tylko na ślepcach :P


Nie miałem na celu stosowania jakichkolwiek sztuczek. Czas, który poświęciłem na te doświadczonia to ok. 10-15 minut (włącznie z wyszukaniem zdjęć). Po prostu szukałem samochodu, który zdjęcie zrobione w podobnej peryspektywie.

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 20:09 ]
Przemek_Docent napisał/a:
Tomi napisał/a:
Cenię Mazdę za niezawodność, choć im też można trochę zarzucić. Zanim kupiłem pierwszego Roverka (parę lat temu to było :) ), przymierzałem się do Mazdy 323C
http://photos02.otomoto.p.../C4271109_8.jpg
Jak dla mnie ohyda :) I to są właśnie gusty :)


Ma kilka niewątpliwych zalet, takich jak bardzo oryginalny tył, niebanalny przód i linia boczna, która może przypominać jedynie stary model CRX (podobnie jak i rozwiązanie z szybą w tylnym pasie). Największą wadą w wyglądzie są małe koła (w serii chyba 13').

Przemek_Docent napisał/a:
Tomi napisał/a:
Masz rację, że liczy się niezawodność, choć styl ma dla mnie takie samo znaczenie, jak niezawodność. Gdybym kierował się tylko i wyłącznie stylem, z pewnością jeździłbym Alfą Romeo :)
:) OT: A miałeś jakąś, która Ci się psuła? Czy tylko słyszałeś o tym? :) Bo ja znam kilka, nieokazyjnie kupionych. Nie psują się :)


Tak, znam kilka :( Raz (parę lat temu), prawie skusiłem się na model 146 (wtedy miał prawie 2 lata i 18kkm przebiegu). Ale po kilku jazdach stwierdziłem, że nie chcę jeździć już fiatem :)

Przemek_Docent napisał/a:
Tomi napisał/a:
Wszyscy chyba się zgodzą (nie będzie to tematem w dyskusji... tak myślę :) ), że Mazda 626 jest nudnym samochodem.
Ja się zgadzam, chociaż mogłeś do eksperymentu poszukać jakiejś nie w kombi i na aluskach ;)


Przepraszam, ale całość eksperymentu zajęła mi 10 do 15 minut. Po prostu szukałem jakichkolwiek samochodów w podobnej peryspektywie.

[ Dodano: Pią Cze 20, 2008 20:11 ]
zdzich44 napisał/a:
Przemek_Docent napisał/a:
Ja się zgadzam, chociaż mogłeś do eksperymentu poszukać jakiejś nie w kombi i na aluskach ;)


Manipulacja byłaby mniej udana ;)


To był eksperyment a nie manipulacja. Jeśli miałbym coś manipulaować, poszukałbym zdjęć Dacii Logan :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dodatkowe naklejki Dyskusja :)
NiceMan Offtopic 53 Pią Kwi 06, 2012 00:15
MaReK
Brak nowych postów Dyskusja o walutach - wydzielona
maciej Offtopic 6 Pią Gru 03, 2010 23:01
Pawkaz
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja na temat zawieszenia w R 75
Gość Offtopic 40 Pią Wrz 10, 2010 23:01
kasjopea
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Dyskusja dot. wielkości wnętrza R 400
wydzielony z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=415916#415916
ericson Offtopic 119 Pią Lis 06, 2009 13:37
Brt



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink