Forum Klubu ROVERki.pl :: Miałem wypadek
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: maciej
Nie Cze 19, 2011 12:50
Miałem wypadek
Autor Wiadomość
Fraaaz
[Usunięty]






Wysłany: Nie Cze 19, 2011 07:38   

Zgadzam się z wypowiedzią reniatka266 niestety, jazda po pijaku, to jazda po pijaku. Jej nic nie usprawiedliwi. Dobrze, że nie "zaszkodziłeś" swoim brakiem wyobraźni innym użytkownikom ruchu drogowego,choćby pieszym, którzy często "wędrują" w nocy poboczem.
Może i specjalnie zataiłeś, fakt, że byłeś po spożyciu alkoholu,żeby wszyscy się Tobą przejęli, ale jak widać, każda prawda wyjdzie na jaw.

Brawo dla MaRka, który wybadał sam całą sytuację :ok:

Mam nadzieje,że zdajesz sobie sprawę z tego, co zrobiłeś i jakie konsekwencje niesie ze sobą takie zachowanie.

Mogłes być - potencjalnym mordercą.
Mam nadzieje,że zanim znowu wsiądziesz do auta, to pomyślisz o ile w ogóle wsiądziesz jako kierowca.

Powodzenia w leczeniu i rehabilitacji.

P.S. Myślę,że nie mieliśmy jeszcze okazji się poznać, więc Twoje wrażenie jest złudne.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Cze 19, 2011 07:38   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 08:50   

Jeśli chłopak wypił i wsiadł za kółko zrobił źle wiadomo. I nic go nie usprawiedliwia.

Ale jak czytam wasze wypowiedzi - dajcie sobie spokój z umoralnianiem, teraz każdy może wypisać swoje mądrości w tym temacie, bo jest kozioł ofiarny to można po nim pojechać. Dla mnie lekka przesada. Mogłeś zabić, mogłeś być mordercą mogłeś to i tamto - ciekawe czy wam by się to miło czytało, nie mówię ze mamy go chwalić za to broń boże. Ja swoje zdanie wypowiedziałem kilka/naście postów wyżej.
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 11:42   

Jak każdy Polak, przy każdej okazji bicie piany sprawia że czujemy się lepiej umoralniać kogoś. Marku, skończ proszę z pisaniem takich frazesów bo do niczego one nie prowadzą. Chyba że odczuwasz taką wewnętrzną potrzebę, co zauważyłem niejednokrotnie.
jeszcze z 20-30 postów z biciem pisany, a sam zainteresowany pewnie nie chce tego już czytać bo został pojechany na maxa. Zachowanie wbrew prawu, narażanie zdrowia i życia innych - wszyscy to wiedzą, tylko po cholerę każdy bije pianę.

p.s. teraz czekam na pojazd przez obrońców krzyża :)
_________________
Driving is believing !
 
 
 
Perez 




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 1787
Skąd: Warszawa - Centrum

Rover 600

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 13:35   

MaReK napisał/a:
O ile gazeta lubuska mogłaby szukać sensacji w swoich artykułach, o tyle portal policyjny chyba nie musi.

Tu się nie zgodzę, byłem na stronie policyjnej już kilka razy, kilku moich kolegów również i nigdy, zaznaczę jeszcze raz nigdy, nie napisano prawdy. Zawsze było to wyolbrzymione i przekłamane, a często napisane w sposób wychwalający policję, a ośmieszający oskarżonego.

Nie pochwalam jazdy po alkoholu, ale zastanówcie się co by się stało, gdyby ktoś z Was na zlocie dzień po integracji spowodował wypadek myśląc, że jest już całkowicie trzeźwy.
Też na stronie policji napisaliby, że pijany kierowca itd... kolega Piotrass napisał przecież, że podane stężenie jest przekłamane i wierzę w to, bo mam już duuuuże doświadczenia jeżeli chodzi o stronę policyjną.
Nie wiem skąd się biorą takie przekonania
Jugol napisał/a:
strony policyjne nie ubarwiają artykułów- to nie TVN, RMF FM

bo jest ono kompletnie nie prawdziwe i niczym nie podparte.

Ja sam miałem sytuację, kiedy zatrzymano mnie pod "wpływem" narkotyków i zabrano mi prawo jazdy, a prawda była taka, że paliłem marihuanę 4 dni wcześniej, tyle że w moczu dalej się to utrzymywało.

Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień...
_________________
Miałem już około 25 samochodów różnych marek i narodowości. Z Roverków to: 620i LP
G, 623Si Lux LPG, 820Ti coupe, 620Ti, teraz czas na roverkowego diesla, czyli 45 IDT...
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 14:23   

adamsky, Ty komuś zarzucasz bicie piany, a sam wylewasz swoje moralności.

Co do tematu przewodniego, to nie ma za takie zachowanie żadnego usprawiedliwienia i autor jest chyba świadomy tego, że nikt nie będzie rozczulał się nad takim nieodpowiedzialnym postępowaniem. Życzenie szybkiego powrotu do zdrowia to jedno, krytyka głupoty drugie.
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 18:26   

Piotrass napisał/a:
Tak, to ta sama sprawa. Artykuły jednak sporo mijają się z prawdą, począwszy od okoliczności zdarzenia, a skończywszy na ilości alkoholu we krwi. Auto dachowało, nie wjechało w rów (ale medialnie zapewne lepiej to brzmi, przywołuje skojarzenie, że był już tak nawalony, nie mógł prowadzić i wjechał do rowu) Dokładny przebieg zdarzenia jest bardzo skomplikowany, nie jest to tak jak Wam w większości się tu wydaje: napił się, wsiadł i pojechał. Do czasu kiedy sprawa nie zostanie zakończona nie mam zamiaru wypowiadać się tu publicznie na forum jak do tego doszło, aczkolwiek, kiedyś zrobię to na pewno. Nie chcę też aby temat był publicznym miejscem na wylanie swoich emocji co da faktu jazdy na podwójnym gazie, bo mój przypadek jest kompletnie inny.
Dla mnie ocena tej sytuacji jest prosta. Zastanawia mnie tylko jedno, po co zakładałeś ten temat?

adamsky napisał/a:
jeszcze z 20-30 postów z biciem pisany, a sam zainteresowany pewnie nie chce tego już czytać bo został pojechany na maxa. Zachowanie wbrew prawu, narażanie zdrowia i życia innych - wszyscy to wiedzą, tylko po cholerę każdy bije pianę.
Nie ma to jak pospamować, prawda? Zauważ, kto jest autorem tematu. Wiesz, trudno oczekiwać od ludzi, którzy przed chwilą mu współczuli, dalszego głaskania po główce w świetle takich okoliczności. A enigmatyczne "kiedyś to wyjaśnię" z pewnością niczego tu nie załatwia.


Koledze Piotrass mogę zaproponować jedynie zamknięcie tematu.
Natomiast Zarządowi proponuję usunięcie go z grona Klubowiczów, bo bez względu ile tego alkoholu było we krwi, był tam i nic tego nie zmieni.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Dydo 




Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 307
Skąd: Grabów nad Prosną



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 18:32   

Kasjo, z tym usunięciem go z grona klubowiczów to pojechałaś po całości, naprawdę :/
 
 
 
adamsky 




Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 837
Skąd: Wrocław

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 18:45   

kalisz napisał/a:
adamsky, Ty komuś zarzucasz bicie piany, a sam wylewasz swoje moralności.

w liceum uczyli czytania ze zrozumieniem, więc gdybyś tą umiejętność posiadł, zrozumiałbyś że to co napisałem było podsumowaniem wniosków wszystkich wypowiadających.
kasjopea napisał/a:
Zastanawia mnie tylko jedno, po co zakładałeś ten temat?

tego się nie dowiemy
kasjopea napisał/a:
Koledze Piotrass mogę zaproponować jedynie zamknięcie tematu.

ostatnio zamykał maciej, z możliwością otworzenia na prośbę Piotrassa widać znów jest otwarty a sam zainteresowany nie odpisał.
Cytat:
Natomiast Zarządowi proponuję usunięcie go z grona Klubowiczów, bo bez względu ile tego alkoholu było we krwi, był tam i nic tego nie zmieni.

postąpił wbrew statusowi klubu Roverki.pl - więc jakoby kara się należy. Pod osąd zostawmy to Zarządowi.
EOT !
_________________
Driving is believing !
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:14   

Dydo napisał/a:
Kasjo, z tym usunięciem go z grona klubowiczów to pojechałaś po całości, naprawdę :/
Tak sądzisz? Chyba mamy prawo do przynajmniej symbolicznego sprzeciwu wobec takiego postępowania, prawda?
Zresztą, odsyłam do statutu.
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
0L0 




Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 840
Skąd: Kielce

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:15   

adamsky napisał/a:

kasjopea napisał/a:
Zastanawia mnie tylko jedno, po co zakładałeś ten temat?

tego się nie dowiemy

Wystarczy przeczytać pierwszy post w tym temacie :roll:
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:19   

adamsky napisał/a:
a sam zainteresowany pewnie nie chce tego już czytać bo został pojechany na maxa.
Musze Cie zmartwić ale jemu to nie przeszkadza. Temat był zamykany 2 razy (apples, maciej) mimo tego Piotrass prosił abym go otworzył. Widocznie powód jest inny, a jest, więc tak jak napisał
Piotrass napisał/a:
Do czasu kiedy sprawa nie zostanie zakończona nie mam zamiaru wypowiadać się tu publicznie na forum jak do tego doszło, aczkolwiek, kiedyś zrobię to na pewno. Nie chcę też aby temat był publicznym miejscem na wylanie swoich emocji co da faktu jazdy na podwójnym gazie, bo mój przypadek jest kompletnie inny.
Piotrass napisał/a:
Dlatego możecie sobie tu wypisywać cuda. Nie mam zamiaru wypowiadać się dalej w tym temacie. Przyjdzie czas, że opiszę jak do tego doszło, ciekawy jestem wówczas waszych obszernych wypowiedzi.




kasjopea napisał/a:
Natomiast Zarządowi proponuję usunięcie go z grona Klubowiczów, bo bez względu ile tego alkoholu było we krwi, był tam i nic tego nie zmieni.
adamsky napisał/a:
postąpił wbrew statusowi klubu Roverki.pl - więc jakoby kara się należy. Pod osąd zostawmy to Zarządowi.
Tzn. ?
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:31   

apples, statut Klubu.

Rozdział 5. Wyróżnienia i kary.
Pkt 3 Karę wykluczenia można nałożyć tylko wobec osoby, co do której w okresie ostatnich dwóch lat stosowano inne kary lub w przypadku działania na szkodę Klubu lub popełnienia przestępstwa ze szkodą dla Klubu czy też innego, którego ciężar stoi w sprzeczności z dobrym imieniem Klubu.

Jazda po pijanemu raczej chwały Klubowi nie przysłuży, prawda?
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Rowan 




Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 2965
Skąd: Sędziszów



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:35   

Nie mnie oceniać, ale polecam przeczytać komentarze do tego artykułu w tej gazecie Lubskiej. Jak dla mnie tamte opinie sporo wyjaśniają. Niestety, bo jak dla mnie kolega Piotrass był do tej pory kimś na poziomie, nigdy nie miałem przynajmniej ja nic do zarzucenia mu, jeśli biorąc pod uwagę posty na forum(osobiście go nie znam). No i jakby nie było, to dłuższy czas już jest w gronie Roverowiczów, chyba mniej więcej pojawił się na forum, razem ze mną... Był aktywny, nie robił awantur(jak niektórzy, nie będe wymieniał), posty nie przypominam Sobie, żeby były obraźliwe. No, ale jazda po alkoholu jest dowodem niestety, ale bezmyślności, jakie by okoliczności nie były... Tyle ode mnie.
P.S Jestem gówniarz w porównaniu z obecnymi na forum, ale swoje zdanie na temat mam i chyba jednak większość się ze mną zgodzi...
_________________
"Walduś, pamiętaj cycu..."
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:37   

Jeszcze pojedzcie pod jego dom, spalcie mu chatę, podpalcie samochód etc...
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
apples 




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 5678



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:39   

Niech każdy z krytykujących Piotrass spojrzy w lustereczko i powie, że nigdy nie naraził siebie oraz osób postronnych tym że łamiąc przepisy ruchu drogowego zapierdzielał autem jak porąbany, nie jechał na kacu, na haju, itp. itd. W przypadku Piotrass był to alkohol, a w Waszym?




kasjopea napisał/a:
Rozdział 5. Wyróżnienia i kary.
Pkt 3 Karę wykluczenia można nałożyć tylko wobec osoby, co do której w okresie ostatnich dwóch lat stosowano inne kary lub w przypadku działania na szkodę Klubu lub popełnienia przestępstwa ze szkodą dla Klubu czy też innego, którego ciężar stoi w sprzeczności z dobrym imieniem Klubu.
Sprawa jest w toku, a sąd nie wydał wyroku.
 
 
kalisz 




Dołączył: 17 Lip 2008
Posty: 278



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 19:50   

adamsky napisał/a:
w liceum uczyli czytania ze zrozumieniem, więc gdybyś tą umiejętność posiadł, zrozumiałbyś że to co napisałem było podsumowaniem wniosków wszystkich wypowiadających.

W przeciwieństwie do Ciebie nikomu w przebieg edukacji nie zaglądam. Nikogo też nie obrażam takimi inwektywami.

Jeżeli stwierdzenie
adamsky napisał/a:
Ale jeśli Piotrass miał potrzebę aby wsiąść w samochód i gdzieś pojechać to jego sprawa.

również uważasz za podsumowanie wniosków wszystkich wypowiadających się, to chyba sam nieco wagarowałeś w ów liceum.
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 21:04   

Masakra, może z wydawaniem wyroku poczekacie na instytucje do tego stworzone? Osądzacie go na podstawie Waszych domysłów i przypuszczeń. Proponuję poczekać aż dowiecie się z pierwszej ręki o wszystkich faktach a nie wykluczać Go z klubu i urządzać sądy tu.
Strona policji akurat nie jest wiarygodna. Ostatnio nawet przeczytałam, że u mnie pod blokiem była strzelanina, w której ujęto gościa podejrzanego o morderstwo w kradzionym samochodzie. Jak było naprawdę? Policja stworzyła tu zasadzkę na złodzieja samochodów z Niemiec. Ot, taka rzetelna notatka na stronie policji. ;]
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
andrew0503 




Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 501
Skąd: epaepa

Rover 45

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 21:05   

Tak czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że Polacy to nie tylko najlepsi lekarze, mechanicy, politycy ale i prokuratorzy, orzekający o winie nie znając wszystkich faktów. Nawet Sąd prowadząc sprawę stara się zapoznać ze wszystkimi faktami, a tu ...
Z drugiej strony dobrze wiedzieć, że wszyscy, oprócz kolegi Piotrass, jeździmy zgodnie z przepisami, przestrzegamy ograniczeń prędkości, nie wyprzedzamy gdzie nie potrzeba i jesteśmy wzorowymi kierowcami, którzy nigdy z całą pewnością nie spowodują zagrożenia w ruchu drogowym...
Może i mało wiem, ale nauczyłem się nigdy nie oceniać człowieka jeśli nie byłem postawiony w Jego sytuacji, przynajmniej przed poznaniem wszystkich faktów, nie mam do tego ani uprawnionej władzy ani wiedzy...
_________________
Andrzej
 
 
 
monia0023 




Dołączyła: 30 Sie 2009
Posty: 371
Skąd: Lublin

Rover 75

Wysłany: Nie Cze 19, 2011 21:38   

andrew0503, :brawa:
Całe szczęście, że sądy nie wyrokują jeszcze na podstawie doniesień prasowych :twisted:
_________________
Monika
 
 
Ciufa 




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 2012
Skąd: Piekary Śląskie



Wysłany: Nie Cze 19, 2011 21:46   

MaReK napisał/a:
Jak kiedyś wspólnie będziemy na Zlocie, a ja będę miał potrzebę wbić Ci ruszt z grilla w skroń, to liczę, że Twoja rodzina nie będzie zachowywać się wobec mnie jak żydzi wobec św. Szczepana Wszak to moja sprawa będzie

ja juz z Tobą na zlot nie jade ....
_________________
CHOCIAŻ W DOMU GŁÓD I NĘDZA, 6 CYLINDRÓW MNIE NAPĘDZA
http://www.youtube.com/user/ciufciaaaa
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów No i miałem stłuczkę... :(
maciej Offtopic 17 Czw Lip 19, 2007 19:21
MaReK
Brak nowych postów Ale miałem koszmarny sen o moim Roverku
tomirek Offtopic 14 Czw Paź 14, 2010 01:01
frediwzl
Brak nowych postów Ale miałem dzisiaj frajde :D :D :D :D MG vs. BMW 530d
Gość Offtopic 10 Pon Lut 16, 2009 13:31
Wojtek88
Brak nowych postów Wypadek na S2
gnusman Offtopic 0 Wto Lip 22, 2014 22:23
gnusman
Brak nowych postów Tragiczny wypadek...
Arcik Offtopic 28 Nie Paź 24, 2010 09:49
monia0023



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink