Forum Klubu ROVERki.pl :: [R45 2.0 idt] SPRZEDAM
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R45 2.0 idt] SPRZEDAM
Autor Wiadomość
redcloud 



Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 313
Skąd: Trzebinia

Rover 45

Wysłany: Sob Lis 19, 2016 16:54   [R45 2.0 idt] SPRZEDAM

Witajcie,
Sprzedam mojego Rovka 45 sedan. Autko sprzedaję, ponieważ jest już za małe na moje potrzeby oraz jego stan techniczny nie pozwala mi pracować - za dużo czasu trzeba poświęcić aby nadal jeździł.

Autko z 2002r. kupione w Anglii od 1szego właściciela w 2009r.

Do rzeczy:
JEST TO ANGLIK PO TRANSFORMACJI w 2012 r.
(pełna relacja tutaj: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=77417 )

Autko od tamtej pory w ciągłej eksploatacji aż do końca października b.r., kiedy pękł jeden z węży od wody i szybkiej naprawie wróciłem nim do domu. Od tamtej pory stoi pod blokiem - wąż (to ten z węższym króćcem) zdecydowanie do wymiany (koszt 70zł) po nie jest szczelny i podczas jazdy trzeba kontrolować poziom wody.

Nie działa klima - jest odgrzybiona ale gdzieś jest nieszczelność i nie jest nabita w związku z tym - kompresor ok.

Check engine oczywiście się świeci i jest to wynik dostania się wilgoci do czujnika pedału gazu - nic z czym komputer p. Midowicza by sobie nie poradził (trzeba wykasować).

SRS się świeci - w zasadzie można przyjąć, że poduszka pasażera nie działa/nie ma jej (od przekładki nie miałem czasu ani ochoty tego ogarnąć).

Zawieszenie z przodu wymaga przeglądu - pojawiły się luzy na gumach. Zresztą z tyłu też bym sprawdził.

Spryskiwacze reflektorów nie działają i nigdy nie działały (nawet po zakupie w Anglii).

Termostat do wymiany, bo w zimie nie ma szans na ciepłe powietrze w kabinie bez osłony chłodnicy.

Czujnik temperatury silnika nie działa - moim zdaniem dostała się rdza na pinie wtyczki i dlatego nie pokazuje.

Przebiegiem się nie przejmujemy, po przekładce założyłem nowe zegary, więc cholera wie ile auto ma przebiegu ale spokojnie można przyjąć, że ok 300k km.

Turbina, mimo, że kupiona kiedyś tam na forum to już sika olejem i przez na każdym przeglądzie słyszę, że brudno od oleju.

Zaczyna odchodzić tapicerka na drzwiach oraz podsufitka wymaga podklejenia.

Dobra to były negatywy.

Teraz plusy:

Przegląd do 06.04.2017
OC do 03.04.2017 (opłacone)

- Wymienione całe wygłuszenie kabiny: nowe maty bitumiczne+nowa pianka. Naprawiona podłoga bo była dziurka, oraz pomalowane drzwi prawy tył i prawa tylna ćwiartka (malowanie +szpachla oczywiście).

- W zasadzie nowa przednia szyba. (tzn nowa była w 2013r).
- Wymienione wtryskiwacze z R400 SDI 400bar regenerowane w 2013r.
- Nowy chip od Remiego z forum
- zaślepiony EGR (dorzucam osobno)
- wywalony kat i założona strumienica
(KLASYCZNE MODY W R45, KTÓRE RAZEM DAJĄ OK 50 KM WIĘCEJ)

Dorzucam komplet opon zimowych na stalowych felgach (na zdjęciach felgi alu + opony letnie).

Cena jaka mnie interesuje to 2300 zł do leciutkiej (LECIUTKIEJ) negocjacji.

Moim zdaniem autko może stanowić świetną bazę do budowy lub po prostu na części.

Interesuje mnie tylko sprzedaż w całości.

P.S. Jakby by było kombi to bym w życiu nie sprzedał. Nawet teraz, po tylu latach nadal pali ok 5.7l/100 km. I BRAK czarnej chmury przy dodaniu gazu.

P.S.1: Wciąż tam jest ponad 1/2 baku, którą możemy wykorzystać na ew. jazdy próbne- bliskie (przypominam o wężu wody).

tel. do mnie to 5 :: 3 :: 6 ::9 ::3::9:::5::8:::3

Jeżeli nie odbiorę to proszę o smsa, ew PW ew.
email k.malikiewicz {([@)]} gmail.com

Fotki:
1. http://fotowrzut.pl/0FJACAO3KU
2. http://fotowrzut.pl/WYS65TMH3N

[ Dodano: Sob Lis 19, 2016 16:54 ]
Z ostatniej chwili. Wczoraj się rovkiem przejechałem, wąż trzyma. Na autostradę bym się nie wybrał ale po mieście spoko. Zapraszam do zakupu!
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sob Lis 19, 2016 16:54   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink