Forum Klubu ROVERki.pl :: Nie lubie poniedziałków
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Nie lubie poniedziałków
Autor Wiadomość
Bziku
[Usunięty]






Wysłany: Pon Maj 26, 2008 23:21   Nie lubie poniedziałków

Dzień się zaczął od wjechania przez sąsiadkę w tylną lampę mego auta ( zobligowała się do odkupienia ), po godzinie cofając ( nie wiem sam po co to robiłem ) przywaliłem w przód poloneza, całe szczęście oba auta całe. Później zamykając klapę bagażnika urwałem listwę ozdobną ( którą teraz kleję by móc ją zamontować ). W pracy gość nie mógł podjechać z towarem pod same drzwi budowy i musiałem spory kawałek nosić 80 szt. płyt regipsowych.Mam nadzieje że więcej nic się nie wydarzy.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pon Maj 26, 2008 23:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Thrillco
[Usunięty]






Wysłany: Wto Maj 27, 2008 04:42   

Jak ty tak cofasz to ja ciesze się, ze nie mieszkamy na jednym osiedlu :D
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Maj 27, 2008 09:36   

Poczekamy az Ciebie cos dopadnie :P
Pod warunkiem, ze sie przyznasz do tego :)

A Ty sie Bziku nie martw!

Po kupieniu swojego pierwszego R 200 (poprzedni)
Podjechalem pod dom, zeby sie pochwalic wszystkim nowym nabytkiem
i za wczesniej rozpoczalem parkowanie rownolegle przodem :)
Zahaczylem elegancko lewym blotnikiem, zderzakiem i czescia drzwi
o betonowy, zajebiscie chropowaty kwietnik... huk na zewnatrz jak w czasie wojny.
Wewnatrz nic nie slyszalem, wysiadam i pytaja sie co tak walnelo... hmm... nie wiem ;)
Pozniej dopiero zobaczylem co zrobilem... bolalo :D

Jak mialem "wielki skok na ogrodzenie" swoim poprzednim R200 i wjechalem chlopu na posesje, to przy wyciaganiu mnie przy pomocy liny kolega Majkel, ktory zasiadl za kierownica mojego bolidu nie spodziewal sie tego, ze ja zaraz po wyciagnieciu auta sie zatrzymam :) Poniewaz bylo z gorki, to sie zesmy przytarli zderzakami :)

W rezutlacie po calej akcji oba auta w tym samym miejscu po tej samej stronie zderzaka mialy eleganckie rysy ;)

Cofajac moim ZT (swiezo po lakierowniu) bez czujnika parkowania, manewrowalem zeby zmiescic sie miedzy slupkami gordzacymi chodnik od uliczki... cofam, cofam delikatnie na polsprzegle i nagle opor ;) Okazalo sie, ze miedzy slupkami byl jeszcze jeden slupek... poniewaz to male to go nie widzialem :) Na szczescie nic sie stalo i slad udalo sie zmyc karscherem :)

Testujac samochod Panny Migotki na spocie... chcialem odpalic go i sprawdzic jak pracuje silnik... Sprawdzilem biegi i przekrecilem kluczyk! Tadam... auto wykonalo zabi skok, bo jednak stal na biegu ;) Malo nie rozjechalem Kruchego i nie zatrzymalem sie na slupku :)

Wczoraj w warsztacie u Macka (jako ze bylem w czystym ubraniu) dostalem rozkaz wjechania na podnosnik... wjechalem i ... cos nie pasowalo kolegom wiec poprosili zebym dal troche w lewo... zjechalem z podonosnika, ale kola staly na blaszanym podjezdzie, skrecilem kola dalem gazu i ... o maly wlos nie przywalilbym o filar podnosnika bo sie auto zeslizgnelo :)

Sporo takich sytuacji bylo, ale nie sposob to spamietac ;D

Pozdrawiam,
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Maj 27, 2008 09:46   

Moi drodzy. Tak czesto bywa. Mnie myslę nikt nie pobije :P
otóż pierwszego dnia, bedac w posiadaniu Pimpka podjechalam sobie do szkoly po indeks.
parking, luz, jeszcze wtedy nie mialam traumy zwiazanej z parkowaniem i parkingami :D
wyjezdzajac popatrzylam w lewo i w prawo, pusto, wsteczne lusteko - czyste. no to wsteczny i jade :D
nagle czuje opór, look w lusteko, oooo, stoi granatowy Volkswagen :D
no trudno, wysiadam, pan wysiada i okazuje sie byc policjantem :(
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Maj 27, 2008 09:58   

Trzeba bylo go opierdzielic (jak tu kolege maciekwawa), ze mial za ciemny samochod i pojawil sie znikad... jego wina!

Poza tym byl z tylu - a wina jest tego co z tylu.
Gdyby sie upieral ze nie, moglas krzyczec "Ludzie zobczeniec!" drac sobie bluzke czy guziki :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
walkie 




Dołączyła: 14 Sie 2006
Posty: 2981
Skąd: Lubnów/Wroc/Krk

Rover 45

Wysłany: Wto Maj 27, 2008 10:05   

Wtedy brakowało mi fantazji, uwierz. Pierwszy dzień posiadania pimpka i małe bum, hehe. Teraz chociażby kłociłabym się ponieważ stał na wielkim zakazie zatrzymywania narysowanym na asfalcie. Wtedy byłam potulna jak baranek. ;)
A co do koloru, byłoby to uzasadnione, gramatowe vento zlało się z asfaltem. :)
_________________
Nic nie trwa wiecznie...
 
 
 
Panna_Migotka 



Dołączyła: 09 Lip 2006
Posty: 139
Skąd: ..



Wysłany: Wto Maj 27, 2008 13:04   

Cytat:
Testujac samochod Panny Migotki na spocie... chcialem odpalic go i sprawdzic jak pracuje silnik... Sprawdzilem biegi i przekrecilem kluczyk! Tadam... auto wykonalo zabi skok, bo jednak stal na biegu Malo nie rozjechalem Kruchego i nie zatrzymalem sie na slupku


nooo... tak było.... ale nie dlatego nie przyjeżdżam na spoty :D

teraz ja. Odebrałam samochód od lakiernika i jedyny raz jaki był w całości to był spot.

potem na trasie katowickiej podczas jazdy odpadł zderzak i nadkola gumowe, potem urwał się tłumik i uszkodzil tylny zderzak, potem urwałam manetke od wycieraczek w warsztacie u mechanika, potem zaczął odpadać zielony lakier (klekot lnieje) - to było jednego dnia.a potem urwała sie linka sprzęgła a marek powiedział że moja nówka sztuka chłodnica jest źle zamontowana.
 
 
misi3k 




Dołączył: 06 Wrz 2007
Posty: 384
Skąd: Lublin



Wysłany: Wto Maj 27, 2008 13:24   

Panna_Migotka napisał/a:
to było jednego dnia
wow tyle wrażeń jednego dnia współczuję :/ Ja też niestety miałem przygody. Kilka dni po zarejestrowaniu Roverka wjeżdżałem na działkę, wcześniej jeździłem Skodą Favorit a Rover trochę większy, no i nieprzyjemnie zaczepiłem podczas manewrów o stojące Klijo. Efekt: wgniecenie długości 20cm na tylnych drzwiach, już się przyzwyczaiłem do tej rany bo mało widać szczególnie gdy się zabrudzi ale niedawno zmęczony jechałem do roboty i wpakowałem się na Seata. Cały lewy błotnik porysowany :/ Roverek to niestety ze mną dobrze nie ma.

PS błotnik w poniedziałek :shock:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dla Ciebie .... Bardzo lubię Cię :)
PabloFKP Offtopic 5 Pon Kwi 09, 2007 00:16
IInvit



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink