Forum Klubu ROVERki.pl :: A tak się dzisiaj wkurzyłam
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
A tak się dzisiaj wkurzyłam
Autor Wiadomość
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:48   A tak się dzisiaj wkurzyłam

Wyjeżdżałam z przeklętego marketu i jakiś koleś wypasionym tikaczem wbił mi się na pas, ABS zadziałał na błocie pośniegowym i generalnie mnie śliznęło. Zwróciłam panu uwagę klaksonem :wink: , że jest niedobry, a ten zaczął rękami machać, więc mu znanym gestem powiedziałam co o tym myślę (wiem chamska jestem i niedobra :oops: ), a pan zaczął wychodzić z auta i się pienić, wstyd przyznać, ale gest powtórzyłam :oops: Pan wrócił i zaczął cykać mi fotki komórką, co pewnie miało na celu rozeźlenie mnie jeszcze bardziej i tak zresztą zrobiło :evil:

No i tak się wyżaliłam, a żeby nie było bezproduktywnie to moje wnioski, po 1 gdzie ludzie mają wyobraźnię, auto zderzak przy zderzaku, prędkość zero, ale wiadomo na ślisko nie ma mocnych, po 2 jak już wymuszam (a zdarza się tak jak pewnie każdemu) to albo mignę światłami albo nie wdaje się w dyskusję w końcu wiem, że wina moja, po 3 bardziej filozoficzne. Tak myślę jak bardzo postrzegamy ludzi tak jak nam to ktoś opisują ja piszę tak jak powyżej, a koleś albo gdzieś wkleja/pokazuje zdjęcia, albo opowiada powiedzmy żonie, że taka chamska baba była i brzydko pokazywała, a on grzecznie wjechał w pustą lukę.

Ot tak mnie naszło, czas przed świętami lubię mieć idealny więc taka pierdoła może mi humor zepsuć.
Dziękuje za uwagę :mrgreen:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:48   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:52   

Nie martw sie chamstwo niektórych jest porażające.

Na mojego tate na przykład na górce stoczył sie gość (tata stał za nim).
Tata trąbił do oporu ale to nic nie dało - uderzył.
Więc wyszedł a ten cham otwiera szybe i krzyczy "pan na mnie najechał!!!".
po czym odjechał

no comments...
_________________
:)
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 12:54   

sobrus, tylko, że ja jestem porywczą osobą i nie zawsze w takich sytuacjach umiem zachować się kulturalnie ;) Powinnam z wyższością go olać ;)
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:00   

zouza, Miałem i ja "potyczke" z kobietą.
Jechaliśmy lewym pasem dla skręcających w prawo. Przede mną jechała kobieta fordem. Stanęła bo chciała jechać prosto, ja w prawo, więc zaczynam trąbić i mrugać światłami. Widze jej twarz w jej wstecznym lusterku jak z politowaniem patrzy się na mnie. To mnie wkurzyło jeszcze bardziej. Macham rękoma i dre się na nia. A ona spokojnie podnosi wyprostowany środkowy palec prawej ręki. Ruszyła i pojechała. Dopiero po chwili syn siedzący obok mnie mówi....Tata ta pani pokazała ci fack-a.....Coś ty synus kobieta.. ona mnie przeprosiła podnosząc dłoń. Jechalismy do Łodzi i często powracaliśmy usmiechem na zaistniała sytuacje. Wniosek.
Już nie trąbie na kobiety :grin:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:07   

staf, jedyny słuszny wniosek :hahaha:
Widać palec jedyna obroną nas słabej płci ;)
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:09   

zouza napisał/a:
Widać palec jedyna obroną nas słabej płci


Jeszcze potraficie miec niewyparzoną buzie, a jazgot wkurzonej kobitki jest nie do zniesienia :grin:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:11   

staf, czyli niech się pan cieszy, że z auta też nie wyskoczyłam? ;)
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:17   

Jechalem sobie z domu do pracy. Osiedlowa uliczka, ktora jest traktowana jako nieosiedlowa. Generalnie zasady ruchu obowiazauja jak na drodze publicznej ;)
Jade, a tu mi sie w lewe drzwi laduje kobiecina Volvem. Uciekam ile moge do prawej,
ABS sie zalaczyl, jej tez... stanelismy, nic sie nie dzieje. Patrze na nia, a ona
bulgocze cos do mnie pod nosem. Wkurzylem sie, ze pipa nie rozumie ze zle zrobila
i jeszcze na mnie cos plecie. Zajechalem droge, podjezdzam pod okienko, celem
zwrocenia kulturalnie uwagi i co? I !@!$# nie moge szyby otworzyc, bo mi przymarzla!
Wiec pojechalem :)
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
staf 




Dołączył: 28 Maj 2009
Posty: 1762
Skąd: Ludwikowo/k.Płocka

Rover 75

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:19   

zouza, Myślę że tak. Bo co by zrobił jak byś wysiadła i mu przywaliła w pape? Nie oddałby przecież boś kobieta....No chyba że to jakiś luśniak :grin:
_________________
www.w-mp3.pl
Nie trąb, robię co mogę :papieros:
 
 
 
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:21   

Oj wiem, wiem, że wszyscy sie wkurzamy na drogach, ale tymi zdjęciami to mnie spienił :evil:
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 13:57   

MaReK, :hahaha:
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11395
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:01   

Opowiadanie o tym jak to szyba ukulturalniła MaRkA :lol:

ja dla zasady dzis tez obtrąbiłem buraka, który z prawego pasa skręcał w lewo ... a wcześniej wpierd ... mi się pod maskę na skrzyżowaniu ... :strzela:
_________________
Pozdrawiam - Brt
Nie udzielam pomocy na priv :!: Masz problem pisz na forum :ok:
 
 
MaReK 
Instytucja wspierająca


Pan
Wszechomogący :)


Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 7983
Skąd: Warszawa/Mokotów

MG ZT

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 14:03   

Ja chcialem byc kulturalny. Otworzyc okienko, zapytac sie jej czy ma jakis problem z rozroznieniem stron. Ten co z prawej ma pierwszenstwo, na drodze po ktorej sie poruszalismy. Nie bylo moim zamiarem wyjechanie z palcem, badz innym gestem czy tez pojechanie kobicie i wyzwanie jej od najgorszych ;)

Co innego gdyby to byl jakis jegomosc. Tutaj mogloby sie skonczyc roznie :)
W kazdej sytuacji dopuszczam mysl, ze moglbym z pojedynku nie wyjsc zwycięsko :D
_________________
Chiptuning: R25, R45, R75, 200/600 SDi, BMW (tuning, dpf serwis), VW Group (tuning, dpf serwis)
ROVER 75/ZT: diagnostyka, kodowanie, adaptacja zegarów, dodawanie kluczyków: używane piloty, nowy transponder (immo)
Kontakt: PW, 512 208 367, marek@roverki.eu

dolny śląsk:marcin.misek
wielkopolska: longer86
 
 
 
wiciu2xlc 




Dołączył: 11 Maj 2008
Posty: 73
Skąd: Kędzierzyn - Koźle

MG ZR

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:14   

MaReK, rządzisz :D
A swoją drogą to ja myślałem, że tylko w Kędzierzynie takie barany za kółkiem siadają.... trochę mnie pocieszyliście. Ale przedświąteczne zakupy to tragedia. Ludzie nie mają pojęcia o poruszaniu się na parkingu, o zwykłej uprzejmości. U nas pod Billą, się gość tirem !! wpakował na parking, bo nie od tej strony wjechał i nie mógł wykręcić, bo sobie na łuku zaparkował ktoś, bo po co szukać miejsca, przecież wszyscy sobie poradzą, ominą mnie. Po kilku minutach jak już wszyscy gdzieś poskręcali i pojechali dookoła to zostałem przed nim i pomogłem mu wykręcić, bo by gość tam stał aż wróci z zakupów kierowca srebrnego Opla...masakra.

Jednym słowem h....a :) i to pod każdym marketem jaki musiałem dzisiaj odwiedzić tak było.

Więc niech nikt mnie nie zaprasza na zakupy przedświąteczne, bo zatłukę :) Dobrze, że obeszło się bez środkowych palców, choć kilka niemiłych słów na szczęście zostało tylko w obrębie przestrzeni wewnątrzmgkowej :P
_________________
Nigdy nie jest tak źle, aby nie mogło być gorzej....
 
 
 
Yog-Sothoth 




Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 501
Skąd: Warszawa

Rover 800

Wysłany: Wto Gru 22, 2009 16:31   

Hmm widzę święta idą, ludzie dobrocią aż kipią ;)
_________________
Sprzedam części R800 turbo 200KM - https://www.dropbox.com/s...qkqhx/graty.txt
 
 
 
maciekmpl 




Dołączył: 08 Mar 2008
Posty: 85
Skąd: Gdynia



Wysłany: Wto Sty 05, 2010 11:56   Re: A tak się dzisiaj wkurzyłam

zouza napisał/a:
Zwróciłam panu uwagę klaksonem :wink: , że jest niedobry, a ten zaczął rękami machać, więc mu znanym gestem powiedziałam co o tym myślę (wiem chamska jestem i niedobra :oops: ), a pan zaczął wychodzić z auta i się pienić, wstyd przyznać, ale gest powtórzyłam :oops: Pan wrócił i zaczął cykać mi fotki komórką, co pewnie miało na celu rozeźlenie mnie jeszcze bardziej i tak zresztą zrobiło :evil:



A propos pokazywania gestów, to opowiadał mi kolega, któy pracował w Nowym Jorku jako kierowca limuzyny, że z pokazywania wyleczyło go to jak kierowca, któremu pokazał "f..you" wyciągnął nie telefon komórkowy, ale rewolwer. Na szczęście nie strzelił :smile: . I właściwie na tym chciałem zakończyć, ale okazuje się, że nie tylko w USA pochopne pokazywanie środkowego palca może mieć nieprzyjemne konsekwencje:
http://wiadomosci.wp.pl/k...mosc_prasa.html

M
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 20:16   

Ja przed Świętami miałem ciekawą sytuację - jadę sobie via Sopot, zapala się czerwone, dojeżdżam do auta przede mną, wbijam jeden i stoję na hamulcu. Patrzę sobie w lusterko, a tam szybko - za szybko - zbliża się nexia, no to wdepnąłem hamulec na max, zacisnąłem pupsko i czekam na bum. Pani kierowczyni na tej ślizgawicy wdepnęł też do oporu i to był błąd, bo bez ABS po prostu zatrzymałą się na mnie - ot takie małe puk, ciut mnie przesunęło.

Wkur...zyłem się jak cholera, wychodzę, u mnie nic, ledwo brud mi starła, u niej też nic ale idę do nexii, w środku pani z komórką w ręku, z tyłu nieprzypięty dzieciak gapi się wystraszony, chwila mierzenia wzrokiem i gdy już podszedłem do drzwi, pani się rozpłakała, zaczęła przepraszać, biadolić, jaki ma zły dzień i ogólnie żal mi się kobity zrobiło, że po prostu machnąłem ręką, powiedziałem, żeby dzieciaka przypięła, nie gadała przez komórę i jechałą wolniej.
Takie tam kretyńskie zdarzenie :wink:

A co do chamstwa; Skodą Fabią bezczelnie wbił mi się gościu z podporządkowanej (na dwupasmówce), musiałęm gwałtownie zmienić pas na lewy i hamować prawie do zera. Zrównałem się z nim, i wcisnąłem sobie klakson, tak na dłużej i gapię się na niego - gościu, jakieś 40 lat; cały czerwony, wkurviony, krzyczy coś, łepy mu latają i tak jedziemy sobie jakieś 40km/h, ja z klaksonem, on w ekstazie, i w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, jak groteskowo to musi wszystko wyglądać dla innych i parsknąłem śmiechem :grin: Niestety, na gościa to podziałało jak płachta na byka, i zrobił się tak czerwony, zaczął wręcz się drzeć do szyby, więc odpuściłem i zadowolony z siebie pojechałem sobie dalej przepisowe 70km/h ;)

I tak sobie myślę, że to najlepsza rada na skurvieli, bo sam nie będę se dnia psuł z powodu sfrustrowaneo nieudacznika ;)
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
kasjopea 


Członek Zarządu
wiceprezes


Dołączyła: 08 Paź 2007
Posty: 3890
Skąd: Włocławek

MG ZS

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 20:57   

A ja mam inny patent. Należy delikwentowi pogratulować, na przykład wyciągniętym kciukiem oraz znaczącym uśmiechem. Szczególnie rozjusza to facetów ;p
_________________
Pozdrawiam Monika
 
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Wto Sty 05, 2010 21:02   

kasjopea napisał/a:
Szczególnie rozjusza to facetów ;p


Bo kobiety pomyslą że wszystko ok i nic się nie stało :D :D :D

oj będe zlinczowany :P
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
rovero 




Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 298
Skąd: Nowa Sól/Wrocław



Wysłany: Nie Sty 10, 2010 23:50   

kasjopea napisał/a:
A ja mam inny patent. Należy delikwentowi pogratulować, na przykład wyciągniętym kciukiem oraz znaczącym uśmiechem. Szczególnie rozjusza to facetów


Dokładnie :) Najlepszy patent :P

Ja po kilku podobnych sytuacjach postanowiłem więcej nie chamować :P Tak też zrobiłem :P Dwie godziny w plecy ale ile zabawy :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów a dzisiaj......
DawidNB Offtopic 19 Sob Kwi 10, 2010 02:19
faecd
Brak nowych postów a dzisiaj......
Urodziny ma moja kochana Maja. znana bardziej jako zouza
DawidNB Offtopic 18 Czw Kwi 09, 2009 23:33
zaloguj
Brak nowych postów Pogoda dzisiaj
kamil_luczak Offtopic 14 Pią Mar 28, 2008 21:25
Gość
Brak nowych postów DudekMiś - urodziny dzisiaj ma :)
MaReK Offtopic 13 Nie Cze 05, 2011 22:09
Brt
Brak nowych postów ownstlr ma dzisiaj urodziny:)
Jugol Offtopic 22 Pią Sty 28, 2011 01:27
own



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink