Forum Klubu ROVERki.pl :: [All] BRC Sequent24 Light ważna informacja
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[All] BRC Sequent24 Light ważna informacja
Autor Wiadomość
Grzem 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 37
Skąd: Mielec



  Wysłany: Sro Gru 22, 2010 12:18   [All] BRC Sequent24 Light ważna informacja
Typ: wszystkie Rodzaj silnika: wszystkie Pojemnosc silnika: wszystkie Rok produkcji: wszystkie

Informacja wydaje się być nie do przecenienia dla użytkowników BRC Sequent24 light, ponieważ jako jej użytkownik miałem spore problemy. Powodem problemów są wtryskiwacze PANEVO, w lecie pracowały bez problemów, październik i zimne powietrze przysporzyły mi sporo siwych włosów. Półtora miesiąca=6 wizyt w serwisie z obowiązkową pełną regulacją (minimum 2 godziny)=bezpłatnie+gratis stracony bezpowrotnie czas :oops: . Dodatkowo dwukrotnie konieczność wizyty u doktora od komputerka=kasowanie błedów i przywracanie fabrycznych ustawień=strata pieniędzy :beczy: . Winne są owe wtryskiwacze, to jakaś wersja na południowe Włochy. Po ich wymianie na oryginalne BRC te od wersji sequent24 nie było żadnych problemów nawet przy tych ostanich mrozach. Wniosek jest jeden: koniecznie reklamować i wymieniać na właściwe. Szkoda słuchać racji mechaników , tylko powiedzieć im, że już nie możecie patrzeć jak się męczą i pomóc im zmuszając ich do wymiany wtryskiwaczy. Do dzieła! :twisted:
_________________
Latanie jest bezpieczniejsze od jazdy po polskich drogach
Ostatnio zmieniony przez kasjopea Wto Sty 04, 2011 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Gru 22, 2010 12:18   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
CjRudi 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 29 Lip 2010
Posty: 92
Skąd: Łódź



Wysłany: Sro Gru 22, 2010 17:27   

kupując właśnie wersję light, decydujesz się na te wtryskiwacze, bo one są w zestawie...

Pomijam już fakt, że to instalator powinien stwierdzić, że będą za słabe do konkretnego auta, a skoro instalował, znaczy się, że musiało chodzić dobrze - nie chodziło, dobre i to że wymienili na BRC...
 
 
Grzem 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 29 Kwi 2010
Posty: 37
Skąd: Mielec



Wysłany: Czw Gru 23, 2010 09:25   [R45 1,4 16V 2001r.] BRC Sequent24 Light ważna informacja

Hmmm, faktem jest, że kupując zgadzam się z tym co jest w umowie. Propozycję tej instalacji dostałem od nich, zapytałem ich majlowo i mi odpowiedzieli, że taka będzie w sam raz. Ja się zgodziłem i zapłaciłem. A umowa obowiązuje dwie strony , nie tylko jedną. Jednakowoż w umowie nie ma nic o tym , że stanowiący komplet (oni są właścicielem projektu) sequent light nie sprawdza się w od wielu lat znanych firmie polskich warunkach klimatycznych. Sprzedali mi go na całoroczną eksploatację wiec ... jest niezgodny z przedniotem zamówienia gdy pracuje tylko w ciepłe dni. Mieli pomysł na złapanie klienta a teraz mając nieczyste sumienie i wadliwie działającą w zimne dni instalację muszą składać propozycje ugody, i to takie do zaakceptowania przez klienta np.: takie jak ja dostałem i gra gitara. Inaczej umowa została by rozwiązana z ich winy. Przecież ja jeździłem co chwilę na regulację nie mając pojęcia, że oprócz mnie takich jak ja jest całe mnóstwo. Ale się w końcu wkurzyłem i przedstawiłem im swoje stanowisko. Potem się dowiedziałem, że problem dotyczy również innych z innymi markami samochodów. Więc powtórzę: walczmy o swoje, nie stawiajmy się na straconej pozycji klienta nabitego w butelkę , nie te czasy.
_________________
Latanie jest bezpieczniejsze od jazdy po polskich drogach
 
 
polofix 



Pomógł: 26 razy
Dołączył: 20 Gru 2009
Posty: 661
Skąd: TUREK/DOBRA

Rover 400

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 13:59   Re: [R45 1,4 16V 2001r.] BRC Sequent24 Light ważna informacj

zaklady,ktore montowaly PAN-EVO powinny poinformowac klientow o tym ze BRC oglosil akcje naprawcza wadliwych wtryskow.powodem jest zla praca w porach zimowych. poprostu zamarzaja. gazownik powinien wymienic je!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R all] Przydatna informacja
VMatas Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 12 Czw Maj 27, 2010 17:44
staf
Brak nowych postów [wszystkie] SRS airbag układ przestroga i informacja
PHJOWI Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) 7 Czw Lut 28, 2008 09:27
PTE



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink