Forum Klubu ROVERki.pl :: Roverek 25/ZR Kondzio Edition :)1.4 Swap 1,6
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Roverek 25/ZR Kondzio Edition :)1.4 Swap 1,6
Autor Wiadomość
kondzio508 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 400
Skąd: B-stok



  Wysłany: Nie Gru 16, 2012 11:34   Roverek 25/ZR Kondzio Edition :)1.4 Swap 1,6

Witajcie .

Po niespełna 2 latach posiadania roverka pora może wkońcu zdradzić nieco szczegułów na temat mojego wozidełka :D

Kupiony 19.04.2011 r . na allegro znalazłem aukcje , Po pracy pojechałem obejrzec roverka ,gość szprzedawał swojej córki auto bo juz zdązyła silnik uszkodzić . Nie równo pracował - rozrzad był jak sie okazało pózniej przestawiony ale odpalał i jakos pomału jechał .

W dniu zakupu nie miałem nawet jeszcze prawka :d ale było w trakcie kursu :)

odebrałem prawko w maju (zdane za pierwszym bo jak by inaczej :) ) . w dniu odbioru prawka , skonczyłem remont rovera i odrazu jazda testowa :)


Zaraz po zakupie , zarejestrowałem autko , kupiłem mase nowych czesci , miedzy innymi oleje, tłumiki wszystkie , silnik, opony,pomalowałem calą karoserie ze zmianą koloru na srebrny , łacznie z wnetrzem , wymieniłem tylne boczki na MG ZR cały koszt remontu zaknał sie w kwocie ok 4000 zł. Oczywiscie wszystko robiłem sam .

W miedzy czasie czyli listopad 2011 auto odsprzedałem dla Siostry .

Jezdziłem cała zimę rodziców Mazda 323 01' i tak cały czas mi czegoś brakowało , tym czymś był mój ukochany roverek :D

w kwietniu 2012 siostra chciała sprzedac rovera ( szfagier chciał inne auto oczywiscie audi bo tyle sie zna ) wiec postanowiłem ze nie puszcze go w cudze ręce tym bardziej ze siostra wstawiała nowa czybe czołową i akumulator za prawie 900 zł., i cały czas rover był naprawiany i dbany .

I tak znów sie stałem właścicielem roverka :)


W tej chwili rover ma kolejny spory remont , i modyfikacje ale je opisze i dodam zdjecia jak juz bedzie wszystko skonczone , zdradze tylko ze sa wsadzone pełne katalizatory z r45 1.6 oraz silnik , skrzynia z r45 1.6 16v , nowe sprzegło valeo , i praktycznie pełen pakiet MG ZR . rocznik wszystkich wymienianych pozdespołów 2004 a silnika i skrzyni 2001 .

ciąg dalszy nastąpi :)
Ostatnio zmieniony przez kondzio508 Sro Sty 02, 2013 08:43, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Gru 16, 2012 11:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 14:11   

Ja to czekam na efekt końcowy, bo zapowiada się obiecująco. :grin:
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
ArO 




Pomógł: 3 razy
Dołączył: 25 Sie 2010
Posty: 315
Skąd: Kielce

Rover 200

Wysłany: Nie Gru 16, 2012 15:25   

a czemu 1.6 silnik a nie cos mocniejszego? :)
_________________
R200 98'' 1.4 Si
 
 
 
kondzio508 



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 400
Skąd: B-stok



Wysłany: Nie Gru 16, 2012 16:00   

ArO,

miałem z anglika mojego kpl. ze skrzynia po remoncie głowicy i rozrzadu , suchutki takze taki zamontowałem zawsze to pare kucy wiecej :) i nowszy motor . mój juz grzechotał stary silnik , chyba zawory juz na wykonczeniu , zreszta taki juz kupiłem i cały czas klepał .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  


Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink