Forum Klubu ROVERki.pl :: Czerwone MG ZT z Ciechanowa
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Czerwone MG ZT z Ciechanowa
Autor Wiadomość
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Pią Sty 23, 2015 23:01   Czerwone MG ZT z Ciechanowa

http://otomoto.pl/mg-zt-z...-C35660693.html ktos kojarzy czy to nie ta sama opisywana jakiś czas temu na forum ? Wiem że tamta była zmęczona w środku.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Sty 23, 2015 23:01   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Sob Sty 24, 2015 15:07   

A co chcesz o nim wiedzieć?
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Sob Sty 24, 2015 16:05   

Wszystko ! Sprzedający to jakiś pajac więc przez telefon się nie można nic dowiedzieć.
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Sob Sty 24, 2015 22:51   

Jak sprzedający pajac to wiadomo ze trzeba odpuścić :-) ja mam roboty masę, ale jak będziesz zainteresowany tym to mogę podjechać pod koniec tygodnia i zobaczyć go.
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Nie Sty 25, 2015 12:27   

AdaskoC napisał/a:
Jak sprzedający pajac to wiadomo ze trzeba odpuścić :-) ja mam roboty masę, ale jak będziesz zainteresowany tym to mogę podjechać pod koniec tygodnia i zobaczyć go.


Jakbyś był w okolicy i byś mógł zobaczyć jak to się trzyma lakierniczo i czy nie jest zajechany wewnątrz bo chyba o tym ktoś kiedys pisał. Ponoć przebieg x 2. Zresztą cena podejrzanie niska i wisi od czterech miesięcy jak to ten.
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Nie Sty 25, 2015 13:32   

Zadzwoń do niego i zapytaj w dokładnie którym miejscu do obejrzenia w Ciechanowie. Bo fotki to widać że u nas na giełdzie robione. Ciekawe jak na żywo wygląda, bo widać już handlarski myk, czyli fotki mokrego auta :)

Cena też nie jest taka atrakcyjna aż bardzo, zwłaszcza że musisz doliczyć akcyzę w tej pojemności to około 2300, skarbówka 160, tłumaczenia 100, recykling 500, rejestracja 270, przegląd 100, OC 600, rozrząd, oleje, płyny, filtry 2500 itd... To jakieś 7 tyś na początek :) + cena auta :) Jeśli jeszcze jakieś inne rzeczy do wymiany to już nie bardzo warto się pakować w to.

Koszt takiego auta z Niemiec to 500-700 euro, no tak do 3500 - 4000 zł + 1000 transport. Wtedy wiesz że kupujesz trupa i nie łudzisz się ze nic w niego nie wsadzisz. Natomiast jeśli chcesz takie na prawdę fajne auto z Niemiec, to niestety, jest ono dużo, dużo droższe niż u nas w PL :)

W wakacje ściągnąłem 75 2003 r z Niemiec 2.0 V6 w białych skórach, do full opcji brakowało tylko rolety i ksenonów. Koszt z transportem 3200 PLN, z książką serwisową 170 tyś km, pierwszy właściciel.

Więc może się zastanów czy samemu nie warto jechać?


I oczywiście nie mówię że te czerwone MG jest jakieś złe, popsute czy coś. Bo nie widziałem go na oczy :) Ale rozmawiałem z kolegą i możliwe że wiem kto jest właścicielem :)
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Nie Sty 25, 2015 22:31   

Z opłatami chce za nie 11 tyś. Nie chce mi się jeździć do DE po samochód, nie znam się na tym.
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Sty 25, 2015 23:20   

W dobrym stanie w życiu nie dostaniesz ZT z tym silnikiem za 11k.
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Pon Sty 26, 2015 07:46   

11 tys z opłatami, czyli jakieś fiku-miku będzie :-)

Ja juz przez cenę bym odpuścił:-) za te auto z opłatami i żeby sie do jazdy nadawało trzeba dużo więcej zapłacić.
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Pon Sty 26, 2015 17:28   

AdaskoC napisał/a:
11 tys z opłatami, czyli jakieś fiku-miku będzie :-)

Ja juz przez cenę bym odpuścił:-) za te auto z opłatami i żeby sie do jazdy nadawało trzeba dużo więcej zapłacić.


Bez przesady. Za moje BMW w tym wieku dałem nie wiele więcej a gdzie BMW cenowo a gdzie Rover.
 
 
Bidi 




Dołączył: 06 Wrz 2013
Posty: 30



Wysłany: Pon Sty 26, 2015 17:31   

MAJSU napisał/a:
AdaskoC napisał/a:
11 tys z opłatami, czyli jakieś fiku-miku będzie :-)

Ja juz przez cenę bym odpuścił:-) za te auto z opłatami i żeby sie do jazdy nadawało trzeba dużo więcej zapłacić.


Bez przesady. Za moje BMW w tym wieku dałem nie wiele więcej a gdzie BMW cenowo a gdzie Rover.


to sobie kolego kup MG ZT nawet na 8-9 tys zł tylko później nie płacz i nie mów ze Rover/MG to złomy bo się psują czy części fortunę kosztują, jest zasada co dobre i dbane na zachodzie też kosztuje a wnioski z tego posta wyciągnij sam ;)
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Wto Sty 27, 2015 22:16   

Bidi napisał/a:
MAJSU napisał/a:
AdaskoC napisał/a:
11 tys z opłatami, czyli jakieś fiku-miku będzie :-)

Ja juz przez cenę bym odpuścił:-) za te auto z opłatami i żeby sie do jazdy nadawało trzeba dużo więcej zapłacić.


Bez przesady. Za moje BMW w tym wieku dałem nie wiele więcej a gdzie BMW cenowo a gdzie Rover.


to sobie kolego kup MG ZT nawet na 8-9 tys zł tylko później nie płacz i nie mów ze Rover/MG to złomy bo się psują czy części fortunę kosztują, jest zasada co dobre i dbane na zachodzie też kosztuje a wnioski z tego posta wyciągnij sam ;)


Części są tanie jak barszcz, sprawdzałem.
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Sty 27, 2015 22:30   

MAJSU napisał/a:
Bidi napisał/a:
MAJSU napisał/a:
AdaskoC napisał/a:
11 tys z opłatami, czyli jakieś fiku-miku będzie :-)

Ja juz przez cenę bym odpuścił:-) za te auto z opłatami i żeby sie do jazdy nadawało trzeba dużo więcej zapłacić.


Bez przesady. Za moje BMW w tym wieku dałem nie wiele więcej a gdzie BMW cenowo a gdzie Rover.


to sobie kolego kup MG ZT nawet na 8-9 tys zł tylko później nie płacz i nie mów ze Rover/MG to złomy bo się psują czy części fortunę kosztują, jest zasada co dobre i dbane na zachodzie też kosztuje a wnioski z tego posta wyciągnij sam ;)


Części są tanie jak barszcz, sprawdzałem.


Może i są, ale potem roi się na różnych forach jakie to MG chu*owe, bo ciągle coś trzeba robić/wymieniać
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Wto Sty 27, 2015 23:03   

MAJSU, BMW idzie o wiele taniej naprawić niż Rovera/MG :) Dobre częsci do NASZYCH autek kosztują spore pieniądze. Serwisuje kumplowi BMW 5, aż mi się śmiać zawsze chce jak widzę ceny nowych częsci do jego auta.
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Wto Lut 03, 2015 21:51   

AdaskoC napisał/a:
MAJSU, BMW idzie o wiele taniej naprawić niż Rovera/MG :) Dobre częsci do NASZYCH autek kosztują spore pieniądze. Serwisuje kumplowi BMW 5, aż mi się śmiać zawsze chce jak widzę ceny nowych częsci do jego auta.


Tak ? A co tam jest takie drogie do ZT z części eksploatacyjnych ? U mnie w E36 za komplet klocków i tarcz na obydwie osie plus regeneracja zacisków i nowe gumowe przewody hamulcowe płaciłem jakoś 2.5 tyś. Dwumas ze sprzęgłem 1.9 tyś.

Wychodzi na to że szkoda sobie głowę zawracać tymi samochodami :( Prawie nic nie warte, zerowy wybór, drogie w utrzymaniu... Dziwne bo dużo rozwiązań w tym modelu Rover wziął przecież z BMW E46. Z którą piątką porównujesz ? E39 ?
 
 
j0zek 



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1000
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Wto Lut 03, 2015 22:35   

MAJSU napisał/a:
AdaskoC napisał/a:
MAJSU, BMW idzie o wiele taniej naprawić niż Rovera/MG :) Dobre częsci do NASZYCH autek kosztują spore pieniądze. Serwisuje kumplowi BMW 5, aż mi się śmiać zawsze chce jak widzę ceny nowych częsci do jego auta.


Tak ? A co tam jest takie drogie do ZT z części eksploatacyjnych ? U mnie w E36 za komplet klocków i tarcz na obydwie osie plus regeneracja zacisków i nowe gumowe przewody hamulcowe płaciłem jakoś 2.5 tyś. Dwumas ze sprzęgłem 1.9 tyś.

Wychodzi na to że szkoda sobie głowę zawracać tymi samochodami :( Prawie nic nie warte, zerowy wybór, drogie w utrzymaniu... Dziwne bo dużo rozwiązań w tym modelu Rover wziął przecież z BMW E46. Z którą piątką porównujesz ? E39 ?


Jeździj dalej E36 :tak:
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Wto Lut 03, 2015 23:13   

j0zek napisał/a:


Jeździj dalej E36 :tak:


Nie chce mi sie...
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Wto Lut 03, 2015 23:17   

Zakładaliśmy dwumas w E39(zreszta ten sam co w e36 ), 1200zl luka. Za to najtańszy luka za ok 1400 do 75. Ja nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczać które auto jest droższe w utrzymaniu. Jest bym chcial drogie auto w utrzymaniu to bym sobie Q7 kupil, tam hamulce kosztują tyle co moje ZT.
 
 
MAJSU 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Kwi 2014
Posty: 42



Wysłany: Sro Lut 04, 2015 11:57   

AdaskoC napisał/a:
Zakładaliśmy dwumas w E39(zreszta ten sam co w e36 ), 1200zl luka. Za to najtańszy luka za ok 1400 do 75. Ja nie mam zamiaru sie z Toba sprzeczać które auto jest droższe w utrzymaniu. Jest bym chcial drogie auto w utrzymaniu to bym sobie Q7 kupil, tam hamulce kosztują tyle co moje ZT.


Ja się normalnie pytam a ty się spinasz jakbym mówił że masz brzydkie dziecko... Rzucasz jakieś slogany, subiektywne oceny, zero konkretów i się obrażasz. Myślałem że masz pojęcie o czym piszesz i jakąś praktyczną wiedzę. Już myślałem że coś źle spojrzałem i Rover jest tak okrutnie drogi a tu raptem 200zł różnicy na dwumasie który pada raz na żywot samochodu. Dobrze że nie wpadłeś do kanału ze śmiechu jak ten rachunek zobaczyłeś bo to farsa zaiste !! !
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Sro Lut 04, 2015 13:59   

:-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Prośba o informacje na temat serwisów w pobliżu ciechanowa
Kudlaty1980 Chcę kupić ROVERka 2 Sob Kwi 03, 2010 15:43
Gość
Brak nowych postów Czerwone MG ZT z Gniezna
wojtas_77 Chcę kupić ROVERka 2 Wto Cze 09, 2015 12:24
wojtas_77
Brak nowych postów [MG ZT] Gniezno - czerwone
MAJSU Chcę kupić ROVERka 33 Pon Kwi 27, 2015 08:40
sknerko



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink