Forum Klubu ROVERki.pl :: [R45] Proszę o ocenę, porady i waszę sugestie ;)
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[R45] Proszę o ocenę, porady i waszę sugestie ;)
Autor Wiadomość
daniels1506 



Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 36
Skąd: Warszawa



  Wysłany: Pią Maj 03, 2013 20:30   [R45] Proszę o ocenę, porady i waszę sugestie ;)

Witajcie!

Miałem Rovera 416 1.6 + LPG, ale po wypadku nie nadawał się do niczego, więc postanowiłem kupić auto i też roverka...w oko wpadły mi 45-tki. Oto one...

thttp://sprzedajemy.pl/rover-45-granatowy,3850542

http://otomoto.pl/rover-4...-C28809293.html

http://otomoto.pl/rover-4...-C28661542.html

Wątpliwości sprawiają jedynie ceny ale może te modele tak chodzą ;D

Nadmieniam, że raczej przychylałbym się do diesla jednak ta ostatnia benzyna....mmm :serce2:

Proszę o opinie, ocenę i porady

Z góry dziękuję
Ostatnio zmieniony przez daniels1506 Pią Maj 03, 2013 21:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Maj 03, 2013 20:30   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Bartikus 



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Kwi 2013
Posty: 1



Wysłany: Nie Maj 05, 2013 12:28   

Co do opcji z benzyną to na zdjęciach cacko, gorzej już wygląda z bliska... pajączek na prawej tylnej lampie, ze zderzakiem coś nie tak - widać że z lewej strony za nisko 'siedzi'. Co do przodu...oczywiście bezwypadkowy, ale malowany błotnik zarówno prawy jak i lewy, na lewym nawet zaciek widać. Lampa z prawej wymieniana ma inny odcień - nieprzezroczysty :P Maska podobno dziurę miała i zaszpachlowana w tym miejscu i pomalowana (po podniesieniu maski do góry można zauważyć w którym miejscu to było naprawiane). Dalej... zderzak oczywiście malowany, do tego albo ponownie uderzony albo lakiernik całkiem spaprał sprawę, bo błotniki nie schodza się z maską, zderzak nachodzi na lampę z prawej strony. Do tego klimatyzacja do nabicia, przecież to w sumie niewielki koszt, a skoro nabijana była klima po sprowadzeniu (taką dostałem informację) to przynajmniej powinna chodzić. Auto powypadkowe, według mnie prane z tyłu i z przodu, martwi mnie bardziej przód bo tam mogła być większa historia. Jeszcze by się coś znalazło ale musiałbym sobie przypomnieć :D
Trochę chaotyczny opis, ale mam nadzieję że odrobinę pomogłem:)
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Nie Maj 05, 2013 14:32   

Ceny adekwatne do stanu. Nikt w dobrym stanie nie sprzeda polifta za 9000-9900 zł. Rocznik 2005 bez wkładu finansowego powinien kosztować w okolicach 14-15 tysięcy a nawet więcej.
 
 
daniels1506 



Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 36
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Maj 05, 2013 21:09   

Dzięki wielkie! Pomogliście bardzo dużo. Czyli będę musiał kupić jakiegoś 45 przed liftem, bo mam tylko 11 tys. Jakbyście mieli jakieś ciekawe oferty to będę wdzięczny ;)
 
 
 
tomekk_nt 



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 77

Rover 45

Wysłany: Pon Maj 06, 2013 06:54   

Co do tego czarnego benzyniaka, to warto jeszcze dodać, że auto przeznaczone dla specyficznego odbiorcy - siedzi nisko, ma twarde zawieszenie i wydech po bliżej nieznanej modyfikacji - dla kogoś, kto lubi porobić hałas na dzielni :D

Prawa lampa siedzi głębiej i tak jak pisał kolega, jest ciemniejsza (jakby brudna od środka), zaciski przy mocowaniach popękane, koleś w końcu przyznał się, że wjechał niedawno komuś w tyłek, co też widać na zderzaku. Prawy halogen też jakiś ciemniejszy, jak się potem okazało, zacieka do niego woda. Po bliższych oględzinach stwierdziłem, że nie ma części, na której nie byłoby jakiegoś przetarcia czy zarysowania. W dodatku auto raczej żyłowane przez właściciela, bo koleś lubił się pochwalić ile to i gdzie nim wyciągnął.

Bardzo napaliłem się na to auto, bo po zdjęciach rzeczywiście wygląda całkiem fajnie, ale niestety przy oglądaniu ciężko wśród tych mankamentów znaleźć jakieś pozytywy.
 
 
daniels1506 



Dołączył: 04 Mar 2013
Posty: 36
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pon Maj 06, 2013 20:17   

Jeszcze raz bardzo dziękuję. Napaliłem się na 45 po lifcie, ale jednak jeszcze nie ten czas, więc będę szukać przed liftem do 10 tys. PLN ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów Pierwszy Rover 25, proszę o ocenę i porady.
Marbin Chcę kupić ROVERka 11 Czw Maj 27, 2010 17:13
Krzysi3k
Brak nowych postów [rover 45] prosze o sugestie, Łask
Hellz Chcę kupić ROVERka 3 Czw Wrz 18, 2014 16:49
tronsek
Brak nowych postów MG ZR 160 Proszę o wasze opinie ;)
Boras Chcę kupić ROVERka 2 Czw Wrz 10, 2015 10:28
j0zek
Brak nowych postów [FREELANDER] ze Staszowa - prośba o ocenę + porady
nagly Chcę kupić ROVERka 7 Wto Lip 26, 2011 18:59
SyntaX



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink