Forum Klubu ROVERki.pl :: [MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu?
Autor Wiadomość
aksamit 



Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 11



Wysłany: Wto Cze 18, 2013 11:16   

bociannielot napisał/a:
aksamit, jeden wuj, mozesz miec e46 i ci padnie a bardzo malo awaryjne jest, ja R w tym nowym mialem 0 waznych awari, oprocz skoncoznego rozrusznika (wyminili mi pierdolke i smiga dalej rozrusznik) za to pierwszy mój R iles lat wczesniej wielokrotnie mnie zawodzil z drobnymi i raz z powazniejsza awaria :!: . Staraj sie po prostu znaleźc auto w jak najlepszej kondycji :ok: . Są posiadacze Laguny II vel "królowej lawet" którzy są zadowoleni :ok: .


A no takiego nowszego, 2.0 w wersji 5d brałbym grubo, jednak kurcze za drogo jeszcze dla mnie, no i niestety ciężko znaleźć.

[ Dodano: Wto Cze 18, 2013 11:16 ]
No i MG kupione... niestety nie przeze mnie, nie zdążyłem. No cóż, będę dalej polować. Pozdrawiam.
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Wto Cze 18, 2013 11:16   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Firq 




Pomógł: 63 razy
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 1598
Skąd: Pleszew



Wysłany: Sob Cze 29, 2013 10:48   

Paranoja jak to czytam wszystko... chcecie auto 10 letnie nie malowane nie uszkodzone i bez wad ;/
ODP jest jedna NIE MA TAKICH.

lepiej sprawdzić na miejscu czy auto jest ładne bez rdzy czy prosto jedzie i nie ma wycieków i czy działa wszystko w miare sprawnie a nie że tu znaczka nie ma to mierzyć lakier bo malowane ;]
jeśli było malowane to sprawdzić tylko czy jest profesjonalnie pomalowane a nie w szopie i tyle
_________________
60-100 IV bieg 4s
http://www.youtube.com/watch?v=yUJ_xMnouzQ
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 21:24   

firq u mnie nawet jest znaczek a malowane hihi :D ale tak piszcie wlasnie ze tu rdza aksamit narzekasz a te wszystkie rovery bez kropki rdzy... to albo malowane albo szykowane do sprzedazy zeby wytrzymalo pol roku albo jakis super fart i auto od kogos kto ma je jako 1 wlasciciel i trzyma je ciagle w garazu, ale tak sie nie dzieje... uparles sie na zra a pakiet sobie kupisz za jakies 800zl caly kompletny... a roverow jest wiecej co za tym idzie wiekszy wybor 1000 na wejscie to malo ja wlozylem w swojego na wejscie z trojke (mowie o samych czesciach eksplotacyjnych) przez rok jezdzenia nic ani jednej awarii nie mialem wiec to tylko sciema ze te auta sa niby awaryjne... w sumie wydalem 5 kawalkow na samochod w ciagu roku ale to z moich zachcianek ogolnie rovera 25 moge polecic fajne auto nawet ost zaczelo mi sie nudzic i brakowac mi cos mocy choc 150 kucy pod maska;p to sie przesadilem na 2 dni do 30letniego civica hehe a potem poworot do rovera to jak limuzyna hhahaha i jak rakieta sie wydaje :D
 
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Sob Cze 29, 2013 23:53   

aksamit napisał/a:

A może ma coś do sprzedania z okolic Katowic w sensownej cenie?


Jest ciekawy egzemplarz z naszej okolicy:
http://tablica.pl/oferta/...html#8d9df5e8a8

Jeśli byłbyś konkretnie zainteresowany mogę pomóc w oględzinach.

Forumowy ZR tez jest do sprzedania:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=87985
http://tablica.pl/oferta/...html#6d60175028
 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Nie Cze 30, 2013 19:50   

niebieski ma z tylu lampy od r25;p
 
 
 
Romir 




Dołączył: 29 Paź 2010
Posty: 36
Skąd: Ruda Śląska

MG ZR

Wysłany: Pon Lip 01, 2013 12:53   

Ma takie lampy bo mi sie bardziej podobały od bialych ,szkoda ze nie mam lamp typu leksus bo nikt by się nie doczepił ,znaczki ? po co ,większośc z osób przy takich autach je usuwa żeby byla jedna plaszczyzna i lepiej wyglądało co wcale nie swiadczy o tym ze auto bylo bite.Tak samo jak malowane elementy . Moj ZR jest malowany obnizony ze sportowym wydechem ponieważ o niego dbam przez co lepiej wyglada ,nie ma oznak rdzy i bardziej wyróznia sie na drodze.Wszyscy szukaja auta niemalowanego bo mysla ze jak malowane to juz musi byc stukniete a nikt nie wpadnie na to ze moze ktos dba o auto i robi takie rzeczy zeby jak najdluzej cieszyc sie z jazdy a nie jezdzic starym wrakiem.Mozna kupic auto niemalowane ktore ma 10 lat ale w krotkim czasie i tak bedzie trzeba blache robic i malowac.Ja sprzedaje mojego ZR ze wzgledu na koszty bo nie stac mnie na dwa auta i napewno z zalem sie go pozbede bo dzieki swojej bezawaryjnosci i wygladowi daje duza przyjemnosc z jazdy :-)
Ostatnio zmieniony przez Romir Pon Lip 01, 2013 13:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
szylozbi 




Pomógł: 11 razy
Dołączył: 28 Paź 2010
Posty: 308
Skąd: Katowice

MG ZS

Wysłany: Pon Lip 01, 2013 13:29   

Mogę się pod tym podpisać co pisze Romir, auto jest znane ze spotów na Śląsku od prawie 3 lat.
ps. Romir, to drugie auto to też MG? :) U mnie zaczynając od R25 sytuacja szybko ewoluowała :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [R 416] Co myślicie o tym egzemplarzu?
olocore Chcę kupić ROVERka 3 Pią Maj 06, 2011 18:07
Artu
Brak nowych postów [MG ZR] Co myślicie o tym egzemplarzu ?
Strzemin Chcę kupić ROVERka 23 Nie Paź 14, 2012 14:41
arapahoo
Brak nowych postów Co myślicie o tym egzemplarzu?
TomP Chcę kupić ROVERka 3 Wto Lip 24, 2012 15:30
tronsek
Brak nowych postów MG ZT 190 - co sądzicie o tym egzemplarzu?
Micros Chcę kupić ROVERka 10 Wto Cze 03, 2014 22:46
MAJSU
Brak nowych postów R75 Wasze opinie o tym egzemplarzu
kpt Chcę kupić ROVERka 13 Nie Cze 10, 2012 22:44
Oskar



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink