Forum Klubu ROVERki.pl :: Rover 75 Exlusive - proszę o opinię
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Rover 75 Exlusive - proszę o opinię
Autor Wiadomość
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 00:21   Rover 75 Exlusive - proszę o opinię

Witam,
jak w temacie proszę o opinię o ww. samochodzie.
http://olx.pl/oferta/sprz...a9597e;promoted

Czy może jest ktoś już oglądał ten samochód lub sprzedaje je ktoś z Forum?
Gościu sprzedaje jeszcze trzy inne samochody.
W ogłoszeniu brak informacji o pochodzeniu, dlatego zakładam, że samochód jest sprowadzony tylko skąd???:-) Pytanie czy już po opłatach, bo jeżeli tak to cena ZBYT ATRAKCYJNA. Nawet i bez opłat 9700 w tym wyposażeniu to podejrzanie mało.
Podobne na mobile.de. kosztują ok 11-13k ale i 24k.

W poniedziałek zadzwonię po nr VIN i zapytam o inne szczegóły.
W tej chwili posiadam Seata Toledo II 2.3 V5 150 km wersja Exlusive ale 75 zawsze mi się podobał ze względu na niepowtarzalną linię.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Lut 15, 2015 00:21   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 09:08   

Sprowadzony tydzień temu , auto do opłat brak udokumentowanej przeszłości auta no i ponoć wszystko poroboione
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 10:35   

Pemo09 interesowałeś się tym samochodem? Z jakiego kraju sprowadzony?Przyjechał na "kołach" czy na kołach lawety? Do opłat czyli razem < 13k. Jak będę miał VIN to może uda się znaleźć i nr rejestracyjny i jaki jest jego rzeczywisty przebieg i czy na pewno bezwypadkowy
 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 12:31   

Nie powiedział mi czy na kołach, wydaję się z rozmowy że z germani, vinu nie uzyskałem,po opłacie ubezpieczenia za 50 zł można wracać na kołach.
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 20:52   

Ok. Dzięki za odpowiedź. Jutro zadzwonię i zobaczę czy właściciel będzie miał coś do ukrycia.
Wiadomo handlarze na jakiekolwiek pytania nie zawsze są skorzy do odpowiedzi, najlepiej dla nich jakby ktoś zainteresowany samochodem po prostu przyjechał, kupił i jeszcze podziękował Panu Handlarzowi za jego hojność :mrgreen: A tu pytania o książke, VINy, przebieg ile kręcony, czy nie bity itd. Zobaczymy może między czasie pojawi się coś interesującego. Wiem, że tutaj Kolega z ok. Krakowa ma do sprzedania też czarną 75, będę musiał bliżej przyjrzeć się tej ofercie.
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Nie Lut 15, 2015 21:18   

zolnierz, Drabson? Czarny 75 z jasnym wnętrzem?

Byłem go oglądać z mechanikiem. Wydech burczy, bity z każdej strony, gdzie nie gdzie czujnik nie wykrył metalu pod lakierem, klapa bagażnika pomalowana na szybko, od środka nawet bezbarwnego nie ma, każda lampa inna, zderzak wisiał, coś tuż pod nim było niedawno zmienione (jak oglądałem, to miał jeszcze napisy tym białym mazaczkiem na częściach). W dodatku buda rdzewieje. Żeby opłacało się go remontować, musiałby Ci go sprzedać za jakieś 4000zł. Już go oglądałem, przez telefon zapewniał, że igła, ideał bez rdzy. Ponad 400km na darmo zrobiłem...
 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Nie Lut 15, 2015 22:20   

Dzięki za fatygę bo też chciałem go sprawdzać, następny odstrzelony!
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Pon Lut 16, 2015 17:16   

Dzięki MD, właśnie rozmawiałem z właścicielem. VIN SARRJZLLS2D236708. Samochód przyjechał do Polski na lawecie. Nie dowiedziałem się ile też dał za niego. Jak usłyszał, że ktoś z Forum już sprawdzał samochód to powiedział, że nikogo nie było, tylko dzwonią. Szkoda tylko, że zrobiłeś tyle drogi. Sumując koszty dojazdu, zawsze pójdzie te parę stówek, a przecież po zakupie samochodu można
<jabol>
Gdyby ktoś miał daleko i chciałby sprawdzić samochód marki Rover lub inny w Warszawie i okolicach to pisać, sprawdzimy z kolegami. Proszę się nie bać, że komuś podbiorę :mrgreen:
Tak jak dla mnie Roverek to czarny lakier i jasny środek. W tej chwili mam niebieskie(habrowe) Toledo kolor LS5N i czarne skóry
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 17:50   

zolnierz, co Ci powiedział na temat posiadania samochodu przez niego? Mnie mówił, że był właścicielem od 10 lat i on wypadku tym wozem nie miał, a tuż za grillem obwisłego zderzaka widziałem świeżo wymienione części. Przywitał mnie z jakimś kolegą-mechanikiem, prawdopodobnie tuż przed przyjazdem założyli dopiero akumulator, bo radio wymagało zakodowania, a zegarek wskazywał godzinę z kosmosu.

Prawe, tylne nadkole wgniecione i rdzewiało, maska bodajże też.

Poza tym, z jakim on silnikiem auto sprzedawał? 2.5 czy 2.0? Bo mnie się coś kojarzą 2 litry, a VIN mówi o 2.5. ;)

Pod warunkiem, że cały czas mówimy o tym: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=97359
W dodatku ten z powyższego linka jest chyba tutaj wystawiony: http://otomoto.pl/rover-7...-C35661196.html

Ma wgniotkę w tym samym miejscu, też KDA i też zaczyna się od 8 rejestracja, choć na fotkach z Otomoto jest już podciągnięty zderzak (przytarty w tym samym miejscu co ten, który oglądałem).
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Pon Lut 16, 2015 18:25   

MD mówię o tym z mojego linka:
http://olx.pl/oferta/sprz...a9597e;promoted
Samochód sprowadzony w piątek.

Ze sprzedawcą tego na KDA jeszcze nie rozmawiałem.
 
 
MD 




Pomógł: 30 razy
Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 946
Skąd: Krzepice

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 18:35   

zolnierz, ja mówię o tym spod Krakowa co jeszcze o nim wspomniałeś na końcu. Naprawdę, nie ma co po niego jechać.
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 18:41   

ten czarny na KDA ma fotele z anglika...
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Pon Lut 16, 2015 21:27   

To w końcu oglądany był ten z tego Dębna czy ten z Krakowa , bo trochę się zgubiłem!
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Pon Lut 16, 2015 22:04   

Z Krakowa. Jutro jestem jeszcze umówiony na rozmowę z właścicielem tego z Dębna.
Jak napisałem wcześniej samochód sprowadzony w piątek z Niemiec.
Pemo09 jak sprawuje się Twoja Lancia? Dziś na służbowym parkingu pojawiła się Lancia Thesis :fura: Samochód przyciąga uwagę, jakby z innej (lepszej) epoki. Na otomoto.pl jest tego tylko 14 sztuk

[ Dodano: Pon Lut 16, 2015 22:04 ]
pelson91 ciekawe dlaczego fotel kierowcy jest sfotografowany dopiero od siedziska. Boczek od strony pasażera chyba jest od europejczyka, jeden przycisk do sterowania szybą, ale znowu nie widać na zdjęciu jak wygląda boczek kierowcy, czy tam też jest jeden przycisk, dwa czy cztery. Ale gdyby były cztery pewnie właściciel by o tym wspomniał.
 
 
longer86 
Moderator




Pomógł: 138 razy
Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 4792
Skąd: Mosina/Poznań

Rover 75

Wysłany: Pon Lut 16, 2015 22:19   

zolnierz napisał/a:
Boczek od strony pasażera chyba jest od europejczyka, jeden przycisk do sterowania szybą


Przyciski można zamieniać miejscami i reszta to kwestia kodowania t4
_________________
75 Red Edition
 
 
pelson91 




Pomógł: 36 razy
Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 2236
Skąd: Sochaczew

Rover 75

Wysłany: Wto Lut 17, 2015 06:33   

Poza tym na stronie tego auta Drabson napisal ze wymienial fotele na jasna skore. Zapewne wsadzil angliki bo byly akurat dostepne i sporo tansze od europejskich
_________________
Pozdrawiam,
pelson91
 
 
SeniorA 




Pomógł: 591 razy
Dołączył: 14 Sty 2009
Posty: 4888



Wysłany: Wto Lut 17, 2015 15:32   

MD napisał/a:
Drabson? Czarny 75 z jasnym wnętrzem?
siedzenia z anglika , póki co wchodzi się przez bagażnik (padnięta bateria ),wyświetlacz w paski , w zbiorniczku wyrównawczym sucho ( termostat albo uszczelka lub to i to ) , nie włącza się wentylator przy klimie, prawy próg z tyłu korozja, pęknięta szyba czołowa ; koniec oglądania.
_________________
Andrzej
Pozdrawiam
 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Pią Lut 20, 2015 19:02   

No i jak tam R75 z pierwszego postu bo nadal nie sprzedany. Może coś więcej odpowiedział sprzedawca na temat historii przed sprowadzeniem.
 
 
zolnierz 




Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 12
Skąd: Wołomin



Wysłany: Sob Lut 21, 2015 22:04   

Przepraszam, że nie pisałem ale byłem na manewrach
:strzela: :strzela: :strzela: :strzela: :strzela: :strzela: :strzela: :strzela:
Z informacji od właściciela dowiedziałem się że auto przyjechało na lawecie a następnym razem powiedział, że przyjechał na kołach. Czyli już tutaj dwie rożne wersje.

Brak książki serwisowej - czyli brak możliwości weryfikacji przebiegu, bezwypadkowości, oraz co i kiedy było wymieniane
Brak tłumaczeń, brak tablic (gdzieś się zapodziały), sprzedający nie wie też ilu samochód miał właścicieli.
I oczywiście, że Niemiec płakał jak sprzedawał :hahaha:
Osobiście samochód odpuszczam, jeżeli będę miał jeszcze jakieś info to dopiszę.
 
 
Pemo09 




Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 27
Skąd: Luboń



Wysłany: Sob Lut 21, 2015 22:25   

Identyczne info rownież otrzymałem ,myślałem że byłeś go oglądać .pozdro .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [Rover 200] proszę o opinie
gochucha Chcę kupić ROVERka 4 Sro Maj 09, 2012 00:07
tomura83
Brak nowych postów Rover 75 Proszę o opinię
skoomi Chcę kupić ROVERka 15 Wto Lip 23, 2019 18:23
Malignus
Brak nowych postów [Rover 620] Proszę o opinie
Urinka Chcę kupić ROVERka 8 Sro Paź 09, 2013 20:45
KRYS
Brak nowych postów [Rover 75] Proszę o opinie
Leoon Chcę kupić ROVERka 11 Nie Mar 25, 2012 11:55
Leoon



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink