Forum Klubu ROVERki.pl :: [ MG ZS ] Proszę o opinie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[ MG ZS ] Proszę o opinie
Autor Wiadomość
skyrim 



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 6



  Wysłany: Sro Mar 02, 2016 20:15   [ MG ZS ] Proszę o opinie

Witam wszystkich.

Od pewnego czasu rozglądam sie ZS-em dla siebie :roll:
Upatrzyłem sobie wersje po liftingu ale niestety jest ich bardzo nie wiele :|

Znalazłem ostatnio dwie oferty ,obie dosc blisko siebie i czekam na dogodny moment by sie tam pojawic w towarzystwie kogos kto sie na tym zna .

Może jednak znajdzie sie na forum osoba ktora byc moze byla oglądać ktorys z okazów ?
Wiem ze ze zdjęc nie wiele mozna wywnioskować ale moze cos przykuje waszą uwage.


Okaz nr1
http://otomoto.pl/oferta/...html#10319cd7fe


Okaz nr2
http://olx.pl/oferta/mg-z...html#fbd14fc1e0


Kazda wypowiedz i dobra rada bedzie dla mnie baardzo pomocna ,z góry dziekuje.

Pozdrawiam
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Sro Mar 02, 2016 20:15   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
daniello 



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 06 Sty 2014
Posty: 147

Rover 400

Wysłany: Sro Mar 02, 2016 20:24   

W pierwszym zderzak z przodu wisi, brak halogenów i zaślepek, maska źle spasowana, z tyłu poszerzka prawa zderzaka niedopasowana- miom zdaniek konkretnie wyobijany i na szybko zrobiony. Brak klimatronika.

Drugi lepiej wyposażony- ze zdjęć ładny- jedyne co zauważyłem to uszczelka lewych tylnych drzwi nie spasowana.
 
 
maniiak1977 



Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Czw Mar 03, 2016 08:48   

masz rację co do tego wiśniowego widziałem go na żywo na ciechanowskiej giełdzie samochodowej,zs dodatkowo ma uszkodzony tylny zderzak pod prawą tylną lampą pęknięcie ok 5cm.,na tylnej kanapie małą dziurkę,właścicielem i użytkownikiem jest starszy pan,powodem sprzedaży jest zakup mg zt.zs wizualnie fajna sprawa mechanicznie nie wiem bo nie byłem na jeżdżie.jak potrzebujesz więcej info to pytaj to w sobotę może bedzie na giełdzie to się dowiem.pozdrawiam : :smile:
 
 
marcinmarcin 




Pomógł: 37 razy
Dołączył: 21 Kwi 2008
Posty: 890
Skąd: Opole



Wysłany: Czw Mar 03, 2016 09:26   

Z 5 lat temu oglądałem bordowego ZSa w dyzlu który był powiedzmy w miarę OK (choć walony mocno przód z jednej strony i zawias z tej strony włożony jakiś chyba 20 letni pordzewiały) natomiast niesamowicie w środku śmierdział stęchlizną/padliną/rzygami? Powąchaj i zwróć uwagę na zapachy maskujące :mrgreen: Niby mała szansa że to ten sam, ale z 2 strony dużo ich nie ma na rynku
 
 
AdaskoC 




Pomógł: 86 razy
Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 1730
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Czw Mar 03, 2016 09:40   

maniiak1977, ja też go widziałem na giełdzie w sobotę :) Dziadek mimo wieku zakochany jest w MG :) Tak to spoko wyglądał, nie jakiś zniszczony. Jeździć również nie jeździłem, bo nie miałem zamiaru kupić, ale silnik ładnie równo pracuje.
 
 
Krzysi3k 




Pomógł: 108 razy
Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Czw Mar 03, 2016 10:37   

Szary ZS ma lampy od R400/45, więc pewnie był kanapką - z przodu i tyłu walnięty.
 
 
skyrim 



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 6



Wysłany: Czw Mar 03, 2016 19:28   

Bardzo dziekuje wszystkim za odpowiedzi :) jestem mile zaskoczony.

Szarego Zs-a juz w zasadzie skresliłem ,ten prawy tył od poczatku mi sie nie podobał :razz:
Pozostaje urocza "Wisienka" :roll:
Kolego maniiak1977 jeśli bedziesz miał okazje przyjrzec mu sie dokladniej bede bardzo wdzieczny.
Interesuje mnie przedewszystkim strona techniczna,dziurka w tapicerce czy pekniety zderzak to nie problem :)

Zastanawia mnie tez jedno,skoro starszy pan sprzedaje by kupić ZT to dlaczego w ogloszeniu jest Możliwa zamiana na tańsze auto lub uszkodzone
To raczej nigdy dobrze nie świadczy :cool:
 
 
maniiak1977 



Dołączył: 03 Mar 2016
Posty: 8
Skąd: Ciechanów



Wysłany: Czw Mar 03, 2016 19:57   

starszy pan ma już ZT w dieslu 2004 rok lift w kolorze lef,starszy pan podobno sprzedaje ZS od trzech miesięcy,a trochę kasy na ZT pożyczył od matki czy od kogoś innego.odniosłem wrażenie że troszkę zależy mu na sprzedaży,ale to tylko moje zdanie .w sobotę jak go namierzę to postaram ci się go sprawdzić :smile:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [R45] Prosze o opinie
allex Chcę kupić ROVERka 24 Sro Sie 15, 2012 11:58
szoso
Brak nowych postów [MG ZR TDI 05r] Proszę o opinie.
Kobi84 Chcę kupić ROVERka 19 Pon Gru 12, 2011 17:31
Kobi84
Brak nowych postów [mg zr] prosze o opinie
miko1980 Chcę kupić ROVERka 11 Nie Sty 09, 2011 22:31
miko1980
Brak nowych postów [MG ZS] Proszę o opinię
irongate Chcę kupić ROVERka 8 Czw Mar 25, 2010 15:46
irongate
Brak nowych postów [MG ZT 2.0 '04] Proszę o opinię
janblin Chcę kupić ROVERka 1 Nie Mar 13, 2011 19:52
pgrad



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink