Forum Klubu ROVERki.pl :: [Rover 200 1.4Si Przasnysz] Czy warto kupić?
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
[Rover 200 1.4Si Przasnysz] Czy warto kupić?
Autor Wiadomość
patral 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 9



Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 21:41   [Rover 200 1.4Si Przasnysz] Czy warto kupić?

Witam. Ostatnio sprzedałem mój stary samochód i rozglądam się za nowym. Znajomy polecił mi 200, bo wcześniej miał kanciaka w takim silniku i bardzo go sobie chwalił i faktycznie kiedy byłem obejrzeć moje pierwsze 200 to bardzo mi się spodobał. Teraz znalazłem dość ciekawe ogłoszenie z okolicy Rok 1999, 166tyś. km przebiegu http://moto.allegro.pl/id...3135543229.html
Może ktoś zna to autko? Ogólnie to jakie jest wasze zdanie o nim? Gdzie zajrzeć? I czy cena jest dobra?
Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
Ostatnio zmieniony przez patral Nie Kwi 07, 2013 12:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 21:41   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Julek 



Pomógł: 21 razy
Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 520

Rover 25

Wysłany: Pią Kwi 05, 2013 23:25   

strasznie wypucowane auto.... opony ostre balony chyba profil z 60:D ale to mniejsza. niby wyglada ladnie ale wiesz deska cala nablyszczona wszystko przygotowane i nie chce mi sie wierzyc ze 14 letnie auto ma 160 tys przbiegu niby dziwgnia zmiany biegow nie wyglada na zuzyta ale kiera na 160 to nie wyglada... jak chcesz moge go zobaczyc jesli naprawde ci sie tak podoba;p i sie np okaze super perelka :D
 
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 06:21   

obstawiam że był malowany, listwa chromowa zderzaka połamana (brakuje kawałek)
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
patral 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 9



Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 10:54   

W niedzielę umówiłem się z gościem na oglądanie. Właśnie ta kierownica i listwa też mnie trochę niepokoją. Mam nadzieję, że jeśli było robione to dopatrzę się jakiś niedociągnięć. Może to aby tak na zdjęciach wygląda ale trochę to dziwne, że auto, które jest bardziej autem miejskim nie ma żadnych otarć na zderzakach.
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 11:18   

patral, wg mnie auto mogło być malowane i nie przejmowałbym się tym, ważne czy nie miało jakiegoś dzwona sporego, wtedy jest problem, błotnik, zderzak, klapę czy inne elementy zawsze można wymienić ale jak auto było zmielone to wtedy jest problem. Ja osobiście wolałbym dostać auto bez obtarć ale żeby wiadomo było że nie było poważniejszych napraw
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
patral 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 9



Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 11:27   

No malowany zderzak to nie problem. Zrobiłem sobie całą listę żeby niczego nie przegapić. Najbardziej boję się o tą uszczelkę pod głowicą, bo według mnie to jedyny minus tego modelu. Czy poza sprawdzeniem czy pod korkami jest maź i czy wąż do chłodnicy robi się twardy są jeszcze jakieś sposoby?
Mam jeszcze pytanie. Czy są tam jakiś fabryczne naklejki? np. w peugeocie ojca są naklejki na słupku. I w jakich miejscach pod maską szukać dat produkcji? :)
 
 
Kozik 




Pomógł: 141 razy
Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 3306
Skąd: Sanok

MG ZS

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 12:41   

patral napisał/a:
Czy poza sprawdzeniem czy pod korkami jest maź i czy wąż do chłodnicy robi się twardy są jeszcze jakieś sposoby?


możesz po hardkorze, ;) pojechać do warsztatu gdzie robią badanie zawartości spalin w płynie chłodzącym i będziesz miał jeszcze większą pewność, potrafi wykryć wczesne stadium hgf przy którym auto zachowuje się jeszcze dobrze
_________________
Pozdrawiam Kozik
 
 
 
ADI-mistrzu 




Pomógł: 254 razy
Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 4437
Skąd: Legionowo

Rover 45

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 13:56   

Na słupku od kierowcy na dole jest tabliczka znamionowa między innymi z kodem koloru.
Pod przednią szybą na dole jest nr. VIN.

Tutaj masz opis co gdzie jest pod maską:
http://obrazki.elektroda...._1318880398.jpg

Zaraz pod napisem "Czujnik zderzeniowy" na zdjęciu za tymi czarnymi rurkami jest numer nadwozia z tego co pamiętam.
 
 
 
leszczu 




Pomógł: 555 razy
Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 8942
Skąd: Białystok

Rover 200

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 15:08   

A ja się przyczepie emblematów których brakuje na bocznych tylnych słupkach.
_________________
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA, PROGRAMOWANIE PILOTA ROVER/MG
CZĘŚCI http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=75342
 
 
brkzzz 




Pomógł: 41 razy
Dołączył: 10 Mar 2012
Posty: 815

Rover 200

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 22:00   

Mocno zużyty egzemplarz wypucowany na handel.
_________________
Pozdrawiam,
Adam
 
 
szoso 




Pomógł: 438 razy
Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 6302
Skąd: Ostrołęka

Rover 400

Wysłany: Sob Kwi 06, 2013 22:16   

Przasnysz, 50km ode mnie
byłem tam 3 tygodnie temu oglądać auto, po przyjedźcie okazało się że to złom
zaczynają się tam bawić w handel
leszczu napisał/a:
A ja się przyczepie emblematów których brakuje na bocznych tylnych słupkach.

pewnie tak dostał w :dupa: że aż pospadały :rotfl:
 
 
patral 



Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 9



Wysłany: Nie Kwi 07, 2013 12:19   

No to byłem dziś obejrzeć. Jedno słowo podsumowania PADLINA. Jest tak dobity, kierownica zdarta, obicia boczków porwane, olej ucieka spod uszczelki, płyn świeżo wymieniany niby a jest już czarny. Ogólnie przód na 100% walony, klejony prawy reflektor. Zderzak malowany ale i tak już farba na nim pęka, tylni tak samo. Lustro od strony kierwocy przykręcone na 10 wkrętów. Nadkola z tyłu zaczynają się sypać, bagażnik pełen wody. Gościu się przyznał, że jest "mechanikiem" i ma warsztat dlatego nie warto wierzyć w faktury na wymienione części, może sobie wypisać na wszystko. Całe oględziny trwały 10 minut i podziękowałem. Ogólnie nie spodziewałem się cudu ale nie myślałem, że jest aż tak tragicznie. 4500zł to tu minimum trzeba włożyć a nie za niego zapłacić. W sumie po waszych wypowiedziach to jechałem tam już tylko żeby porównać go do egzemplarza, który już oglądałem. Trzeba szukać następnego :P
Pozdrawiam i dzięki za wypowiedzi :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Ogłoszenie: Zasady kącika "Chcę kupić ROVERka"
piter34 Chcę kupić ROVERka 3 Pią Lut 08, 2008 14:51
Brt
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Przyklejony: ROVER - PORADY DOTYCZĄCE KUPNA
Zdjęcia nagich kobiet !!! + na co zwracać uwagę, kupując ROVERka ;-)
piter34 Chcę kupić ROVERka 6 Wto Maj 15, 2012 15:18
szoso
Brak nowych postów [ROVER 200] warto kupić?
fonky Chcę kupić ROVERka 5 Nie Maj 30, 2010 19:35
PHJOWI
Brak nowych postów Rover 75 2,0 CDT 130 KM czy warto kupić?
pitbulek Chcę kupić ROVERka 1 Pon Lut 14, 2011 14:07
mike-l
Brak nowych postów Rover 416 Si. Warto kupić ?
fredii Chcę kupić ROVERka 7 Wto Sty 03, 2012 23:54
sTERYD



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink