Forum Klubu ROVERki.pl :: Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: maciej
Nie Kwi 26, 2009 18:44
Warn dla Thrillco - dyskusja o homoseksualizmie
Autor Wiadomość
zouza 




Dołączyła: 24 Sie 2007
Posty: 1716
Skąd: Zabrze



Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 07:57   

memphisto napisał/a:


Uważam również (tylko moje odczucie) że jest tutaj dyskryminacja 'sympatyków' przez np 'klubowiczów'



Jestem sympatykiem i jakoś nie czuję się dyskryminowana :P
_________________
Moje Maleństwo :serducha:
http://picasaweb.google.pl/zouza27/Roverek
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 07:57   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
Zukowaty 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 2438
Skąd: Uć-Poznań



Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 08:46   

memphisto napisał/a:
Z tego co widzę są tylko 2 osoby które uważają, że warn był słuszny

Theff i Joa

I ja tylko że też jestem klubowiczem. Dziwi mnie tylko że skoro jest taka dyskryminacja po co zwlekałem z wstąpieniem do klubu przez pół roku?? Było mi dobrze jak było i nie zauważyłem żadnych różnic...może poza wyższym poziomem wtajemniczenia w info :mrgreen:
_________________
Koła wystarczą 4...cylindrów musi być 5
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 09:19   

Hej, wszyscy obrońcy uciśnionego (jak zwykle) Thrillco :!: Czy Naprawdę wypowiadacie się nie doczytawszy wątku od początku, a tym samym nie widząc O CO POSZŁO :?: Czy wg Was ta wypowiedź:
Thrillco napisał/a:
jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz to życze Ci by twoje dziecko było w przyszłosci homo...byc moze nie bedziesz w stanie mu przekazać dlaczego miałoby byc inaczej, zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami.

... nie nosi miana obraźliwej? Przecież Thef wyraźnie pokazał ZA CO JEST WARN, po co dorabiacie teorie? Co do poglądów Thrillco - akurat w wypadku homo zgadzam się z nim! Ale nie uznaję takiego sposobu przekazywania swoich racji.
thef napisał/a:
Thrillco nie udawaj niewiniątka. Sugerujesz Kasjo, że nie przekaże dziecku nic poza swoim DNA i masz czelność jeszcze się pytać, a za co WARN? I nie zasłaniaj się słowem "zakładając". To jest już Twój n=ty wyskok z obrażaniem i nawet nie potrafiłeś normalnie zapytać, no nie wiem przeprosić czy coś, tylko wyjeżdżasz znowu z TWA i epitetami do mnie.

Zaznaczam że raz w życiu byłem w 2002 roku na spocie regionalnym i nie znam osobiście prawie nikogo. Ale z tym TWA to przesada - naprawdę trudno zrozumieć, że ludzie, którzy znają się osobiście już dłuższy czas, mają inne ralacje między sobą? Chyba oczywista sprawa... ktoś kto zarejestrował się w 2008r. i nie był na żadnym zlocie, nie uważa chyba, że będzie traktowany jak Ci co się znają...
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
magneto 




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1047
Skąd: Nakło Śląskie



Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 09:43   

Jest 7
 
 
 
Dam-Kam 




Dołączył: 26 Lut 2007
Posty: 1182
Skąd: Przejdź do mapy



Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 09:51   

Za to jest ten warn:
Thrillco napisał/a:
jeśli jednak tak bardzo tego pragniesz to życze Ci by twoje dziecko było w przyszłosci homo...byc moze nie bedziesz w stanie mu przekazać dlaczego miałoby byc inaczej, zakładając ze przekażesz cokolwiek...poza genami.

i cała ta dyskusja ?? ?? ?? Jeśli tak to jest to żałosne i godne politowania...
Kilka miesięcy była nagonka na Thrillco że wszystko bierze do siebie a teraz widzę zmianę warty i Wy (bo nie wiem kto, z kim i dlaczego) bierzecie wszytko do siebie :lol: To ja Wam życzę żebyście zmądrzeli i zaczeli zachowywać się jak ludzie :razz: (czy nosi to miano wypowiedzi obraźliwej i zasługuję na warna ;> )

A co do dyskryminacji sympatyków przez klubowiczów to nie zauważyłem tego. Przez rok byłem klubowiczem i już nie jestem bo ten co dla niektórych zaszczytny tytuł nic nie daje prócz dostępu do jakiś rzeczy z których nie miałem potrzeby skorzystać :lol:
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:26   

zle ta dyskryminacja została ujęta - chodziło mi TYLKO o ten temat, że jedyne osoby, które uważają, że warn był słuszny - są klubowiczami

Mayson,
Mayson napisał/a:
Zaznaczam że raz w życiu byłem w 2002 roku na spocie regionalnym i nie znam osobiście prawie nikogo.


Mayson napisał/a:
Chyba oczywista sprawa... ktoś kto zarejestrował się w 2008r. i nie był na żadnym zlocie, nie uważa chyba, że będzie traktowany jak Ci co się znają...


Dla twojej informacji, nie wiem jak inne województwa, ale wypowiadający się w temacie "śląsk" mimo daty rejestracji często jeździ na spoty.

Zouza mój ty faworycie na forum ! Ciebie się nie da zdyskryminować ani na spocie, ani na forum, jakby w ogóle było głosowanie na prezesa Roverki.pl to jestem pewien że bezkonkurencyjnie wyrywasz. TY MASZ TO COŚ :mrgreen: <nie żebym sie pucował :rotfl: > ; *
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:40   

memphisto napisał/a:
zle ta dyskryminacja została ujęta - chodziło mi TYLKO o ten temat, że jedyne osoby, które uważają, że warn był słuszny - są klubowiczami

Co to ma do rzeczy? Poza tym to nieprawda (np. ja)
memphisto napisał/a:
Dla twojej informacji, nie wiem jak inne województwa, ale wypowiadający się w temacie "śląsk" mimo daty rejestracji często jeździ na spoty.

Ja mówię o zlotach, nie spotach. Ludzie spotykają się w wielkim gronie, rozmawiają, piją i cieszą się sobą przez kilka dni. Takich tu jest dużo i nie widzę aby ktoś kogoś dyskryminował. Widzę natomiast, że niektórzy próbują stawiać się sami w pozycji "dyskryminowany"... masochizm? To forum jest nadzwyczaj tolerancyjne - aż za bardzo. Ktoś kto twierdzi inaczej niech posiedzi na innych forach.

Zauważyłem, że krzyk podnieśli głównie Ci "z 2008/2009" :lol: pseudolobby czy cuś... A może zasada "daj kurze palec..."? :lol:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:47   

Mayson napisał/a:
Ja mówię o zlotach, nie spotach.


mój błąd, że nie odróżniam SPOTU od ZLOTU :)

Mayson napisał/a:
Co to ma do rzeczy? Poza tym to nieprawda (np. ja)


no zawsze musi być ktoś pierwszy :mrgreen:

Mayson napisał/a:
To forum jest nadzwyczaj tolerancyjne - aż za bardzo. Ktoś kto twierdzi inaczej niech posiedzi na innych forach.


tak się składa, że siedzę na innych forach

np. Renault, forum symbianos i kilka innych o rzeczach które mnie interesują i nie widzę różnicy między tym poza jedną - np na forum renault jest masa 'specjalistów' którzy pomagają dosłownie we wszystkim no ale co się dziwić : ) wielu z obecnych nie brudzi rąk smarem. WIELU - nie wszyscy.

Ciekawi mnie czy np MaReK sam sobie wymienia rzeczy babrając się w smarze w swoim ZS(chyba ten model ;P )
<boże ale nerwy obym trafil z właściwą osobą haha :rotfl: :twisted: :mrgreen: >

ale to taki OT i fajnie by było gdybym nie został pociągnięty do odpowiedzialności za napisanie tego :rotfl:
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:54   

memphisto napisał/a:
czy np MaReK sam sobie wymienia rzeczy babrając się w smarze w swoim ZS(chyba ten model

Nawet nie chce Ci się sprawdzić jakie auto ma ten, o którym coś piszesz... Jeśli tak siedzisz na innych forach, to tłumaczy dlaczego nie widzisz różnicy.
memphisto napisał/a:
ale to taki OT i fajnie by było gdybym nie został pociągnięty do odpowiedzialności za napisanie tego

Każdy odpowiada za to, co sam pisze. Tak Cię potem widzą, jak coś napiszesz.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:58   

nie że mi się nie chce bo dokładnie wiem, jakie ma auto nawet kolor znam..

Nie wiem nigdy po prostu czy ZS - to 45'tka czy 75'tka

[ Dodano: Nie Kwi 26, 2009 11:01 ]
Mayson napisał/a:
Tak Cię potem widzą, jak coś napiszesz.


gdyby mi na tym zależało to bym sie pucował :wink:

Forum służy mi tylko do zdobywania pomocy w niewielkich usterkach, służenia pomocą innym, jak miałem jakiś problem a teraz ma go ktoś inny oraz do dowiadywania się kiedy mamy na śląsku SPOT/ZLOT* i tyle ;)

*bo do tej pory nie wiem jaka jest różnica między jednym a drugim :mrgreen:
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:32   

Mayson napisał/a:

Zauważyłem, że krzyk podnieśli głównie Ci "z 2008/2009" :lol: pseudolobby czy cuś... A może zasada "daj kurze palec..."? :lol:


Co prawda napisałem, że już nie będę się wypowiadała, chyba że ktoś poprosi mnie do tablicy. Twoją wypowiedź odniosłem, jako właśnie wezwanie.

Pseudolobby - no cóż Mayson, oprócz forum, nie miałem przyjemności spotkania czy też rozmowy z Thrillco, nie wymieniamy się doświadczeniami, nie dyskutujemy na gg ani też na pw, tak więc lobbowanie z mojej strony na korzyść Thrillcon możesz wykluczyć, zapewne podobnie jak wypowiedzi innych, którzy wstawili się za Thrillco.

Co do zasady - rozumiem, że chodziło Ci o tą

Cytat:
Daj kurze grzędę to Ci powie wyżej siędę, daj babie palec to Ci całą łapę złapie


Też nie! Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum, moja wypowiedź nie była też chęcią zaistnienia na forum - podejrzewam że inni też nie napisali tego co napisali właśnie dla tej zasady.

Hej !
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:49   

fearless napisał/a:
Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum

Z tego co pamiętam, pytałeś kiedyś o wolną posadkę admina/moda, więc się zdecyduj :wink:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
Krzysi3k 




Dołączył: 02 Sty 2009
Posty: 3067
Skąd: Warszawa

Rover 25

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:53   

fearless napisał/a:
Też nie! Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum, moja wypowiedź nie była też chęcią zaistnienia na forum - podejrzewam że inni też nie napisali tego co napisali właśnie dla tej zasady.

:ok: :brawo:

Piszemy to tylko, dlatego żeby się wylansować :lol:
Jola Rutowicz może to mamy być gorsi? :lol:
_________________
Sprzedam wszystkie części do MG ZR :)
https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=101710
 
 
fearless
[Usunięty]






Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 11:59   

Mayson napisał/a:
fearless napisał/a:
Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum

Z tego co pamiętam, pytałeś kiedyś o wolną posadkę admina/moda, więc się zdecyduj :wink:


Gdybyś dobrze pamiętał, to pamiętał byś również, że nie pytałem o żadną posadkę, nie sprecyzowałem niczego i szybko się z tego wycofałem, ale jak widać - pamięć wybiórcza, pamiętamy to co chcemy....

Przypomnieć możesz sobie TU

A gdyby nie chciało Ci się czytać, to tam na końcu napisałem coś takiego:
fearless napisał/a:
Zukowaty napisał/a:

Ze sie tak zapytam bo nie nadazam . Gdzie wywialo posty? ;>



Przyznaję otwarcie że wywiało je razem ze śniegiem :p

Aby uniknąć zbędnych komentarzy pod moim kierunkiem na pw czy też przy okazji pisania innych postów - co niektórym się zdarzało - postanowiłem wyedytować wszystko i nie wracać więcej do tematu :D


Niestety czasem nie da się nie wracać do tematu, zawsze trzeba przytknąć komuś, wypomnieć, tak Mayson... ??
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:10   

Krzysi3k5 napisał/a:
fearless napisał/a:
Też nie! Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum, moja wypowiedź nie była też chęcią zaistnienia na forum - podejrzewam że inni też nie napisali tego co napisali właśnie dla tej zasady.

:ok: :brawo:

Piszemy to tylko, dlatego żeby się wylansować :lol:
Jola Rutowicz może to mamy być gorsi? :lol:


a jak ! a ja od joli jestem jeszcze lepszy !

ja w przeciwienstwie do niej:

"Przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam,
Jestem piękny i uroczy - popatrzycie w moje oczy,
Jestem przecież najpiękniejszy, a na pewno najskromniejszy.

Powodzenia oraz proszę - ja tych słów nie używam,
Jestem śliczny jak kwiatuszek, który wabi setki muszek,
Niepotrzebne mi podboje, aby wszystkie były moje. "

hahaha :rotfl: :mrgreen: chciałbym do TV.wp.pl albo być kimś w stylu konferansjera :rotfl: :rotfl:
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:11   

ja jestem klubowiczem akurat od dosc niedawna- niecaly rok. jesli chodzi o Thef'a, osobiscie spotkalismy sie tylko raz- na zlocie, ale nie przypominam sobie, zebysmy mieli wtedy okazje zbyt dlugo porozmawiac, a juz napewno nie poznac swoje poglady. stad kompletnie nie trafiony jest zarzut o popieranie go, "bo sie znamy i jestesmy klubowiczami".

i z mojej strony nie jest istotne czy cala dyskusja wynikla miedzy Thrillco i Thef'em, czy byliby to inni forumowicze- po prostu nie podobala mi sie zaistniala sytuacja. jesli sytuacja bylaby odwrotna- Thef zwrocilby sie w taki sposob do Kasjo, a to Thrillco przynal mu warna, poparlabym nie tego, kogo znam, a tego, kto w mojej ocenie ma racje.

jak zwykle niepotrzebnie sie wtracilam, ale juz taka jestem- nienawidze takiego zachowania, stad staram sie je wytykac i probowac eliminowac.
komus moze sie to nie podobac tak, jak mi sie nie podoba obrazanie i ponizanie ludzi.
Ostatnio zmieniony przez Joa Nie Kwi 26, 2009 12:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:11   

fearless napisał/a:
Przeczytałem uważnie całość, tą, jak i tą z którego został wydzielony ten temat i winy Thrillco nie widzę!! Wszystko zaczęło się od tego:
kasjopea napisał/a:
Thrillco napisał/a:
ja zrobię wszystko by moje dziecko nie było homo

a gdyby się w przyszłości okazało, że jest, to cóż takiego zrobisz?

Co w moim rozumieniu, było wyraźną insynuacją w kierunku Thrillco - co do orientacji Jego dzieci.

I Ty mi zarzucasz wybiórczość? :lol: :rotfl:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:14   

w ogóle myślę że jestem połączeniem joli rutowicz i ROLANDA ! hahah kojarzycie kolesia?

a tak na poważnie wracając do tematu podobnie jak fearless,

fearless napisał/a:
Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum, moja wypowiedź nie była też chęcią zaistnienia na forum - podejrzewam że inni też nie napisali tego co napisali właśnie dla tej zasady.


oraz

fearless napisał/a:
oprócz forum, nie miałem przyjemności spotkania czy też rozmowy z Thrillco, nie wymieniamy się doświadczeniami, nie dyskutujemy na gg ani też na pw, tak więc lobbowanie z mojej strony na korzyść Thrillcon możesz wykluczyć, zapewne podobnie jak wypowiedzi innych, którzy wstawili się za Thrillco.
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:16   

fearless napisał/a:
Niestety czasem nie da się nie wracać do tematu, zawsze trzeba przytknąć komuś, wypomnieć, tak Mayson...

Wybacz jeśli uraziłem. Dla mnie po prostu ciut obłudą trąci, gdy ktoś raz pisze o chęci wspięcia się po drabince kariery poprzez pełnienie roli moda, a następnie gdzie indziej stwierdza:
fearless napisał/a:
Nie mam żadnych aspiracji, aby wspinać się po drabince kariery tu na forum

Tyle.
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
memphisto 




Dołączył: 23 Sie 2008
Posty: 2125
Skąd: Bytom

Rover 200

Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:16   

a teraz jadę na działkę kopać w ziemi ; p i pozniej grill więc pod wieczór się wypowiem zobacze coście 'nabroili'

udanej niedzieli :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ Ankieta ] Jan Bąk donoszący na Thrillco - odsłona 2
kasjopea Offtopic 86 Sro Gru 02, 2009 22:38
maciej
Brak nowych postów Thrillco vs Thef i kawał o viagrze light
Gość Offtopic 307 Pią Sty 16, 2009 13:45
Mayson
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Dyskusja o walutach - wydzielona
maciej Offtopic 6 Pią Gru 03, 2010 23:01
Pawkaz



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink