Forum Klubu ROVERki.pl :: Dyskusja dot. wielkości wnętrza R 400
GarażTechniczny FAQSzukajFAQRejestracjaZaloguj





Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Brt
Pią Lis 06, 2009 13:35
Dyskusja dot. wielkości wnętrza R 400

wydzielony z tematu http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=415916#415916
Autor Wiadomość
Barosz1990 




Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 65
Skąd: Nisko

Rover 400

Wysłany: Czw Lis 05, 2009 19:34   

nie odpowiedziałeś mi na pytanie : jak golf był taki oh ah to dlaczego zmieniłeś na Rovera ?:)
_________________
pie*rzyć wyglad , auto ma zapier*dalać ;)
 
 
SPAMU¦






Wysłany: Czw Lis 05, 2009 19:34   Post o charakterze reklamowym. Każde Twoje kliknięcie zwiększa nasze szanse przeżycia ;)




 
 
ericson 



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: lubuskie



Wysłany: Czw Lis 05, 2009 20:03   

Barosz1990 napisał/a:
nie odpowiedziałeś mi na pytanie : jak golf był taki oh ah to dlaczego zmieniłeś na Rovera ?:)
chciałem z mienić auto na inną markę myślałem o r600 a trafił się R400, nawet mi się spodobał pózniej żałowałem bo gdybym poczekał miesiąc miałbym ładną 600ke. mam volviaka i też myśle nad zmianą na R ale serie 8oo coupe bo te naprawde są piękne to jest moje zdanie
 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1746
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Czw Lis 05, 2009 21:57   

Tomi napisał/a:

[/

Nie tylko w tym, ale większości co piszesz. Fotele w R400 są zaj...e i tych z 2-setki nie ma co porównywać...


to byl tak naprawde jedyny powod dla ktorego kupilem 400ete zamiast 200ty

jedyne znosne fotele w serii 200 to kubelki z vvi i brc ale takie auta kosztuja
a naprawde wygodne dla mnie sa dopiero w zr-ce :)
 
 
Senn 




Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 663
Skąd: Warszawa - Falenica

Rover 800

Wysłany: Czw Lis 05, 2009 22:01   

flapjck1 napisał/a:
a naprawde wygodne dla mnie sa dopiero w zr-ce
Chyba w R800 nie siedziales :)
_________________
Above all, it's a Rover
Rover 820Si 96' & FSO 1500C 83' & MG ZS180 05' & Renault Espace IV 09'
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11396
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Czw Lis 05, 2009 22:02   

o serii 200 piszemy :P ;) ... te z 800 to inna klasa ;)
_________________
Pozdrawiam - Brt
 
 
flapjck1 



Dołączył: 09 Paź 2008
Posty: 1746
Skąd: Urzut/Nadarzyn



Wysłany: Czw Lis 05, 2009 22:05   

800ta totalnie mi sie nie podoba :D w kazdej wersji nadwoziowej :) i tu dochodzimy do sedna sprawy

s aauta ktore sie komus podobaja a sa takie ktore nie :) i tyle

tak samo w 400cie - sedan vs. 5d

ladownosc sedana jest wuja warta - niby bagaznik duzy ale dlugiego nie wlozysz nic :) 5d niby krotsze a jakos bardziej ustawne :)


jezdze sedanem :D sliczna dupke ma mimo ze w szybie z tylu nic nie widac :D
 
 
sobrus 




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 1525
Skąd: Lublin



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 08:15   

Ta dyskusja jest bezcelowa. Argumenty ericssona są niejasne i często pozbawione logiki oraz ciągłości rozumowania. Ma chyba jakiś uraz i czepia sie wszystkiego co znajdzie.

Wynika bowiem, że R400 jest do dupy bo nie mruczy jak volvo, jest ciaśniejszy od R200 i nie zrobi 1,5mln km jak Golf III. Przy czym każda z tych wad jest tak straszna, że R400 można nazwać autem nieudanym a nawet gównem.
Od siebie dodam że nie przyspiesza niestety jak Ferrari i nie jest ładowny jak Ford Transit a w terenie radzi sobie gorzej niż stary ruski UAZ. Parkowac też trudniej niż Cinquecento.

Jest mały, rdzewieje po 10 latach (golf III na przykład wcale?), ma słaby silnik (jednak nie słaby, ale nie mruczy), pali tyle co volvo (które pali przeciętnie 15l benzyny ale kolega ma egzemplarz palący 13 gazu), a w ogóle to nie jest tak brytyjski jak R600 czy R800, który ponoć bazuje na Hondzie Civic i ma silnik K1.6.


Wielką wadą jest też fakt że Golf robi 1,5mln km a Rover - nie wiadomo czy pół miliona zrobi. Akurat kolega nie miał problemu z silnikiem ale na wszelki wypadek narzeka. Bo gdyby pojeździł jeszcze 20 czy 30 lat to mógłby sie rozpaść prawda?

Skoro nie silnik to czepmy sie.... siedzeń :lol:

Za dwie strony dowiemy się, że R400 nie ma wbudowanego odtwarzacza DVD tak jak Mercedes klasy S albo napędu na cztery koła. Tylna klapa otwiera sie za nisko a światła mogłyby być xenony.
I to będzie najlepszy dowód, że ten samochód to złom i model nieudany. Nie ma czym sie podniecać. Gdyby był chociaż kabrioletem....

A czym można podniecać sie w VW golfie III? Archaicznym wnętrzem i badziewnym wyposażeniem?

Czyli podsumowujac - kolega nie podał żadnej konkretnej poważnej wady tego modelu - ale jest on słaby i już. Nawet nie czepił sie HGF tylko wynajduje jakieś duperele.
To ja moge pomóc i przypomne że nie ma też kontrolki sygnalizującej czy sie włączyło światła a przydałaby się.

PS
Powinieneś gdzieś donieść ze zrobileś 1,5mln km goflem. Dwa lata temu czytałem o gościu który jeżdżąc 30 lat po autostradzie saabem 900 zrobił nim milion mil.
Było to wydarzenie na skale światową a sprawca otrzymał nowiutkiego saaba (stary poszedł do muzeum). Myśle ze minimum Golfa VI by dali. :cool:
 
 
komarek 




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 785
Skąd: Koszalin

Rover 75

Wysłany: Pią Lis 06, 2009 08:35   

sobrus napisał/a:
nie ma też kontrolki sygnalizującej czy sie włączyło światła a przydałaby się
co racja to racja, ale ten argument kolega chciał zastosować dopiero, żeby nas dobić :mrgreen: lol
_________________
R400 -> R75
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 08:52   

ericson napisał/a:
to podaj jakieś dowody a nie swoje spostrzeżenia wyssane z palca


Golf III rozstaw osi 2,47m
Rover 400 rozstaw osi 2,62m

Masz jeszcze jakieś pytanie ?? :)

Zadziwia mnie również zachwyt nad ergonomią aut VW (Skoda). A taka duperela jak kierunki nawiewu... nie ma np. regulacji nawiewu jednocześnie na szybę przednią i nogi. Więc albo masz dobrą widoczność i zimne nogi, albo ciepłe nogi i nic nie widzisz.. :D

W Roverku było to lepiej rozwiązane...
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
paff 



Dołączył: 09 Lis 2006
Posty: 560
Skąd: Bydgoszcz



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 10:19   

komarek, - jak uruchomisz swiatla to podswieta Ci sie zegary.....proste ;-)

a w przebiegi rzedu 1.5mln autem przez jednego usera nie wierze, bo taki ktos musialby rano wstawac caly dzien jezdzic autem i isc spac :-) a poczciwy golf to nie ciągnik siadlowy ktorym sie przemierza europe w ta i z powrotem
_________________
820ti Coupe :-) raw power
 
 
Joa 




Dołączyła: 03 Lip 2008
Posty: 755
Skąd: Warszawa



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 10:53   

paff napisał/a:
jak uruchomisz swiatla to podswieta Ci sie zegary.....proste ;-)

bardzo, tylko w dzien i w sloncu nie zawsze to widac ;)

sobrus, pieknie podsumowane :brawa:
 
 
 
Mayson 




Dołączył: 03 Gru 2001
Posty: 1115
Skąd: DE

Rover 600

Wysłany: Pią Lis 06, 2009 11:18   

paff napisał/a:
jak uruchomisz swiatla to podswieta Ci sie zegary.....proste

A skąd wiesz czy jedziesz na pozycyjnych czy na mijania? A w Golfie wiesz :wink:
Na bank to ze wskaźnikiem świateł, to był as w rękawie zostawiony na koniec, żeby dobić właścicieli 400-tek :wink: :grin:
_________________
Lincoln Continental `77 *** M-B 320E *** M-B E500
 
 
 
ericson 



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: lubuskie



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 11:19   

sobrus napisał/a:
Ta dyskusja jest bezcelowa. Argumenty ericssona są niejasne i często pozbawione logiki oraz ciągłości rozumowania. Ma chyba jakiś uraz i czepia sie wszystkiego co znajdzie.

Wynika bowiem, że R400 jest do dupy bo nie mruczy jak volvo, jest ciaśniejszy od R200 i nie zrobi 1,5mln km jak Golf III. Przy czym każda z tych wad jest tak straszna, że R400 można nazwać autem nieudanym a nawet gównem.
Od siebie dodam że nie przyspiesza niestety jak Ferrari i nie jest ładowny jak Ford Transit a w terenie radzi sobie gorzej niż stary ruski UAZ. Parkowac też trudniej niż Cinquecento.

Jest mały, rdzewieje po 10 latach (golf III na przykład wcale?), ma słaby silnik (jednak nie słaby, ale nie mruczy), pali tyle co volvo (które pali przeciętnie 15l benzyny ale kolega ma egzemplarz palący 13 gazu), a w ogóle to nie jest tak brytyjski jak R600 czy R800, który ponoć bazuje na Hondzie Civic i ma silnik K1.6.

Wielką wadą jest też fakt że Golf robi 1,5mln km a Rover - nie wiadomo czy pół miliona zrobi. Akurat kolega nie miał problemu z silnikiem ale na wszelki wypadek narzeka. Bo gdyby pojeździł jeszcze 20 czy 30 lat to mógłby sie rozpaść prawda?

Skoro nie silnik to czepmy sie.... siedzeń :lol:

Za dwie strony dowiemy się, że R400 nie ma wbudowanego odtwarzacza DVD tak jak Mercedes klasy S albo napędu na cztery koła. Tylna klapa otwiera sie za nisko a światła mogłyby być xenony.
I to będzie najlepszy dowód, że ten samochód to złom i model nieudany. Nie ma czym sie podniecać. Gdyby był chociaż kabrioletem....

A czym można podniecać sie w VW golfie III? Archaicznym wnętrzem i badziewnym wyposażeniem?

Czyli podsumowujac - kolega nie podał żadnej konkretnej poważnej wady tego modelu - ale jest on słaby i już. Nawet nie czepił sie HGF tylko wynajduje jakieś duperele.
To ja moge pomóc i przypomne że nie ma też kontrolki sygnalizującej czy sie włączyło światła a przydałaby się.

PS
Powinieneś gdzieś donieść ze zrobileś 1,5mln km goflem. Dwa lata temu czytałem o gościu który jeżdżąc 30 lat po autostradzie saabem 900 zrobił nim milion mil.
Było to wydarzenie na skale światową a sprawca otrzymał nowiutkiego saaba (stary poszedł do muzeum). Myśle ze minimum Golfa VI by dali. :cool:
Natrafiłem wczoraj przypadkowo na innych forach opinie na temat tego forum, są zjechane wszystko mówi za siebie wasze 400są :lol: the best
więcej nic już nie będe komętował
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11396
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 11:23   

ericson napisał/a:
Natrafiłem wczoraj przypadkowo na innych forach opinie na temat tego forum, są zjechane

linki poproszę
_________________
Pozdrawiam - Brt
 
 
kzrr 




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 2080
Skąd: Brzeg Dolny

Rover 200

Wysłany: Pią Lis 06, 2009 11:30   

ericson napisał/a:
komętował


komentował :]
_________________
Bo fruwać jest generalnie nieroztropnie, więc nie pijcie przy otwartym oknie!
 
 
 
Viniu 




Dołączył: 28 Lut 2007
Posty: 470
Skąd: Żagań



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 12:13   

Cytat:
ericson
Skąd: lubuskie


Lubuskie przeprasza za ericsona... ;)

Ps. Taki niewinny żart. Jeśli było poniżej pasa to przepraszam i zezwalam moderacji na usunięcie posta...
_________________
S(z)koda Roverka...
 
 
ericson 



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: lubuskie



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 13:03   

Viniu napisał/a:
Cytat:
ericson
Skąd: lubuskie


Lubuskie przeprasza za ericsona... ;)

Ps. Taki niewinny żart. Jeśli było poniżej pasa to przepraszam i zezwalam moderacji na usunięcie posta...
he mądry sie znalazł

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 12:51 ]
Brt napisał/a:
ericson napisał/a:
Natrafiłem wczoraj przypadkowo na innych forach opinie na temat tego forum, są zjechane

linki poproszę
to było w bmw i mazdy, w którymś archiwum jak znajde dam linki jak wcześniej mówiłem znalazłem przypadkowo.

[ Dodano: Pią Lis 06, 2009 13:03 ]
Viniu napisał/a:
Cytat:
ericson
Skąd: lubuskie


Lubuskie przeprasza za ericsona... ;)

Ps. Taki niewinny żart. Jeśli było poniżej pasa to przepraszam i zezwalam moderacji na usunięcie posta...
ach jeszcze jedno przeproś za tych zagorzałych roverowców którzy się już wypowiedzieli wypisując teksty nie związane z tematem, bo to już jest za bardzo pogmartwane i nie wiadomo oco jak z czym i dlaczego piszą żeby tylko pisać.
 
 
Barosz1990 




Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 65
Skąd: Nisko

Rover 400

Wysłany: Pią Lis 06, 2009 13:08   

najlepszą obroną jest atak ;) widzi że nie ma mocnych argumentów to już ' bo gdzieś inni uważają że tu są debile ! '
Sobrus genialne podsumowanie ! ;)
ps. od siebie dodam ze jak do auta nie dorwie się matoł który co weźmie w swoje ręce to zakatuje i nie zadba , i nie waży 200 kg a szerokośc barów ma 1.5m to każde auto będzie idealne ;)
_________________
pie*rzyć wyglad , auto ma zapier*dalać ;)
 
 
ericson 



Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 29
Skąd: lubuskie



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 13:30   

Barosz1990 napisał/a:
najlepszą obroną jest atak ;) widzi że nie ma mocnych argumentów to już ' bo gdzieś inni uważają że tu są debile ! '
Sobrus genialne podsumowanie ! ;)
ps. od siebie dodam ze jak do auta nie dorwie się matoł który co weźmie w swoje ręce to zakatuje i nie zadba , i nie waży 200 kg a szerokośc barów ma 1.5m to każde auto będzie idealne ;)
Wiesz co piepsze tych którzy piszą na nie na temat bądzcie dalej jakim jesteście matołami, jesteście sami wiem jaką macie opinie jak ws ludzie opisują. tylko dla was zagorzałych roverowców to nie dotrze, nigdy na żadnym forum z takim czymś się nie spotkałem byłem prawie na każdym forum zalogowany i tam potrafią przyjąć odrobinę krytyki, bo wkońcu to nie jest żaden bentley. Potraficie tak namieszać że sam nie wiem o co co chodzi na jaki to temat, zaczeło się od 400 a kończy się na 200 dajcie se siana. pewnie większość z was to bezrobotne barany (a co lece pocałości jak wy )ja akurat niemam czasu wysiadywać przed kompem i wyczytywać wasze kretyńskie teksty PS. MAM ROVERKA JEST PIĘKNY NIE POZWOLE ŻEBY KTOŚ ZŁEGO SŁOWA O NIM POWIEDZIAŁ. Mykam z tego bagna
 
 
Brt 
mgz insz.




Dołączył: 08 Cze 2004
Posty: 11396
Skąd: Dolny Śląsk



Wysłany: Pią Lis 06, 2009 13:37   

Ciągniecie tego tematu jest bez sensu ... zamykam.
A za matoły, bezrobotne barany i bagno otrzymujesz warna o wadze 2.
_________________
Pozdrawiam - Brt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum

Wersja do drukuWersja do druku
Dodaj temat do ulubionych

Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [ Ankieta ] Ankieta na temat przebiegu i wielkości kół.
Kozik Offtopic 33 Nie Mar 28, 2010 00:30
rodi_
Brak nowych postów Kolejna dyskusja nt. LPG
Raptile Offtopic 170 Sro Mar 30, 2011 08:02
Grzem
Brak nowych postów Dyskusja o Maździe 6
MaReK Offtopic 134 Sro Lip 09, 2008 10:15
zdzich44
Brak nowych postów Go Pro kamera - filmy, dyskusja
maniaq Offtopic 28 Pon Wrz 26, 2011 12:42
MaReK
Brak nowych postów Dyskusja na temat BWR Podolscy
maciej Offtopic 7 Wto Paź 23, 2007 12:45
piter34



Forum Klubu ROVERki.pl  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group | © klub ROVERki.pl
Hosted by NETLink